Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

כמו שאני רואה את זה

מכבי עובדת חזק מאוד (באיחור רב) על הבלם והחלוץ שכל אידיוט יכול לראות שאנחנו לא יכולים לסיים חלום בלעדיהם. 

כמו שאמרתי לפני כמה ימים, רק שני בינגואים על הנייר כמו פשיץ' (נראה כמו שיחוק ענק, גיימציינג'ר) והבלם הפורטוגלי (מועמד ראוי) לפני ה6.10 יצילו את החלון הזה. 

למרות הרצינות של הקבוצה והנסיון האמיתי ברור לכולכם שהכל יכול עוד להשתבש ואני רחוק מאוד מלהיות רגוע לקראת היומיים האחרונים לחלון. 

אבל כל מה שכולם צריכים להתרכז בו עכשיו זה להתאבד עליהם. לסגור אותם. לנשום ואז להתחיל להסיק מסקנות מהכשלונות של החלון ולראות אם בחלון הארכה שנפתח אפשר לבצע אולי עוד רכש של שחקן/שניים לרוטציה בעמדות שדורשות זאת. 

מה שאותי מעניין האם הייתה במהלך הקיץ הנהגה של "לא לוקחים כל שחקן, רק את מי שמתאים לנו"?

כי בתכלס אנחנו בסוף רואים שזה ממש לא מה שמכבי עושה פה עכשיו, הם לוקחים את מה שאפשרי על המדף

אף על פי שיש פה אחלה אופציות

אבל טמטום לחכות קיץ שלם בשביל לעשות את מה שלא רציתם לעשות קיץ שלם

8 דקות לפני, maccabi-king said:

מה שאותי מעניין האם הייתה במהלך הקיץ הנהגה של "לא לוקחים כל שחקן, רק את מי שמתאים לנו"?

כי בתכלס אנחנו בסוף רואים שזה ממש לא מה שמכבי עושה פה עכשיו, הם לוקחים את מה שאפשרי על המדף

אף על פי שיש פה אחלה אופציות

אבל טמטום לחכות קיץ שלם בשביל לעשות את מה שלא רציתם לעשות קיץ שלם

חושב שאתה טועה. מכבי בחנה והציעה הצעות להרבה שחקנים. חלקם היו יקרים, חלקם לא רצו לבוא אבל האופציות מלכתחילה יועדו לאיכות ולמשכורות טובות. לשניים שמוזכרים יש משכורות יפיות וביצועים רלוונטים לשנים האחרונות. הם לא אלה שנשארו בלי ביקוש, הם אלה שבחנו עוד אופציות במקביל. סביר להניח שהם לא היו מתחייבים אליך לפני חודש. מבחינת מכבי הם שחקנים שמתאימים לנו, לא כי אין בריירה. 

ברור שגם אם שניהם הבינגואים האולטימטיביים זה לא תולדה של תכנון נכון או איזה אסטרטגיה אלא של מזל ופרץ מרוכז וקצר של עבודה שבתקווה יביא פרי.

ברור שגם אם הם יחתמו זה לא ימחק את מחדל ג'רלדס (יכל להיות פה המגן הטוב בארץ בפער במחיר זעום, במקום זה מסתפקים בקנדיל הנחמד אך ממש לא מבסס דומיננטיות בעמדת המגן) האיחור בהבאת המאמן והרכש שפגע בנו בנקודות בתחילת הליגה וסאגת אצילי ומיכה שלא נגמרה בצורה שאני חושב שהייתה צריכה אבל בואו באמת נשים אותה בצד. 

אני פשוט מאמין באמת שהנחתה של שני שחקנים כדוגמאת פשיץ' ונאנסיו מספיקה כדי להפוך את הסגל הזה לסגל פייבוריט לאליפות ומסוגל אפילו להתמודד על עלייה מהבתים האירופיים, ועם עוד חיזוק קטן מהליגה בחלון הבא נוכל גם להסתדר עם שתי המסגרות והפער שנוצר. ולכן צריכים כרגע להתאבד על זה ולעשות כל מה שאפשר כדי להציל את החלון הזה ולהשאר תחרותיים במידה שאנחנו רוצים להיות בה הכל המסגרות. 

את הפקת הלקחים, תיקון לעתיד, מינוי מנכל לעבודה מסודרת לקראת העונה הבאה נוכל לעשות מיד לאחר מכן.

12 דקות לפני, Sawyer said:

את הפקת הלקחים, תיקון לעתיד, מינוי מנכל לעבודה מסודרת לקראת העונה הבאה נוכל לעשות מיד לאחר מכן.

זה כנראה הכי חשוב.

שנה (?) בלי מנכל?

6 דקות לפני, turgi said:

זה כנראה הכי חשוב.

שנה (?) בלי מנכל?

אגב מנספורד, הקבוצה שלו מדממת במקום ה21 בליגה השלישית באנגלית עם 3 נק' מ12.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב מנספורד, הקבוצה שלו מדממת במקום ה21 בליגה השלישית באנגלית עם 3 נק' מ12.

שיחזירו לנו אותו ובתמורה ניתן להם קשר התקפי מעולה שיעזור להם לשרוד בליגה

11 hours ago, המכבייה said:

למה? לוח הזמנים טוב לנו. משחק עוד שלושה שבועות. רכש איכותי לשתי העמדות ואני לא רואה נזק גדול מאד.  

להיות במינוס 5 ולרדוף אחרי חיפה, כשלהם אין עונה אירופית, ויכול להיות שהליגה תקוצר ל-26 משחקים, זה נזק גדול מאוד. מעבר לזה עם רכש יכולנו לעשות בתים באלופות. 

9 hours ago, המכבייה said:

אין בעיה. רק שיקרה. ההסבר לרגע האחרון נמצא ברזומה ובאיכות של השחקנים. אפשר היה להביא אוניות של אחרים גם לפני חודש. 

רזומה ואיכות יש גם ביום הראשון של החלון אם עובדים נכון, ראה אמאדור וסאבוריט. 

9 hours ago, הישראלי היפה said:

רואים על סמך הבישולים שלו שהוא חלוץ מאוד חכם, ובקליפ מקוריאה התרשמתי מסיומת טובה גם בימין, וגם בשמאל, וגם עם הראש + משחק גב לשער, מיקום טוב ברחבה ותנועה ללא כדור. 

אני גם לא רוצה לומר את זה בקול, אבל מזכיר במשהו את ראדה פריצה. 

לגבי הבלפ הפורטוגלי, הוא חתם בקבוצה שלו ביוני 2018, לפני שנתיים. מאז לפי מה שאני מבין שיחק 25 משחקים בלבד. 25 משחקים ב 2 עונות זה לא שחקן הרכב, כנראה שהוא בלם שלישי וזה אולי מלמד למה הם מוכנים/רוצים לשחרר אותו למרות שיש לו חוזה לעוד שנתיים (אולו גם כאן מדובר על עסקת השאלה עם אופציה?). העונה לא שותף בכלל בסגל

מקווה שהוא יהיה שיחוק

אני חושב שזה יהיה לא פחות מנס אם יגיעו לכאן שחקנים ברמה גבוהה כשהמדינה בכאוס, אי אפשר לצאת מהבית, ואין ליגה. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני חושב שזה יהיה לא פחות מנס אם יגיעו לכאן שחקנים ברמה גבוהה כשהמדינה בכאוס, אי אפשר לצאת מהבית, ואין ליגה. 

זאת בעיה של הצוות המקצועי שחיכה לרגע האחרון שבו הכל סגור, אין פה מקום לתירוצים מבחינתי. חייבים להביא 2/2 כדי להציל את החלון. כל כישלון בזה יהיה על הראש של ההנהלה ובהתחשב בזה שכל שאר הקבוצות התחזקו ברכש זר כל התירוצים האלו לא יהיו שווים כלום.

54 דקות לפני, snufkin said:

לגבי הבלפ הפורטוגלי, הוא חתם בקבוצה שלו ביוני 2018, לפני שנתיים. מאז לפי מה שאני מבין שיחק 25 משחקים בלבד. 25 משחקים ב 2 עונות זה לא שחקן הרכב, כנראה שהוא בלם שלישי וזה אולי מלמד למה הם מוכנים/רוצים לשחרר אותו למרות שיש לו חוזה לעוד שנתיים (אולו גם כאן מדובר על עסקת השאלה עם אופציה?). העונה לא שותף בכלל בסגל

מקווה שהוא יהיה שיחוק

הא? אולי הוא לא בתוכניות .

7 hours ago, Sawyer said:

ולראות אם בחלון הארכה שנפתח אפשר לבצע אולי עוד רכש של שחקן/שניים לרוטציה בעמדות שדורשות זאת. 

אני מקווה מאוד שמכבי תעשה את זה. 

להביא עוד שחקן התקפה (כנף או מחליף לדן ביטון או גם וגם) זה חובה. גם אם לא מוצאים איזה עילוי לעמדה אפשר להמר או אפילו להחזיר את צ'יקו אם אין ברירה.