Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

8 דקות לפני, duss21 said:

נכון, העונה זה יותר קיצוני, אבל זו סטייה הגיונית לטעמי ממה שהורגלנו אליו, בגלל שהקיץ עצמו קיצוני - קורונה, אין סגל ניהולי, פייר פליי. אם כל עונה היינו מגיעים לשלב הזה עם 3 זרים, העונה זה קצת פחות. 

זה לא שרשמתי את זה כדי להגן על הניהול הקיץ, ממש לא. אין ספק שמצבנו מחפיר, פשוט זה לא מופרך. חוץ ממנספורד שעשה עבודה פשוט נהדרת, כל עונה זה ככה, כשהעונה זה קיצוני בהתחשב בנסיבות. זו בעיה רצינית שפוגעת בנו, אבל זה מה יש.

אגב, טעות נפוצה, יש לנו מקום לשלושה זרים. ניקוליץ' לא ילך מפה גם אם הכדור יושמד. גררו יושאל רק אם יגיע זר לכנף, מה שכנראה לא יקרה.

זה קיצוני גם בהתחשב בקורונה ובפייר פליי. קבוצות עם מגבלות קשות מאיתנו ידעו להביא זרים, כל אחת לפי רמתה והצורך שלה, גם בקיץ הזה. חיפה אגב הביאו 2 זרים בעלי רזומה טוב מאוד גם בשבילנו, וזה כשבקאדר הזרים שלהם כבר יש את שרי. תוסיף לזה את כמות השחרורים של שחקנים מרכזיים ושחקני הרכב (5-6) ותקבל את אחד החלונות הכי מבזים שאני זוכר ממכבי מאז ימי לוני ה"עליזים". היחלשות דרמטית, אז אך טבעי שנברבר עליה כאן בפורום. נוציא קצת תסכול.

לגבי כמות הזרים, יש זר אחד רלוונטי בסגל ויש מקום ל 5 זרים, את זה אמר דוניס בעצמו לפני שבוע בראיון לתקשורת היוונית

עם כמה שרז אמיר שקרן והוא שקרן, אני נוטה להאמין למה שהוא אמר בוידיאו שהעלו פה.

פשוט הזייה שאין מנכ"ל כבר כמעט שנה ואין מנהל מקצועי כבר תקופה מאוד ארוכה.

ברגע שמנספורד עזב היו חייבים להחתים גם מנכל וגם מנהל מקצועי, כי הוא עשה תפקיד של 2 אנשים בצורה שלא עשו לפניו.

לא רואה איך בחלון זמנים שיש לנו אנחנו מספיקים להחתים 4 זרים תותחים. הלוואי ואני טועה אבל רוב הסיכויים שנחתים זרים ברמה של ישראלים.

2 דקות לפני, snufkin said:

זה קיצוני גם בהתחשב בקורונה ובפייר פליי. קבוצות עם מגבלות קשות מאיתנו ידעו להביא זרים, כל אחת לפי רמתה והצורך שלה, גם בקיץ הזה. חיפה אגב הביאו 2 זרים בעלי רזומה טוב מאוד גם בשבילנו, וזה כשבקאדר הזרים שלהם כבר יש את שרי. תוסיף לזה את כמות השחרורים של שחקנים מרכזיים ושחקני הרכב (5-6) ותקבל את אחד החלונות הכי מבזים שאני זוכר ממכבי מאז ימי לוני ה"עליזים". היחלשות דרמטית, אז אך טבעי שנברבר עליה כאן בפורום. נוציא קצת תסכול.

לגבי כמות הזרים, יש זר אחד רלוונטי בסגל ויש מקום ל 5 זרים, את זה אמר דוניס בעצמו לפני שבוע בראיון לתקשורת היוונית

הקבוצות שהביאו זרים הן לא קבוצות שכל עונה מחכות לרגע האחרון כדי להחתים 2 זרים, וגם לא קבוצות שבד"כ בכלל לא ממלאות את מכסת הזרים.

זה לא שלא אפשרי להביא זרים, כשמנספורד רצה הוא הביא במהירות זרים מהטובים שהיו פה בנסיבות לא פשוטות בכלל. אבל שוב, זה לא מפתיע כי חוץ מהשנים שלו זה מה שתמיד היה, גם אם לאורך השנים זה היה קצת יותר מעודן מהשנה.

אין לי בעיה עם הוצאת התסכול, בשביל זה כולנו פה, מה שכתבתי במקור זה שמוזר לי שמנסים עמודים אחרי עמודים למצוא סיבות להתנהלות הזאת, כשלטעמי הסיבות מאוד ברורות, בטח כשאנחנו במעמקי ספטמבר.

לגבי דוניס, נראה לי שזו משאלת לב שלו יותר ממשהו שבאמת יכול לקרות, אבל הלוואי :)

12 דקות לפני, שורה said:

מחדל וכישלון מהדהד.

כל הנוגעים בדבר צריכים לעשות חושבים טוב טוב האם המקצוע הזה בשבילם.

סבבה. רק אין דבר כזה הנוגעים בדבר זו סתם מימרה חלולה.

מיטש מהסיבות השמורות עימו פועל כפי שהוא פועל ובמיוחד הקיץ הזה. אנחנו יודעים מה החשיבות של ״קיץ טוב״ כמו אז עם קרויף ואוסקר ומנספורד איביץ. מה לעשות שלא תמיד מקבלים מה שרוצים בחיים, ולנו שקיבלנו הרבה בעשור האחרון זה אפילו יותר קשה.

43 דקות לפני, Adir12 said:

לא רואה איך בחלון זמנים שיש לנו אנחנו מספיקים להחתים 4 זרים תותחים. הלוואי ואני טועה אבל רוב הסיכויים שנחתים זרים ברמה של ישראלים.

4? האופטימים הכי גדולים פה מקווים ל2.

וצר לי לאכזב אבל כרגע נראה שרוב הסיכויים שלא נחתים בכלל.

58 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא מפיל את הבזיון של הקיץ על תמם- כי אין לי מושג מה הם התפקידים במכבי (וטוב שכך) אבל מישהו צריך לעשות חושבים במערכת..  לא ייתכן שלא רק שלא התחזקנו אלא אחרי שאיבדנו 5 שחקני הרכב הבאנו רק אחד ועוד 2 שבכמה רמות מתחת למי שהיו לפניהם 

לא חושב שהקיץ הזה דומה לאחרים 

למה טוב שכך לא מגיע לנו לדעת מי אחראי על מה? זה לא אמור להיות איזה סוד מדינה.

19 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

סבבה. רק אין דבר כזה הנוגעים בדבר זו סתם מימרה חלולה.

יצחקי, שרון תמם. כל מי שאחראי על הנושא המו"מ ועל הפן הלוגיסטי - שיחפש מקצוע אחר. הבעלים העמיד מספיק משאבים כדי שהסגל יראה הרבה יותר נורמלי. אני כבר לא מדבר על טוב. נורמלי. 

לא קונה את התירוצים שמפילים הכל על "אין אישור מגולדהאר". גם כי דוניס בעצמו אמר שיש אישור ממנו רק שלא מצליחים להביא את שחקני הרכש, וגם כי נניח ודוניס משקר (מה שלא נכון אבל רק לצורך הדיון), גם לדעת להוציא את האישור מהבעלים זה חלק מהתפקיד. בסך הכל מדובר על אישור החתמת שחקנים **בתוך מסגרת התקציב** אף אחד לא מדבר על חריגות מהתקציב או הבאת שחקנים ביותר מהכסף שהשתכרו השחקנים שעזבו.

יצחקי, שרון תמם. כל מי שאחראי על הנושא המו"מ ועל הפן הלוגיסטי - שיחפש מקצוע אחר. הבעלים העמיד מספיק משאבים כדי שהסגל יראה הרבה יותר נורמלי. אני כבר לא מדבר על טוב. נורמלי. 

לא קונה את התירוצים שמפילים הכל על "אין אישור מגולדהאר". גם כי דוניס בעצמו אמר שיש אישור ממנו רק שלא מצליחים להביא את שחקני הרכש, וגם כי נניח ודוניס משקר (מה שלא נכון אבל רק לצורך הדיון), גם לדעת להוציא את האישור מהבעלים זה חלק מהתפקיד. בסך הכל מדובר על אישור החתמת שחקנים **בתוך מסגרת התקציב** אף אחד לא מדבר על חריגות מהתקציב או הבאת שחקנים ביותר מהכסף שהשתכרו השחקנים שעזבו.

מאיפה אתה יודע באיזה שכר רצו להביא?

אם רוצים להביא רק 2 אבל ב600K מאשר 5 זרים בינוניים? אז יכול להיות שזרים ברמה הזאת קשה לשכנע להגיע לפה בתקופה הזו.

צריך לצאת מנקודת הנחה שמיטש יודע טוב מאוד מה מצב הסגל, זה ממש לא שחור ולבן כמו "לדעת להוציא אישור ממנו", מתנהל שיח וגם האינטרס שלו זה לעזור לקבוצה להשלים את הסגל.

17 דקות לפני, snufkin said:

סנופקין, אלו השערות. הם טובות כמו כל השערה אחרת. אבל בבסיס של הדברים וגם לשיטתך- אם האנשים שמועסקים לא מספיק טובים, גם לזה יש רק כתובת אחת. מינכלו אותך עד לא מזמן מנכלים לשעבר מרינג'רס ולידס. אדם אחד מינה את כולם. אני בניגוד להרבה, לא בורח מהשם המפורש ומקבל את הטוב העצום שנפל עלינו ביחד עם הימים הפחות מוצלחים וחוסר הדרייב הזמני(אין לי שם אחר לזה). זה מה שיש. קבוצות מהלאומית מביאות זרים אז גברת תמם, שנמצאת שנים במערכת, היא בן אדם מוגבל באופן מיוחד? כל כך לא מתאימה? איך זה עבר את הסינון של מיטש כל השנים האלה? 

1 דקה לפני, Keano said:

מאיפה אתה יודע באיזה שכר רצו להביא?

אם רוצים להביא רק 2 אבל ב600K מאשר 5 זרים בינוניים? אז יכול להיות שזרים ברמה הזאת קשה לשכנע להגיע לפה בתקופה הזו.

צריך לצאת מנקודת הנחה שמיטש יודע טוב מאוד מה מצב הסגל, זה ממש לא שחור ולבן כמו "לדעת להוציא אישור ממנו", מתנהל שיח וגם האינטרס שלו זה לעזור לקבוצה להשלים את הסגל.

אס תכין פליין b,c,d . זה חלק מלהיות מוכן. לא מדובר כאן על מצב שחסר דובדבן אחד ככה בשביל הבונוס. עזבו 6 שחקנים מרכזיים. יש לך מספיק מקומות לזרים. מה הם עשו שם כל הקיץ?! להגיע לבערך שבוע לפני סגירת חלון האירופית כשיש לך תקציב ולא הצלחת לעשות איתו כלום, זה מראה על חוסר יכולת. חוסר מקצועיות.

בחיים, גם בעבודה שלי ושלך, רצון טוב בלבד לא מספיק. מודדים אותנו גם על התוצאות והתוצאה בקיץ הזה היא ביזיון. הם מקבלים שכר מספיק יפה כדי לספק למאמן סגל ראוי. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

סנופקין, אלו השערות. הם טובות כמו כל השערה אחרת. וגם אם האנשים שמועסקים לא מספיק טובים, גם לזה יש רק כתובת אחת. מינכלו אותך עד לא מזמן מנכלים לשעבר מרינג'רס ולידס. אדם אחד מינה את כולם. אני בניגוד להרבה, לא בורח מהשם המפורש ומקבל את הטוב העצום שנפל עלינו ביחד עם הימים הפחות מוצלחים וחוסר הדרייב הזמני(אין לי שם אחר לזה). 

ברור שאלו השערות. יכל להיות שבאמת גולדהאר שם ברקס להכל, או כמו שאתה טענת לפני כן  שגולדהאר לא ממש מתקשר עם גורמי ההנהלה. יכל להיות. רק שאם זה נכון, זה אומר שדוניס לא דובר אמת (בלשון המעטה). קשה לי להאמין ועדין, יכל להיות.

נלחם עם מה שיש. אני רק מאוד מקווה שדוניס לא יעשה ויברח.

10 דקות לפני, הנדון said:

למה טוב שכך לא מגיע לנו לדעת מי אחראי על מה? זה לא אמור להיות איזה סוד מדינה.

מה טוב בזה?  לא יודע באמת אבל אני יודע שזה מגיע ממיטש ולא סתם איזה מנהל זמני כאן. עכשיו יכול להיות שאני סתם חושש מתקופות אפלות אבל חוץ מטיפה להרגיע אותנו מה טוב בזה? 

ומעניין איך מועדונים גדולים אחרים בעולם מתנהלים (מועדונים גדולים מבחינת התנהלות ושמצליחים יותר מההשקעה הכספית שלהם לא בארסה אלא יותר באיירן ואטאלנטה) 

1 דקה לפני, snufkin said:

אס תכין פליין b,c,d . זה חלק מלהיות מוכן. לא מדובר כאן על מצב שחסר דובדבן אחד ככה בשביל הבונוס. עזבו 6 שחקנים מרכזיים. יש לך מספיק מקומות לזרים. מה הם עשו שם כל הקיץ?! להגיע לבערך שבוע לפני סגירת חלון האירופית כשיש לך תקציב ולא הצלחת לעשות איתו כלום, זה מראה על חוסר יכולת. חוסר מקצועיות.

בחיים, גם בעבודה שלי ושלך, רצון טוב בלבד לא מספיק. מודדים אותנו גם על התוצאות והתוצאה בקיץ הזה היא ביזיון. הם מקבלים שכר מספיק יפה כדי לספק למאמן סגל ראוי. 

נראה בסוף החלון אם היתה תכנית ב'.

זה שלא הביאו רכש עד עכשיו נופל בעיקר על ההתנהלות שמיטש מתווה כמעט בכל קיץ וגם על מי שאחראי על הסקאוטינג

שאולי אם היו מוצאים שחקנים מספיק טובים חופשיים שהיו מוכנים להגיע מיטש היה מאשר בזמן.

ברור שאלו השערות. יכל להיות שבאמת גולדהאר שם ברקס להכל, או כמו שאתה טענת לפני כן  שגולדהאר לא ממש מתקשר עם גורמי ההנהלה. יכל להיות. רק שאם זה נכון, זה אומר שדוניס לא דובר אמת (בלשון המעטה). קשה לי להאמין ועדין, יכל להיות.

נלחם עם מה שיש. אני רק מאוד מקווה שדוניס לא יעשה ויברח.

מקווה מאד. מאמין בו. 

מיטש מעביר X תקציב לרכש ואומר לאמונים על כך לטפל.

עכשיו אם השחקן שהצוות המקצועי, חורג מהתקציב של מיטש, אני מאמין שזה עולה לבירור מול אנגלידיס קודם. 

קשה לי להאמין שמיטש נכנס לתחתונים של הכוורת המקצועית שלו מי בדיוק מביאים.

היחידי שאולי באמת היה דורש יחס מיוחס ממיטש זה ערן זהבי, כי מדובר ברכש חריג, שמביא עמו מרנצ'דייז ועוד דברים.

הצוות המקצועי אולי כיוון גבוה מדי, בסופו של דבר לא הביאו תחליף ראוי לבלם (ייתכן והחליטו להמר על ייני, פיבן וטיבי) וחלוץ כי יש כבר בלקמן ושכטר.

אף אחד לא באמת יודע.

סיכום התירוצים למה אין רכש עד עכשיו:

"אין כסף" - יש כסף

"צריך לחכות לסוף החלון כדי להביא שחקנים" - סגרנו רכש ביולי לפני שנתיים

"אין שחקנים חופשיים" - כל הקבוצות בליגה החתימו זרים חופשיים

"מחכים לעבור שלבים באירופה" - LOL

"שחקנים לא רוצים לבוא למדינה אדומה מקורונה" - חיפה מחתימים שחקן לגיטימי בשיא הסגר והתחלואה

ועכשיו תירוץ חדש:

"כיוונו גבוה מדי לשחקנים באמת איכותיים וזה לא עבד"

3 דקות לפני, thunderbolt said:

סיכום התירוצים למה אין רכש עד עכשיו:

"אין כסף" - יש כסף

"צריך לחכות לסוף החלון כדי להביא שחקנים" - סגרנו רכש ביולי לפני שנתיים

"אין שחקנים חופשיים" - כל הקבוצות בליגה החתימו זרים חופשיים

"מחכים לעבור שלבים באירופה" - LOL

"שחקנים לא רוצים לבוא למדינה אדומה מקורונה" - חיפה מחתימים שחקן לגיטימי בשיא הסגר והתחלואה

ועכשיו תירוץ חדש:

"כיוונו גבוה מדי לשחקנים באמת איכותיים וזה לא עבד"

שאתה מצטט מישהו, במקרה הזה אני היה ראוי שתתייחס לכל המשפט ולא רק לחלק ממנו כי זה נוח לך בפוסט.

סיכמתי שאף אחד לא יודע.

1 דקה לפני, עדו said:

היה פעם זר שגורדי רצה להביא וההערכה שלו נפלה ברגע האחרון בגלל פקס או משהו.  מי זה היה?

נראה לי שזה היה מיגל המגן הימני