Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

24 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה לא מספיק גם אם הוא כשיר. לא מביאים שחקן לסגל סתם בשביל להביא אותו לסגל. אם יש למכבי תחליפים שווי ערך ומעלה וזולים ממנו פה בבית, אז בשביל מה? בשביל למלא את מצבת הזרים שלנו לפרוטוקול?

למעט מצב של עזיבה המונית + חוסר יכולת להביא מישהו אחר, קשה לי קצת לראות מה אנחנו מרוויחים פה.

באידיאל אתה צודק, אבל כשיש לך שוער מחליף זר וניקוליץ' אחד שתקועים לך בסגל, אז -כרגע- לצ'יקו יש מקום בסגל.

זה לא משנה כי הבנאדם פציע כמו בוזגלו.

16 דקות לפני, אדביסי said:

הפציעות של צ'יקו זה באד לאק. אל תשוו אותו לניקוליץ' או בוזגלו שיש להם בעיה כרונית של פציעות.

אם כבר ניקוליץ' זה באד לאק כי לפני מכבי הוא לא נפצע כמעט אף פעם.

צ'יקו לעומתו עבר לא מעט פציעות גם לפני מכבי.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם כבר ניקוליץ' זה באד לאק כי לפני מכבי הוא לא נפצע כמעט אף פעם.

צ'יקו לעומתו עבר לא מעט פציעות גם לפני מכבי.

העבר שלו לא משנה, כי בהווה הוא לא שיחק כדורגל כבר שנה וחצי, הביטחון שלו אמור להיות ברצפה..

גם אם פתאום יחזור בלי פציעות ייקח לו המון זמן לחזור לכושר, אם בכלל.

סיפור עצוב.

לגבי צ'יקו, הוא נפצע כי תקע את הרגל בדשא, זאת נטו פציעה של באד לאק כמו תיקול של שחקן אחר...

אם אני זוכר נכון הפציעה שלו בשנה שעברה הייתה דומה.

זה לא שהוא עצמו שחקן פציע, להפך הוא משחק בצורה אגרסיבית ונכנס להמון מאבקים.

11 דקות לפני, אדביסי said:

העבר שלו לא משנה, כי בהווה הוא לא שיחק כדורגל כבר שנה וחצי, הביטחון שלו אמור להיות ברצפה..

סיפור עצוב.

לגבי צ'יקו, הוא נפצע כי תקע את הרגל בדשא, זאת נטו פציעה של באד לאק כמו תיקול של שחקן אחר...

בשיא הרצינות.

אני בספק אם הסוכן שלו היה מגן עליו כמוך.

ישלך משהו איתו מעבר לפאן המקצועי. הוא פשוט לא מספיק טוב כדאי שתגן עליו ככה.

1 hour ago, אדביסי said:

סיפור עצוב.

אני לא אומר להשאיר את ניקוליץ', אבל אם כבר חוסר מזל זה עליו.

לגבי צ'יקו, זה שהוא שרירי ואגרסיבי לא אומר שהוא פציע פחות. גם נוסא למשל היה נפצע לא מעט למרות האגרסיביות.

1 דקה לפני, snufkin said:

צ'יקו מלך. אני מת עליו. ועדין צריך לבחון חלופות, במיוחד שמניקוליץ ומהיווני יהיה מאוד מאוד קשה להשתחרר 

אוי ואבוי אם צ'יקו ישוחרר לפני היווני או ניקוליץ'...

במיוחד כשבלקמן נשאר ועוד רוצים להביא שחקן כמו טב"ח.

לי זה נשמע יצר הרס עצמי,  לא יודע מה איתך

זה שבלקמן טען שהוא נשאר עדיין לא אומר שזה מה שיקרה. לצ'יקו יש צעד מהיר ויציאה מהמקום מאד מרשימים שהרוויחו לנו לא מעט שניות בהתקפות מעבר בתקופות פחות טובות שלנו, כשזה היה ממש אוויר לנשימה. 

7 דקות לפני, אדביסי said:

לבלקמן אין חוזה, שוב אתה חוזר על הטעות הזאת

יש אפשרות להיפרד ממנו

זה שפירסמו בחלק מהמקומות לא אומר שזה נכון. בחלק טוענים שהפיצוי נמוך יותר בגלל הסעיף ובחלק אומרים שמשחררים בחינם.

במידה ויש סעיף לשחרר בחינם אני מאמין שהוא לא ימשיך.

לא מבין למה בלקמן עולה לדיון כששוינפלד היה על אותה משבצת הרבה שנים..ועוד הוא מרוויח פחות ממנו.

יש חלוץ ישראלי עם פוטנציאל או יכולות אתלטיות כמו של בלקמן? ברור שלא.

כשחקן שעולה מדי פעם מהספסל הוא בסדר גמור, ואם יישאר עוד עונה לדעתי יכול לממש את עצמו יותר ואנחנו יכולים להרוויח ממנו משהו.

לגבי צ'יקו אם הייתם שואלים אותי לפני חצי שנה הייתי אומר שעדיף להשאיר אותו ולא לקחת סיכונים בהבאת חלוץ זר אחר,

אבל בעקבות הפציעה שלו והקורונה שגרמה לשחרור ולהצפה של השוק בחלוצים טובים בהרבה מצ'יקו אז לדעתי צריך להתקדם הלאה ולהביא מישהו אחר.

36 דקות לפני, אדביסי said:

אוי ואבוי אם צ'יקו ישוחרר לפני היווני או ניקוליץ'...

במיוחד כשבלקמן נשאר ועוד רוצים להביא שחקן כמו טב"ח.

לי זה נשמע יצר הרס עצמי,  לא יודע מה איתך

לניקוליץ יש עוד שנתיים בחוזה, 350 אלך יורו נטו כל לעונה. איך תשתחרר מזה? מי תקח על עצמה את החוזה שלו?

את היווני יהיה יותר קל לשחרר, במיוחד אם איביץ עוזב והוא יבין שהוא לא יהיה שוער ראשון אצלנו, אולי זה יגרום לו לוותר על החוזה אם ימצא קבוצה אחרת ועדין זה מצב אחר לגמרי מאשר לציקו שלו אין חוזה בכלל והחוזה האחרון שלו היה שמן מאוד

25 דקות לפני, משה פרימו said:

לא מבין למה בלקמן עולה לדיון כששוינפלד היה על אותה משבצת הרבה שנים..ועוד הוא מרוויח פחות ממנו.

יש חלוץ ישראלי עם פוטנציאל או יכולות אתלטיות כמו של בלקמן? ברור שלא.

כשחקן שעולה מדי פעם מהספסל הוא בסדר גמור, ואם יישאר עוד עונה לדעתי יכול לממש את עצמו יותר ואנחנו יכולים להרוויח ממנו משהו.

לגבי צ'יקו אם הייתם שואלים אותי לפני חצי שנה הייתי אומר שעדיף להשאיר אותו ולא לקחת סיכונים בהבאת חלוץ זר אחר,

אבל בעקבות הפציעה שלו והקורונה שגרמה לשחרור ולהצפה של השוק בחלוצים טובים בהרבה מצ'יקו אז לדעתי צריך להתקדם הלאה ולהביא מישהו אחר.

אל תשווה את האופי של שוינפלד לבלקמן.

8 דקות לפני, snufkin said:

לניקוליץ יש עוד שנתיים בחוזה, 350 אלך יורו נטו כל לעונה. איך תשתחרר מזה? מי תקח על עצמה את החוזה שלו?

את היווני יהיה יותר קל לשחרר, במיוחד אם איביץ עוזב והוא יבין שהוא לא יהיה שוער ראשון אצלנו, אולי זה יגרום לו לוותר על החוזה אם ימצא קבוצה אחרת ועדין זה מצב אחר לגמרי מאשר לציקו שלו אין חוזה בכלל והחוזה האחרון שלו היה שמן מאוד

אהלן סנופקין. בוא נעשה שולם. היווני חתום על כמעט כפול כסף מניקוליץ וליותר שנים. קשה להעריך מה יקרה. מי מטפל בזה? יצחקי? ג'ק?

לחיפה יש את רוקאביצה שהוא יותר טוב וגם את שועה ועוואד על הספסל כמחליפים. הם צריכים חיזוק בקישור ובחלק האחורי.

לבית"ר הוא דווקא מתאים, אבל אני לא חושש מהם.

Just now, מכביסט לעד said:

די נו ועוד רוקאביצה לא ישראלי אז בכלל

גם וידאר פינישר פגז, ועדיין מעדיף את שכטר/צ'יקו עליו

אתה מוריד מהחשיבות של שחקנים קבוצתיים ואמינים שאפשר לסמוך עליהם.

רוקאביצה פינישר נהדר אבל לא עושה כלום במשך רוב המשחק. גם אוהדי חיפה עם ביקורות דומות.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די נו ועוד רוקאביצה לא ישראלי אז בכלל

עניין הישראלים במכבי פחות קריטי במכבי לתחושתי. יוני, אחד משחקני העונה, לא תמיד סטארטר אצלך. אנחנו לא חייבים להרוויח ישראלים כדי לפנות מקום לזרים. אנחנו צריכים בעיקר לשמור על המרקם שנוצר, ללא קשר לתעודת זהות שלהם. בטח בימי קורונה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

עניין הישראלים במכבי פחות קריטי במכבי לתחושתי. יוני, אחד משחקני העונה, לא תמיד סטארטר אצלך. אנחנו לא חייבים להרוויח ישראלים כדי לפנות מקום לזרים. אנחנו צריכים בעיקר לשמור על המרקם שנוצר, ללא קשר לתעודת זהות שלהם. בטח בימי קורונה. 

אני מסכים שעדיף לשמור על הקיים, אבל הסגל הקיים לא הגיע רחוק באירופה.

אם אנחנו שואפים להגיע רחוק יותר באירופה אנחנו צריכים חלוץ טוב יותר. אנחנו כבר שנתיים לא מוצאים חלוץ ואפילו צ'יקו לא הגיע לעמדה הזאת בהתחלה. 

חוץ מזה שתמיד טוב לעשות שינוי בין אליפות לאליפות כי הרבה פעמים יש ירידה ברעב ושנה הבאה כנראה כבר אין את איביץ'. אם יש שינוי שיכול לרענן זה להביא חלוץ טוב.

אם לפנות מקום של זר אז ברור שיאניוטיס, להביא דניאל ליפשיץ תורן וחלוץ זר.

נורא מקווה ששני השחקנים המדוברים יהיו איתנו.

והראשון שצריך להימכר זה יונתן כהן, חושב שאת החלל שלו יהיה יותר קל למלא לעומת פרץ וגלזר.

משם מקווה לשמור על הקיים, גם אין סיבה שצ'יקו לא יהיה איתנו בתרחיש כזה לדעתי.

1 hour ago, המכבייה said:

אהלן סנופקין. בוא נעשה שולם. היווני חתום על כמעט כפול כסף מניקוליץ וליותר שנים. קשה להעריך מה יקרה. מי מטפל בזה? יצחקי? ג'ק?

אהלן אהלן. שולם בשמחה :). היווני חתום ליותר שנים ועדין בתור שוער שמבין שהוא הולך להיות שוער שני ושרואה את המאמן שהביא אותו עוזב (הלוואי ששישאר), המדינה זרה, זו סיטואציה בה אני יכל לראות אותו מוותר על כסף וחותם במקום אחר כדי לשחק. הוא מאוד מוערך ביוון.

ניקוליץ לא שיחק שנה וחצי ומתי יהיה כשיר ? רק אלוהים יודע. קשה לי לראות אותו מוצא קבוצה אחרת שתקח אותו במצבו נכון לקיץ הנוכחי.

מי מטפל בזה? מאמין ומקווה שג'ק