Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

17 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה באמת מאמין שכשיגמר הפאייר פלאי, משהו במועדון הולך להשתנות?

אני חושב שמיץ' סיגל לעצמו שיטת עבודה לכל המשמעויות ובדרך הזאת הוא ילך עם או בלי פאייר פלאי. זו דעתי לפחות. לא יהיו פה העברות שחקנים בכסף, לא יהיו כאן חוזי עתק שינחיתו כאן באמת מפלצות שיקדמו אותנו באירופה.

אבל כן יקנו שחקנים כמו ג'ראדלש, כן יוכלו לתת חוזים קצת יותר גבוהים שיקלו עלינו. זה משמעותי.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה באמת מאמין שכשיגמר הפאייר פלאי, משהו במועדון הולך להשתנות?

אני חושב שמיץ' סיגל לעצמו שיטת עבודה לכל המשמעויות ובדרך הזאת הוא ילך עם או בלי פאייר פלאי. זו דעתי לפחות. לא יהיו פה העברות שחקנים בכסף, לא יהיו כאן חוזי עתק שינחיתו כאן באמת מפלצות שיקדמו אותנו באירופה.

ועדיין ישים 30 כדי לעמוד כל שנה במינימום המתבקש. גם בלי העברות, רק כדי לשלם על חוזים קיימים וחדשים. זה מה שיש. וגם זה לא לעד. 

מבין את הבאסה ששוררת כאן וכן גם אני מאוד מאוכזב מהמצב אבל בטוח שתהיה קבוצה טובה עונה הבאה.

ולגבי העתיד? העתיד יהיה צהוב כחול ועוצמתי והכל בזכות מיץ' שהבין שכדי להתקדם לא יעזור לרכוש זרים בכסף גדול וצריך לשדרג את הנוער,את הפירות הראשונים של המהפך הזה כבר התחלנו לראות בשנתיים האחרונות אבל את השינוי הרציני והמשמעותי ביותר נקבל בעוד 4-5 שנים כשהילדים שהגיעו עם תחילת התהליך יגיעו לבשלות מלאה.

אני מאוד אופטימי גם כי עוקב מקרוב אחרי מחלקת הנוער ויותר מזה לא אומר.

בהתחלה חשבתי שבעידן הפייר-פליי הוא לא שווה את המיליון יורו העברה אבל הבנתי שטעיתי והוא שווה והסיבה היחידה שהוא לא נשאר זה בגלל שאין בכלל כסף 

לא רואה איך עם הפייר-פליי והקורונה מצליחים להנחית שחקן ברמה שלו (ולא מדבר על ווינריות וחיבור למועדון ושאר השחקנים)

שאלה: באיזה עוד ליגות יש את החוק של שחקנים בבידוד לאורך כל העונה..? 

21 דקות לפני, המכבייה said:

ועדיין ישים 30 כדי לעמוד כל שנה במינימום המתבקש. גם בלי העברות, רק כדי לשלם על חוזים קיימים וחדשים. זה מה שיש. וגם זה לא לעד. 

מדויק (ישים 40 אחרי שעלה על השיטה של יענקלה) אבל עכשיו הוא לא יכול לשים כלום רק לדאוג שיהיה מאוזן 

בכלל מעניין אותי בנושא הזה אם אנחנו משלמים עדיין מחירים מופרכים לאבטחה ולעיריית ת"א על המשחקים? 

ואם כבר נגענו בפייר פליי איך צ'לסי קונה את כל העולם?? איך פתאום מילאן מדברים על להיות בליגה האירופית? (הם הרי חתמו על 3 שנים מחוץ לתחרויות האירופיות כדי שיעברו על הפייר-פליי..) פסז זה משהו אחר אבל אצל שתי אלה זה כבר הוסכם שעברו..  מושחתים! 

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מדויק (ישים 40 אחרי שעלה על השיטה של יענקלה) אבל עכשיו הוא לא יכול לשים כלום רק לדאוג שיהיה מאוזן 

בכלל מעניין אותי בנושא הזה אם אנחנו משלמים עדיין מחירים מופרכים לאבטחה ולעיריית ת"א על המשחקים? 

ואם כבר נגענו בפייר פליי איך צ'לסי קונה את כל העולם?? איך פתאום מילאן מדברים על להיות בליגה האירופית? (הם הרי חתמו על 3 שנים מחוץ לתחרויות האירופיות כדי שיעברו על הפייר-פליי..) פסז זה משהו אחר אבל אצל שתי אלה זה כבר הוסכם שעברו..  מושחתים! 

הוא ישים סכומים כאלה אפילו רק בשביל האיזון(קורונה שווה מינוס גדול בהכנסות גם עם המענק ממשרד האוצר). ואני חושב שהיו עונות שהוא אפילו שם יותר מ40. שמע, רק שיהיה בריא וישאר איתנו. הוא האופק והעתיד. וזה קיץ סופר מבאס. 

קצת מאכזב ההתנהלות של מכבי מול הפייר פלי והחוסר צדק המוחלט הזה שנותנים לדבר הזה לעבור בשקט

לא שאני מאשים את מכבי אבל אני לא רואה שגם נלחמים פה על זה

אני מאמין שמכבי בנו על זה שיהיה אפשר לרכוש את ג'ראלדס ולהשקיע יותר בגלל שהפייר פלי היה אמור להפסק כמעט לחלוטין הקיץ אבל בגלל שדופקים אותנו כנראה ששוב פעם הכסף שהיה אמור ללכת לרכישת ג'ראלדס חשוב לעוד דברים ולכן לא מיהרו לרכוש אותו וספורטינג כנראה לא מוכנים להתפשר וזה המצב.

איזה זין שהוא עוזב!!! לדעתי יכלו ואף היו חייבים לעשות הכל ע"מ להשאיר את ג'ראדלש וממש ממש מבאס שהוא עוזב.

קיץ מבאס תחת עד כה ואני פסימי מתמיד לגבי ההמשך.

איך אפשר להיות אופטימי לגבי העונה הקרובה ?!

יש תחושה שאוהדים חושבים שמכבי קבוצה חסינה וכל מה שקורה לה לא יכול לפגוע בה ולמנוע ממנה זכייה באליפות.

הקבוצה סופגת הקיץ מכה אחרי מכה אחרי מכה, כמה מכות מכבי יכולה לספוג?

כמה חיפה יכול לשלשל?

לא אופטימי בכלל לגבי העונה הקרובה 

מצב נכון לעכשיו.

מאמן: ואן לייבן

מאמן כושר: זיגדון

שוערים: טננבאום, יאניוטיס.

מגן ימני: קנדיל, נועם כהן.

בלמים: טיבי, פיבן.

מגן שמאלי: סאבוריט, דוידזאדה, בלטקסה.

קשרי אמצע: גלזר, פרץ, ריקן, ברסקי, ניקוליץ', עידו שחר, קארצב, בר כהן.

כנפיים: יונתן, אלמוג, חוזז, חנציס.

חלוץ: בלקמן, גררו.

2 דקות לפני, turgi said:

מצב נכון לעכשיו.

מאמן: ואן לייבן

מאמן כושר: זיגדון

שוערים: טננבאום, יאניוטיס.

מגן ימני: קנדיל, נועם כהן.

בלמים: טיבי, פיבן.

מגן שמאלי: סאבוריט, דוידזאדה, בלטקסה.

קשרי אמצע: גלזר, פרץ, ריקן, עידו שחר, קארצב, בר כהן.

כנפיים: יונתן, אלמוג, חוזז, חנציס.

חלוץ: בלקמן.

סגל שמספיק להישארות בליגה 

אומוניה ניקוסיה מעוניינת באיתי שכטר

פרסום ראשון: מוליכת הליגה הקפריסאית בעונה שעברה, רוצה לצרף את החלוץ שסיים את חוזהו במכבי ת"א. שכטר מעדיף כרגע להמתין להצעה חדשה מהצהובים

אומוניה ניקוסיה, שסיימה את העונה במקום הראשון בליגה הקפריסאית, מעוניינת באיתי שכטר. החלוץ סיים את חוזהו במכבי ת"א, אבל מעדיף בשלב זה לחכות להתפתחויות בקרית שלום. ההערכה היא כי יקבל הצעה לחוזה חדש.
אומוניה אמנם סיימה את העונה בראש הטבלה, אבל לא הוכתרה כאלופה בשל סגירת הליגה הקפריסאית, בעקבות משבר הקורונה. מי ששיחק בעבר בקבוצה הוא חן עזרא, שלא זכה ליותר מדי דקות משחק וחזר לישראל. הקפריסאים הוזכרו לאחרונה גם בהקשר של בן שהר.

איך לא קנו את גראלדש?לא מובן (אפילו שיש מגבלות)

לא מחזירים את אצילי ומיכה לאימונים וממשיכים לשלם להם ארגזים..

אנחנו בדרך לעונה קשה מי שרוצה להמשיך לשקר את עצמו מוזמן,לא מובן למה חיכו עד עכשיו למו''מ על חוזים עם ייני שכטר וגולסה

7 דקות לפני, liron981s said:

אומוניה ניקוסיה מעוניינת באיתי שכטר

פרסום ראשון: מוליכת הליגה הקפריסאית בעונה שעברה, רוצה לצרף את החלוץ שסיים את חוזהו במכבי ת"א. שכטר מעדיף כרגע להמתין להצעה חדשה מהצהובים

אומוניה ניקוסיה, שסיימה את העונה במקום הראשון בליגה הקפריסאית, מעוניינת באיתי שכטר. החלוץ סיים את חוזהו במכבי ת"א, אבל מעדיף בשלב זה לחכות להתפתחויות בקרית שלום. ההערכה היא כי יקבל הצעה לחוזה חדש.
אומוניה אמנם סיימה את העונה בראש הטבלה, אבל לא הוכתרה כאלופה בשל סגירת הליגה הקפריסאית, בעקבות משבר הקורונה. מי ששיחק בעבר בקבוצה הוא חן עזרא, שלא זכה ליותר מדי דקות משחק וחזר לישראל. הקפריסאים הוזכרו לאחרונה גם בהקשר של בן שהר.

לא מתרגש מצנצי תיכף יתחילו גם השמות הרגילים כמו אוסטריה וינה ולודוגורץ בסוגיות גלזר~יוני.