Jump to content

אלמוג בוקר כנס

Echoes

Recommended Posts

״במשך 7 ימים למדתי את הפרשה הזאת, גיששתי באפלה ולאט לאט הפכתי אבן ועוד אבן. 
כמעט את כל הפרטים ידעתי כבר מהרגע הראשון, אבל ידעתי שבמקרה הזה כמעט זה לא מספיק: במקרה הזה אסור להיות ליד, חייב להיצמד לעובדות. לכולן. 
מצד אחד היו שם נערות קטינות שפרסום שגוי ייפגע בהם אנושות ומצד שני שחקנים גדולים (שאני מאוד מעריך מקצועית) שעתידם מונח על הכף. עתיד שהם עבדו למענו מאז שהם ילדים קטנים. ולכן חיכיתי עוד יום ועוד שעה. טלפונים בלי הפסקה, התייעצויות פנים מערכתיות ונסיעות ממקום למקום ברחבי הארץ בשעות לא שגרתיות עד שהבנתי שכל מילה שאפרסם תהיה נכונה ועד שידעתי שיש גם גורם מקצועי שיהיה שם לצידן של שתי הנערות האלה. 
וכן, הייתה עוד דילמה אחת. הדילמה הכי גדולה. האם הפרסום יגרום להן לנערות האלה יותר נזק מתועלת. ולא, אני לא מצטער. פרסום הסיפור הזה הציל אותן ולא פחות חשוב מזה הוא הציל נערות רבות אחרות. 
זה לא סיפור נקודתי, זאת תופעה ולא, הבנות האלה לא צדות את הגברים. הגברים, שנושקים לגיל 30, ניצלו את הנערות האלה. את תמימותן, את רצונן להיות להיות ליד אנשים מפורסמים. כמו כולנו. (וזה לא משנה אם הן בנות 16, 17 או 18)   
אם זה פלילי, תקבע המשטרה
אבל עכשיו זה הזמן שלנו, כחברה, להוקיע את מעשה הנבלה הזה. 
על כולם, השחקנים, האוהדים ובראש ובראשונה המועדונים לומר: לא עוד, לא אצלנו. 
ואם עוד יש לכם ספק למה צריך לעשות את זה, תסתכלו על ההודעות שקיבלה אחת הנערות. נערה שלא אוכלת כבר כמה ימים, מקיאה וסובלת מסיוטים בלילה. והיא רק בת 15.5.
חמש עשרה וחצי.״

אהבתי את הסיפור שאתה מספר לעצמך כדי לישון טוב בלילה, אולי במקום להיות ״עיתונאי״ תתחיל לכתוב סיפורים ? 

אתה לא יכול באותה פסקה לרשום שהמעשה שעשית נועד כדי להציל ולשמור עליהן, ואז לספר לי שאחת מהן לא אוכלת שבוע ושמאיימים על חייה ועדיין להיות הגיבור של הפרשה. עצם זה שאתה צריך לספר לי בין השורות שאתה בעצם הגיבור מראה את האמת שלך שאתה בורח ממנה.

איזה באסה אה? לרגע אחד ראית סיפור גדול ונפתחו לך העיניים החזיריות וראית את עצמך מוזמן לאולפנים סוף סוף ולא טוחן שטח בעוטף.

ובשביל הרגע המסכן הזה הרסת חיים של כל כך הרבה אנשים ושל 2 ילדות עליהן אתה מתיימר להגן. דפקת אותן, לנצח. חתיכת אפס צבוע.

והמחשבה שלך שהחשיפה הזו תמנע מקרים כאלו בעתיד? אוי כמה שאתה לא מכיר בני נוער.

מה שעשית זה להראות את השביל לעוד כל כך הרבה נערות בגילן. 

תמשיך לספר לעצמך סיפורים, ואז לפרסם אותם החוצה כדי להרגיש טוב. 

האמת נמצאת בינך לבינך, והיא לא תניח לך לעולם

מבלי להתייחס לפן הפלילי אין שום צל צילו של ספק שפרסום הפרשה הרע לכל הצדדים המעורבים בה בצורה פי אלף הרבה יותר קשה מאשר המעשה עצמו שעד לאותו רגע של פרסום הפרשה לא רק שלא גרם נזק לפי כל העדויות אלא אפילו סיפק תירוץ להתרברבות ושמחה (מצד כל הצדדים).

אם זה מה שאלמוג בוקר אומר לעצמו כדי להצדיק את מה שהוא עשה ולישון יותר טוב בלילה, אז שידע שהוא משקר לעצמו. הוא אחראי ראשי לזה שאחת הבנות לא ישנה לילות, חיה בחרדות סובלת מסיוטים ולא אוכלת. הוא אחראי על כל מה שהשחקנים האלו עוברים מבלי שהוכחה בכלל אשמתם. אני מקווה שהוא מרוצה מעצמו. הכל בשביל הסקופ.

החשיפה הזאת מסוכנת מאוד בכל כך הרבה אספקטים ומישורים. דבר שני שהוא עשה גם הפעם כדי להאדיר את עצמו שוב, הוא כתב שהם נושקים ל30 שזה ישמע חזק יותר כששחקן אחד בן 28 והשני 26, אותו דבר יכל לכתוב שהבנות נושקות לגיל ה-20.

הנזק שעשה כמו שכתבת הוא עצום וכזה שילווה את הבנות לשארית חייהם, לעומת השחקנים שיצאו מזה בחודשים הקרובים.

56 דקות לפני, Echoes said:

נערה שלא אוכלת כבר כמה ימים, מקיאה וסובלת מסיוטים בלילה. והיא רק בת 15.5

איך אפשר להקיא בלי לאכול לפני?

מה בדיוק יוצא בקיא?

56 דקות לפני, zeudemort said:

מה בדיוק יוצא בקיא?

מיצי קיבה? לא יודע

ככה או ככה הוא אחראי לזה.

איש מזעזע ודוחה

מת על אנשים תאבי בצע שדורסים לאנשים אחרים את הפרנסה ומדברים כאילו הם התגלמות האלטרואיזם 

תגיד שהיה לך סיפור ויצאת איתו כי רצית קידום בעבודה או שאל תגיד כלום 

53 דקות לפני, Avogadro said:

כבר הגיע הזמן לבדיחות כחולות? 

על אחריותך בלבד כי אם התזמון לא מדויק התוצאות יהיו הרסניות 

אתם לא מבינים את הבעיה האמיתית. אלמוג בוקר, שהוא באמת אדם מסכן, בתול, מכוער ויצור יוצא דופן (באר שבעי מסכן) פוצץ את כל הפרשה רק כי הוא שונא מכבי והוא מתנהל ככה בכל רגע בפרשה, תמיד יכוון נגד השחקנים ובטח שלא יעביר דיווחים אובייקטיביים. 

עכשיו הוא קולט איזה נזק הוא עשה ל2 ילדות קטנות בגלל שהוא קנאי ואפס אז הוא מנסה לספר לעצמו שקר מפגר שהוא בעצמו לא מאמין בו. מאחל לו באמת באמת שאלוהים ישלם לו על זה ושהבן זונה הזה לא ישמח יותר בחיים ואם אפשר שיגמרו עוד השבוע. אמן.

פשוט נגעל מהצביעות הזאת הבנות בכלל לא התלוננו למשטרה לפני שפעיל הצדק פרסם את סיפור.

ילדים מזייפים מסמכים, משקרים בשביל להיכנס למסיבה, לשתות אלכוהול ולחפש דברים של מבוגרים במקום לבקר אותן הן התמימות והמסכנות. ביום שיתחילו להתייחס אליהם כאשמות שמודעות היטב למעשיהן ולא לקורבנות אולי יוכלו לצמצם את התופעה הזאת. מה מצפים מאנשים מפורסמים שיתנזרו מסקס עד החתונה?

כל הדינוזאורים והפמניסטיות בשקל לא מבינים שהנוער היום הרבה יותר חכם מהם והן ממש לא היו קורבן עד שהפרשה התפוצצה.

52 דקות לפני, הנדון said:

פשוט נגעל מהצביעות הזאת הבנות בכלל לא התלוננו למשטרה לפני שפעיל הצדק פרסם את סיפור.

ילדים מזייפים מסמכים, משקרים בשביל להיכנס למסיבה, לשתות אלכוהול ולחפש דברים של מבוגרים במקום לבקר אותן הן התמימות והמסכנות. ביום שיתחילו להתייחס אליהם כאשמות שמועדות היטב למעשיהן ולא לקורבנות אולי יוכלו לצמצם את התופעה הזאת. מה מצפים מאנשים מפורסמים שיתנזרו מסקס עד החתונה?

כל הדינוזאורים והפמניסטיות בשקל לא מבינים שהנוער היום הרבה יותר חכם מהם והן ממש לא היו קורבן עד שהפרשה התפוצצה.

צודק לגמרי, במקום לתת אמירה חזקה תקשורתית ומשטרתית שילדים/ות שיזייפו תעודות, ינסו לשחק משחקים עם מוכרים בחנויות או כל דבר אחר פשוט יענשו ויושמצו הם נותנים לגיטמציה לאותן "קורבנות" הבאים.

אלמוג בוקר מונע מקנאה עיוורת כמו שסוייר אמר ובמקום להשמיץ אותו על המהלך המלוכלך שעשה כל היום משמיעים אותו בתקשורת.

44 דקות לפני, קובי השועל said:

צודק לגמרי, במקום לתת אמירה חזקה תקשורתית ומשטרתית שילדים/ות שיזייפו תעודות, ינסו לשחק משחקים עם מוכרים בחנויות או כל דבר אחר פשוט יענשו ויושמצו הם נותנים לגיטמציה לאותן "קורבנות" הבאים.

אלמוג בוקר מונע מקנאה עיוורת כמו שסוייר אמר ובמקום להשמיץ אותו על המהלך המלוכלך שעשה כל היום משמיעים אותו בתקשורת.

אין קשר לקנאה. זאת התקשורת, התקשורת באה למכור סיפור.  מה יותר מוכר? פרשת זיוף מסמכים ע' קטינים או פרשת מין שמעורבים בה שחקנים בכירים וקטינות? כל כתב בר דעת היה מפרסם את זה, זה סיפור וזה סיפור שיזכר לימים. לא משנה מאיפה השחקנים כל סיפור כזה היה מתפרסם

4 hours ago, zeudemort said:

מה בדיוק יוצא בקיא?

אם אתה בהריון זה אפשרי להקיא בלי לאכול לפני :(

בכל מקרה פוסט כסת"ח על כך שהוא הרס לבנות ולמשפחות שלהן את החיים.

לעומת מה שהוא כתב, בנות נוער ימשיכו לעשות שטויות בעקבות ולא בעקבות הפרשה, הרי בלאו הכי התקשורת מוציאה אותן קורבן בכל מצב. 

16 דקות לפני, חןחן said:

אם אתה בהריון זה אפשרי להקיא בלי לאכול לפני :(

בכל מקרה פוסט כסת"ח על כך שהוא הרס לבנות ולמשפחות שלהן את החיים.

לעומת מה שהוא כתב, בנות נוער ימשיכו לעשות שטויות בעקבות ולא בעקבות הפרשה, הרי בלאו הכי התקשורת מוציאה אותן קורבן בכל מצב. 

חןחן, מגיע לך מזל טוב?

אני מבין למה אלמוג בוקר פירסם את הכתבה, זו העבודה שלו. לא מבין את העיתוי. לפחות תחכה עד שהמידע יגיע למשטרה.

סלחו לי, אפילו לא מכיר את אלמוג בוקר ובטח שלא אגונן על איש תקשורת, אבל זו לא קצת היתממות לצפות מעיתונאי שהתגלגלה אל פיתחו פרשה כזו לשמור אותה בסוד?

מילא אם אחת הנערות היתה זו היא שיוצרת איתו קשר ישיר- ואז היתה חלה עליו חובת הטיפול בילדה.

אבל בשלב שבו הידיעה התגלגלה לפיתחו- זהו השלב שבו כבר המידע דלף מחדר המיטות.

עובדה שהצוות החינוכי כבר היה ער לזה (ולכן העידו שניסו לטפל בזה במסגרת פנימית לפני שמופץ החוצה).

אלא שאז גורם נוסף יידע את אלמוג בוקר?

מי היא אותה יד נעלמה?

בת כיתה קנאית? או חברה אחרת אכפתית ודואגת באמת ובתמים?

אולי מורה פולניה וטרחנית, ואולי שרת בית ספר שאוהד ב"ש?

אול ידיד חנון מהשכבה שחיפש תשומת לב? או אקס מהשכונה שהתבאס על רע הגזרה?

שוב הפרטים לא ידועים במלואם

אבל תאכלס אפשר להניח שאם לא אלמוג בוקר היה חושף זאת ברביעי, אז גורם אחר היה חושף זאת בחמישי...

כן שלומי :), אבל לא נמשיך לדון בזה בנושא הזה 

גם אני מבינה למה הוא פרסם, הרייטינג זה מה שחשוב, אבל הכסת"ח שלו לא יעזור לו לנקות את המצפון

21 דקות לפני, ששון הצהוב said:
סלחו לי, אפילו לא מכיר את אלמוג בוקר ובטח שלא אגונן על איש תקשורת, אבל זו לא קצת היתממות לצפות מעיתונאי שהתגלגלה אל פיתחו פרשה כזו לשמור אותה בסוד?
מילא אם אחת הנערות היתה זו היא שיוצרת איתו קשר ישיר- ואז היתה חלה עליו חובת הטיפול בילדה.
אבל בשלב שבו הידיעה התגלגלה לפיתחו- זהו השלב שבו כבר המידע דלף מחדר המיטות.
עובדה שהצוות החינוכי כבר היה ער לזה (ולכן העידו שניסו לטפל בזה במסגרת פנימית לפני שמופץ החוצה).
אלא שאז גורם נוסף יידע את אלמוג בוקר?
מי היא אותה יד נעלמה?
בת כיתה קנאית? או חברה אחרת אכפתית ודואגת באמת ובתמים?
אולי מורה פולניה וטרחנית, ואולי שרת בית ספר שאוהד ב"ש?
אול ידיד חנון מהשכבה שחיפש תשומת לב? או אקס מהשכונה שהתבאס על רע הגזרה?

שוב הפרטים לא ידועים במלואם
אבל תאכלס אפשר להניח שאם לא אלמוג בוקר היה חושף זאת ברביעי, אז גורם אחר היה חושף זאת בחמישי...

אבל זה לא הסיפור 

הוא נטו קידם את עצמו ועכשיו עושה פוזות של צדיק בעולם של סוטים

44 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

אבל זה לא הסיפור 

הוא נטו קידם את עצמו ועכשיו עושה פוזות של צדיק בעולם של סוטים

לאן יש לו לקדם את עצמו? כתב במהדורה מרכזית. כל עיתונאי היה פועל אותו דבר בלי קשר לקידום. 

24 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה שמעניין זה שעכשיו אחרי שמבינים פחות או יותר את התמונה ,הוא כבר שלושה ימים לא מדווח כלום, חתיכת אפס. 

הוא דיווח אתמול, לא חידש אבל אמר שהשחקנים יקראו שוב לחקירה בגלל שיש גרסאות סותרות בין העדים, המתלוננות והשחקנים

הוא עיתונאי שפירסם סקופ,

מה שמעצבן זו ההתחסדות שלו והניסיון לנקות את המצפון. אלמוג אתה עשית לנערות נזק גדול בהרבה מכל יתר המעורבים בפרשה. הן בדכאון ולא אוכלות כי כל המדינה מדברת עליהן, לא זכור לי שהיו בדיכאון אחרי האירוע.

מקווה שקשה לך לישון בלילה על הפגיעה שלך בילדות האלה, כמובן גם בשחקנים שלנו אבל עם זה אני מניח שאין לך בעיה.

בכל הפרשה הצבועה הזו יש לא מעט אנשים שאפשר לכעוס עליהם . בכאב שני השחקנים שחשבו מהזי... במקום מהראש . שתי המתחסדות ( שהן בגיל של הבת שלי) שאחרי שהשתרללו שתו וחגגו לא לגילן פתאום מחפשות את הכתף החמה לבכות עליה. ויש כאלו שגם יבינו אותן אני קצת פחות . הכי מציק לי בכל הסיפור הזה זה ההתחסדות והצביעות של ארגוני הנשים , האבא שפתאום איכפת לו מהבת שלו ומאשים את מכבי שפגעו ....

כאחד שיוצא לו להגיע לא מעט לדרום בגלל עבודתי הייתי שמח לראות את ארגוני הנשים האלו כשגברים בדואים מגיעים עם ילדות כן ילדות למסעדות ובשביל שווארמה או חולצה בקניון עושים איתם מה שעושים. כשאני שאלתי נערה למה היא מסתובבת עם גבר מבוגר ובדואי ,אמרו לי שתוק על תתערב אתה עלול להסתבך . אז כשזה פרסום וזה מישהו ממכבי השנואה אז ניכנס בהם בכל הכוח ,אבל ביומיום , ניתן  שיקחו לנו את הבנות...

איפה המדינה המטומטמת בכל הסיפור הזה. שני השחקנים צריכים להענש , אבל את ההורים האלו ואת המדינה המטומטמת שנותנת להם ליפול צריך הרבה יותר להעניש . את אלמוג בוקר או מישהו מכל המתחסדים לא ראיתי מתריע או מספר את הסיפור הזה. בערב ולא להקניט אני אומר הפיירפרייה היא הפח זבל של המדינה . כשהמדינה מזלזלת , להורים לא איכפת הילדים הולכים לאיבוד. אל תחפשו אשמים בכל המצב הזה במכבי. משם כבר לא יהיו סיפורים כאלו , אבל בדרום בכל יום ילדה תלך בשביל ארוחה, חולצה או מנה עם כל אחד ולא ישאלו לגילה...

הוא לא נראה כמו אחד שחשף את זה, אלא כמו אחד שהגישו לו את זה ליד, ואם הוא לא היה מפרסם אז כתב אחר או מישהו היה מפרסם.

מסכים עם יתר ההודעה הפותחת.

2 hours ago, yuval11 said:

הוא עיתונאי שפירסם סקופ,

מה שמעצבן זו ההתחסדות שלו והניסיון לנקות את המצפון. אלמוג אתה עשית לנערות נזק גדול בהרבה מכל יתר המעורבים בפרשה. הן בדכאון ולא אוכלות כי כל המדינה מדברת עליהן, לא זכור לי שהיו בדיכאון אחרי האירוע.

מקווה שקשה לך לישון בלילה על הפגיעה שלך בילדות האלה, כמובן גם בשחקנים שלנו אבל עם זה אני מניח שאין לך בעיה.

אם הסיפור היה באיזו מ.ס אשדוד הוא כנראה היה זורק אותו לפרימו או רז זהבי.