Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

5 hours ago, מכביסט לעד said:

בכר צריך סגל טוב ולא יודע לבנות סגל. גם בב"ש היה לו סגל מפחיד.

אנחנו צריכים מאמן שידע להוציא מהשחקנים 200% כמו איביץ'. ברור שלא ינחת פה עוד איביץ', אבל לפחות מישהו שיודע להוציא מהקבוצה הזאת יותר. לא בטוח שבכר יספיק כדי לקחת אליפות.

ועוד לא דיברתי על הסירחון של מאמן ישראלי ועל הצוות שאיתו...

באיזה שלב היה לו סגל מפחיד?

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

יכול להיות. מקבל. 

מעדיף את איביץ ואם לא אז ללכת על בטוח עם בכר כדי לעשות לשם שינוי משהו באירופה. צריך מישהו עם מנירות של מכבי שיידע להתאקלם מהר ולתת בראש באירופה. אנחנו לא במקום של התנסויות והגיע הזמן לתקוע יתד במגרש של הגדולים.

אז אם לא איביץ, מבחינתך ללכת על בכר בגלל שהזמן קצר וצריך מישהו שיתאקלם מהר שמכיר את הכדורגל הישראלי? יש בזה משהו, מסכים.

אבל זה לא מבטיח הצלחה

Just now, הישראלי היפה said:

אז אם לא איביץ, מבחינתך ללכת על בכר בגלל שהזמן קצר וצריך מישהו שיתאקלם מהר שמכיר את הכדורגל הישראלי? יש בזה משהו, מסכים.

אבל זה לא מבטיח הצלחה

וודאי. גם איביץ לעונה נוספת לא יבטיח אליפות.

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

וודאי. גם איביץ לעונה נוספת לא יבטיח אליפות.

בכל מקרה, אני חושב שיהיה קשה, קשה מאוד להגיע לאירופה עם סגל כמו שיש כרגע - לא משנה מי יהיה המאמן.

בלי חלוץ וקשר התקפי יהיה קשה מאוד.

9 דקות לפני, אלמוג מלול said:

באיזה שלב היה לו סגל מפחיד?

שהיה לו באותה קבוצה את ואקמה, מליקסון, בוזגלו, הוגו, ויטור...

לא מוריד מערכו כמאמן, הוא מאמן נהדר, הרבה קבוצות עם סגל מפחיד לא לקחו פה אליפויות, בכל זאת, הוא לקח אליפות אחת לערן זהבי רק על זה מגיע לו כבוד.

22 דקות לפני, הישראלי היפה said:

וואקמה כבר חתם בינואר בעונה האחרונה של אלישע לוי, ניסו להעביר אותו בבקרה והם איחרו בכמה דקות, לכן ההעברה בוצעה רק בסוף העונה.

אלישע לוי הוא זה שהביא אותו

זה לא כזה משנה. אם אתה מעריך את מכבי של ג'ורדי מספיק, אתה מבין מול איזה קיר גבוה הוא התמודד. והוא אימן אותם, הציב אותם וגרם להם להיות קבוצה מנצחת במשך שלוש עונות ברציפות. אתה לא מכבד הישג כזה? 

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בכל מקרה, אני חושב שיהיה קשה, קשה מאוד להגיע לאירופה עם סגל כמו שיש כרגע - לא משנה מי יהיה המאמן.

בלי חלוץ וקשר התקפי יהיה קשה מאוד.

חושב שלליגה האירופית זה אמור להספיק, אבל לא אתנגד לחתימה של ערן + ניסיון אחרון של ניקוליץ' ואם לא הולך אז על מיכה/ריקן/פארפה.

עניין המאמן הזר לעומת ישראלי הוא הרבה יותר מאשר רק רזומה טהור לדעתי. 

הרזומה של בכר מרשים מאד, אבל הוא לא זר,

דובר על זה פה הרבה ואני לא היחיד שאמר את זה ב8 שנים האחרונות, אבל אני מעדיף מאמן זר שלא מכיר את השפה ולא קורא את כל הזבל שרץ בחוץ ואולי להיות מושפע מלכלוכים של כתבים כאלה ואחרים (רלוונטי לתקופה) או קרוב משפחה שלוחץ, ואני יודע שזאת פרנויה עתיקה במיוחד אבל ככה זה מרגיש לפעמים.

הפורמולה של מאמן זר (גם אם הוא עם רזומה לא מדהים) שנמצא במגמת עליה, לא מושפע מהתקשורת, קשוח עם השחקנים ורואה אותנו כמקפצה עבדה 5/7 פעמים עד עכשיו (לא מחשיב את ג'ורדי כי הוא לא עונה להגדרה),

לא רואה סיבה לשנות את זה ואני מרגיש הכי בנוח עם זה גם אם הסיכון כביכול גבוה יותר. 

3 דקות לפני, kutomer said:

שהיה לו באותה קבוצה את ואקמה, מליקסון, בוזגלו, הוגו, ויטור...

לא מוריד מערכו כמאמן, הוא מאמן נהדר, הרבה קבוצות עם סגל מפחיד לא לקחו פה אליפויות, בכל זאת, הוא לקח אליפות אחת לערן זהבי רק על זה מגיע לו כבוד.

ויטור בוזגלו עם כל הכבוד לא כוכבים ומעולם לא היו.

הם היו בעונה מעולה בזכות בכר ובזכות זה שהקבוצה רצה טוב.

וואקמה היה מעל הליגה זה כן. אוגו היה טופ לבל בליגה. חוץ מזה לא בטוח שהסגל שלהם עלה על מכבי באותם שנים. ובכר הוציא מהם את המקסימום בעיקר באירופה.

4 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא כזה משנה. אם אתה מעריך את מכבי של ג'ורדי מספיק, אתה מבין מול איזה קיר גבוה הוא התמודד. והוא אימן אותם, הציב אותם וגרם להם להיות קבוצה מנצחת במשך שלוש עונות ברציפות. אתה לא מכבד הישג כזה? 

מכבד, בהחלט מכבד.

באליפות השנייה והשלישית שלו זה הרבה בזכות הטעויות שלנו באותה תקופה.

לא מנסה וזה יהיה הזוי מצדי להגיד שהוא לא הצליח, הוא מאמן טוב, אבל בגלל שהוא ישראלי פחות מעוניין שיגיע.

מזכיר לך שהוא מביא איתו את דודו דהאן והשכונה הישראלית.

2 דקות לפני, Mtamir said:

עניין המאמן הזר לעומת ישראלי הוא הרבה יותר מאשר רק רזומה טהור לדעתי. 

הרזומה של בכר מרשים מאד, אבל הוא לא זר,

דובר על זה פה הרבה ואני לא היחיד שאמר את זה ב8 שנים האחרונות, אבל אני מעדיף מאמן זר שלא מכיר את השפה ולא קורא את כל הזבל שרץ בחוץ ואולי להיות מושפע מלכלוכים של כתבים כאלה ואחרים (רלוונטי לתקופה) או קרוב משפחה שלוחץ, ואני יודע שזאת פרנויה עתיקה במיוחד אבל ככה זה מרגיש לפעמים.

הפורמולה של מאמן זר (גם אם הוא עם רזומה לא מדהים) שנמצא במגמת עליה, לא מושפע מהתקשורת, קשוח עם השחקנים ורואה אותנו כמקפצה עבדה 5/7 פעמים עד עכשיו (לא מחשיב את ג'ורדי כי הוא לא עונה להגדרה),

לא רואה סיבה לשנות את זה ואני מרגיש הכי בנוח עם זה גם אם הסיכון כביכול גבוה יותר. 

אף אחד לא מתווכח איתך על זה. שיקימו גם כנסייה בקריית שלום וכל המאמנים של מחלקת הנוער יהיו זרים. איתך שם. במאגר המועמדים לקבוצה הבוגרת, בכר הוא היחיד מבין המאמנים הישראלים שאולי יגיע לישורת האחרונה(נגיד חמישה מועמדים אחרונים). יש לו יתרונות וברור שיש חסרונות. לא חושב שצריך לגמד אותו. הוא גם הציק לנו עם קש עם סגל נחות בהמון וסיים שני ועם גביע. במונחים של הליגה שלנו מדובר בפנומן. מעדיף זר כדיפולט, ברור. לא יודע מי פנוי לנו ומי המועמדים.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מכבד, בהחלט מכבד.

באליפות השנייה והשלישית שלו זה הרבה בזכות הטעויות שלנו באותה תקופה.

לא מנסה וזה יהיה הזוי מצדי להגיד שהוא לא הצליח, הוא מאמן טוב, אבל בגלל שהוא ישראלי פחות מעוניין שיגיע.

מזכיר לך שהוא מביא איתו את דודו דהאן והשכונה הישראלית.

השכונה הישראלית זה לא טוב ואני מעדיף זר. רק שאני לא יכול להשוות מאמן שאני מכיר לכאלו שאני עדיין לא יודע מי הם. לא יודע מה זה טעויות. הוא לקח אליפות מול מכבי של זהבי. כמעט בשיאה. מה חשבנו בעצם? שניקח 15 רצוף? תמיד עושים טעויות, לפעמים אין מי שינצל את זה. בכר ניצל את זה. למה מכבי חיפה לא ניצלה את זה? 

27 דקות לפני, אלמוג מלול said:

ויטור בוזגלו עם כל הכבוד לא כוכבים ומעולם לא היו.

הם היו בעונה מעולה בזכות בכר ובזכות זה שהקבוצה רצה טוב.

וואקמה היה מעל הליגה זה כן. אוגו היה טופ לבל בליגה. חוץ מזה לא בטוח שהסגל שלהם עלה על מכבי באותם שנים. ובכר הוציא מהם את המקסימום בעיקר באירופה.

בוזגלו וויטור באותן עונות (כששיחקו) היו שחקנים טופ לרמה הישראלית.

17 דקות לפני, המכבייה said:

אף אחד לא מתווכח איתך על זה. שיקימו גם כנסייה בקריית שלום וכל המאמנים של מחלקת הנוער יהיו זרים. איתך שם. במאגר המועמדים לקבוצה הבוגרת, בכר הוא היחיד מבין המאמנים הישראלים שאולי יגיע לישורת האחרונה(נגיד חמישה מועמדים אחרונים). יש לו יתרונות וברור שיש חסרונות. לא חושב שצריך לגמד אותו. הוא גם הציק לנו עם קש עם סגל נחות בהמון וסיים שני ועם גביע. במונחים של הליגה שלנו מדובר בפנומן. מעדיף זר כדיפולט, ברור. לא יודע מי פנוי לנו ומי המועמדים.

אני מסכים שבכר שונה מאד מהנוף הישראלי ואני לא מתווכח בכלל אני סתם רושם את המחשבות האישיות שלי, כי בסופו של דבר מיץ' קובע, ובתור מישהו שהביא מאמן זר שלא שמענו עליו בחיים במטוס הפרטי שלו אני אהיה אישית מופתע אם הוא יעשה תפנית כל כך חדה בגישה שלו לסגל המקצועי בדמות מאמן ישראלי כשכרגע אין אפילו דמות זרה שמנהלת את העניינים מעליו באופן קבוע (שנמצאת בארץ ובקבוצה באופן קבוע),

אני כן מסכים שלבכר יש את הסיכוי הכי גבוה להיות הראשון שאולי יגרום לו לשנות גישה, ואני גם כמובן אקבל מראש כל החלטה של מיץ' כאשר היא תתקבל כי הוא הרבה יותר מבין ממני בניהול הסיכונים האפשריים ולאן הוא חושב שאפשר ללכת קדימה כמועדון, עם כל איש שהוא ימנה.

בהחלט יכול להיות שאת הסיכון הזה של מאמן זר הוא לא ייקח פעם נוספת והוא יביא מאמן שהוא כנראה גם מכיר טוב כי הוא היה שם בפייט איתו על הכל 3 עונות רצוף.

אבל שוב מנסיון עבר אני אישית חושב שאת הסיכון הזה הוא ימשיך לקחת כל עוד אחוזי ההצלחה עדיין יחסית מאד גבוהים,

וכל עוד הזכרון שלו על הדרך האחרת עדיין טרי כי כמובן הוא לא היה פה רק מההצלחות עם מאמנים זרים, ובנוסף הוא רואה מה קורה מסביב.

מה הקטע להחליף נוסחה מנצחת? 

מבחינתי מאמן זר פוראבר , או לפחות עד שיצמיחו מישהו במועדון.. לא מן הנמנע לראות את אלתרמן בעתיד לדעתי..אבל יקחו עוד כמה שנים..

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מבחינתי מאמן זר פוראבר , או לפחות עד שיצמיחו מישהו במועדון.. לא מן הנמנע לראות את אלתרמן בעתיד לדעתי..אבל יקחו עוד כמה שנים..

אחי מה מנצח בוידיגל, ארבלדזה, יוקנוביץ, קרויף כמאמן ואוסקר בפעם השנייה? זו לא נוסחה מנצחת זה פיפיטי פיפטי

בכר נתן שתי עונות מדהימות בשתי האליפויות הראשונות ואז עוד איכשהו הצליח עם האדים לקחת גם את השלישית.

היה לו וואקמה? היה לנו זהבי.

היה לו את אוגו? היה לנו את אלברמן.

היה לו את בוזגלו? לנו את טבח.

ויטור וצדק? קרלוס וטיבי (בתקופת האל והאל+)

בן ביטון? אלי דסה

מליקסון? מיכה.

אפשר להאשים את הצמפיונס ואם פטר בוס היה מתחיל את העונה ואם ראיקו לא היה דוחף את אבוקסיס ואם זהבי היה מביא רק עוד גול אחד אבל איך שלא נהפוך את זה עם סגל פחות טוב הוא לקח אליפות על הראש שלנו.

עדיין מעדיף מאמן זר מהסיבות שכבר אמרו פה אבל בכר עשה שלוש עונות ושלוש אליפויות עם פחות תקציב וסגלים פחות טובים (לפחות ברוב הזמן) וזה בלי לדבר על ההישגים עם קריית שמונה.

10 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אלתרמן = תורג'מן ?

Just now, The yellow Toms said:

אולי הוא התכוון לאלברמן?

כן זה היה הניחוש השני שלי. פשוט שהוא דיבר על מאמן שגדל אצלנו זה יותר הסתדר עם תורג'מן

21 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אחי מה מנצח בוידיגל, ארבלדזה, יוקנוביץ, קרויף כמאמן ואוסקר בפעם השנייה? זו לא נוסחה מנצחת זה פיפיטי פיפטי

וידיגל וארבלזדה פלופים שלא ברא השטן. 

קרויף לא מאמן ונקלע לסיטואציה. 

יוקאנוביץ' מאמן מעולה. 

כנ"ל אוסקר.

50/50 זה בחיים לא , יותר בכיוון של 80% הצלחה. 

14 דקות לפני, nirnir20 said:

וידיגל וארבלזדה פלופים שלא ברא השטן. 

קרויף לא מאמן ונקלע לסיטואציה. 

יוקאנוביץ' מאמן מעולה. 

כנ"ל אוסקר.

50/50 זה בחיים לא , יותר בכיוון של 80% הצלחה. 

קרויף מאמן. פשוט מאמן לא טוב

יוקנוביץ מאמן בינוני שצריך לנשק את הראש של זהבי ועשה לא מעט נזק תקשורתי.

אוסקר2 לא היה יציב. 

וידיגל - השם ישמור וארבלדזה היקר שלא הבנתי מה הוא עושה במכבי

סוזה, פאקו,  בוס, איביץ' ואוסקר1 בהחלט סיפור הצלחה. כל השאר לא הצליחו יותר מניר קלינגר ב2003

5 מינויים מוצלחים 

5 מינויים כושלים

50% אחי. 

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

קרויף מאמן. פשוט מאמן לא טוב

יוקנוביץ מאמן בינוני שצריך לנשק את הראש של זהבי ועשה לא מעט נזק תקשורתי.

אוסקר2 לא היה יציב. 

וידיגל - השם ישמור וארבלדזה היקר שלא הבנתי מה הוא עושה במכבי

סוזה, פאקו,  בוס, איביץ' ואוסקר1 בהחלט סיפור הצלחה. כל השאר לא הצליחו יותר מניר קלינגר ב2003

5 מינויים מוצלחים 

5 מינויים כושלים

50% אחי. 

יוקנוביץ' בינוני? אתה אמיתי?

העלה לפריימליג גם את ווטפורד וגם את פולהאם, עד עכשיו לא הבנתי איך הגיע לכאן(ותודה גדולה לגו'ורדי) .

שוטא היה מאמן בינוני באמת ווידיגאל היה משהו על טבעי כנראה.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

יוקנוביץ' בינוני? אתה אמיתי?

העלה לפריימליג גם את ווטפורד וגם את פולהאם, עד עכשיו לא הבנתי איך הגיע לכאן(ותודה גדולה לגו'ורדי) .

שוטא היה מאמן בינוני באמת ווידיגאל היה משהו על טבעי כנראה.

זה נכון. אחוז ההצלחה שלנו טוב מאד עם זרים.