Jump to content

רשמים מהדרבי קורונה (חוץ) | 2-0 חשוב

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא מבין איזה דבר טוב יוצא מכל התהלוכות הברבריות האלה ברחובות יפו, חוץ מפרסום שלילי שבסוף כמובן יגיע לקנדה. 

מישהו היה שם שיכול להגיד האם זה באמת היה כפי שמצטייר בדיווחים?

לגמרי. סתם פרעות. לר מתחבר לזה.

מה שגם שאתם בתל אביב. זו העיר שלנו, של הקבוצה שלנו. אני לא תל אביבי אבל אין סיבה להתנהג ככה בשום עיר, בטח לא בבית.

8 hours ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

כמה עצוב זה להיות אוהד הפועל פשוט אין להם למה לצפות 

לנצח אותם זה כבר נהיה כזה עניין שבשגרה , שום דבר חדש 

לא נכנס בכלל למחשבה הנוראית הזאת של מזה להיות אוהד הפועל.

מי שנולד החל משנת 1990 ידע בעיקר צער (במיוחד בדרבים), זכה להתגייס ולהשתחרר ועדיין לא לנצח דרבי.

סבלתי מספיק בשביל שתשאר אמפטיה. שבוע הבא לאנוס

42 דקות לפני, מרגוליס said:

לא נכנס בכלל למחשבה הנוראית הזאת של מזה להיות אוהד הפועל.

מי שנולד החל משנת 1990 ידע בעיקר צער (במיוחד בדרבים), זכה להתגייס ולהשתחרר ועדיין לא לנצח דרבי.

סבלתי מספיק בשביל שתשאר אמפטיה. שבוע הבא לאנוס

גם אני נולדתי סביב השנים הללו 

אני חושב שעד עידן גולדהאר (או קרויף למי שאמר פה) המאזן היה יחסית שוויוני עם יתרון קל להפועל

בשנים החזקות שלהם של טועמה גרשון דה סילבה ורמוט אין ספק שהיו משחקים שלא הוונו אפילו יריב בשבילם , אבל תמיד היתה הרגשה שזה משהו זמני , שההגמוניה הזאת לא תשאר לאורך זמן,  פשוט ידעת שמשהו יקרה, מישהו יבוא ,ישנה משהו

כל עוד מיץ' הוא הבעלים שלנו כל מי שכיום אוהד הפועל פשוט נכנע לעובדה שהוא צפוי לעוד שנים רבות של סבל 

לדעתי הם כבר קיבלו את זה בהבנה מסויימת 

@החתול הצהוב @מכביפדיה מתי היה דרבי הליגה אחרון ששיחקנו בכחול (וניצחנו)?

זכור לי בעונת 2000 ב1-1 עם הגול המרגש של ודז'ינסקי, עונה אחרי זה ב00/01 גם שיחקנו בכחול לפחות בדרבי אחד (נראה לי בהפסד). 

16 דקות לפני, דקסטר said:

@החתול הצהוב @מכביפדיה מתי היה דרבי הליגה אחרון ששיחקנו בכחול (וניצחנו)?

זכור לי בעונת 2000 ב1-1 עם הגול המרגש של ודז'ינסקי, עונה אחרי זה ב00/01 גם שיחקנו בכחול לפחות בדרבי אחד (נראה לי בהפסד). 

אמת

אלו היחידים ששוחקו בכחול?

נראה לי גם בטוטו זה קרה

20 hours ago, אליהו_הנביא said:

לא מבין איזה דבר טוב יוצא מכל התהלוכות הברבריות האלה ברחובות יפו, חוץ מפרסום שלילי שבסוף כמובן יגיע לקנדה. 

מישהו היה שם שיכול להגיד האם זה באמת היה כפי שמצטייר בדיווחים?

באופן כללי אני חושב שהתהלוכות הללו הן דבר נפלא, חלק חשוב מתרבות ספורט בעולם ולאחרונה גם בארץ.

אבל כן 2 סייגים, הראשון כמובן שצריך לכבד יותר את המקום בו אתה נמצא, אין סיבה לפגוע ברכוש ובטח ובטח לא באנשים.

הרוב המוחלט של האוהדים מתנהגים בכבוד, אבל כן במספר מקרים ראיתי אוהדים בוחרים לשבור ולהרוס, אלו מקרים שצריך לטפל בהם נקודתית ולא להחליט שכל אוהד כדורגל הוא פושע.

בנוסף, בתקופת הקורונה אפשר היה לנסות לצמצם התקהלויות, נכון מותר להפגין,מותר להתחתן, אבל בכל מקרה אין קהל ואם אפשר לצמצם אז מצמצים.

באופן אישי אני לא הלכתי לאותן התקהלויות בתקופה זו,אבל אני יכול להגיד שבמעט המשחקים שהספקנו לשחק בבלומפילד העונה התאגדויות לפני משחקים היו כיפיות מאוד והוסיפו המון לאווירה.

6 דקות לפני, kutomer said:

באופן כללי אני חושב שהתהלוכות הללו הן דבר נפלא, חלק חשוב מתרבות ספורט בעולם ולאחרונה גם בארץ.

אבל כן 2 סייגים, הראשון כמובן שצריך לכבד יותר את המקום בו אתה נמצא, אין סיבה לפגוע ברכוש ובטח ובטח לא באנשים.

הרוב המוחלט של האוהדים מתנהגים בכבוד, אבל כן במספר מקרים ראיתי אוהדים בוחרים לשבור ולהרוס, אלו מקרים שצריך לטפל בהם נקודתית ולא להחליט שכל אוהד כדורגל הוא פושע.

בנוסף, בתקופת הקורונה אפשר היה לנסות לצמצם התקהלויות, נכון מותר להפגין,מותר להתחתן, אבל בכל מקרה אין קהל ואם אפשר לצמצם אז מצמצים.

באופן אישי אני לא הלכתי לאותן התקהלויות בתקופה זו,אבל אני יכול להגיד שבמעט המשחקים שהספקנו לשחק בבלומפילד העונה התאגדויות לפני משחקים היו כיפיות מאוד והוסיפו המון לאווירה.

ברור! חלילה לא התכוונתי שהתהלוכות עצמן רעות, אלא למה שהראו , השלכת כסאות בכל מקרה לא נתפסת טוב במצלמה וברור שיעבירו את זה בתקשורת נגדנו. 

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

ברור! חלילה לא התכוונתי שהתהלוכות עצמן רעות, אלא למה שהראו , השלכת כסאות בכל מקרה לא נתפסת טוב במצלמה וברור שיעבירו את זה בתקשורת נגדנו. 

אוקי, אולי לא הבנתי נכון את ההודעה הראשונה שלך :)

יום טוב ואל תשכח לבקר בפסח.