Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

4 דקות לפני, Taz said:

בסופו של דבר אם יש תלונות ההתנהלות אז זה סביב המבנה של הצוות הניהולי שלא כל כך ברור. מקווה שכן ימצאו מנכ״ל במשרה מלאה ושיסדירו מי אחרי על מה. זה בטח יעזור להתנהלות.

עדיין עם, כל הבאסה על הקיץ הזה צריך לזכור שמדובר בתקופה סופר מורכבת של אי וודאות / פייר פלי שגם למנהלים וותיקים לא פשוט לנהל. 

כבר לא מסוגל לשמוע יותר את החארטה הזאת שכל קבוצה בליגה עם מכסת זרים ואנחנו הקבוצה היחידה בעולם שלא מצליחה להביא אף שחקן זר אחד. ההתנהלות בקיץ הזה והיחס לאוהדים ראוי כמעט לכל ביקורת.

3 דקות לפני, הנדון said:

כבר לא מסוגל לשמוע יותר את החארטה הזאת שכל קבוצה בליגה עם מכסת זרים ואנחנו הקבוצה היחידה בעולם שלא מצליחה להביא אף שחקן זר אחד. ההתנהלות בקיץ הזה והיחס לאוהדים ראוי כמעט לכל ביקורת.

ממש. אין דרך להסביר את העיוורון הזה לכישלון הניהולי המטורף שהלך פה הקיץ. 

לא להתבלבל חברים, גם עם כל הנחות המצב קורונה פיירפליי וכו', אין תירוצים. בלם וחלוץ מרשימים על הנייר או כישלון מוחלט של החלון שיהפוך לימים לחלון הנורא בתולדות מיטש. 

לגבי שני השחקנים המדורים, שניהם עדיין לא סגורים ושניהם עדיין יכול להיות שיעשו קטע ויחתמו במקום אחר. רק אחד מהם בכלל "הסכים" לתנאים כרגע. קיצר, יהיו יומיים נוראיים.

אף אחד לא אומר שאסור לבקר. 

היה צריך להגיע מאמן יומיים אחרי שאיביץ׳ הלך. 

אבל טירוף - זה לא הסתדר.

מה אתם רוצים שיקרה? שכולם יתפטרו? שיפטרו את יצחקי בשיחת טלפון, נימני סטייל? 

אני לא חושב שאף אחד לא אומר שההתנהלות הקיץ היית טובה - אבל לחשוב שאנשים לא עבדו וניסו להביא לפה זרים זאת מחשבה הזוייה

1 hour ago, snufkin said:

ב. יש לך זר שכבר מתאמן עם מכבי בעמדה 10. מעניין אם הוא באמת יחתום כמו שפירסם האגודל

עם כל הרצון הטוב, אני לא בטוח שהוא עשה יותר בקריירה מבר כהן אפילו או גויאגון. 

49 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

השחקנים נתקעו לא פחות ממכבי במצב הזה, וגם הקבוצות.

אם פשיץ' לא חותם במכבי הוא נתקע בסוצ'י(עדיף לו קמפיין אירופי בוודאי), מכבי היא אינסופית אבל הקריירה שלו זמנית.

הקבוצה של ונאנסיו אם רוצה להפטר ממנו , לא תסחוט את מכבי מכיוון שהיא מעוניינת להפטר ממנו ויכולה להתקע עם המשכורת שלו עוד שנה.

למה להסתכל רק על צד אחד של המו"מ, לא תמיד הקונה נדפק כזה הרגע האחרון, לפעמים דווקא המחיר יורד.

בנוגע לפסיץ', ה'היתקעות' בסוצ'י זה אומר להיות במקום עם ליגה פעילה, שגם ככה הרבה יותר טובה מהישראלית, ובלי סגר ברמה שהוא לא יכול לצאת מהבית. 

בנוגע לונאנסיו, אם קבוצת אמצע טבלה בפורטוגל מנסה להיפטר ממנו (והוא שיחק רק בחצי מהמשחקים בעונה שעברה), אז זאת נורה אדומה בשבילנו. 

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חייב להביא אחד כזה לאירופה כשיש את דן ביטון. אפשר בחלון הזמני שפותחים להביא אחד כזה או ווינגר או גם וגם.

מה גורם לך לחשוב שבחלון הזמני יהיו זרים נורמלים להחתים, כשבכל אירופה החלון סגור? 

ומה עם גולסה? 

לא ניסו להחתים? השאירו אותו באוויר? 

הציעו לו הצעה וזה קטע כזה - יש עוד שחקן בצד השני שעושה משא ומתן ומנסה להוציא את המקסימום מהסיטואציה. 

כל מה שאני מנסה להגיד זה שהתמונה שמנסים לצייר פה שמכבי ישבו רגל על רגל ולא עשו כלום זה חרט׳ה - המציאות מורכבת יותר מזה ולא תמיד מצליחים בכל מה שרוצים.

בסופו של דבר סביר להניח שהיית סיטואציה שמכוונים גבוהה יותר ממה שיכולים (גם במאמן - אפשר היה להביא את תורג׳מן או כל מאמן ישראלי גנרי דיי מהר) ולפעמים זה יוצר עיכובים. 

גם כשיש אופציה ב׳ ואופציה ג׳ לא תמיד כולם רוצים להגיע אליך מתי שאתה רוצה שיגיעו. (העיכוב במאמן זאת הדוג׳מא הכי טובה לזה) 

5 דקות לפני, Taz said:

אם יצחקי לא מצליח לבצע את התפקיד שלו ופוגע במועדון אז כן, שיפטרו אותו גם בשיחת טלפון מבחינתי.

אף אחד כאן לא חף מתוצאות, ואם אדם לא מסוגל לבצע את העבודה שלו כמו שמצופה ממנו אז אולי צריך לשקול מחדש את העסקתו.

6 דקות לפני, Taz said:

אף אחד לא אומר שאסור לבקר. 

היה צריך להגיע מאמן יומיים אחרי שאיביץ׳ הלך. 

אבל טירוף - זה לא הסתדר.

אני לא חושב שאף אחד לא אומר שההתנהלות הקיץ היית טובה - אבל לחשוב שאנשים לא עבדו וניסו להביא לפה זרים זאת מחשבה הזוייה

אם הם עבדו במשך קיץ שלם ולא הצליחו להביא אף זר זה גם אומר משהו.

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

בנוגע לונאנסיו, אם קבוצת אמצע טבלה בפורטוגל מנסה להיפטר ממנו (והוא שיחק רק בחצי מהמשחקים בעונה שעברה), אז זאת נורה אדומה בשבילנו. 

את זה גם קשה לי להבין, יש פער עצום בין הגדולות שם לשאר הליגה, והרבה פעמים קבוצות פחות טובות ממכבי הביאו משם שחקני הרכב

נקודה שחשבתי עליה, טננבאום דובר פורטוגזית, יתרון להנחית בלם פורטוגלי שיהיה לו תקשורת מילולית יותר קלה עם שוער.

מן הסתם לא חושב שזה שיקול במכבי, אבל זה בהחלט תורם לשחקן בקליטה.

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

עושים לנו בן ביטון?

2 דקות לפני, zeudemort said:

אם יצחקי לא מצליח לבצע את התפקיד שלו ופוגע במועדון אז כן, שיפטרו אותו גם בשיחת טלפון מבחינתי.

אף אחד כאן לא חף מתוצאות, ואם אדם לא מסוגל לבצע את העבודה שלו כמו שמצופה ממנו אז אולי צריך לשקול מחדש את העסקתו.

אז שיפטרו את יצחקי עוד שבוע. אם יגיעו למסקנה שהוא אשם ולא עשה את עבודתו. 

אני לא מעריץ שלו וטוען שהוא עשה עבודה גדולה - אני באמת לא יודע. 

Just now, Taz said:

אז שיפטרו את יצחקי עוד שבוע. אם יגיעו למסקנה שהוא אשם ולא עשה את עבודתו. 

אני לא מעריץ שלו וטוען שהוא עשה עבודה גדולה - אני באמת לא יודע. 

גם אני לא יודע, אני אפילו לא יודע מה העבודה שלו, אף אחד לא יודע.

חזרו על המנטרה הזאת כל החלון אבל העמימות במכבי לגבי התפקידים בהנהלה פשוט מרתיחה, אנחנו יודעים יותר על המוסד מאשר על מכבי.

1 דקה לפני, Armagedon said:

נקודה שחשבתי עליה, טננבאום דובר פורטוגזית, יתרון להנחית בלם פורטוגלי שיהיה לו תקשורת מילולית יותר קלה עם שוער.

זה הגיוני,ויכול באמת להיות שזה נלקח בחשבון,אבל אני מאוד מקווה(ומאמין) שזה לא השיקול העיקרי אם החליטו ללכת עליו. 

על פניו, אני לא מאוד מתרשם ממנו ולא כלכך בטוח שזה מה שאנחנו צריכים אבל הלוואי ואני טועה

24 דקות לפני, Sawyer said:

רק אחד מהם בכלל "הסכים" לתנאים כרגע. קיצר, יהיו יומיים נוראיים.

מי זה? הבלם?

9 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מה גורם לך לחשוב שבחלון הזמני יהיו זרים נורמלים להחתים, כשבכל אירופה החלון סגור? 

לא יהיו יותר נורמאליים, אבל שיתעסקו כרגע בלהביא חלוץ ובלם שזה העמדות היותר דחופות. 

9 דקות לפני, הנדון said:

אם הם עבדו במשך קיץ שלם ולא הצליחו להביא אף זר זה גם אומר משהו.

אני מאמיןש הם עבדו ולא הצליחו. כל מי שחושב כאן שלהביא זרים לישראל ברמה שדוניס יאשר זה משהו שיכל לעשות כל אחד, גם בלי רקע בתחום, טועה.

המסקנה הכי חשובה מהחלון הזה היא שחייב מנכ"ל/מנהל מקצועי רציני ועם ניסיון מוכח. 

לכל מי שטען שגולדהאר לא משקיע וזו הסיבה שלא הגיעו זרים, הנה הפרזומים כל הזרים האלו מראים שיש כסף ויש הצעות ויש מו"מ והיו גם לאורך כל הקיץ רק שלא הצליחו. זה מה שטענתי כל הזמן