Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

24 דקות לפני, Sawyer said:

אני רואה את זה כתקופה סופר מאתגרת לאהוד מכבי כי גם אין משחקים שיסיחו את דעתנו מהפיאסקו שמתחולל הקיץ. כאילו מה יש לי עכשיו כל יום מלבד להתבאס בטירוף על זה שלא מגיע רכש ואיך כבר התפשרתי על 2 זרים וגם אותם אני לא מקבל אלא רק זין בפנים. לא יאמן. 

חבל שאין לנו דרך סבירה הגיונית ומדודה להביע את חוסר הרצון להנהלה ולהבהיר שיש פה כישלון מהדהד.

כשלון אתה יכול לבדוק רק אחורה אם לא משיגים את המטרות, בוא נראה איך העונה תסתיים.

בינתיים בשתי העונות האחרונות 2 אליפויות, 2 טוטו, 2 סופרקאפ, שלב בתים אירופית. כל זה עם פייר פליי על הראש והעונה גם קורונה.

2 דקות לפני, Keano said:

כשלון אתה יכול לבדוק רק אחורה אם לא משיגים את המטרות, בוא נראה איך העונה תסתיים.

בינתיים בשתי העונות האחרונות 2 אליפויות, 2 טוטו, 2 סופרקאפ, שלב בתים אירופית. כל זה עם פייר פליי על הראש והעונה גם קורונה.

רגע, שאני אבין, אנחנו לוקחים אליפות ועוברים את הבתים באירופה בסגל הזה?

4 דקות לפני, Keano said:

אם תהיה הצלחה העונה בלי שיביאו רכש זה לא יהיה בגלל איזו תוכנית סדירה אלא בזכות השחקנים ודוניס ובהחלט אפשר להכריז על כישלון ניהולי בקיץ הזה גם אם לוקחים אליפות.

אנחנו גם רואים שבדרך כלל אין קסמים בכדורגל ואיך שהדרג הניהולי מתנהל בקיץ ככה תראה גם העונה שלך.

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

רגע, שאני אבין, אנחנו לוקחים אליפות ועוברים את הבתים באירופה בסגל הזה?

אין לי כדור בדולח כדי לדעת, אולי חושבים שמה שפיתחנו בבית"ר ת"א מספיק טוב

4 דקות לפני, הנדון said:

אם תהיה הצלחה העונה בלי שיביאו רכש זה לא יהיה בגלל איזו תוכנית סדירה אלא בזכות השחקנים ודוניס ובהחלט אפשר להכריז על כישלון ניהולי בקיץ הזה גם אם לוקחים אליפות.

אנחנו גם רואים שבדרך כלל אין קסמים בכדורגל ואיך שהדרג הניהולי מתנהל בקיץ ככה תראה גם העונה שלך.

אליפות זו הצלחה נקודה, אתה יכול להגיד שהיתה תכנית לשלב את הצעירים

20 דקות לפני, הנדון said:

.

36 דקות לפני, Keano said:

תראה אותי:

הקיץ של מכבי כישלון קולוסאלי.

23 דקות לפני, המכבייה said:

מבחינתי הם לא ישלמו, זה רק עוד יום בתולדות המועדון. אבל מבין את התסכול. 

מבחינתך אולי לא, אבל מבחינת המעגל היותר רחב אני בטוח שזה יפגע, להגיע לשלב כזה של העונה עם זר אחד בסגל זה מחדל מקצועי אדיר.

אני חלילה לא בעד להחתים בשביל להחתים אבל בסופו של דבר זה יכול להראות לאוהדים כחוסר אכפתיות, שאננות, יהירות או חוסר מקצועיות.

אם מישהו היה לפחות מתבטא ומסביר איך ולמה זה המצב אולי היה אפשר להבין יותר את הסיטואציה, אבל כל עוד הכל בגדר ספקולציה כל אחד לוקח את זה לאיפה שהוא מאמין שהגיוני.

אין לי מספרים לגבות את זה אבל אני מסכים בהחלט עם מגיבים קודמים שאני מאמין שיהיה קשה יותר למכור מרצנדיז, כרטיסים ואפילו היחס במגרש מאוהדים שמרגישים ככה כלפי התנהלות המועדון.

3 דקות לפני, Sawyer said:

תראה אותי:

הקיץ של מכבי כישלון קולוסאלי.

גם אני אומר שהוא כשלון, בנק' זמן הזאת זה לא אומר כלום על העונה.

אם גם העונה תהיה כשלון אני אוכל לבקר מפה עד הודעה חדשה את המועדון.

1 דקה לפני, Keano said:

אתה טועה. הקיץ הזה בהנחה שזה המצב בעוד 3 ימים מהיום הוא כישלון קולוסאלי, נס יכול לקרות תמיד והעונה יכולה להגמר בכל תוצאה. אבל זה לא משנה את ההתנהלות הקיץ והיא לא פחות מבזיונית.

Just now, Sawyer said:

אתה טועה. הקיץ הזה בהנחה שזה המצב בעוד 3 ימים מהיום הוא כישלון קולוסאלי, נס יכול לקרות תמיד והעונה יכולה להגמר בכל תוצאה. אבל זה לא משנה את ההתנהלות הקיץ והיא לא פחות מבזיונית.

לא יודע אם לקרוא לזה נס, ההתנהלות הזאת היתה לא רק בקיץ הזה, נכון שהפעם זה קיצוני אבל גם המצב קיצוני, שורה תחתונה זה העשור הכי טוב אי פעם.

3 דקות לפני, Keano said:

גם אם איכשהו ניקח אליפות בנקודה במחזור האחרון זה *למרות* הקיץ ולא *בגלל* הקיץ. 

הקיץ הוא כישלון, נקודה.

1 דקה לפני, דקסטר said:

גם אם איכשהו ניקח אליפות בנקודה במחזור האחרון זה *למרות* הקיץ ולא *בגלל* הקיץ. 

הקיץ הוא כישלון, נקודה.

כבר הסכמתי שהקיץ הוא כשלון, שורה תחתונה זה לא ממש מעניין, מעניין אם המטרות הושגו או לא.

1 דקה לפני, Keano said:

לא יודע אם לקרוא לזה נס, ההתנהלות הזאת היתה לא רק בקיץ הזה, נכון שהפעם זה קיצוני אבל גם המצב קיצוני, שורה תחתונה זה העשור הכי טוב אי פעם.

ומיטש הוא הבעלים הכי טוב שהיה איי פעם וערן זהבי הוא אלוהים ודור מיכה המוסר הכי טוב בצהוב שראיתי והבחורות שסלבה שם בנושא לואיסנה מספר 1. מה זה קשור?

אני ידוע כסופר מגה אופטימיסט, אם אני אומר שיש פה כישלון של ההנהלה וקיץ שהוא מחדל כישלון וביזיון, זה כנראה המצב. לא צריך לנסות בכוח..

Just now, Sawyer said:

ומיטש הוא הבעלים הכי טוב שהיה איי פעם וערן זהבי הוא אלוהים ודור מיכה המוסר הכי טוב בצהוב שראיתי והבחורות שסלבה שם בנושא לואיסנה מספר 1. מה זה קשור?

אני ידוע כסופר מגה אופטימיסט, אם אני אומר שיש פה כישלון של ההנהלה וקיץ שהוא מחדל כישלון וביזיון, זה כנראה המצב. לא צריך לנסות בכוח..

תעשה רגע זום אאוט מקיץ שהוא חלון אחד בסה"כ ותסתכל על הישגים, זה לא כל כך קשה.

מה שמפריע לי יותר מהכל זה החוסר שקיפות...אפילו שאנחנו רק "אוהדים" היה אפשר לתת כיוון כללי לקיץ הזה שלא נשב במתח קיץ שלם ,שיגידו שזו עונה פיננסית לא מתכוונים להביא שחקנים נוספים בטח לא בסכומים גבוהים וזהו

לי הרושם שנוצר שלא באמת אכפת. כאילו דברים ממשיכים מתוך אינרציה כלשהי אבל שום דבר חדש לא מתפתח. זה מוזר כי הסרטון שבא אחרי החתמתו של דוניס הבטיח בדיוק את ההיפך.  וכאן האכזבה, וגם החשש. זו התחלה של משהו?

17 דקות לפני, kutomer said:

מבחינתך אולי לא, אבל מבחינת המעגל היותר רחב אני בטוח שזה יפגע, להגיע לשלב כזה של העונה עם זר אחד בסגל זה מחדל מקצועי אדיר.

אני חלילה לא בעד להחתים בשביל להחתים אבל בסופו של דבר זה יכול להראות לאוהדים כחוסר אכפתיות, שאננות, יהירות או חוסר מקצועיות.

אם מישהו היה לפחות מתבטא ומסביר איך ולמה זה המצב אולי היה אפשר להבין יותר את הסיטואציה, אבל כל עוד הכל בגדר ספקולציה כל אחד לוקח את זה לאיפה שהוא מאמין שהגיוני.

אין לי מספרים לגבות את זה אבל אני מסכים בהחלט עם מגיבים קודמים שאני מאמין שיהיה קשה יותר למכור מרצנדיז, כרטיסים ואפילו היחס במגרש מאוהדים שמרגישים ככה כלפי התנהלות המועדון.

אם תיהיה התייחסות, היא יכולה להגיע רק כשהחלון נגמר. בקשר לתסכול, אוקיי, כל אחד לוקח את זה למקום שלו אבל הייתי עם מכבי כשהיא היתה לא מקצועית, יהירה, שקרנית, חובבנית, שאננה ואפילו פושעת. אז זה עוד יום בהיסטוריה. בקשר למרצדייז, אולי. אבל מכבי לא חיה מהם, היא חיה ממיטש. חוסר הרכש לא מטריד אותי כמו הפחד שהוא התעייף.

8 דקות לפני, BRoi said:

מה שמפריע לי יותר מהכל זה החוסר שקיפות...אפילו שאנחנו רק "אוהדים" היה אפשר לתת כיוון כללי לקיץ הזה שלא נשב במתח קיץ שלם ,שיגידו שזו עונה פיננסית לא מתכוונים להביא שחקנים נוספים בטח לא בסכומים גבוהים וזהו

צודק. גם נושא הרכש, תקריות המשטרה עם האוהדים שלא הרשו לנו להכניס ציוד, נושא המנויים של עונת הקורונה ומעל הכל מקרה מיכה ואצילי- יש נתק עצום בין מכבי לקהל. חוסר תקשורת אבסולוטי, יש שיגידו זריקת זין עלינו האוהדים. לא נכנס למי ולמה, זו עובדה. אני כאוהד מרגיש מנותק ולא מוערך בעליל, וזה אבסורד כי אנחנו הלב הפועם של המועדון. עצוב. 

1 דקה לפני, PLASTOMAN said:

אלוהים. בלקמן החלוץ פוצח לפחות עד ינואר. 

זה לא מגיע לנו. 

מתחיל לעכל את זה ובאלי למות. 

הבן אדם לא שחקן כדורגל. 

הייתי עולה עם אילון אלמוג/יונתן כהן וזהו, אפילו מעלה חלוץ מהנוער. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

מתחיל לעכל את זה ובאלי למות. 

הבן אדם לא שחקן כדורגל. 

הייתי עולה עם אילון אלמוג/יונתן כהן וזהו, אפילו מעלה חלוץ מהנוער. 

בדיוק. אפילו חוזז עדיף

12 דקות לפני, המכבייה said:

אם תיהיה התייחסות, היא יכולה להגיע רק כשהחלון נגמר. בקשר לתסכול, אוקיי, כל אחד לוקח את זה למקום שלו אבל הייתי עם מכבי כשהיא היתה לא מקצועית, יהירה, שקרנית, חובבנית, שאננה ואפילו פושעת. אז זה עוד יום בהיסטוריה. בקשר למרצדייז, אולי. אבל מכבי לא חיה מהם, היא חיה ממיטש. חוסר הרכש לא מטריד אותי כמו הפחד שהוא התעייף.

11 שנים מאז שהוא רכש את הקבוצה, הביא עשרות הישגים, רגעי אושר ותארים לקבוצה, קידם את מחלקת הנוער בכמה וכמה דרגות קדימה ובעיקר החזיר את הצבע למועדון, את האטרקטיביות שלו. 

זה עלה לו הון תועפות, שלא בטוח שבא לו להמשיך ולהשקיע בפרט בתקופה כלכלית קשה כמו היום, ייתכן שגם מדובר בעייפות החומר, במילים אחרות, אולי מיצה את זה וממשיך לתת את המינימום מבחינתו שזה עדיין יותר מהמקסימום שנקבל מבעלים אחרים אז כל עוד הוא פה פורמלית אני רגוע, גם בלי רכש ובלי סיכוי ממשי לאליפות בסגל הנוכחי, העיקר שישאר פה ולא נחזור לימי לוני, מימון חיצוני של עסקאות, זרים הזויים וכישלון מקצועי מהדהד עונה אחרי עונה. 

מקווה מאוד שהוא ישאר גם אם זה חצי קלאץ'

בוא נגיד שאם שבוע הבא הוא יוציא הודעה על עזיבה של הקבוצה אני אתבאס הרבה יותר מאשר אם "סתם" נסיים עוד קיץ רע בלי חיזוק הכרחי לסגל, 

ברמה של דכאון ממש אם זה יקרה.

2 hours ago, Dbolsa said:

למי שתהה זה החלק העליון של ה10 הראשונים

20201003_130501.jpg

קליין, פאטו וגאראי וזה חלון טוב מבחינתי. 

1 hour ago, פנחס שוף said:

כן? איך זה יתנקם בוא נשמע

מה שכן למכבי יצא טוב שאין קהל כשהעיפו את מיכה

האמת מעניין מה היה קורה ביציע בכל הסיפור עם מיכה, ובמיוחד כשהוא עזב. 

1 hour ago, Keano said:

אין לי כדור בדולח כדי לדעת, אולי חושבים שמה שפיתחנו בבית"ר ת"א מספיק טוב

אליפות זו הצלחה נקודה, אתה יכול להגיד שהיתה תכנית לשלב את הצעירים

שרן ייני ובלקמן זה לא פיתוח של בית"ר ת"א. שם החולשה ושם אין חיזוק. אין שום קשר לבית"ר ת"א.