Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 דקות לפני, אקיטה said:

לי אין שום צורך אוטומטי בניגוד אליכם מפיצי שמועות הווטסאפ בפורום.

ההססר היותר הגיוני זה שהתשובה שלו אומרת "תפסיקו לשאול כל ראיון את אותה שאלה מאוסה, יש לכם בעיה תפנו לממונים בהנהלה"

הסברי הרחש בחש שלכם מרגיש כמו אולפן ריאליטי בערוץ 13/12.

"מפיצי שמועות הוואטסאפ..", שמועות וואטסאפ מטבען כבר מופצות, הן לא צריכות "אותנו" כדי להפית אותן. בניגוד אלייכם "שומרי האימפריה" מחפש תגובות לא מרוצות כדי "להכניס להם" .

בכל מקרה, יכל לענות "אנחנו עובדים על זה". נתן תשובת יוקאנוביץ טיפוסית, אולי קצת פחות חריפה מהמקור אבל בסגנון זה זה. אתה תרצה להאמין שהוא חושב שהכל דבש והוא מרוצה מהמצב הקיים? שיבושם לך. הסברי הטלנובלת הכל ורוד שלך מתאים לערוץ ויוה

4 דקות לפני, אקיטה said:

לא, אני פשוט סותם את הפה כשאני לא יודע משהו במקום לדבר בביטחון גמור ולחפש עניין בכוח

אז בוא נסגור את הפורום ונדבר רק בבטיל. כל מי שיש לו זוג עיניים רואה איך מתנהלים הקיץ לא צריך להבין ולדעת כלום. אם היו עוזרים לנו להבין את מבנה ההנהלה ומי אחראי על מה זה בכלל היה נהדר אבל זאת כבר בקשה מוגזמת

10 דקות לפני, הנדון said:

אז בוא נסגור את הפורום ונדבר רק בבטיל. כל מי שיש לו זוג עיניים רואה איך מתנהלים הקיץ לא צריך להבין ולדעת כלום. אם היו עוזרים לנו להבין את מבנה ההנהלה ומי אחראי על מה זה בכלל היה נהדר אבל זאת כבר בקשה מוגזמת

7 דקות לפני, הנדון said:

אני לא דיברתי על הקיץ והתנהלות ההנהלה, דיברתי על כל חולי התשומי שמדברים על שמועות ומנתחים כל הבעת פנים של אנשי מכבי ואז עוד באים עם זה כטיעון לחיזוק הטענה שלהם וביטחון עצמי גבוה.

לדעתי ההתנהלות בקיץ זה פשוט בגלל שאין כסף.. שנה אחרונה לפייר פלי, קורונה.. אולי מפחדים ליפול שוב לסנקציות אז חוסכים כמה שאפשר.

וההכנסות מאירופה זו הסיבה שלא נאלצנו למכור איזה כוכב לכל המרבה במחיר.. 

אם זה באמת המצב אני מוכן לספוג עונה "קשה" בשביל להתחיל את העונה הבאה נקיים.

סתם דעה שלי, לא מבוסס על כלום ושום דבר.

4 דקות לפני, Taz said:

ראסמי דור ג׳אן ב200 אלף יורו זה שחקן שחייב להגיע אלינו (אם זה מדוייק).

מרגיש כאופציה טובה יותר מכל מה שיש לנו כרגע

זה המחיר שלו? איך אנחנו לא בתמונה זה לא שיש לנו משהו כ״כ יותר טוב...

מה דור ג'אן?!? אנחנו צריכים חלוץ ברמת השכטר לפחות.מישהו שיוכל לשחק כששכטר לא יכל לסחוב.

אגב, נתבג בכל מקרה ישאר פתוח לטיסות נכנסות כך שיש עדין סיכוי לרכש

15 דקות לפני, asigrasi said:

לדעתי ההתנהלות בקיץ זה פשוט בגלל שאין כסף.. שנה אחרונה לפייר פלי, קורונה.. אולי מפחדים ליפול שוב לסנקציות אז חוסכים כמה שאפשר.

וההכנסות מאירופה זו הסיבה שלא נאלצנו למכור איזה כוכב לכל המרבה במחיר.. 

אם זה באמת המצב אני מוכן לספוג עונה "קשה" בשביל להתחיל את העונה הבאה נקיים.

סתם דעה שלי, לא מבוסס על כלום ושום דבר.

מה אין כסף?? קיבלנו פאקינג 7 מיליון מהבתים באירופית יחד עם המוקדמות ואם נעשה קמפיין סביר זה יכול לגדול. 

מכרנו את ז'איר באזור ה400 לפי מה שאומרים, חסכנו את החוזה של יאניוטיס, מיכה, צ'יקו ואצילי. קיבלנו עוד כמה גרושים מהטוטו. 

להגיד שאין כסף זה מצחיק. אפילו דוניס אמר שאין בעיה כספית ולראייה אנחנו היחידים בליגה שלא עשו קיצוץ. 

ההתנהלות בקיץ היא גרועה כי אין לנו מנהל.

16 דקות לפני, Taz said:

ראסמי דור ג׳אן ב200 אלף יורו זה שחקן שחייב להגיע אלינו (אם זה מדוייק).

מרגיש כאופציה טובה יותר מכל מה שיש לנו כרגע

הוא לא חלוץ שישדרג אותנו. כבר עדיף להחזיר את צ'יקו. 

אני לא יודע מאיפה הביאו את ה200 אלף, אבל לפי המנג'ר יש לו סעיף שחרור של כ700 אלף ויש לנו חצי כרטיס עליו.

חלום שלי שיהיה מאמן במכבי שאם הוא היה בסיטואציה שדוניס נמצא בה (עזבו 5 שחקני הרכב + אין רכש + הוצאת המקסימום מהסגל הקיים) אז הוא היה דופק על השולחן של שרון תמם מתקשר ללא הפסקה למיץ' ואנגלידיס בדרישה לרכש, משגע אותם.

זה ממש לא מקצועי מה שקורה השנה בכל נושא הרכש. המועדון לא עוזר לדוניס להצליח.

20 דקות לפני, LL6 said:

חלום שלי שיהיה מאמן במכבי שאם הוא היה בסיטואציה שדוניס נמצא בה (עזבו 5 שחקני הרכב + אין רכש + הוצאת המקסימום מהסגל הקיים) אז הוא היה דופק על השולחן של שרון תמם מתקשר ללא הפסקה למיץ' ואנגלידיס בדרישה לרכש, משגע אותם.

זה ממש לא מקצועי מה שקורה השנה בכל נושא הרכש. המועדון לא עוזר לדוניס להצליח.

יוקאנוביץ עד שנמאס לו ועשה ויברח

1 hour ago, אקיטה said:

אני חושב שמכבי צריכה לעמוד מול חיפה על דור ז'אן 

מסכים, בתור חלוץ שני בלי קשר לחלוץ נוסף זר.

בלקמן מסיים חוזה, ושכטר שנה הבאה בן 34, כדי להשתפר צריך לנקוט בצעדים לא נעימים לפעמים. (לא שאני מאמין שבאמת ילכו על מהלך כזה).

תקנו אותי אם יש לנו במקום איזה חלוץ פרוספקט שמושאל ושכחתי ממנו ע"ע יוני כהן.

וגררו שיחק בנוער ובביתר חלוץ או בכנף?

15 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

בנוגע לאמאדור, הפרסום הרשמי היחיד לגביו שזו הייתה העברה בחינם אין כאסף (טרנספרמרקט).

מכבי פרסמו ברשמי שהוא נמכר

אולי בינואר ישתמשו בכסף שנכנס על מכירת זהבי לסינים.....

סתם.

אחרי המלחמה של השחקנים מאתמול, אל תתפלאו אם עכשיו יגיעו עוד פחות שחקנים ממה שהיא אמור להגיע.