Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תשמע זה שהוציא עכשיו את הפוש אתה חתיכת זבל של בן אדם.

חחח אתה לא רוצה לבטל התראות/למחוק את האפליקציה רק בשביל לראות פוש על 2 הזרים שיגיעו עוד שבועיים וחצי וממשיך להתלונן... בעיה שלך (:

תאמין לי כשהרכש יגיע אתה תדע גם בלי התראות מהמציקים האלה

2 דקות לפני, דקסטר said:

חחח אתה לא רוצה לבטל התראות/למחוק את האפליקציה רק בשביל לראות פוש על 2 הזרים שיגיעו עוד שבועיים וחצי וממשיך להתלונן... בעיה שלך (:

אני אגיד לך מה הבעיה. אין לי אתרי ספורט שאני מקבל בהם התראות. רק האתר של מכבי. 

אני צריך איזה מקור רשמי בטלפון. 

28 דקות לפני, דקסטר said:

בול כבר שנתיים שאין לי התראות ואני מסתדר יופי.

2 דקות לפני, gilgil28 said:

חבל שאי אפשר לבחור באפליקציה אילו התראות אנחנו רוצים לקבל (מסמן רק רכש, תוצאות הגרלות והרכבים)

ולרכש צליל יחודי.

14 דקות לפני, שורה said:

ולרכש צליל יחודי.

חבל שלא נדע מה הצליל.

באמת כל הכבוד למכבי על הפעילות למען הקהילה אבל בהתאם למצב הסגל והתאריך הגיע הזמן שיפסיקו לשלוח פושים שהם לא רכש.

בטלו את הפושים 99% מהם זה סתם שטויות של טילטיל מטייל ומודעות פרסום. כנסו פעם בכמה שעות לפורום, כשיהיה רכש תדעו. מה זה משנה אם שעה לפה או לשם.

היו ימים שעל חציית הכביש של פליקס חלפון אלינו ידענו רק למחרת כשהודפס העיתון

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אני אגיד לך מה הבעיה. אין לי אתרי ספורט שאני מקבל בהם התראות. רק האתר של מכבי. 

אני צריך איזה מקור רשמי בטלפון. 

גם לי אין שום אפליקציה של אתרי ספורט

מספיק הפורום/חברים/טוויטר ותוך 2 דקות מרגע הפוש אתה כבר תדע

אני ביטלתי מזמן וזה באמת הרבה יותר נחמד ככה

13 hours ago, itanar said:

אפילו 2 בלמים כמו שטיבי פתח את העונה.

גם גלזר ויונתן כהן לא פתחו את העונה וואו, אולי נביא גם זרים על העמדות שלהם? 

13 hours ago, הילד בן 30 said:

בעיקרון מסכים. 

זו לא רק העונה האחרונה אלא גם העונות שהיו לנו שוערים באמת טובים כמו ראייקו ואניימה בהן לא הרגשת שהיית צריך שוער ש"יציל אותך" ומנגד לקחו פה אליפויות משכנעות עם גורש חיימוב וחואן פאבלו.

אבל, וזה אבל באמת גדול- כל האליפויות האלה הגיעו דרך מאמנים שנתנו דגש הגנתי משמעותי והשוערים לא היו פקטור משמעותי. אם משחק ההגנה שלנו הולך להיראות כמו הטיילת מול מכבי פתח תקווה, בהחלט הייתי שם כסף על שוער.

בקיצור- עם איביץ דניאל יותר ממספיק, עם דוניס (ובוס, למשל) לא ממש יודע

קודם כל, בעונה עם סוזה לא היה פה איזה דגש הגנתי מיוחד או שוער על ועדיין לקחנו אליפות.

דבר שני - מה זה מסמל על מכבי כמועדון? שוער צעיר יחסית, ישראלי, נתן פה עונה היסטורית, ולא אשם בשום גול השנה. 

אז אתה תלך אל הלא נודע ותביא זר על הראש שלו? כך מתגמלים שחקנים שנותנים עונה מעולה במכבי?

על מהלכים כאלה לדעתי יגיע לנו שניפול על עוד יאניוטיס. לא נוגעים במה שעובד. 

11 hours ago, מכביסט לעד said:

ברור שבלם וחלוץ זה הכי דחוף, אבל מכל השחקנים שרשמת אני סומך בעיקר על יונתן שיביא מספרים.

מבחינת כישרון יש את אילון, אבל הוא עדיין לא הוכיח שהוא יכול להיות השחקן הפותח באגף. אולי זה יבוא עם הזמן, אבל לדעתי בעונה כזאת אי אפשר להסתמך על זה.

חוזז וטב"ח אחלה שחקני רוטציה, אבל אף אחד מהם לא יספק את התרומה שאנחנו צריכים השחקנים הרכב. אני מקווה שכן נצליח להנחית זר גם לתפקיד הזה.

יש לי תחושה שגם על גלזר וצעירים אחרים קראו בהתחלה להביא זרים על הראש שלהם כי 'הם לא מוכנים במאה אחוז'. 

אני לא כמו אדביסי שאומר לתת קרדיט עיוור לילד שלא שיחק בליגת העל, אבל אתה חייב לזרוק את צעירים כמו אלמוג למים מתישהו אם אתה רוצה להצליח איתם. אם בעונה כזאת אי אפשר להסתמך על זה, אז באף עונה אי אפשר יהיה להסתמך על זה. 

ולקבוע מעכשיו שטל בן חיים לא יספק את התרומה שאנחנו צריכים זה גם קצת תמוה בלי שהוא קיבל אפילו צ'אנס אמיתי כרגע. 

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יש לי תחושה שגם על גלזר וצעירים אחרים קראו בהתחלה להביא זרים על הראש שלהם כי 'הם לא מוכנים במאה אחוז'. 

אני לא כמו אדביסי שאומר לתת קרדיט עיוור לילד שלא שיחק בליגת העל, אבל אתה חייב לזרוק את צעירים כמו אלמוג למים מתישהו אם אתה רוצה להצליח איתם. אם בעונה כזאת אי אפשר להסתמך על זה, אז באף עונה אי אפשר יהיה להסתמך על זה. 

ולקבוע מעכשיו שטל בן חיים לא יספק את התרומה שאנחנו צריכים זה גם קצת תמוה בלי שהוא קיבל אפילו צ'אנס אמיתי כרגע. 

זה לא אותו דבר גלזר ואלמוג. גלזר הוכיח את עצמו בנתניה והמשחקים באירופה ששיחק בתחילת העונה הראשונה של איביץ'. בנוסף גלזר היה מבוגר יותר והיה את פרץ על העמדה שלו. 

לעומת זאת אילון אלמוג לא הרוויח את מקומו בעונה שעברה עם איביץ', העונה הוא לא טוב, אין לנו שחקני כנף ברמה גבוהה שם והוא רק בן 21 ככה שהוא לא חייב לפרוץ דווקא השנה.

אילון יקבל הרבה דקות בליגה כי יש גם את אירופה. אנחנו זקוקים ליותר איכות ויצירתיות בחלק הקדמי ומי שלא רואה את זה פשוט עיוור. חלוץ טוב ככל שיהיה לא יבוא ויעשה קסם שההתקפה שלנו תיראה טוב. צריך יותר מזה.

בן חיים לא יספק את המספרים והיכולת שאנחנו מחפשים השחקן פותח. גם לא חוזז. 

31 דקות לפני, Armagedon said:

קישור של פרץ, גולסה וביטון נגד זלצבורג ונתפלל שיהיה בסדר.

לדעתי זה קישור רך מידי למשחק מול זלצבורג.

בהעדרו של גלזר נצטרך לעבות את הקישור ולנסות להסתדר עם המחליפים שהם ריקן ברסקי וקארצב שאחד מהם יצטרף לפרץ וגולסה.

בתקווה שרק גלזר נדבק ולא הדביק אחרים

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא אותו דבר גלזר ואלמוג. גלזר הוכיח את עצמו בנתניה והמשחקים באירופה ששיחק בתחילת העונה הראשונה של איביץ'. בנוסף גלזר היה מבוגר יותר והיה את פרץ על העמדה שלו. 

לעומת זאת אילון אלמוג לא הרוויח את מקומו בעונה שעברה עם איביץ', העונה הוא לא טוב, אין לנו שחקני כנף ברמה גבוהה שם והוא רק בן 21 ככה שהוא לא חייב לפרוץ דווקא השנה.

אילון יקבל הרבה דקות בליגה כי יש גם את אירופה. אנחנו זקוקים ליותר איכות ויצירתיות בחלק הקדמי ומי שלא רואה את זה פשוט עיוור. חלוץ טוב ככל שיהיה לא יבוא ויעשה קסם שההתקפה שלנו תיראה טוב. צריך יותר מזה.

בן חיים לא יספק את המספרים והיכולת שאנחנו מחפשים השחקן פותח. גם לא חוזז. 

גלזר הוכיח את עצמו בנתניה נטולת הציפיות, אלמוג נתן שערי מאני טיים בדרבי ובפלייאוף במדי מכבי, אחרי עונה יפה בחדרה. 

להגיד שהעונה הוא לא טוב = זיכרון קצר, כי בתחילת העונה כשהוא כיכב מול ריגה ובאלוף האלופים אנשים קשרו לו כתרים. 

הוא לא כיכב והיה עקבי בעונה שעברה כי היה לו שניים מהשחקנים הטובים בליגה בעמדה. 

גלזר היה בן 22 כשקיבל את הצ'אנס, זה לא הבדל גדול מה-21 של אלמוג בעמדה שדורשת פחות אחריות. 

ההתקפה שלנו תיראה טוב כשיונתן כהן יחזור לכושר, טב"ח ייכנס לעניינים, ואלמוג יקבל את הביטחון לאורך זמן. 

מעבר לזה, אני חושב שכל הויכוח כאן מיותר, כי אם הכיוון היה קיצוני זר לא היה מגיע לכאן טב"ח.