Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 דקה לפני, דקסטר said:

גם אם חוץ מהרננדז יגיע עוד שחקן זה עדיין מקום 2 מתחת לינואר 2013.

רק אם מעלימים את ניקוליץ' וב.ביטון ומביאים מלבד הרנדדז - מגן ימני, קשר 10 ושחקן אגף זה עולה למקום הראשון:yellow_cool1:

1.פריצה וזהבי

2.אמאדור,סבוריט, צ'יקו, קנדיל

5 דקות לפני, Dbolsa said:

יאפ.

ד"א מר קנדיל שם תמונת פרופיל גנרית באינסטוש יש מצב עוד שחקנים בדרך והוא בדרך החוצה?

נתת פה קונספירציה.

היה רשום שחקן של מכבי תא ..עכשיו גם את זה לא רשום.

הבלם החדש שיחק בעברו מגן ימני.

יכול להיות שהולכים על שני זרים להגנה?

4 דקות לפני, דקסטר said:

רק אם מעלימים את ניקוליץ' וב.ביטון ומביאים מלבד הרנדדז - מגן ימני, קשר 10 ושחקן אגף זה עולה למקום הראשון:yellow_cool1:

לא יגיע אף אחד חוץ מהבלם וגם הוא עדין לא בטוח, עד שאין וואלקאם. מי כמוך יודע. אולי נקבל איזו החתמה של אפריקאי בן 19

4 דקות לפני, דקסטר said:

בינואר 13 הבאנו את השחקן הכי טוב בתולדות הליגה, איך אפשר להתעלות על זה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

1.פריצה וזהבי

2.אמאדור,סבוריט, צ'יקו, קנדיל

אם החלוץ יתן עונה דומה לעונה בכוכב האדום, הבלם יהיה טוב כמו עד עכשיו בקריירה שלו (על הנייר הוא נראה מעל אמאדור ברמה), דן ביטון ימשיך בכושר הטוב ונביא את אחד ממשוחררי מלאגה החלון הזה בשקט בשקט הופך מתחתית החלונות לשני רק לזהבי ופריצה. 

מבחינתי זאת תהיה ההפתעה הכי גדולה כי מכבי לא יודעים לעבוד מהר ולנצל מצבים כאלה. 

5 דקות לפני, yellow&blue said:

נתת פה קונספירציה.

היה רשום שחקן של מכבי תא ..עכשיו גם את זה לא רשום.

הבלם החדש שיחק בעברו מגן ימני.

יכול להיות שהולכים על שני זרים להגנה?

עוד שתי דקות פרסום של האגודלו.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם החלוץ יתן עונה דומה לעונה בכוכב האדום, הבלם יהיה טוב כמו עד עכשיו בקריירה שלו (על הנייר הוא נראה מעל אמאדור ברמה), דן ביטון ימשיך בכושר הטוב ונביא את אחד ממשוחררי מלאגה החלון הזה בשקט בשקט הופך מתחתית החלונות לשני רק לזהבי ופריצה. 

מבחינתי זאת תהיה ההפתעה הכי גדולה כי מכבי לא יודעים לעבוד מהר ולנצל מצבים כאלה. 

כן אבל אל תשכח את המינוסים של החלון הזה ולא רוצה לחזור על השמות:hooligan:

3 דקות לפני, snufkin said:

לא יגיע אף אחד חוץ מהבלם וגם הוא עדין לא בטוח, עד שאין וואלקאם. מי כמוך יודע. אולי נקבל איזו החתמה של אפריקאי בן 19

ברור לי, תראה מה כתבתי עמוד לפני... תן לי הרנדדז אני מאושר.

3 דקות לפני, YoniC said:

בינואר 13 הבאנו את השחקן הכי טוב בתולדות הליגה, איך אפשר להתעלות על זה

תכלס לא יהיה כדבר הזה.

אבל מבחינת חלון "משוגע", להביא 5 זרים ביומיים וחצי אחרונים של החלון זה עולה על זה. ושוב... במקרה הטוב יגיע בלם, לא חושב שמעבר.

12 דקות לפני, דקסטר said:

לא מחשיב את זהבי באף רשימה, אי לכך ובהתאם לזאת הבאת ערן זהבי לא נספרת ולא מתחרה, ברור שהיא ראשונה בהכל.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

כן אבל אל תשכח את המינוסים של החלון הזה ולא רוצה לחזור על השמות:hooligan:

ברור. לא שוכח, אבל השחקנים ששוחררו ממלאגה הם ברמה מאוד גבוהה. הרננדס שהוא בלם נהדר + אחד משחקני ההתקפה שהם מעל הליגה תעשה המון. 

אם זה באמת יקרה צריך לומר תודה למלאגה כי הם אולי הביאו לנו אליפות.

13 דקות לפני, Sawyer said:

לגבי הקיצוניים, ברור שאשמח לקבל איזה כוכב שיכול לשחק גם מאחורי חלוץ וגם קיצוני, שיהיה מעולה בשתי העמדות. אבל זה כבר בגדר מותרות, זה לא המאסט.

אני גם חושב הרבה על איך תראה העונה וכמה שחקנים אתה צריך, יוני הוא הקיצוני האולטימטיבי לליגה, מבחינתי נעול בהרכב לכל המשחקים. עכשיו נשארת עם עוד עמדה שיש עליה עקרונית את אלמוג שאם אתה רוצה לקדם שחקני נוער ולפתח כדי למכור + כל הזיוני מוח של דוניס אוהב לפתח צעירים אתה חייב לתת לו דקות ואת טבח שאמנם קשה לדעת אבל אני באמת מאמין שהוא יוכל לתרום לפחות כמו עטר בעונותיו האחרונות במכבי. תוסיפו לזה את חוזז ואולי גררו לגיבוי, נראה לי שזה מספיק. לא אידיאלי אבל אמור להיות בסדר.

מבחינתי אלמוג לפני טבח ברוטציה, טבח וחוזז מחליפים, 4 שחקנים על 2 עמדות. גררו עוד בוסר לטעמי מהמעט מאוד שראיתי, להשאיל אותו ביחד עם עמית גלזר וחנציס.

אם להיות חזירים ולחשוב איזה עמדות נשאר לנו לחזק בגדר חלום, זה קשר התקפי גיבוי לדן ביטון, מגן ימני במקום בביטון ולצערי הרב להתחיל לחשוב על בלם במקום שרן.

אני יכול להמשיך ולחזור על מה שכתבו פה שלהפרד מכמה שחקנים רק יחזק אותנו כמו בביטון, דוידזאדה ובלקמן. 

7 דקות לפני, Sawyer said:

לא מחשיב את זהבי באף רשימה, אי לכך ובהתאם לזאת הבאת ערן זהבי לא נספרת ולא מתחרה, ברור שהיא ראשונה בהכל.

טוב מה עם מה שאמרת שאתה יודע

3 דקות לפני, Naor23 said:

מבחינתי אלמוג לפני טבח ברוטציה, טבח וחוזז מחליפים, 4 שחקנים על 2 עמדות. גררו עוד בוסר לטעמי מהמעט מאוד שראיתי, להשאיל אותו ביחד עם עמית גלזר וחנציס.

אם להיות חזירים ולחשוב איזה עמדות נשאר לנו לחזק בגדר חלום, זה קשר התקפי גיבוי לדן ביטון, מגן ימני במקום בביטון ולצערי הרב להתחיל לחשוב על בלם במקום שרן.

אני יכול להמשיך ולחזור על מה שכתבו פה שלהפרד מכמה שחקנים רק יחזק אותנו כמו בביטון, דוידזאדה ובלקמן. 

בלם במקום שרן לא צריך. הוא בלם שלישי/רביעי ויש את בלטקסה. 

אם כבר חושבים על עוד תפקיד זה שחקן כנף.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

איזה שחקנים ממלאגה? בקושי מאשרים לאחד להכנס.

יאשרו לכל מי שצריך להכנס אני לא דואג מזה... בסופו של יום מה יעשה לביבי זקפה לאומית יותר מהצלחת הקבוצות באירופה...

- קנדיל במכבי לעוד המון שנים תרגעו.

- שמועות שהבלם נוחת בבוקר

- דוניס משום מה די בונה על ניקוליץ'

- יש דרישה לשחקן כנף עדיין, לא הייתי מהמר שיגיע אחד כזה.

- השחקנים הבכירים של מלאגה עם כל הכבוד לא לרמה של הליגה שלנו.

דעה אישית שלי:

יוני/חוזז ואלמוג/טבח לא מספיק בעליל, לא רוצה לראות את דן ביטון מתבזבז על הקו ולכן היה חייב להשאיר את צ'יקו כשחקן משלים בהתקפה. הוא באמת יכול לפתור לנו המון בעיות בעונה כזאת צפופה ועמוסה.

Just now, קובי השועל said:

- קנדיל במכבי לעוד המון שנים תרגעו.

- שמועות שהבלם נוחת בבוקר

- דוניס משום מה די בונה על ניקוליץ'

- יש דרישה לשחקן כנף עדיין, לא הייתי מהמר שיגיע אחד כזה.

- השחקנים הבכירים של מלאגה עם כל הכבוד לא לרמה של הליגה שלנו.

יש שם שחקנים שהרוויחו סכומים שמכבי יכולים לשלם. חבל לא לנסות.

גם הבלם שנוחת הוא שחקן בכיר.