Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי השועל said:

עד סוכות ב' .....

טוב אז... @חןחן, לטיפולך.

On 22.9.2020 at 00:00, קובי השועל said:

עד סוכות א' אני מתחייב לשני זרים.

On 22.9.2020 at 00:10, דקסטר said:

ואם לא אתה משנה שם משתמש לקובי הכבש?

On 22.9.2020 at 00:23, קובי השועל said:

רק אם במקרה וכן את משנה להארי מורגן...?

1 דקה לפני, snufkin said:

הבטיח בתחילת החלון שג'ראלדש נשאר ויש סיכום עם בנפיקה. הבטיח כל שבוע כמעט שאוטוטו יגיעו זרים ותהיה קבוצה הצגה. הבטיח שגולסה חותם מחר, חודש לפני שחתם. ועוד. זורק כאן דברים כאילו הוא מקושר וכשהעירו לו על זה הוא נוזף כאילו הוא עושה לנו טובה שגורם בכיר כמוהו בכלל משתף פשוטי עם כמונו במידע האמין שיש לו

חלילה. אתה מוזמן אליי לווצאפ לקבל צילומי מסך.

6 דקות לפני, I promise said:

יגיע רכש חביבי

ההלוואי. מהפה שלך לאלוהים. אני לא מאמין שמה שלא הבאנו עד עכשיו פתאופ ננחית ובכמויות. בטח לא זרים ברבים. אולי זר אחד. אולי. 

8 דקות לפני, I promise said:

התחרפנתם לגמרי , יגיעו זרים , תרגעו כבר

מתי בדיוק? מחכים לראות את ההגרלה ואז להחליט את מי להביא?

מחר לא יגיע רכש כי שבת ובראשון גם לא. במקרה הטוב בשני יביאו מישהו ולא יספיקו לרשום אותו.

6 דקות לפני, snufkin said:

עד 6.10. תקן אוצי אם אני טועה זה לא הלילה שבין שני לשלישי ב 00:00 שעון אירופה או 1:00 בערך שעון ישראל?

אני מאמין שזה שלישי 23:00 שעון אירופה אבל אין לי באמת מושג.

לא שזה קריטי.

29 דקות לפני, snufkin said:

מישהו יכל לעשות סדר בעניין ההטרלה של תומר לוי על פריוביץ? הבנתי שאוהדי חיפה טוענים שהם אחראיים לזה. העבירו לו מידע שגוי בכוונה או משהו כזה. יש ציטוטים מהפורום שלהם בנושא? איפה הם מדברים על זה?

דיברו על זה בפורום שלהם. 

אבל אמרו שאכלנו את ההטרלה (ומשעשע שזה הגיע דווקא מתומר לוי). אני לא יודע על מי הם דיברו שאכל הטרלה כשפה בפורום עלו די מהר על החוסר סיכוי המוחלט שהידיעה הזאת נכונה. 

1 דקה לפני, Krishi said:

דיברו על זה בפורום שלהם. 

אבל אמרו שאכלנו את ההטרלה (ומשעשע שזה הגיע דווקא מתומר לוי). אני לא יודע על מי הם דיברו שאכל הטרלה כשפה בפורום עלו די מהר על החוסר סיכוי המוחלט שהידיעה הזאת נכונה. 

את זה אני ידעתי. השאלה אם הם פירטו שם מה בדיוק העבירו לתומר לוי שהפיל אותו?

1. אני תומך בשיימינג לקובי השועל, הוא זיין אותי בתחילת החלון גרם לי להאמין שג'ראלדס נשאר בוודאות בלי סיבה. האכיל אותי את ההטרלה את כל הכפית ואני בלעתי בהנאה. יודע שזה על הראש שלי אבל טרם סלחתי לו.

2. לא מבין את המשחק עם "ההטרלה" על פריוביץ', הריבים פה בפורום היו מי יותר טמבל על זה שהוא מאמין לזה בזמן שאף אחד לא האמין בשום צורה שזה הולך לקרות. זה פשוט לא ריאלי, לא ככה עובדת הטרלה. בטח שפרסמתי ספציפית לגביו שמכבי הציעה לו לפני חודש והוא אמר שזה בלתי אפשרי.

3. לא שזה משנה, להבנתי החלון נסגר בשלישי ב01:00 (6.10). אני לא מאמין שיגיע רכש בשום מצב כבר, ואם מגיע רכש מאוחר אחריו בחלון נוסף של ה11 ימים ולא משחק באירופה בעלי תפקידים בכירים במכבי צריכים לקחת אחריות ולהתפטר, לכל הפחות.

5 דקות לפני, Sawyer said:

1. אני תומך בשיימינג לקובי השועל, הוא זיין אותי בתחילת החלון גרם לי להאמין שג'ראלדס נשאר בוודאות בלי סיבה. האכיל אותי את ההטרלה את כל הכפית ואני בלעתי בהנאה. יודע שזה על הראש שלי אבל טרם סלחתי לו.

2. לא מבין את המשחק עם "ההטרלה" על פריוביץ', הריבים פה בפורום היו מי יותר טמבל על זה שהוא מאמין לזה בזמן שאף אחד לא האמין בשום צורה שזה הולך לקרות. זה פשוט לא ריאלי, לא ככה עובדת הטרלה. בטח שפרסמתי ספציפית לגביו שמכבי הציעה לו לפני חודש והוא אמר שזה בלתי אפשרי.

3. לא שזה משנה, להבנתי החלון נסגר בשלישי ב01:00 (6.10). אני לא מאמין שיגיע רכש בשום מצב כבר, ואם מגיע רכש מאוחר אחריו בחלון נוסף של ה11 ימים ולא משחק באירופה בעלי תפקידים בכירים במכבי צריכים לקחת אחריות ולהתפטר, לכל הפחות.

מישהו כבר חייב לסיים את החלון הזה, אנשים איבדו את זה.

מאניה דפרסיה מה שהולך כאן..

חושב שצריך לוודא לפעם הבאה שקודם יגיע רכש זר ואז אפשר שייפתח נושא מלפפונים כדי למנוע משמועות כזב להפוך למשהו שיוצר עניין מיותר.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

מישהו כבר חייב לסיים את החלון הזה, אנשים איבדו את זה.

אתה לא מתבייש?

אני כתבתי לך בפירוש, אחי אתה בטוח שהוא חותם ודאי סגור? כי אני לא מכיר ואני מבין דברים אחרים

ואתה כזה כן כן ודאי הוא חותם הוא במכבי אין סיכוי שלא נגמר הסיפור, ואני נתתי לך הזדנמות לרדת מהעץ שאלתי אם ודאי שאם תגיד שלא ודאי אני לא אקח את זה ברצינות ואם אתה מאכיל אותי חארטה אני לא אסלח לך על זה, כל הברית שלנו תגמר ואנחנו ניהיה אוייבים ואתה בביטחון מלא כן כן הוא בוודאות במכבי הוא חותם בוודאות

לפני בערך שבועיים הייתי צריך לעשות משהו למכבי והייתי במשרדים ואחד העובדים במכבי שהיה חבר טוב של ג'ראלדס בדיוק דיבר איתו בוואטסאפ, ישר לקחתי לו את את הטלפון והקלטתי לג'ראלדש איך לא נשארת אני שבור בא לי לבכות לא יכלת לחכות לנו והוא פשוט אמר שבאף רגע מכבי לא הגישה לו הצעה וזאת לצערו הרב לא הייתה אופציה. אתה סתם חירטטת על פארש, אף אחד במכבי לא אמר לך באף רגע שהוא מגיע כי זה לא היה אופציה ואף אחד מסביבת ג'ראלדש לא אמר לך שהוא בא כי שוב.. זאת לא הייתה אופציה. סתם הטרלת אותי. פשוט תתנצל במקום לירות לכל כיוון.