Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

5 hours ago, מכביסט לעד said:

אף אחד לא מבקש וידאר. זה לא אפשרי להביא חלוץ עם 13-15 שערים בעונה אשכרה ישדרג את הקבוצה?

למה לא לבקש וידאר? היה פנוי וחתם בקבוצת אמצע טבלה בנורבגיה. משחק ראשון הבקיע שלושער ב-10 דקות. מה הבעיה הייתה להביא אותו בקיץ כ"כ מורכב? 

5 hours ago, שי123 said:

אף אחד לא אמר שצריך לעלות שלב כדי להחתים שחקן טוב, אלא שאם עדיין לא החתימו כנראה שלא הצליחו לשכנע כזה שחקן להגיע בלי אירופה ועם תקציב שכר שיש כרגע.

אולי כן יצליחו אם נעפיל לליגה האירופית.

או שפשוט לא חיפשו מספיק טוב. יש אלפי זרים בעולם. אני בטוח שהיה אפשר להביא לפחות שני שחקנים שיסכימו להגיע גם בלי אירופה מובטח. חיפה וב"ש עשו את זה, ולהן אין אפילו סיכוי תאורטי לצ'מפיונס. 

8 hours ago, שי123 said:

אם היו מביאים חלוץ ברמת צ’יקו היית מבסוט?

נראה לי הגיוני שלא מתפשרים כל עוד חושבים שיש סיכוי להביא זרים ברמה גבוהה יותר.

כל ההשוואות לחיפה לא רלוונטיות בעיניי, כי הסגל הישראלי שלנו ברמה כל כך הרבה יותר גבוהה.

צריך זרים שישדרגו את הקבוצה.

8 hours ago, מכביסט לעד said:

לא נשמע מוזר בכלל. אנחנו מכוונים לקצת יותר מחוסה רודריגז והשחקנים שאנחנו מכוונים אליהם לא ממהרים להגיע מסיבות כאלה ואחרות.

אולי די עם השקר הזה? ג'ראלדש, אמאדור וסאבוריט הגיעו בתחילת הקיץ גם מבלי שהתפשרנו. זה הכל עניין של עבודה נכונה במהלך השנה. 

חוץ מזה, מעבר לחוסה רודריגז, גם ב"ש וגם חיפה הביאו זרים טובים על הנייר עם אחלה רקורד. 

10 hours ago, אורלנדו בלוף said:

חאלס עם החרטא של "אם נעבור את ברסט". לא יכול לשמוע את זה יותר.

לטוב או לרע, אחרי הערב לא תשמע את זה יותר

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לטוב או לרע, אחרי הערב לא תשמע את זה יותר

אל תחשוב שנפטר מזה כ"כ בקלות.

החל מהערב אתה תשמע על החיזוק שיגיע אם נעבור את הקבוצה בפלייאוף האירופית 

3 hours ago, מכביזם זה בדם said:

למה לא לבקש וידאר? היה פנוי וחתם בקבוצת אמצע טבלה בנורבגיה. משחק ראשון הבקיע שלושער ב-10 דקות. מה הבעיה הייתה להביא אותו בקיץ כ"כ מורכב? 

או שפשוט לא חיפשו מספיק טוב. יש אלפי זרים בעולם. אני בטוח שהיה אפשר להביא לפחות שני שחקנים שיסכימו להגיע גם בלי אירופה מובטח. חיפה וב"ש עשו את זה, ולהן אין אפילו סיכוי תאורטי לצ'מפיונס. 

סלח לי אבל זו תגובה לא מתאימה לפה.

וידאר חזר "הביתה" מבחינתו,  הוא רצה לחזור לקבוצה הנורבגית ששם התפוצץ ולכן שם. וחוצמזה מאיפה אתה מניח שמכבי לא רצתה? הוא עשה סיבוב מספיק משתלם בסין, ישראל ורוסיה כך שהוא יכול לחזור להנות בנוף האהוב עליו.

לא חיפשו מספיק טוב? טוב מה אתה סתלבט? תן קצת כבוד והערכה לאנשים שבנו את הסגל בשנה האחרונה ולפניה.

4 hours ago, מכביזם זה בדם said:

אני הייתי לגמרי בעד להביא אותו למרות שהרבה פה התנגדו. יכול להיות שהוא לא רצה או שהוא הרוויח יותר מדי. 

3 hours ago, מכביזם זה בדם said:

אולי די עם השקר הזה? ג'ראלדש, אמאדור וסאבוריט הגיעו בתחילת הקיץ גם מבלי שהתפשרנו. זה הכל עניין של עבודה נכונה במהלך השנה. 

חוץ מזה, מעבר לחוסה רודריגז, גם ב"ש וגם חיפה הביאו זרים טובים על הנייר עם אחלה רקורד. 

לא אמרתי שצריך לחכות בשביל למצוא זרים טובים ולא הגנתי על ההתנהלות של מכבי בקיץ הזה, אבל הוא שאל איך יכול להיות שרק למכבי הזרים בורחים ולב"ש ולחיפה לא, אז עניתי לו שאנחנו מחפשים זרים ברמה יותר גבוהה והם לא ממהרים לחתום כאן.

1 hour ago, nirc2 said:

אין לזה סוף. אנשים תמיד יחפשו איך לעדן את המציאות.

1 hour ago, nirc2 said:

אני מקווה שזה יהיה סגירות ולא תשמע על מועמדים

15 דקות לפני, erantheking21 said:

אני מקווה שזה יהיה סגירות ולא תשמע על מועמדים

"קואוץ', גרייט ויקטורי טונייט. קונגרטשליישן"

-"Thank you very much, but we still have a lot of work ahead of us. I would also like to announce that we signed a central back with a mustache and a mean striker with tattoos"

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אני הייתי לגמרי בעד להביא אותו למרות שהרבה פה התנגדו. יכול להיות שהוא לא רצה או שהוא הרוויח יותר מדי. 

לא אמרתי שצריך לחכות בשביל למצוא זרים טובים ולא הגנתי על ההתנהלות של מכבי בקיץ הזה, אבל הוא שאל איך יכול להיות שרק למכבי הזרים בורחים ולב"ש ולחיפה לא, אז עניתי לו שאנחנו מחפשים זרים ברמה יותר גבוהה והם לא ממהרים לחתום כאן.

ממש לא חושב שאתה צודק. 

שרי זוסווה ברמה פחות טובה מניקוליץ בכושר? אני לא בטוח

1 hour ago, Shroud said:

ממש לא חושב שאתה צודק. 

אין לנו מושג מה הרמה של ניקוליץ' בכושר וכנראה גם לא יהיה.

צ'יקו ואצילי לקחו איתם 20 שערים, מהאלופה שכבשה הכי מעט בעשור האחרון.

לא ניקח אליפות השנה בלי שחקנים חדשים שיתנו מעל 20 שערים במקומם.

טב"ח סוס מת ברמה של החבר שלו מתחילת הקריירה במכבי פ"ת... ממנו לא יבואו גם 2 שערים העונה.

אם זהבי מגיע כמובן שהכל טוב, אבל אם לא חייב, חייייב חלוץ, ושחקן קו. בהחלט הייתי מחזיר את צ'יקו.

1 hour ago, Shroud said:

ממש לא חושב שאתה צודק. 

זוסווה הגיע לב"ש בחלון הזה? אוף איזה טרול חסר הבנה אתה.

ניקוליץ שוחרר בחינם באמצע עונה טובה מדינמו מינסק, לא?

אם שוחרר בחינם באמצע העונה אולי הם ידעו שהוא אוטוטו....מאבד את היכולת לשחק כדורגל.

טב"ח סוס מת ברמה של החבר שלו מתחילת הקריירה במכבי פ"ת... ממנו לא יבואו גם 2 שערים העונה.

המוח סוס מת? הייתי מציע לערוך את ההודעה הזאת. לא לעניין.

בהשוואה לעומר דמארי? לא לעניין.

4 דקות לפני, Insigne said:

אם שוחרר בחינם באמצע העונה אולי הם ידעו שהוא אוטוטו....מאבד את היכולת לשחק כדורגל.

אם זכור לי נכון סיים חוזה לא שוחרר.

19 דקות לפני, Insigne said:

סיים חוזה. והיה ללא עבר של פציעות לפני שהגיע אלינו. זה נטו מזל רע כי על פניו הוא שחקן ברמה גבוה והיה בדיוק מה שחסר לנו בזמנו.