Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

לגבי השניים הראשונים כבר די ידענו.

אם אני צריך לנחש אז אחד מבין תומר ועדן יהיה/יהיו במחנה האימונים (בארץ?) של מכבי ואולי בסופר קאפ/טוטו שמתחיל בעוד איזה חודש.

בעונה הבאה הקישור של הפועל חיפה יכול להיות מורכב משלישיית קשרים של מכבי

שחר, קארצב ואלטמן 

מעניין מאוד.

אין כסף למכבי לרכוש את ג'ראלדס אז הם ישקיעו על שלמה:g:

הפייר פלי הממשיך פשוט דפק את מכבי ואין לי מושג איך מכבי לא עושה מזה רעש

הם עמדו בכל ההתחייביות ועשו הכל

יש קבוצות גדולות שקיצרו להם את העונש על עבירות קשות יותר.

לא הבנתי באיזה קטע רוצים לשחרר את ז'איר חינם, אבל כשאנחנו רוצים את ג'ראלדש לעוד עונה אז ספורטינג דורשים כסף.

אולי אני בדעת מיעוט ויכול להיות שאני טועה אבל לי זה לא נראה הזוי שמכבי מתגשמת עם שחקנים כמו ז'איר.

היה כאן ולקח אליפויות, שחקן מצוין, קיצץ בתקופת הקורונה, מקצוען לאורך כל הדרך ורוצה לעזוב ולחזור למדינה "שלו"

מה עדיף להכניס אותו להסגר או להגיע איתו לפשרה שמקובלת על שני הצדדים כיאה למקצוען שנתן הכל למועדון?

כמובן שזה לא חדד צדדי ומכבי לא אמורה להשתתף בשכר שלו או לשלם לקבוצה שתקח אבל להתגמש קצת כאן וכאן...לא רואה בזה טעם לפגם.

בקיצור יחסים של תן וקח, לכו תדעו אולי אותו הסוכן יעזור למכבי גם השנה וכן חשוב לכבד שחקן שנתן הכל ולא להיות אלי טביב ולהתייחס לשחקנים רק כאל חוזה או כמוצר.

דעה לא פופולארית

אבל זה שב2020 ואנגלידיס עדין לוחש באוזנו של מיץ'(גם כי אין לנו מנכ"ל ויו"ר) ומשפיע עליו זה אולי חלק מכך שההכנה לקויה מכל מיני סיבות.

לא משאיל אף שחקן לאף קבוצה עד שיודע מה קורה עם הסגל שלנו, יש מצב שיהיו לא מעט בורות למלא ועדיף שחקני בית עם פוטנציאל מאשר לרכז פה את רזי השלמה של הליגה

1 דקה לפני, erantheking21 said:

דעה לא פופולארית

אבל זה שב2020 ואנגלידיס עדין לוחש באוזנו של מיץ'(גם כי אין לנו מנכ"ל ויו"ר) ומשפיע עליו זה אולי חלק מכך שההכנה לקויה מכל מיני סיבות.

הכל בגלל שאין מנכ''ל

גם עצם זה שאין מנהל מקצועי משפיע על ההכנות 

לפי ספורט 5 מכבי תדרוש רק 2.5 מיליון יורו על גלזר, כהן ופרץ.

פשוט מטורף בעיני אם בתקופה כזאת(קורונה ופייר פליי) מכבי תדרוש סכום כל כך מועט ביחס לשווי שלהם ולתרומה שלהם.

לא שווים פחות מ4

יונתן כהן נחוש לצאת לאירופה, סוכניו מחפשים קבוצה שתעמוד בתג מחירו

מלך שערי מכבי תל אביב קיבל דרכון פולני במטרה לעבור לחו"ל, למרות שאין לו סעיף יציאה בחוזה. מכבי תל אביב תדרוש תמורתו 3.5 מיליון יורו

יונתן כהן נחוש לעזוב את מכבי תל אביב ולצאת לחו"ל בקיץ הקרוב. מלך שערי הקבוצה קיבל דרכון פולני, בתקווה שזה יסייע לו לחפש קבוצה באירופה. במקביל סוכניו ממשיכים לחפש עבורו הצעות מעניינות, אחרי שהוזכר בעבר כמועמד לשלל קבוצות אירופיות כולל סלטיק, שחטאר דונייצק, דינמו קייב ואפילו רומא.

יחד עם זאת, מכבי תל אביב לא מתכוונת לוותר עליו בקלות, והקלפים נמצאים בידה. לכהן אין סעיף שחרור בחוזה עליו חתם באוקטובר אשתקד לחמש שנים, והצהובים יחליטו או לשחררו או לא בהתאם לרצונם. ידוע כי מכבי תל אביב תדרוש לקבל עליו סכום גבוה של כ-3.5 מיליון יורו, כשנכון לעכשיו ההערכה היא שהסוכנים שלו יכולים להביא הצעה בגובה 2 עד 2.5 מיליון, שספק אם תספיק.

40 דקות לפני, LL6 said:

בעונה הבאה הקישור של הפועל חיפה יכול להיות מורכב משלישיית קשרים של מכבי

שחר, קארצב ואלטמן 

מעניין מאוד.

לא משאיל גם את קארצב וגם את עידו שחר ביחד לאותה הקבוצה.

לא טוב שהם יתמודדו ביניהם על מקום בהרכב, שניהם משחקים על אותה עמדה.

כל אחד לקבוצה אחרת

9 hours ago, daniel_16 said:

בעניין האריס ווקיץ'

בתור אוהד ניוקאסל דיי מסור אני מכיר אותו טוב כדי גדל במחלקת הנוער, בזמנו היה נחשב להבטחה גדולה אבל יצא להמון השאלות ולא הרשים.

בגדול הוא שחקן גבוה וטכני אבל לא ידוע ביכולות פיזיות מרשימות הן מבחינת מהירות והן מבחינת כוח. זכור לי שחקן מאד מסורבל במעט הצאנסים שקיבל

עד כמה שזכור לי הוא שחקן שנופל בין עמדות, סוג של חלוץ שני זה העמדה הקלאסית שלו. 

לפני מס' חודשים פירסמו עליו בבלוג של אוהדי ניוקאסל שהוא סופסוף פורע שטרות ונותן עונה טובה בהולנד.

חשבתי שאני היחיד בארץ שאוהד את ניוקאסל...

יונתן כהן ישחק במכבי ת"א בעונה הבאה.

חתום, סגור, נעול.

אל תתנו לכל הגנבי דעת הדימיוניים לשגע אתכם. הכל קמפיין להצלחת מכבי חיפה ודעיכת מכבי ת"א בקונצנזוס של הכדורגל הישראלי.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

יונתן כהן ישחק במכבי ת"א בעונה הבאה.

חתום, סגור, נעול.

אל תתנו לכל הגנבי דעת הדימיוניים לשגע אתכם. הכל קמפיין להצלחת מכבי חיפה ודעיכת מכבי ת"א בקונצנזוס של הכדורגל הישראלי.

שועליקו אתה הולך פה על קרח דק שרבים כבר קרסו לתוכו (קווקזי צהוב, yellowhell ועוד מטובי בנינו שא י לא זוכר כרגע) 

6 דקות לפני, Dalembert said:

שועליקו אתה הולך פה על קרח דק שרבים כבר קרסו לתוכו (קווקזי צהוב, yellowhell ועוד מטובי בנינו שא י לא זוכר כרגע) 

שלא יגמור כמו בטיסטוטה בפרשת דמארי

15 דקות לפני, Dalembert said:

משעה את עצמי מהפורום אם הוא עוזב.