Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

48 דקות לפני, קובי השועל said:

יגיעו בוודאות. השאלה מתי. מסכים שאם זה יגיע אחרי מועד הרישום לאירופית מישהו כאן נכשל בגדול.

המון הצעות הועברו בוודאות בחודש האחרון ולא ברור לי איך הדברים לא נסגרים.

אולי בקיץ 2021... 

איך הם לא נסגרים? כנראה כי מכוונים לשחקנים שמרוויחים 5 מיליון בעונה. ניחוש פרוע. 

11 דקות לפני, משה פרימו said:

מאניה דפרסיה מה שהולך כאן..

חושב שצריך לוודא לפעם הבאה שקודם יגיע רכש זר ואז אפשר שייפתח נושא מלפפונים כדי למנוע משמועות כזב להפוך למשהו שיוצר עניין מיותר.

גבר, אנחנו באוקטובר! החלון נסגר עוד 4 ימים, עזבו 3 זרים (כשבעונה שעברה היו לנו 4 זרים + זר זומבי) והגיעו 0. איך אתה רוצה שיגיבו פה?

אנחנו מתקרבים בצעדים ענק להיות הקבוצה היחידה בעולם בשנים האחרונות (אל תביאו לי מליגה זה בדרום קוריאה) שלא הביאה אף שחקן זר במשך חלון העברות שלם של הקיץ.

Just now, מכביסט לעד said:

אנחנו מתקרבים בצעדים ענק להיות הקבוצה היחידה בעולם בשנים האחרונות (אל תביאו לי מליגה זה בדרום קוריאה) שלא הביאה אף שחקן זר במשך חלון העברות שלם של הקיץ.

ממשיכים לשבור שיאים.

איזה חלון בושה של מכבי יא רבאק. 

אשכרה 0 זרים. 

לא יאמן. 

הגרלה טיפה קשה באירופאית ונתפלל לנקודה בבתים כדי לא להתבזות. 

על הליגה ויתרתי כבר. 

אם לא יגיעו זרים, תיהיה ברורה רמת האמביציה והמוטיבציה של האירגון. בדיוק כמו ביונייטד אגב. וכשיש ידיעה, ההתמודדות קלה יותר(עדיין לא מאמין שלא יגיעו).

1 דקה לפני, Mtamir said:

אם באמת לא יגיע זר אחד אפילו מישהו צריך לשלם על זה בתפקיד שלו, לא פחות.

היו צריכים להגיע לפחות 3 כאלה במיוחד עם העלייה לאירופית. הגענו למצב שאם יגיע אחד אנחנו מסופקים...

Just now, מכביסט לעד said:

היו צריכים להגיע לפחות 3 כאלה במיוחד עם העלייה לאירופית. הגענו למצב שאם יגיע אחד אנחנו מסופקים...

אם היו מגיעים 3 זה מישהו שעושה את התפקיד שלו טוב, לא ביקשתי משהו כזה, אבל לא להביא אפילו אחד זה אי תפקוד.

18 דקות לפני, דקסטר said:

גבר, אנחנו באוקטובר! החלון נסגר עוד 4 ימים, עזבו 3 זרים (כשבעונה שעברה היו לנו 4 זרים + זר זומבי) והגיעו 0. איך אתה רוצה שיגיבו פה?

כן אני מבין..

אבל בכל מקרה כבר 8 שנים ההתנהלות זהה במכבי למעט חלון/שתיים מוצלחים שגם בהם היה את קרויף/מנספורד ככה שצריך להתרגל לזה כבר.

מסכים שהקיץ מדובר בשיא חדש ובהתנהלות איטית מאוד אבל אחכה לסוף החלון כדי לבקר את מי שצריך.

4 דקות לפני, Mtamir said:

אם היו מגיעים 3 זה מישהו שעושה את התפקיד שלו טוב, לא ביקשתי משהו כזה, אבל לא להביא אפילו אחד זה אי תפקוד.

אם היו מגיעים 3 (סהכ 4 זרים וניקוליץ) זה אמור להיות הסטנדרט. להשתחרר בדרך קסם מניקוליץ ולהביא 5 זרים חדשים, זה נקרא עבודה טובה.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

כן אני מבין..

אבל בכל מקרה כבר 8 שנים ההתנהלות זהה במכבי למעט חלון/שתיים מוצלחים שגם בהם היה את קרויף/מנספורד ככה שצריך להתרגל לזה כבר.

מסכים שהקיץ מדובר בשיא חדש ובהתנהלות איטית מאוד אבל אחכה לסוף החלון כדי לבקר את מי שצריך.

גבר, אנחנו בסוף החלון.

שישי תכף נגמר , שבת/ראשון לא עושים יותר מדי עסקים.

שני היום היחיד שצריך בו לסכם עם שחקן, להעביר אותו בדיקות רפואיות, להספיק לשלוח את כל המסמכים לאופא. 

תם הטקס חבר.

3 דקות לפני, Mtamir said:

אם היו מגיעים שלושה תותחים זה מישהו שעושה את התפקיד שלו טוב, אם היו מגיעים שלושה זה מישהו שעושה את התפקיד שלו.

הטיב של העבודה מתבטא באיכות ובכמות.

הוא יכול להביא שלושה זרים מפלצות ואז נגיד שעשה עבודה טובה, או חמישה זרים ברמת הניקוליץ ואז לא תראה אחד שלא יתלה אותו

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני מאמין ששחקנים כבר סיכמו, פשוט לתקשורת אין מושג, קשה לי להאמין שלא נחתים אף אחד, זה יהיה ממש שכונה.

הלוואי אחרת יהיה קשה לתפקד בשלב בתים באירופית 

איזה ניהול מקצועי מביך יש לנו אה

אני מאוד מקווה שכל מי שקודם השנה ויתעסק יותר בנושא הרכש וניהול המשא ומתן יחזור כבר בינואר לתפקידו המקורי ושמיץ' יביא כבר לפה מנכל ומנהל מקצועי 

Just now, zeudemort said:

אם היו מגיעים שלושה תותחים זה מישהו שעושה את התפקיד שלו טוב, אם היו מגיעים שלושה זה מישהו שעושה את התפקיד שלו.

הטיב של העבודה מתבטא באיכות ובכמות.

הוא יכול להביא שלושה זרים מפלצות ואז נגיד שעשה עבודה טובה, או חמישה זרים ברמת הניקוליץ ואז לא תראה אחד שלא יתלה אותו

איכות זה משהו שעל הנייר מי שאחראי על הרכש יכול להבטיח עד מידה מסויימת, מה שקרה ניקוליץ' ממש לא קשור לרכישה שלו. הוא לא נפצע כמעט לפני כן. 

2 דקות לפני, דקסטר said:

אם היו מגיעים 3 (סהכ 4 זרים וניקוליץ) זה אמור להיות הסטנדרט. להשתחרר בדרך קסם מניקוליץ ולהביא 5 זרים, זה נקרא עבודה טובה.

זו כבר בקשה חלומית וקצת מתעלמת מהמצב הכללי שאנחנו נמצאים בו חצי שנה, אנחנו זועקים ל2 זרים, בלם וחלוץ, אם היו מביאים כאלה הייתי אומר שזה המינימום-סביר.

אם היו מביאים 3 זה היה טוב, שוב בהתחשב במצב + בלי לדבר בדיעבד אחרי שהבטחנו בתים אלא לאורך החלון כולו. 

Just now, Mtamir said:

איכות זה משהו שעל הנייר מי שאחראי על הרכש יכול להבטיח עד מידה מסויימת, מה שקרה ניקוליץ' ממש לא קשור לרכישה שלו. הוא לא נפצע כמעט לפני כן. 

זה נכון, התכוונתי מבחינת תרומה לקבוצה.

תוכל להחליף את ניקוליץ בפידלף, גורי,ארנשאו זה לא באמת משנה

10 דקות לפני, משה פרימו said:

כן אני מבין..

בחיים לא הגענו לשלב כל כך מאוחר בחלון רק עם זר אחד. פשוט אין מילים לתאר את זה.

8 דקות לפני, nirnir20 said:

גבר, אנחנו בסוף החלון.

שישי תכף נגמר , שבת/ראשון לא עושים יותר מדי עסקים.

שני היום היחיד שצריך בו לסכם עם שחקן, להעביר אותו בדיקות רפואיות, להספיק לשלוח את כל המסמכים לאופא. 

תם הטקס חבר.

בתיאוריה ברור שתם הטקס, אני ממזמן כבר לא מצפה לרכש.