Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

בן ביטון זאת החתמה הזויה לא משנה איך הופכים את זה  

אפילו התקשורת לא צפתה את זה. מאמין שהלכו עליו בגלל ניסיון עם תארים כאן בארץ ובאירופה .

אם לא ג'ראלדס, היה אפשר לחפש מגן ימני זר, זאת לא היתה עמדה הכי בוערת, יכלו להמתין או להחתים מישהו אחר היו כמה חופשיים מעניינים.

אבל נראה שיצחקי רצה לרצות את הסוכן שלו.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אם לא ג'ראלדס, היה אפשר לחפש מגן ימני זר, זאת לא היתה עמדה הכי בוערת, יכלו להמתין או להחתים מישהו אחר היו כמה חופשיים מעניינים.

אבל נראה שיצחקי רצה לרצות את הסוכן שלו.

לא הייתי הולך רחוק וחושד בקומבינה וקופונים, מאמין לגמרי ביושרה של מנהלי מכבי, 

פשוט החתמה רעה מאוד, במיוחד לאור העובדה שהוא מגיע במקום ג'ראלדש זאת נפילה עצומה.

42 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני זוכר שהיית מודאג בנוגע לגולדהאר עם כל הסחבת וחוסר המוטיבציה בהחתמת הזרים. עכשיו אתה יותר רגוע?

חוץ מזה, באופן כללי אני מאמין שהזרים צריכים לדחוף את הקבוצה קדימה, ולא רק להיות מספיק טובים ל-11 (שזה אפשר לומר גם על קנדיל לדוגמא), אבל בוא נראה. 

זה לא בדיוק כמו שנה שעברה, כי כבר שנתיים לא היה פה חלוץ 9 איכותי ופשיץ' על הנייר שדרוג אדיר. 

מסכים שעם מגן ימני על-א ג'ראלדש, פליימיקר זר סבבה בתחרות עם דן ביטון, וקיצוני ימין ברמה של אצילי = קבוצה מושלמת, אבל גם ככה אנחנו מעולים לדעתי. 

מבין שלושת העמדות האלו, אני חושב שמגן ימני זר בעדיפות ראשונה, וקשר אמצע יצירתי כתחרות לביטון בעדיפות שניה. אבל זה כנראה כבר לא יקרה, אולי בינואר אם נעלה ל-32 :)

אם אני מודאג בשנים האחרונות, זה רק בגללו. כל השאר זניח יחסית. בכל מקרה, ללמוד את הלקחים מההתנהלות ולהשתפר כמערכת. זאת הדרך היחידה קדימה. היתה פה תנופה אדירה והיא נעצרה ורק הוירטואוזיות של איביץ(פלוס ענק למי שהביא וזיהה) החזיקה פה את הפאסון של העוצמה. מכבי בסיטואציה לא רעה בכלל בימים מאד לא פשוטים. היא יכולה וצריכה להריץ את הכישרונות שלה, למכור את אלה שצריכים להתקדם לשלב הבא, לחשוב כבר על ההשאלות הבאות, להאריך חוזים. 

2 דקות לפני, YoC said:

לא הייתי הולך רחוק וחושד בקומבינה וקופונים, מאמין לגצרי ביושרה של מנהלי מכבי, 

פשוט החתמה רעה מאוד, במיוחד לאור העובדה שהוא מגיע במקום ג'ראלדש זאת נפילה עצומה.

אני עדין חושב שכמו שחיכו עם חלוץ ובלם, דווקא העמדה הזאת שיש לך את קנדיל ואתה צריך שוויון או מעל לשיווין יכלה להיות קצת יותר נוצצת, לא משהו אישית נגד ביטון...אבל הוא כבר מעבר לשיא, בזמנו הוא היה מגן טוב אבל גם אז הוא היה שלישי בליגה(אחרי דסה ומבוקה) שג'ראלדס בא הוא ירד לרביעי וחמישי אפילו..

Just now, erantheking21 said:

אני עדין חושב שכמו שחיכו עם חלוץ ובלם, דווקא העמדה הזאת שיש לך את קנדיל ואתה צריך שוויון או מעל לשיווין יכלה להיות קצת יותר נוצצת, לא משהו אישית נגד ביטון...אבל הוא כבר מעבר לשיא, בזמנו הוא היה מגן טוב אבל גם אז הוא היה שלישי בליגה(אחרי דסה ומבוקה) שג'ראלדס בא הוא ירד לרביעי וחמישי אפילו..

חושב בדיוק כמוך ואפילו יותר מזה, גם בשיא של ב"ש הוא לא היה טוב, הוא היה נקודה חלשה בהרכב שלהם.

החלטה רעה והחתמה מזעזעת בפרט שיש מקומות פנויים לזרים אבל פשוט לא חושב שזה קומבינה או משהו כדי לרצות סוכן.

אני לא רואה את בן ביטון כאילו בא במקום גראלדש, קנדיל צריך להשתלט על העמדה וביטון הוא הגיבוי שלו (אם קנדיל יתן קפיצה קטנה ביכולת הרווחנו)

2 דקות לפני, YoC said:

חושב בדיוק כמוך ואפילו יותר מזה, גם בשיא של ב"ש הוא לא היה טוב, הוא היה נקודה חלשה בהרכב שלהם.

החלטה רעה והחתמה מזעזעת בפרט שיש מקומות פנויים לזרים אבל פשוט לא חושב שזה קומבינה או משהו כדי לרצות סוכן.

לא יודע לך תדע , אני רק יודע שבמכבי שאתה מחליף מישהו, אתה תמיד שואף למשהו יותר טוב...אז גם באגף ימין בכלל נחלשנו, אצילי הלך ובן חיים הוא בכלל שחקן באגף שמאל ורחוק עוד מלהיות בכושר(החלפנו שחקן בשיאו בשחקן חלוד) והבאנו את ביטון במקום ג'ראלדס, למרות ששנה שעברה היתי בטח שלא נמצא לדסה מחליף, פה זה כבר סחורה שאתה מכיר ויודע ואתה יודע שביטון לא ברמה של דסה ובטח לא של ג'ראלדס...מכבי עוד יכלו לתקן כמו שאמרתי והם העדיפו שלא, לא כזה פדיחה לטעות גם בפגרה, כבר ראינו אפילו במכבי שהחליפו את באנינג באותה פגרה שהבינו שזה לא זה...בכל אופן ביטון פה ואני מקווה מאוד לאכול את הכובע, לפחות שהחלונות באירופה נסגרים, אולי לנצל את זה ולהביא זר נוסף שישי או חמישי או רביעי(לא ברור לי הסטטוס של ניקוליץ' וגררו, שגם הוא אולי יושאל לצבור עוד נסיון כי כרגע אני לא רואה אותו בהרכב שיש את כהן, אלמוג, פשיץ', שכטר, בן חיים,  חוזז, בלקמן ואפילו ביטון שנלחמים על 3 עמדות) ואולי להביא איזה 10 שיכול לשחק גם בימין, לא יזיק, אז הוא לא ישחק באירופה , אבל יש עוד לשחק.

1 דקה לפני, YoC said:

עד השנייה האחרונה מגן ימני זר יאללה מלחמה

לא האמנתי שנצליח להביא על הבאזר כמעט גם חלוץ וגם בלם אני מבסוט

ולא יודע.. אולי לנושא קונספרציות אבל לכתוב "כך הוצגו שחקני הרכש" זה נראה לי כי מדובר רק בהם: https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/10/ברוכים-הבאים-כך-הוצגו-שחקני-הרכש-שלנו/

בכל מקרה 20 שעות אחרונות, מוזמנים להמשיך לצפות (:

רוח הרפאים בשם ניקוליץ, דן ביטון,(ריקן),  יונתן, אילון, טב״ח, גררו, שכטר, בלקמן, חוזז.

10 שחקנים על 4 עמדות. בכל עמדה, כולל של ביטון באמצע-יש לפחות מחליף אחד(והכוונה לריקן).

לא רואה שחקן מגיע לחלק הקדמי.

אפשר רק לבכות על חוסר הסבלנות אצל ג׳ראלדש, אבל אני מאוד מקווה שקנדיל יוכיח את עצמו ויתקע את ביטון עמוק בספסל.

3 דקות לפני, דקסטר said:

לא האמנתי שנצליח להביא על הבאזר כמעט גם חלוץ וגם בלם אני מבסוט

ולא יודע.. אולי לנושא קונספרציות אבל לכתוב "כך הוצגו שחקני הרכש" זה נראה לי כי מדובר רק בהם: https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/10/ברוכים-הבאים-כך-הוצגו-שחקני-הרכש-שלנו/

בכל מקרה 20 שעות אחרונות, מוזמנים להמשיך לצפות (:

ביאסת :(

Just now, קמחי said:

רוח הרפאים בשם ניקוליץ, דן ביטון,(ריקן),  יונתן, אילון, טב״ח, גררו, שכטר, בלקמן, חוזז.

10 שחקנים על 4 עמדות. בכל עמדה, כולל של ביטון באמצע-יש לפחות מחליף אחד(והכוונה לריקן).

אפשר רק לבכות על חוסר הסבלנות אצל ג׳ראלדש, אבל אני מאוד מקווה שקנדיל יוכיח את עצמו ויתקע את ביטון עמוק בספסל.

אף אחד לא אמר שלעמדות האלה אין הרבה שחקנים. אתה לא צריך עוד שחקן לרוטציה אלא שחקן עם מספרים לתפקידים האלה. 

כל מי שרשמת פה למעט דן ביטון, יוני ואולי אולי אילון לא יתנו את המספרים שאנחנו צריכים.

את גררו הייתי משאיל ולבנות על ניקוליץ' זה...

3 דקות לפני, קמחי said:

פשיץ'.

חייב להגיד שהתלהבתי מהבלם יותר מהחלוץ ודווקא חלוץ היה יותר דחוף לי. הרננדס ממש מחרמן אותי ומזכיר לי את סאבוריט. תחושה שהוא יצליח כאן ממש. 

לגבי ליפשיץ' אני לא כל כך בטוח.

2 דקות לפני, קמאנן said:

וואלה מעדיף את ייני מגן ימני מאשר בביטון

זה כמו שהיה לנו אז באגף שמאל עם בן הרוש שהעדפת את יואב זיו עליו גם שעוד רגע פרש.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חייב להגיד שהתלהבתי מהבלם יותר מהחלוץ ודווקא חלוץ היה יותר דחוף לי. הרננדס ממש מחרמן אותי ומזכיר לי את סאבוריט. תחושה שהוא יצליח כאן ממש. 

לגבי ליפשיץ' אני לא כל כך בטוח.

יש לו הרבה על הצוואר, מקווה שהוא יצליח לעמוד בזה 

דעה לא פופולארית

בהנחה שלא מגיע מגן, לפני כמעט שנתיים בערך היה משחק לא זוכר שמכבי שמה את ברסקי כמגן ימני והוא לא היה רע בכלל(עוד לפני שניסו את קנדיל, הוא בכלל לא שיחק באותה תקופה למרות שהיה כאן) בהנחה שברסקי כבר עמוק ברוטציה בעמדה שלו, לא היתי מתנגד לנסות שוב.