Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

Just now, המכביסט הצהוב said:

תגידו רציני עכשיו, מישהו יודע אם ניקוליץ כשיר? 

לא יהיה זמין לחודש הקרוב, על פי הערכה של דוניס מלפני חודש בערך. 

ראו אותו בקריית שלום עובר את הבדיקות.

עכשיו הוא צריך להיכנס לבובה של מכביניו לסרטון וולקאם, כי יצחקי אמר לו שזה מסורת חדשה השנה.

1 דקה לפני, המכבייה said:

מקווה שהפעם נתנו לו איזה חודשיים ספייר כדי להחלים לחלוטין

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אותי מעצבן דבר אחד, צנצי מתעקש לכתוב בכל כתבה שלו שהרננדז הוא לא הבחירה המועדפת של מכבי ושהוא מאין התפשרות אחרי שהאופציות המועדפות על הצוות (וננסיו ולורנס) בחרו לחתום בקבוצות אחרות.

למה הוא כלכך בטוח שהרננז הוא התפשרות ? הרי עד אתמול כששוחרר ממלאגה הוא היה תחת חוזה ולא היה ריאלי להביא אותו. מה גם שהפרופיל שלו (מלבד הגיל) טוב יותר משל שניהם.

הרי יש מצב שבאמת היה מו"מ עם וננסיו וברגע שמכבי זיהו את האופציה להחתים את הרננז הם החליטו ללכת עליו לא?

כי אמא שלו אוהדת הפועל?

Just now, Armagedon said:

ראו אותו בקריית שלום עובר את הבדיקות.

עכשיו הוא צריך להיכנס לבובה של מכביניו לסרטון וולקאם, כי יצחקי אמר לו שזה מסורת חדשה השנה.

מדהים מה עשו הרשתות החברתיות.

פעם היית קם בבוקר ורואה בעיתון שמהו קודרו חתם.

1 דקה לפני, Keano said:

נתנו לו שנתיים ספייר.

לפני1 שעה , דקסטר said:

כנראה אישרו להם שהוא בארץ.

מסתמן כבחור מרגש -

אחרי שנחת, הרננדס שיגר מכתב לתקשורת במלאגה ובו דברי פרידה מהמועדון ומהאוהדים שליוו אותו בשנים האחרונות: “עכשיו כשאני נוחת ביעד החדש שלי, אני נזכר בצעדים הראשונים ככדורגלן, עוד כשהייתי ילד. אני זוכר את מגרשי העפר ההם, את הכדורים ששקלו כמעט יותר ממני ובעיקר אני זוכר את החלומות שלי. החלומות האלה היו אלה שנתנו לי כוח לרוץ יותר מהאחרים, לסבול את הקור, את הפציעות ולהיות מסוגל לבעוט בכדור כאילו בקושי שקל. החלומות האלה היו של ילד שרצה להיות כדורגלן מפורסם שיופיע בטלוויזיה על הבמות הכי גדולות, חלומות על לזכות באליפויות ולהיות אלוף עולם, חלומות של ילד”.

“אבל אם הייתה לי ההזדמנות להיות בגיל הזה ולחלום שוב, החלומות שלי היו שונים, הייתי חולם על לשחק במאלגה הרבה לפני כן ובלי שיגיע הרגע שבו אצטרך לעזוב. זה יהיה החלום שלי כילד אם הייתי יכול לחזור לאחור. לפעמים חלומות נגמרים וזה אכן הגיע לסיומו, עצוב לי שזהו המצב הנוכחי של המועדון, עצוב לי שירדנו ליגה ולא חזרנו אבל אני גאה שהייתי כאן, שלבשתי את החולצה הזו, ששיחקתי בלה-רוסאלדה מלא בטירוף כחול-לבן. אני אסיר תודה לאנשים שהביאו אותי, אלה ששמו קרח על השרירים שלי, ששטפו את בגדי, שדאגו לדשא, אלה שניסו להפוך אותי לכדורגלן טוב יותר, תודה לכל המאמנים שלי ותודה לכל האנשים במועדון שדאגו שהתקופה שלי פה תהיה כל כך נפלאה”.

ציון מוסריות במנג׳ר - 20

לא סתם מיטש החתים אותו

1 דקה לפני, Keano said:

יכל כבר לעבור השתלת פנים ולעזוב בלי שמישהו ידע, זר לקבוצה זר לעצמו וזר להוריו

4 דקות לפני, itanar said:

מדהים מה עשו הרשתות החברתיות.

פעם היית קם בבוקר ורואה בעיתון שמהו קודרו חתם.

אני עוד זוכר את העיתון של יום שישי שבו הופתעתי לגלות שפליקס חלפון חצה את הכביש

1 דקה לפני, Macc Abi said:

ניקוליץ' זה מקרה עצוב. 

אני לא מאמין שיחזור לשחק כדורגל. 

אולי עוד יחזור לנגן על אקורדיון, ימים יגידו

טוב אז הוא יצא מהמועדון כבר לפני יותר מחצי שעה ולפי הסינונים מאנשים שם החשש שזה התפוצץ (בטח כספי) מתממש.

מכבי חייבת להתעורר ולבדוק מה היא יכולה להביא מהליגה, כל בלם סביר לליגה לפחות כדי שנוכל לרוץ לתקופה הקרובה אחרת יהיה פה אסון

13 דקות לפני, המכבייה said:

אז עבר חודש, היה פגרה

מה איתו עכשיו? ברצינות לגמרי

יש מצב בגילי אני חוזר להתאמן אני מדביק אותו 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בסוף נגמר טוב

לא נגמר. לא רוצה לנחס אבל היה פה כבר זר שעשה אחורה פנה אחרי נחיתה.

לא נותן ציונים לחלונות אבל תחושתית הכי מעיק שהיה לי

19 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אותי מעצבן דבר אחד, צנצי מתעקש לכתוב בכל כתבה שלו שהרננדז הוא לא הבחירה המועדפת של מכבי ושהוא מאין התפשרות אחרי שהאופציות המועדפות על הצוות (וננסיו ולורנס) בחרו לחתום בקבוצות אחרות.

למה הוא כלכך בטוח שהרננז הוא התפשרות ? הרי עד אתמול כששוחרר ממלאגה הוא היה תחת חוזה ולא היה ריאלי להביא אותו. מה גם שהפרופיל שלו (מלבד הגיל) טוב יותר משל שניהם.

הרי יש מצב שבאמת היה מו"מ עם וננסיו וברגע שמכבי זיהו את האופציה להחתים את הרננז הם החליטו ללכת עליו לא?

כי הוא שרמיט

17 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

כי הוא שרמיט

4 דקות לפני, Sawyer said:

טוב אז הוא יצא מהמועדון כבר לפני יותר מחצי שעה ולפי הסינונים מאנשים שם החשש שזה התפוצץ (בטח כספי) מתממש.

מכבי חייבת להתעורר ולבדוק מה היא יכולה להביא מהליגה, כל בלם סביר לליגה לפחות כדי שנוכל לרוץ לתקופה הקרובה אחרת יהיה פה אסון

סוייר כבר אין פה יחס אליך, מה יהיה?

2 דקות לפני, קובי השועל said:

סוייר כבר אין פה יחס אליך, מה יהיה?

אנשים ככ קיצוניים

או שהכל גרוע או שכולם חתומים, אין אמצע.

כאילו.. אין רגישות לעובדה שדברים באמת דינמיים ומשתנים. הגיע? היה חתום מהתחלה. לא בא? לא דיברו איתו מעולם הנפצה של X