Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

5 דקות לפני, snufkin said:

הגזמת. הוא שוער טוב וסולידי אבל לא אחד כזה שימשוך תשומת לב ממועדונים גדולים ממכבי. לפחות לא בשלב הזה

לא חושב שאני מגזים, פשוט התרגלו אצלנו לראיקוביץ ואז שמגיע משהו שהוא לא באותה רמה לא "עפים" עליו.

אבל בכדורגל יש מצרך דיי נדיר של שוער שלא עושה שטויות, לא מסתבך מדי במשחק הרגל, לא חוטף גולים שלא קשורים למשחק(יציאה טיפשית בכדור גובה, ריצה סתמים לחלוץ שמגיע ומכוסה)

את כל הדברים האלו דניאל עושה על צד הטוב ביותר, ב 1 על 1 הוא מגדיל את נפח הגוף מעולה ומספק אחלה כיסוי, הא ה"בינוני" הכי טוב שיש מבחינתי ואני בטוח שזה לא נעלם מעיני סקאוטים.

אני לא מדבר על קבוצות בסדר גודל של סביליה כן? אבל קבוצה אוסטרית אפילו זלצבורג במקום השוער שלהם, קבוצה מליגה יוונית שרוצה שוער וכאלו יכולה לשים עליו כמה שקלים, לא חושב שזה יקרה עכשיו אבל נראה איך יתפתח במיוחד שהוא צעיר יחסית לשוער.

7 דקות לפני, ebibo said:

לא חושב שאני מגזים, פשוט התרגלו אצלנו לראיקוביץ ואז שמגיע משהו שהוא לא באותה רמה לא "עפים" עליו.

אבל בכדורגל יש מצרך דיי נדיר של שוער שלא עושה שטויות, לא מסתבך מדי במשחק הרגל, לא חוטף גולים שלא קשורים למשחק(יציאה טיפשית בכדור גובה, ריצה סתמים לחלוץ שמגיע ומכוסה)

את כל הדברים האלו דניאל עושה על צד הטוב ביותר, ב 1 על 1 הוא מגדיל את נפח הגוף מעולה ומספק אחלה כיסוי, הא ה"בינוני" הכי טוב שיש מבחינתי ואני בטוח שזה לא נעלם מעיני סקאוטים.

אני לא מדבר על קבוצות בסדר גודל של סביליה כן? אבל קבוצה אוסטרית אפילו זלצבורג במקום השוער שלהם, קבוצה מליגה יוונית שרוצה שוער וכאלו יכולה לשים עליו כמה שקלים, לא חושב שזה יקרה עכשיו אבל נראה איך יתפתח במיוחד שהוא צעיר יחסית לשוער.

לא אמרתי שהוא בינוני. הוא טוב. אבל סולידי. היו בארץ שוערים שהם לא ראיקו ועדין היו טובים מטטנבאום. אני חושב שחסרה לו אתלטיות כדי להתאים לרמות גבוהות יותר באירופה וגם האינסטינק שלו לא מספיק חד, מה שגורם לפעמים לתגובה איטית מידי. יחד עם זאת  הוא בהחלט שוער אחראי שיודע להוציא את המקסימום ב 1 על 1. שוער ליגה טוב למכבי, רק שימשיך ככה  

אגב, אני חושב שגם רואים נגיעות של מאמן שוערים במשחקים האחרונים. רואים שעבדו איתו על ההדיפות

21 דקות לפני, snufkin said:

לא אמרתי שהוא בינוני. הוא טוב. אבל סולידי. היו בארץ שוערים שהם לא ראיקו ועדין היו טובים מטטנבאום. אני חושב שחסרה לו אתלטיות כדי להתאים לרמות גבוהות יותר באירופה וגם האינסטינק שלו לא מספיק חד, מה שגורם לפעמים לתגובה איטית מידי. יחד עם זאת  הוא בהחלט שוער אחראי שיודע להוציא את המקסימום ב 1 על 1. שוער ליגה טוב למכבי, רק שימשיך ככה  

אגב, אני חושב שגם רואים נגיעות של מאמן שוערים במשחקים האחרונים. רואים שעבדו איתו על ההדיפות

נראה לי שעבדו איתו על ההדיפות במהלך כל הקריירה, הרי הוא שוער להדוף כדור זה התפקיד שלו.

טטנבאום הוא שוער מצוין לליגה וגם לליגה האירופאית, עילוי הוא לא (אולי יהיה בעתיד) - כנראה שהוא לא יהיה ראייקו או אפילו אניימה ואובארוב אבל אנחנו אמורים להיום שמחים מאוד נוכח העובדה שהוא השוער שלנו. הוא דובר 3-4 שפות + שהוא ישראלי, מכאן הוא רק יכול ללכת ולהשתפר ולהיות (אולי) השוער הכי טוב בליגה.

לחשוב על החלפת שוער נראה לי הזוי. 

12 דקות לפני, Insigne said:

נראה לי שעבדו איתו על ההדיפות במהלך כל הקריירה, הרי הוא שוער להדוף כדור זה התפקיד שלו.

טטנבאום הוא שוער מצוין לליגה וגם לליגה האירופאית, עילוי הוא לא (אולי יהיה בעתיד) - כנראה שהוא לא יהיה ראייקו או אפילו אניימה ואובארוב אבל אנחנו אמורים להיום שמחים מאוד נוכח העובדה שהוא השוער שלנו. הוא דובר 3-4 שפות + שהוא ישראלי, מכאן הוא רק יכול ללכת ולהשתפר ולהיות (אולי) השוער הכי טוב בליגה.

לחשוב על החלפת שוער נראה לי הזוי. 

לא חושב שחושבים ברצינות על הבאת שוער נוסף אבל גם אם זה יקרה, אני סומך על דוניס בעיניים עצומות 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אני במקום זלצבורג שם מיליון יורו על דניאל במקום השוער האהבל שלהם.

השוער שלהם הציל להם ת'תחת במשחק בבלומפילד.

4 hours ago, snufkin said:

גם טוכמן פרסם שהוא המועמד המוביל, סומך עליו. הוא כותב שלגבי ארחאו יש עדין מו"מ אבל בגלל שהעסקה יקרה (מליון יורו עלות מעסיק+דמי השאלה) יש סיכוי טוב שמכבי תחליט לרדת ממנו וללכת על חלוץ זול יותר

ניק בלקמן - מועדון הכדורגל מכבי תל אביב

Just now, Keano said:

הדרום אפריקאי נעלם הא? מישהו גזר שם קופון על הפרסום כנראה

הוא נראה לי באימונים או משהו.

תאכלס מאז שוידאר עזב אנחנו לא מצליחים להביא חלוץ זר. שנתיים. אז עכשיו ב 6 ימים נצליח להביא? או שלא יבוא אף אחד (רוב הסיכויים) או שיבוא רק הבלם (מום חזק על הפורטוגלי)

מלחמת ששת הימים

2 דקות לפני, Keano said:

עד שאין לחיצת מרפק לתמם אני לא מאמין

את האמת שהלחיצות מרפק היחידות שאני רוצה איצה זה 2 בלמים זרים מגן ימין וחלוץ אבל מכיוון ואני מציאותי לפחות פרדריקו היקר והילד של סרחיו...

3 דקות לפני, snufkin said:

הייתם קונים תסריט של בלם זר + תומר חמד?

אם מביאים בלם ומגן ימין זרים יאכל לאכול את תומד חמד למרות שאני ממש לא מת עליו.