Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

Just now, הישראלי היפה said:

מסכים שנפגעו כלכלית, אבל להם אין פייר פליי על הראש.

אני בטוח שהם יסכימו לשלם איזה 350 לאחד השחקנים הכי טובים בליגה, זאת הזדמנות פז בשבילם להביא שחקן כזה.

350 נטו לישראלי, זה כמעט 700 עלות מעסיק. חוץ מרמי גרשון (שהם מתים להיפטר ממנו) אין להם שחקנים שמשתכרים ככה ועכשיו עם כל הקורונה לא חושב שיש להם או לקבוצה אחרת בארץ אפשרות להציע לישראלי סכום כזה

Just now, snufkin said:

350 נטו לישראלי, זה כמעט 700 עלות מעסיק. חוץ מרמי גרשון (שהם מתים להיפטר ממנו) אין להם שחקנים שמשתכרים ככה ועכשיו עם כל הקורונה לא חושב שיש להם או לקבוצה אחרת בארץ אפשרות להציע לישראלי סכום כזה

אין להם שחקנים ישראלים שמשתכרים ככה כי יש להם ישראלים פח.

יש להם את היכולת לשלם לו סכום כזה בקלות לדעתי.

26 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אין להם שחקנים ישראלים שמשתכרים ככה כי יש להם ישראלים פח.

יש להם את היכולת לשלם לו סכום כזה בקלות לדעתי.

טרום קורונה - אולי (וגם אז הם נתנו חוזה כזה רק לשחקן ישראלי אחד). במשבר הקורונה? אין מצב לדעתי

אתם נשמעים כמו דורון בן דור. הצחיק אותי לשמוע אותו מסקר את חיפה ומדבר על גולסה בהקשר של חידוש חוזה במכבי או הצעה מחיפה.

אמר משהו בסגנון ששחר לא מתקרב לסכומים של גולדהאר ולכן הוא יחתום במכבי על חידוש. שמעתי את הזלזול בקולו כאילו מערבבים את מיץ בזמן ששחר ממולח.

אם שחר היה יודע ש350 אלף וגולסה בחיפה, הוא גם היה מציע 400.

לא שכחנו איך שחר אכל לקרדות של מיליונים על שחקנים כמו חן עזריאל, אז בטח על גולסה.

שחר לא השתנה, חיפה לא השתנו, הדבר היחיד שהשתנה שהגוסטבו בוקולים מעדיפים להגיע למכבי.

אנחנו לא אוכלים את החרטות של "הנשיא חסך מליונים ע"י אי החתמת זלאטן" 

הדבר היחיד שהשתנה הוא ששחקנים לא רוצים להגיע לחיפה באם יש להם אופציה להגיע למכבי. זה הכל. 

אכזבה גדולה שמשאילים את אלטמן לעוד עונה, מיותר! הוא בדיוקמה שאנחנו צריכים בקישור

גם לוותר על הופמייסטר היה צעד מבאס מאוד..

עד עכשיו קיץ רע...

2 דקות לפני, אדביסי said:

אכזבה גדולה שמשאילים את אלטמן לעוד עונה, מיותר! הוא בדיוקמה שאנחנו צריכים בקישור

עד עכשיו קיץ רע...

נגמרו השבועיים אה...

38 דקות לפני, אדביסי said:

עד עכשיו קיץ רע...

אני בטוח שהוא שחקן טוב, אבל צריך לתת 2 עונות טובות בשביל לחזור למכבי מהדלת הראשית.

לא יודע למה אתה אומר קיץ רע, בינתיים אני לא רואה שחקנים שעזבו, אמנם יש סימני שאלה, אבל זאת לא התפרקות.

הקורונה זיינה לכולנו את החיים, כדורגל זה רק בונוס.

ובסופו של דבר אני מאמין שיהיה בסדר, הכי הרבה מאלתרים עם מה שיש, כי על אירופה אני במילא לא בונה, זה לא ריאלי, בספק אם יהיו משחקים בכלל.

3 hours ago, הישראלי היפה said:

מסכים שנפגעו כלכלית, אבל להם אין פייר פליי על הראש.

אני בטוח שהם יסכימו לשלם איזה 350 לאחד השחקנים הכי טובים בליגה, זאת הזדמנות פז בשבילם להביא שחקן כזה.

הנשיא דפק אקזיט עכשיו על מה אתם מדברים?

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אני בטוח שהוא שחקן טוב, אבל צריך לתת 2 עונות טובות בשביל לחזור למכבי מהדלת הראשית.

לא יודע למה אתה אומר קיץ רע, בינתיים אני לא רואה שחקנים שעזבו, אמנם יש סימני שאלה, אבל זאת לא התפרקות.

הקורונה זיינה לכולנו את החיים, כדורגל זה רק בונוס.

ובסופו של דבר אני מאמין שיהיה בסדר, הכי הרבה מאלתרים עם מה שיש, כי על אירופה אני במילא לא בונה, זה לא ריאלי, בספק אם יהיו משחקים בכלל.

כשרואים ששחקן מוכן אין סיבה לשחק איתו משחקים

גלזר אחרי עונה אחת חזר למכבי והיה פגז, אלטמן נתן חצי עונה גדולה בחיפה, מי שעקב אחריו יודע

הוא מוכן למכבי והוא בדיוק מה שאנחנו צריכים... חבל

לא רואה שום תסריט ששכטר וגולסה בקבוצה אחרת בארץ, תוציאו את זה מהראש.

אולי לגבי ייני עוד מדברים על ארה"ב את זה אני עוד יכול להבין.

גולסה ושכטר אין סרט כזה, וגם אם יקבלו אותה הצעה למשל מחיפה עדיין יישארו במכבי, הם לא טיפשים, התנאים במכבי זה הכי גבוה שאפשר בארץ.

מכבי צריכה לשמור על הסגל הישראלי הקיים¹, מהזרים להתרכז בהשארת המגנים (לא איבדתי תקווה לגבי ז'ראלדש).

מקווה שנמצא פתרון לפחות לאחד מ מניקוליץ'/יאניוטיס, אני חושב שיאניוטיס יותר ריאלי בגלל השם הטוב ביוון, להביא שוער ישראלי וחלוץ זר, להציע חוזה חדש לצ'יקו.

וזה חלון טוב בשבילי.

¹המועמדים הבולטים למכירה הם יוני פרץ וגלזר.

בלי לזלזל באחרים חלילה, אבל את החלל של גלזר יהיה הכי קשה למלא.

אם פרץ ויוני יימכרו אני אקבל את זה בהבנה מוחלטת.

42 דקות לפני, אדביסי said:

כשרואים ששחקן מוכן אין סיבה לשחק איתו משחקים

גלזר אחרי עונה אחת חזר למכבי והיה פגז, אלטמן נתן חצי עונה גדולה בחיפה, מי שעקב אחריו יודע

הוא מוכן למכבי והוא בדיוק מה שאנחנו צריכים... חבל

נוטה להסכים איתך. הויתור הפחדני של ג'ורדי(מת עליו) על גלזר, גרם לנו לפתוח את העונה עם שרן ובטוקיו כקשרים אחוריים ובעצם לאבד את העונה עוד לפני שהיא התחילה. אלטמן סבבה לאללה ולא כולם צריכים אותו טיפול. אבל כאשר אתה עדיין לא נועל את גולסה, הציפיות להחלטה נכונה במקרה של אלטמן היו חייבות להיות נמוכות מלכתחילה. 

4 hours ago, אדביסי said:

עד עכשיו קיץ רע...

חשבת שאולי מכבי לא הולכים למכור בחלון הזה את פרץ וגלזר?!?

וכשיש לך קישור של גלזר פרץ,גולסה,ברסקי,ריקן,מיכה, קארצב(לדעתי  ישאר וילחם על מקומו השנה) וניקוליץ/או זר אחר

לצערי לאלטמן אין מקום,וחבל מאוד על דקות המשחק שלו

יתן עוד עונה טובה ויחזור במקום ריקן או ברסקי..

תפסיקו כבר להתלונן

תזכרו תמיד שהגיהינום שלכם(כרגע) זה הגן עדן של כל אוהד אחר במדינה

2 hours ago, אקיטה said:

לא רואה שום תסריט ששכטר וגולסה בקבוצה אחרת בארץ, תוציאו את זה מהראש.

אולי לגבי ייני עוד מדברים על ארה"ב את זה אני עוד יכול להבין.

גולסה ושכטר אין סרט כזה, וגם אם יקבלו אותה הצעה למשל מחיפה עדיין יישארו במכבי, הם לא טיפשים, התנאים במכבי זה הכי גבוה שאפשר בארץ.

מכבי צריכה לשמור על הסגל הישראלי הקיים¹, מהזרים להתרכז בהשארת המגנים (לא איבדתי תקווה לגבי ז'ראלדש).

מקווה שנמצא פתרון לפחות לאחד מ מניקוליץ'/יאניוטיס, אני חושב שיאניוטיס יותר ריאלי בגלל השם הטוב ביוון, להביא שוער ישראלי וחלוץ זר, להציע חוזה חדש לצ'יקו.

וזה חלון טוב בשבילי.

¹המועמדים הבולטים למכירה הם יוני פרץ וגלזר.

בלי לזלזל באחרים חלילה, אבל את החלל של גלזר יהיה הכי קשה למלא.

אם פרץ ויוני יימכרו אני אקבל את זה בהבנה מוחלטת.

שכטר וגולסה אלו 2 שכירי חרב (אין עם זה בעיה) שיעברו קבוצה אם תהיה להם הצעה יותר טובה. מאמין שיעדיפו מכבי אבל גם לא אפול מהכיסא אם יעברו לקבוצה אחרת.

6 hours ago, Armagedon said:

מה עם איזה יהודי בתפוצות?

ג'ואל אבו חנא, איך עד עכשיו אף קבוצה לא חשבה בכיוון שלו?

יהודי-גרמני, בלם עם רגל שמאל, כוכב מנג'ר (ולמי שמזלזל במנג'ר, שיבדוק כמה פעמים השתמשו בזה ככלי להביא שחקנים).

אמור להיות במחיר סביר ביותר.

שחקן הרכב קבוע אצלי.

17 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ג'ואל אבו חנא, איך עד עכשיו אף קבוצה לא חשבה בכיוון שלו?

יהודי-גרמני, בלם עם רגל שמאל, כוכב מנג'ר (ולמי שמזלזל במנג'ר, שיבדוק כמה פעמים השתמשו בזה ככלי להביא שחקנים).

אמור להיות במחיר סביר ביותר.

שחקן הרכב קבוע אצלי.

אחלה בלם. גדל בדורטמונד, שיחק בכל הנבחרות הצעירות של גרמניה. נתן העונה את עונת הבוגרים הכי טובה שלו עד כה בזאריה לוגנסק ( מקום 3 באוקראינה)

1 hour ago, הנדון said:

שכטר וגולסה אלו 2 שכירי חרב (אין עם זה בעיה) שיעברו קבוצה אם תהיה להם הצעה יותר טובה. מאמין שיעדיפו מכבי אבל גם לא אפול מהכיסא אם יעברו לקבוצה אחרת.

בדיוק בגלל בגלל זה הם יישארו במכבי, איפה שמקבלים את משכורת מצוינת ואת התנאים הכי טובים.

הם לא טיפשים.