Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

מצב כלכלי, קנו הרבה שחקנים בשכר גבוה בשנים האחרונות. ירדו ליגה ואתמול שיחררו חצי הרכב:

Renato Santos

Dani Pacheco

Juanpi Añor

Diego González

Esteban Rolón

והרננדז שלנו.

בית"ר רצו בעבר את חואנפי אבל בחר לא להצטרף.

לפי מה אנחנו אומרים שיש לו יד אחורית מפחידה?

מה לגבי כל השחקנים הצעירים שמופיעים בסגל? לשלוח אותם להשאלות שלא יתבזבזו ולהשאיר 1-2 שיקבל דקות סטייל אלמוג/כהן בעונת איביץ׳הראשונה

3 דקות לפני, yellow&blue said:

אם מכבי נתנו 6 שמות פוטנציאלים למשרד הפנים.

השאלה אם כולם זה שמות של בלמים בלבד :g:

מאיפה המידע שמכבי נתנו 6 שמות?

בלטסקה נתן בעונה הראשונה שלו בבני יהודה 7 בישולים ו-3 שערים, אין סיבה להשאיר את הפרסי מעבר לחוזה הקיים שלו

עכשיו נשאר להעיף את בביטון ולהחזיר את צ׳יקו

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

בלטסקה נתן בעונה הראשונה שלו בבני יהודה 7 בישולים ו-3 שערים, אין סיבה להשאיר את הפרסי מעבר לחוזה הקיים שלו

הבעיה שנשאר לו שנה נוספת מעבר לזאת, חתם ל4.

למכור בקיצור.

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

אמן

טוב נראה לי שרמת הצפיות פה תהיה מכה כואבת , קודם שהבלם ינחת, כל השאר בדמיון הפרוע, אם הזר האפריקאי נחת פה פעם אוךי הוא יהיה הזר האחרון

שמעו אם מכבי מצליחים להביא עוד שחקן עם רזומה מרשים בנוסף לבלם זה אחד המהפכים הכי גדולים בתולדות חלוני העברות. מקיץ ביזיון לקיץ יתרון. 

אחלה יום היה היום. התחיל באכזבה על הבלם הפורטוגלי, המשיך עם שמחה על החלוץ דניאל ליפשיץ', המשיך עם עוד שמחה על סיכום עם הבלם הכי טוב מכל המועמדים שפורסמו ואולי תהיה עוד הפתעה בהמשך. 

ככה חלון העברות צריך להראות. התגעגעתי להרגשה.

11 דקות לפני, הילד בן 30 said:

עם כל הכבוד אני רוצה את סאבוריט חזרה כמגן.

היה צריך אותו בלם שלישי כי ההגנה שלנו היתה בקאנטים.

הלוואי והרננדז יגיע ובכל זאת מתבאס על זאיר, הוא נתן עונה מושלמת.

ממש כואב לי על כל משחק שהוא חייב לשחק בלם ולא מגן. באמת חשוב שיחזור להיות מגן ויניע לנו את אגף שמאל.

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

דווקא לא מחזיר את צ'יקו. תן את השכר שלו ואולי איזה בונוס קטן לאחד מהסאבוריטים של מלאגה זה עדיף.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

טוב נראה לי שרמת הצפיות פה תהיה מכה כואבת , קודם שהבלם ינחת, כל השאר בדמיון הפרוע, אם הזר האפריקאי נחת פה פעם אוךי הוא יהיה הזר האחרון

לא תהיה מכה. היום בבוקר כבר חשבתי שלא יגיע אף אחד או שיגיע חלוץ בגג. 

עוד שחקן חוץ מבלם יעשה אותנו מרוצים במקום מסופקים.

6 דקות לפני, LL6 said:

זה נכון שמכבי נתנו היום 6 שמות למשרד הפנים?

מישהו יודע על זה משהו?

לא. לא הבנתם נכון. מכבי נתנו עד ליום חמישי 6 שמות. אף אחד מהם לא היה הרננדז לכן היו צריכים עבורו אישור מיוחד

2 hours ago, מכביסט לעד said:

בוא נדבר רציני רגע. 

לגבי יוני אני מסכים, במידה והוא נפצע חלילה או סתם עייף, מי מחליף אותו? גררו היחיד שהעמדה של יוני היא טבעית לו. כל השאר זה אילתורים.

באגף השני יש לך את אלמוג שצריך לומר איביץ' לא ממש ספר עונה שעברה, העונה הוא מראה ניצוצות, אבל עדיין לא מספיק תכלס. לא בטוח שיהיה חכם לסמוך רק עליו גם לליגה וגם לאירופה.

יש לך גם את טב"ח, אבל כמו שרשמו פה שאי אפשר לבנות על ניקוליץ' כי הוא לא שיחק שנתיים, אז אותו דבר לגביו. אני רוצה שהוא יצליח, אבל לא מאמין שהוא יעשה הרבה העונה. 

חוזז אמנם נתן שתי הופעות יפות בפלייאוף, אבל חוץ מזה כלום. אי אפשר לבנות גם עליו. 

לדעתי אין ספק שמכבי צריכה להביא עוד שחקן כנף. אני מסכים גם שצריך לחשוב על קשר התקפי. 

אם אתה שואל אותי לא יבוא אף אחד לעמדות האלה, אבל חלק מהשחקנים שמלאגה שחררו יכולים לשחק בשתי העמדות. להביא אותם יהיה גאוני. 

זה נראה כאילו אתם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

לפתח שחקנים כמו יוני וגלזר (שלא היו בטון כשהם התחילו), אבל אם בהתחלה הם לא כוכבים אז ישר להנחית להם זר על הראש.

מי יודע איך מכבי הייתה נראית אם לפני שנתיים איביץ' היה אומר וואלה, יש לי קשר אחורי סולידי זר על המדף, נשלח את גלזר לעוד השאלה. 

אלמוג כרגע בשלב שהוא חייב להיות שחקן משמעותי כדי להתפתח. את טב"ח לא הביאו ב-180 אלף יורו כדי להיות שחקן רביעי ברוטציה, במיוחד שכרגע מי יודע מתי תהיה ליגה. 

חוזז, עוד שחקן צעיר שלנו, עשה דברים יפים מאוד בכמה משחקים אחרונים שלו בשנה שעברה, כולל במאני טיים כשהאליפות עוד לא הוכרעה. 

ואפילו גררו, שהוא השם הכי פחות מוכר, עשה דברים יפים הקיץ ואנשים התלהבו ממנו מאוד נגד ב"ש. 

שורה תחתונה, מכבי כמועדון צריכה להחליט שאם יש כישרון גדול, אז לא להנחית לו זר על הראש, ולבנות אותו, במיוחד ששאר ההרכב מסביבו מוכח. 

בנוגע לתחרות על המשבצת של דן ביטון, אני מסכים שיכול מאוד להוסיף, אבל זה גם יכול ליצור בעייתיות בזמן ששניהם כשירים, במיוחד אם מדברים על הפרופילים ממלאגה. 

3 hours ago, Brandon Roy said:

פיבן כבר הוכיח לנו ולעצמו שיש לו את מה שדרוש בכדי להיות בלם ליגה מצוין, לא מן הנמנע שאם הצמד ביטון וקנדיל ממשיכים לשחק פחות או יותר ברמה הזאת, נראה אותו עובר לעמדה הזאת כשפיבן יצוות לטיבי. לא ההגנה שחלמתי עליה לאחר עונת כמו האחרונה, אבל זה כבר נשמע סביר יותר ממה שראינו כאן עד עכשיו. 

פיבן הוכיח מול סודובה ואום אל פאחם שהוא לא ברמה מספיק, בטח לא להרכב במכבי כרגע. אם כבר אז קנדיל נראה לי מגן סבבה לליגה שלנו. 

בכל מקרה בלם הרבה יותר חשוב ממגן, אז לא נבזבז את הרננדז על העמדה הלא טבעית שלו כי בעינינו קנדיל לא וואו. 

גם אני רוצה, אבל יש מציאות, אם לא ינחת עם הספרדי או שמכבי לא הוציאה עוד התרים בהנחה שאף אחד לא יתערב לטובה כי היה לה זמן אז בטח זה לא יהיה עד סוף החלון הזה

22 דקות לפני, אלמוג מלול said:

אפשר הסבר על מה המצב במלאגה? ולמה הם עושים טאנקינג

חרגו מהגבולות הכספיות שלהם, לכן הם מבצעים שחרור מאסיבי של חוזים מאוד גבוהים.

סעמק איך אכלתי את ההטרלה של סוויר שמכבי במגעים עם עוד שחקן כנראה אחד מאלה שמלאגה משחררים.

אני לא חושב שגררו צריך להישאר במכבי העונה אלא להיות מושאל.

יש לו על הראש את יוני חוזז טב"ח ואלמוג