Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

3 hours ago, Krishi said:

הזכיר לי גם איך הוא כבש בדרבי ואף אחד לא הלך בכלל לחגוג איתו. כולם הלכו לסאבוריט לברך על הבישול.

אולי באמת היה שם משהו מבחינת השתלבות חברתית בקבוצה שלא זרם כל כך

שמע זה רגע שלא ישכח עבורי

כבש גול - היו שחקנים שהסתכלו עליו כובש, באו לרוץ אליו ובמאית שנייה קלטו שמי שכבש זה צ'יקו ומיד שינו מסלול ריצה לסבוריט

צ'יקו היה בשלו, רץ לקהל, אחרי כמה שניות הסתכל לאחור וראה שאף אחד לא רץ אליו. 

זה מוזר מאוד ולא נהוג בדרך כלל. אף אחד לא דיבר על זה יותר מידי ואולי זה בכלל לא נכון, אבל הסיטואציה הזאת הרגישה סוג של חרם עליו. אי אפשר לדעת מה קורה מאחורי הקלעים בטח לא במכבי שלא מאפשרים לדברים לצאת החוצה אבל יש מצב שבאמת יש בעיה עם השתלבות חברתית בקבוצה. אבל שוב - אי אפשר לדעת, זה נטו משפת גוף ומההתנהלות שלו ושל השחקנים. כרגע הכל קונספירציה שלי. 

3 hours ago, מכביסט לעד said:

מה קשור שעיר לעזאזל? הוא מסיים חוזה וצריך למצוא חלוץ חדש. פשוט מאוד.

אחלה צ'יקו. נתן שנתיים יפות, אבל מכבי יכולה להביא יותר טוב מזה. אם הוא לא היה נפצע כל כך הרבה אולי הייתי מסכים שהוא צריך להישאר. 

וכמו שהנביא רשם מעליי אצילי מקום ראשון ביחס מוערבות בשער פר דקות ולא צ'יקו.

הד.נ.א בקהל זה להתעמר במישהו דווקא כשהוא על הקרשים.

כל פעם מתמקדים בשעיר לעזאזל חדש (לרוב זר)

מסירה אחת לא מדויקת וכולם דורשים את דמו "על זה הוא מקבל כסף?!" כאילו הם מעבירים לו בביט.

כעבור משחק הוא כבר עולה לקול שריקות בוז.

כל הזרים שלנו עברו את מצעד הבושה הזה.

אפילו סאבוריט זכה פה לעאלק בילבאו אחרי המשחק הראשון, לכו לסיכום משחק נגד בני יהודה לראות מה רשמו על ג'ראלדש, לשוינפלד התייחסו בבוז, את אמאדור התנדבו להקפיץ לנתב"ג, את טננבאום שלחו להחזיק פומפונים במכבייה, ליאניוטיס קוראים היווני, (לדוידזאדה הפרסי) וניקוליץ' כבר בצד השני של הבדיחה כי הוא פשוט לא משחק.

נשארנו עם בלקמן וצ'יקו.

בלקמן נחשב פה לאויב העם עד שכבש בדרבי וכעת הזרקור על צ'יקו שלרוע מזלו פצוע וסוחב על עצמו את תואר "הכתובת לכל העצבים" בניגוד גמור למספרים שתרם כשהיה בריא.

דעתי היא שהוא לא החלוץ האולטימטיבי אבל מסתפק בזה לאור הפייר פליי והקורונה והצורך ביציבות.

עד עכשיו הוא יותר מאשר עמד בציפיות (הריאליות, לא המפונטזות שלכם על סריי דיה) ומגיע לו הצ'אנס להמשיך להציג מספרים ולתת תרומה חיובית.

נסתדר גם אם יחליטו להיפטר ממנו, אך מצפה לשינויים פרסונליים אחרים מאשר צ'יקו.

3 hours ago, Krishi said:

מפריע לי שבקושי דיברו על צ'יקו בראיונות סוף עונה. הזכירו את שני השחקנים המושעים, הזכירו את עטר ושוינפלד. אף אחד לא אמר מילה על צ'יקו. לא השחקנים, לא המאמן.

אולי זה גם אומר משהו לגבי עתידו בקבוצה.

אבל בכל מקרה זה היה קצת לא במקום. מקווה שהוא לא שם לב לזה כי זה קצת מעליב.

הזכיר לי גם איך הוא כבש בדרבי ואף אחד לא הלך בכלל לחגוג איתו. כולם הלכו לסאבוריט לברך על הבישול.

אולי באמת היה שם משהו מבחינת השתלבות חברתית בקבוצה שלא זרם כל כך

לא מוצא ממש בדברים האלו.

איביץ' כמו מחנך רצה לצאת בסדר עם שוינפלד ועטר, הילדים שלא קיבלו תעודות.

אחר כך המראיין שאל אותו בהקשר שלילי על השניים המדוברים.

כך גם שכטר שהציף את הנושא בהקשר שלילי, שחסרה להם תמיכה ולכן התבטא בעדם.

נשארנו עם חוזז וצ'יקו הפצועים, אף אחד לא הזכיר אותם כיוון שטריוויאלי שהם חלק מהאליפות.

פשוט חוזז חי בארץ, וצ'יקו בניגריה לכן אולי שזה שהוא לא בחגיגות.

לגבי הקטע החברתי- לא יודע להגיד.

המחשבה שהשחקנים "נקמו" בו בזמן 3-0 בדרבי נשמעת לי קטנונית.

בוא נלך הפוך- אם היה לי שקל על כל ספקולציה פנים דינמית של חדר ההלבשה שהסתובבה פה בפורום - ההון שלי היום היה מוערך כשל מיץ' גולדהאר ובמכבי כיום היו משחקים 11 שחקנים בלי לקרוא אחד לשני בשם.

12 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הד.נ.א בקהל זה להתעמר במישהו דווקא כשהוא על הקרשים.

כל פעם מתמקדים בשעיר לעזאזל חדש (לרוב זר)

מסירה אחת לא מדויקת וכולם דורשים את דמו "על זה הוא מקבל כסף?!" כאילו הם מעבירים לו בביט.

כעבור משחק הוא כבר עולה לקול שריקות בוז.

כל הזרים שלנו עברו את מצעד הבושה הזה.

אפילו סאבוריט זכה פה לעאלק בילבאו אחרי המשחק הראשון, לכו לסיכום משחק נגד בני יהודה לראות מה רשמו על ג'ראלדש, לשוינפלד התייחסו בבוז, את אמאדור התנדבו להקפיץ לנתב"ג, את טננבאום שלחו להחזיק פומפונים במכבייה, ליאניוטיס קוראים היווני, (לדוידזאדה הפרסי) וניקוליץ' כבר בצד השני של הבדיחה כי הוא פשוט לא משחק.

נשארנו עם בלקמן וצ'יקו.

בלקמן נחשב פה לאויב העם עד שכבש בדרבי וכעת הזרקור על צ'יקו שלרוע מזלו פצוע וסוחב על עצמו את תואר "הכתובת לכל העצבים" בניגוד גמור למספרים שתרם כשהיה בריא.

דעתי היא שהוא לא החלוץ האולטימטיבי אבל מסתפק בזה לאור הפייר פליי והקורונה והצורך ביציבות.

עד עכשיו הוא יותר מאשר עמד בציפיות (הריאליות, לא המפונטזות שלכם על סריי דיה) ומגיע לו הצ'אנס להמשיך להציג מספרים ולתת תרומה חיובית.

שמע, אני מסכים עם כמעט כל מה שכתבת, וזו תופעה שקיימת גם כלפי שחקנים מקומיים, אבל לא נראה לי שזה המצב פה. אני לא מתרשם מאופואדו במיוחד אחרי שנתיים. אפשר להתווכח ולומר שאני טועה, ואולי אני טועה, אבל אני, ולא רק אני, חושב שצריך להחליף אותו לא כי הוא אשם במשהו או שמגיעים לו סופרלטיבים שליליים מיוחדים, אלא סתם כי הוא פשוט לא טוב מספיק. לא קראתי את כל מה שנכתב פה, אבל נדמה לי שבסך הכל די שומרים על כבודו, וההתייחסות היא עניינית לתרומה המקצועית שלו.

שחקן נחמד, הוא לא נפילה, בהחלט קיבל את ההזדמנות שלו להוכיח, וגם עשה במכבי כמה דברים, אבל אנחנו יכולים יותר.

2 hours ago, ששון הצהוב said:

לא ראיתי שאנשים פה מהללים את בלקמן ולא שמקללים את צ'יקו, כך שלהגיד שהוא "הכתובת לכל העצבים" זה מצחיק.

נראה שיש פה קונצנזוס די רחב שצ'יקו אחלה שחקן, אבל לא בטופ לבל של הזרים שהיו פה בשנים האחרונות. חלק מסתפקים בזה וחלק מצפים ליותר טוב מזה. מפה ועד להגיד שהוא שעיר לעזאזל הדרך עוד ארוכה. 

14 דקות לפני, LL6 said:

הוא מטריל אותנו נכון?

FB_IMG_1593637430363.jpg

מנסה להבין למה שיכתוב דבר כזה, לא מצליח

רק היום כתבתי שיש מצב שוידאר יגיע, הלוואי.

חייבים לעשות על חיפה 4/4 העונה

אם איביץ גבר הוא עולה עם בשבת

טננבאום 

סאבוריט זאיר טיבי  גראלדש/קנדיל

גלזר 

פרץ      גולדה

אלמוג   שכטר    יוני  

מפרקים אותם לחתיכות

1 דקה לפני, hen34 said:

חייבים לעשות על חיפה 4/4 העונה

אם איביץ גבר הוא עולה עם בשבת

טננבאום 

סאבוריט זאיר טיבי  גראלדש/קנדיל

גלזר 

פרץ      גולדה

אלמוג   שכטר    יוני  

מפרקים אותם לחתיכות

התבלבלת בנושא אחי.

לגבי, וידאר אני לא בטוח. מצד אחד הוא חלוץ בן זונה מצד שני צריך לבדוק אם הוא מתאים לשיטה. מוזר ששוינפלד יכתוב את זה סתם, אבל גם לא נראה לי שהוא יכתוב דבר כזה באינסטגרם הרשמי.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

צנציפח מספר שלגלזר יש הצעה גבוהה מהליגה השנייה באנגליה, קבוצה גדולה שם :|

הוא צריך להמשיך במכבי להתבלט עד שתגיע הצעה ברמת הליגה הראשונה באיטליה/אנגליה/ספרד/גרמניה

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

צנציפח מספר שלגלזר יש הצעה גבוהה מהליגה השנייה באנגליה, קבוצה גדולה שם :|

הוא סיפר שגלזר ראה את העונה השנייה של סנדרלנד והתאהב בליגה השנייה של אנגליה ובכלל בעונה השנייה הם היו בליגה השלישית. איזה חרטטן הוא ממציא בלי הפסקה.

בכל מקרה ברור שלגלזר יהיו הצעות הוא בעונה אדירה 

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התבלבלת בנושא אחי.

לגבי, וידאר אני לא בטוח. מצד אחד הוא חלוץ בן זונה מצד שני צריך לבדוק אם הוא מתאים לשיטה. מוזר ששוינפלד יכתוב את זה סתם, אבל גם לא נראה לי שהוא יכתוב דבר כזה באינסטגרם הרשמי.

כן חופשי טעות

לגבי וידאר אלוהים ישמור רק לא הוא

ציקו ושכטר מתאים יותר למכבי ממנו

סקורר אדיר שיכול להיות במקסימום מלך השערים של הקבוצה השנייה בליגה(סטייל ראקוביצה או וידאר של השנים שלו במכבי)

מעדיף בכל יום את ציקו עליו

או זר חדש לשפיץ או ערן בנס מגיע לפה

לא וידאר העצלן

להביא את וידאר טב"ח ולהשאיר את בלקמן

זה כאילו יש פה אנשים שרוצים להכשיל את מכבי

מת על וידאר אבל בואו נגיד את האמת, עדיף חלוצים פחות נוצצים כמו צ'יקו ושכטר עליו, במיוחד אצל איביץ'.

אסור לשחרר את צ'יקו אלא אם כן הולכים על כל הקופה, וידאר חלוץ בירידה וגם בשיאו לא עפתי עליו יותר מדי, לא צריך!