Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

חלילה מטומטם, תוהה אם הוא לא בקי או שהוא מנסה לשדר "עסקים כרגיל".

אתה משוכנע שהוא התכוון לשכר נטו?

אני בטוח שהוא בקיא. התכוון אני מניח לשכר. עדין נשמע לא סביר, כל שאר הקבוצות מצליחות לשכנע שחקנים ורק אנחנו לא וזה כשנושא השכר לא מהווה מכשול? מוזר

3 דקות לפני, המכבייה said:

ווטפורד זה בערך המקסימום שהוא יכול לשאוף אליו לאחר שנתיים פה. בעיני זה מדהים שהוא הגיע לשם.

לא יודע מה ביקש ומה ניתן היה לתת לו, אבל הוא שם את עצמו על המדף וזה עבד לו. בסבירות גבוהה,  גם בתים אירופים לא היו מביאים לו קבוצת פרמיירליג. 

לדעתי עם קמפיין אירופי טוב של מכבי הוא מגיע קל לקבוצה בפרמייליג או בכל ליגה בכירה באירופה

26 דקות לפני, snufkin said:

אני בטוח שהוא בקיא. התכוון אני מניח לשכר. עדין נשמע לא סביר, כל שאר הקבוצות מצליחות לשכנע שחקנים ורק אנחנו לא וזה כשנושא השכר לא מהווה מכשול? מוזר

הזוי.

אלא אם כן, כפי שכבר טענתי פה ובפוסט אחר, מכוונים ליעדים לא ריאליים במקום מראש ללכת על ההכי טוב בהתאם ליכולות שלך.

ובחיאת, חאלס עם החרטא של "אם נעבור את ברסט". לא יכול לשמוע את זה יותר.

31 דקות לפני, snufkin said:

לא נשמע מוזר בכלל. אנחנו מכוונים לקצת יותר מחוסה רודריגז והשחקנים שאנחנו מכוונים אליהם לא ממהרים להגיע מסיבות כאלה ואחרות.

34 דקות לפני, hen34 said:

לדעתי עם קמפיין אירופי טוב של מכבי הוא מגיע קל לקבוצה בפרמייליג או בכל ליגה בכירה באירופה

למאמן סרבי יחסית אלמוני, שלא היה שחקן עבר ידוע(יוקאנוביץ היה שחקן צלסי), להגיע לפרמיירליג לא יכול להיות קל. יש עוד קבוצות בלוול שלנו ואפילו פחותות, שעושות בתים וזה לא אוטומטית הופך את המאמנים שלהם למבוקשים בליגות העילית של היבשת. אבל בוא נראה איך הוא מסתדר בווטפורד. מאחל לו רק טוב. אגדה. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא נשמע מוזר בכלל. אנחנו מכוונים לקצת יותר מחוסה רודריגז והשחקנים שאנחנו מכוונים אליהם לא ממהרים להגיע מסיבות כאלה ואחרות.

אז אולי ילמדו כבר להתפשר איפשהו באמצע בכל מקרה לא כל זר יהיה פגיעה ואי אפשר להביא שש זרים בפינצטה שכולם יהיו טובים זה נדיר מאוד שכל הזרים שמביאים טובים.

2 דקות לפני, הנדון said:

אז אולי ילמדו כבר להתפשר איפשהו באמצע בכל מקרה לא כל זר יהיה פגיעה ואי אפשר להביא שש זרים בפינצטה שכולם יהיו טובים זה נדיר מאוד שכל הזרים שמביאים טובים.

9 דקות לפני, הנדון said:

אם היו מביאים חלוץ ברמת צ’יקו היית מבסוט?

נראה לי הגיוני שלא מתפשרים כל עוד חושבים שיש סיכוי להביא זרים ברמה גבוהה יותר.

כל ההשוואות לחיפה לא רלוונטיות בעיניי, כי הסגל הישראלי שלנו ברמה כל כך הרבה יותר גבוהה.

צריך זרים שישדרגו את הקבוצה.

9 דקות לפני, המכבייה said:

למאמן סרבי יחסית אלמוני, שלא היה שחקן עבר ידוע(יוקאנוביץ היה שחקן צלסי), להגיע לפרמיירליג לא יכול להיות קל. יש עוד קבוצות בלוול שלנו ואפילו פחותות, שעושות בתים וזה לא אוטומטית הופך את המאמנים שלהם למבוקשים בליגות העילית של היבשת. אבל בוא נראה איך הוא מסתדר בווטפורד. מאחל לו רק טוב. אגדה. 

ללא ספק אגדה

הכי טוב שהיה כאן.

1 דקה לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אין לי כוח לפתח תקווה אחרי מחר שינחת פה מישהו ואז להתאכזב

קודם שמחר נגיע למצב שתקווה יכולה להתפתח בו

27 דקות לפני, שי123 said:

אם היו מביאים חלוץ ברמת צ’יקו היית מבסוט?

נראה לי הגיוני שלא מתפשרים כל עוד חושבים שיש סיכוי להביא זרים ברמה גבוהה יותר.

כל ההשוואות לחיפה לא רלוונטיות בעיניי, כי הסגל הישראלי שלנו ברמה כל כך הרבה יותר גבוהה.

צריך זרים שישדרגו את הקבוצה.

עוד לא הבנתי מה רע בזר כמו צ'יקו לזר שישי למשל?

אתה חושב שתצליח להביא לפה שש זרים מעל הליגה זה לא יקרה.

Just now, הנדון said:

מה רע בזר כמו צ'יקו לזר שישי?

אתה חושב שתצליח להביא לפה שש זרים מעל הליגה?

צ'יקו עם השכר שלו לא יכול להיות זר שישי, אולי אם היה חותך חצי

4 דקות לפני, תמיר8 said:

בואו נתחיל מזר רביעי

זאת בדיוק הנקודה שלי מחכים לזרים של 2 רמות מעל הליגה ובסוף נשארים עם זר וחצי במקום להתפשר על זרים שהם ברמה של ישראלי בכיר בליגה. גם אם מכל הזרים תפגע ב3 זה כבר יותר ממה שיש לנו כרגע ואם עוד 2 ברמה קצת יותר נמוכה בתוספת לסגל הישראלי לא קרה כלום אנחנו לא מתמודדים על רבע גמר ליגת האלופות.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

בנתיים לא הייתי מתנגד לזר גם ברמה של רודריגז לעמדות החסרות בסגל

4 דקות לפני, thunderbolt said:

בנתיים לא הייתי מתנגד לזר גם ברמה של רודריגז לעמדות החסרות בסגל

לא יודע אם זר ברמת רודריגז יפתור לך בעיות פרסונליות בהגנה או בהתקפה. כרגע הפיתרון צריך להיות טקטי מבחינת דוניס.

זה שלמכבי אין תוכנית של זרים טובים ואיכותיים(במחירים שפוים כמובן) ומעונינים להגיע לכאן כמו סבוריט, צ'יקו, ג'רארלס ואמאדור בזמנו זה כבר מחדל

דוניס עוד לא בא וכבר הפילו עליו לחפש בלם, אז השמות שהוא רוצה אולי יגיעו לפנא אבל למכבי זה כבר ליגה ורמה אחרת, אין מה לעשות..אל תגידו לי שזה לא מחדל

איך מחפשים זרים בלי להכין תוכנית מסודרת ומוגדרת מראש? אפילו לבכר היה.

15 דקות לפני, snufkin said:

באיזה הקשר? אי החתמת רכש?

כן.

מקווה שאנשים למדו דבר או שניים מקיץ 2018 והקיץ הנוכחי.

יש לא מעט דברים מאוד ברורים.

22 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע אם זר ברמת רודריגז יפתור לך בעיות פרסונליות בהגנה או בהתקפה. כרגע הפיתרון צריך להיות טקטי מבחינת דוניס.

אני חושב שבהגנה חסר לנו איכות רבה, לא חסרונות קטנים. והתאמות טקטיות יהיו רק פלסטר.

חייבים בלם איכותי. הלוואי שיצליח להשתלב יפה. נכון לעכשיו, כל השאר זה די בונוס ואפשר בהתאמות טקטיות למצוא פתרון לחוסר בחלוץ