Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

25 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם כל הקיץ הזה המתינו (וזה עלה ביוקר בינתיים) עם חיזוק ובסוף הולכים על מישהו ברמה של חמד זה חובבנות לדעתי.

מהלך חיפה קלאסי יהיה להביא את חמד בשכר מנופח אחרי קיץ של כלום

1 דקה לפני, המכבייה said:

תחזירו את צ'יקו כבר. הוא טוב יותר ממה שיש לנו. לא יגיע לכאן שחקן טוב יותר. 

לגמרי. ואני בטוח שהוא גם יהיה מוכן להתפשר בשכר (השתכר כ 400 בחוזה האחרון אפשר להסתדר איתו). צ'יקו+בלם איכותי ויש סיכוי להציל את העונה. לא מאמין שזה יקרה :(

7 דקות לפני, המכבייה said:

תחזירו את צ'יקו כבר. הוא טוב יותר ממה שיש לנו. לא יגיע לכאן שחקן טוב יותר. 

אם היינו עובדים היה צריך להגיע. זה לא מאוד קשה למצוא אחד כזה.

1 דקה לפני, תמיר8 said:

אדביסי צדק

אדיבסי כתב אלף פעמים שלא צריך רכש ושיש לנו קבוצת על שתדרוס את הליגה ושצריך לתת לצעירים שלנו לשחק ולמה הבאנו את דן ביטון הוא סתם מיותר.

לגבי צ'יקו - צדק

הוא ממש לא צדק. היינו אמורים להביא חלוץ טוב יותר מצ'יקו זאת לא משימה בלתי אפשרית. בשכר שהוא הרוויח אפשר להביא חלוצים ברמה טובה יותר וכאלה שלא נפצעים כל כך הרבה.

זה שמכבי לא פעלה טוב זה משהו אחר. צ'יקו עדיף על מה שיש לנו, אבל לא צריך להיות חלוץ גדול בשביל זה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הוא ממש לא צדק. היינו אמורים להביא חלוץ טוב יותר מצ'יקו זאת לא משימה בלתי אפשרית. בשכר שהוא הרוויח אפשר להביא חלוצים ברמה טובה יותר וכאלה שלא נפצעים כל כך הרבה.

זה שמכבי לא פעלה טוב זה משהו אחר. צ'יקו עדיף על מה שיש לנו, אבל לא צריך להיות חלוץ גדול בשביל זה.

מה זה "לא משימה בלתי אפשרית". בפועל הבאנו משהו? לא. אז איך אתה טוען שזו "לא משימה בלתי אפשרית"? על סמך אילו נתונים אתה מתבסס?

לא רואה איך נביא מישהו טוב מצ'יקו בשלב הזה, בהעברה בחינם. אלא אם איכשהו נעבור את ברסט וגם אז לא רואה אותנו שופכים ארגזים. ובשביל משהו טוב מצ'יקו צריך ארגזים. 

12 דקות לפני, snufkin said:

אדיבסי כתב אלף פעמים שלא צריך רכש ושיש לנו קבוצת על שתדרוס את הליגה ושצריך לתת לצעירים שלנו לשחק ולמה הבאנו את דן ביטון הוא סתם מיותר.

לגבי צ'יקו - צדק

מאד אוהב את צ'יקו. ווליו פור מאני לגמרי. בתקופה כזאת של חוסר וודאות, לך עם מה שעבד לך. 

16 דקות לפני, snufkin said:

מה זה "לא משימה בלתי אפשרית". בפועל הבאנו משהו? לא. אז איך אתה טוען שזו "לא משימה בלתי אפשרית"? על סמך אילו נתונים אתה מתבסס?

לא רואה איך נביא מישהו טוב מצ'יקו בשלב הזה, בהעברה בחינם. אלא אם איכשהו נעבור את ברסט וגם אז לא רואה אותנו שופכים ארגזים. ובשביל משהו טוב מצ'יקו צריך ארגזים. 

על סמך איזה נתונים? אי אפשר להביא חלוץ יותר טוב מצ'יקו ב400 אלף? (השכר שהוא הרוויח פה.)

זה שלא הבאנו מישהו זה כישלון שלנו. זה עדיין לא אומר שאי אפשר היה להחתים חלוץ טוב יותר. יש סיבה שאנחנו מחפשים כבר מהקיץ הראשון של איביץ' חלוץ. צ'יקו זה אלתור.

דוניס אמר שניסו להביא זרים, אבל הם לא רצו להגיע. מאמין שניסו להביא זרים ברמה גבוהה ואחת הסיבות שהם לא רצו זה בגלל הקורונה. מבאס ממש שעל זה הלכה העונה. 

זה גם אומר שלמי שחשב שישר אחרי המשחק מחר נראה החתמה זה לא יקרה. כרגע עדיין מחפשים כנראה.

הוא גם אומר שהבעיה לא כלכלית כמו שחלק מהיוזרים טענו פה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

על סמך איזה נתונים? אי אפשר להביא חלוץ יותר טוב מצ'יקו ב400 אלף? (השכר שהוא הרוויח פה.)

זה שלא הבאנו מישהו זה כישלון שלנו. זה עדיין לא אומר שאי אפשר היה להחתים חלוץ טוב יותר. יש סיבה שאנחנו מחפשים כבר מהקיץ הראשון של איביץ' חלוץ. צ'יקו זה אלתור.

נו אם אנחנו מחפשים כבר מהקיץ הראשון של איביץ' ולא מצליחים,איך אתה טוען שאפשר להביא? אם לא הצלחנו כבר 3 שנים כנראה שזו משימה מאוד מאוד קשה בטח בתקופת הפייר פליי ובטח ובטח בקורונה.

אני חושב שכדאי להפנים את המקום שלנו בין הכרישים באירופה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

דוניס אמר שניסו להביא זרים, אבל הם לא רצו להגיע. מאמין שניסו להביא זרים ברמה גבוהה ואחת הסיבות שהם לא רצו זה בגלל הקורונה. מבאס ממש שעל זה הלכה העונה. 

זה גם אומר שלמי שחשב שישר אחרי המשחק מחר נראה החתמה זה לא יקרה. כרגע עדיין מחפשים כנראה.

ברור שלא. מין הסתם זה לא שיש זרים שמחכים עם הקו פתוח ורק מחכים לשיחה אם נצליח לעבור 

אם נעפיל לשלב הבא רק אז יתחילו להזיז עניינים, מי שמצפה לרכש ביום חמישי בבוקר הוא נאיבי 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם נעבור וזה אם גדול לאור היכולת שלנו, אני מעריך שיגיעו 2 שחקנים בלם וחלוץ. מתי בדיוק? זה תלוי בהרבה משתנים אבל אם יש שחקנים שסומנו וחסר ה 100 אלף לסגור, אז לעבור את ברסט כנראה יתן את הפיתרון הפיננסי והם יגיעו בטווח של שבוע-שבועיים אחרי ברסט (הסגר קצת יותר מקל ממה שחשבנו בהתחלה)

אם לא עוברים, לדעתי יקח זמן ואולי יגיעו זרים (פחות טובים או עם רזומה פחות טוב בכל אופן) לקראת סוף החלון בואכה אמצע אוקטובר. אפשר לנסות לחפש בארגנטינה, אמורים להיות שם מציאות

Just now, snufkin said:

נו אם אנחנו מחפשים כבר מהקיץ הראשון של איביץ' ולא מצליחים,איך אתה טוען שאפשר להביא? אם לא הצלחנו כבר 3 שנים כנראה שזו משימה מאוד מאוד קשה בטח בתקופת הפייר פליי ובטח ובטח בקורונה.

אני חושב שכדאי להפנים את המקום שלנו בין הכרישים באירופה.

הנקודה שלי היא שאם חיפשנו 3 שנים חלוץ זה אומר שאיביץ', דוניס, מנספורד, ואן לוון, יצחקי ושרון תמם חשבו שאפשר וצריך למצוא משהו יותר טוב מצ'יקו. זה שלא הצלחנו זה שילוב של עבודה לא טובה עם חוסר מזל. 

לא ביקשתי שיגיע לכאן וידאר ֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳ2. שיביאו חלוץ רציני יותר מצ'יקו. חלוץ שהוא אשכרה כזה ולא אלתור. תראה את נתניה שהביאו את בצ'יראי בזמנו. אפשר למצוא.

4 דקות לפני, דקסטר said:

ברור שלא. מין הסתם זה לא שיש זרים שמחכים עם הקו פתוח ורק מחכים לשיחה אם נצליח לעבור 

אם נעפיל לשלב הבא רק אז יתחילו להזיז עניינים, מי שמצפה לרכש ביום חמישי בבוקר הוא נאיבי 

אני לא בטוח שגם אז זרים ירוצו לכאן כי הבעיה היא לא כלכלית לפי דוניס ואני לא בטוח שזרים  ברמה גבוהה יגיעו לכאן עם הבלאגן של הקורונה רק כדי לשחק קצת בליגה האירופית.

אני גם לא מתלהב מזה שזרים מגיעים לכאן עם האף למעלה כאילו הם מעל לכדורגל כאן ויזרקו בליגה ובאימונים כי הדבר היחיד שמעניין אותם זה אירופה.

הזוי איך הצלחנו להביא את ג'ראדלש, סבוריט ואמאדור בתחילת החלון ובשכר לא בשמיים.

9 דקות לפני, LL6 said:

אם מביאים את חמד אז שיביאו גם את כיאל על הדרך, אחחחח זה יהיה טוב לראות את התגובה של אוהדי חיפה

זה הדבר הטוב היחיד בכל הסיפור עם חמד.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הנקודה שלי היא שאם חיפשנו 3 שנים חלוץ זה אומר שאיביץ', דוניס, מנספורד, ואן לוון, יצחקי ושרון תמם חשבו שאפשר וצריך למצוא משהו יותר טוב מצ'יקו. זה שלא הצלחנו זה שילוב של עבודה לא טובה עם חוסר מזל. 

לא ביקשתי שיגיע לכאן וידאר ֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳֳ2. שיביאו חלוץ רציני יותר מצ'יקו. חלוץ שהוא אשכרה כזה ולא אלתור. תראה את נתניה שהביאו את בצ'יראי בזמנו. אפשר למצוא.

זה שצריך חלוץ זה ברור. אבל זה לא "חלוץ יותר רציני מצ'יקו". כי ציקו הובא לכאן כדי לשחק באגף. שיחק כל הקריירה שלו באגף. היה חסר לנו 9 וניסנו אותו כ9 והוא היה די טוב. החיפוש אחרי חלוץ אחר לא היה במקום ציקו אלא בנוסף, כך אני מבין.

בכל מקרה, לאחר 3 שנים של ניסיונות עקרים שהסתיימו בבלקמן (שגם הוא די שחקן אגף או חלוץ שני ובשניהם הוא לא טוב ממש) הגיע הזמן להפנים שכנראה קשה מאוד להביא לכאן חלוץ זר טוב ומוכח. ציקו יכל להיות אחלה פיתרון.

אם פתאום עוברים את ברסט ונםתחים שערי הכסף? אפשר לנסות ללכת על חלוץ יותר טבעי. הלוואי ויצליח. אני בכלל חושב שכרגע הכי קריטי זה בלם

דוניס אומר במסיבת עיתונים שאין בעיה כספית, פשוט לא הצלחנו לשכנע שחקנים לבוא. כנראה באמת הלכו על שחקנים ברמה של פאפאדופולוס, אחרת אין סיבה שיבואו לחיפה וב"ש ולא למכבי. 

לגבי מה שאמר דוניס "הזרים לא משתכנעים להגיע" זה לדעתי מראה על היעדר מערך סקאוטינג טוב ומקצועי. אני מבין שמנסים להביא זרים שישדרגו, בעלי רזומה מוכח וכו' אבל להביא אותם זו כנראה משימה קשה עד כמעט בלתי אפשרית (לא משתכנעים להגיע..).

אם היה לנו מערך סקאוט טוב ואיכותי שידע להביא שמות של שחקנים מליגות או קבוצות קצת פחות בכירות, רגע לפני השיא וכו' - לא היינו כרגע עם זר פעיל אחד בסגל. 

זרי הדובדבן שדוניס מדבר עליהם, אפשר שיהיה איזה אחד כזה בחלון אם עולים לאירופה. גג שניים. אבל להיתקע בלי זרים רק כי אין מערך סקאוטינג ואתה מנסה לשכנע זרים שהסיכוי להביא אותם קטן מאוד - זו בעיה מערכתית. ככה אנחנו נשארים בלי זרעם עמוק לתוך פתיחת הליגה, וכאן צריך לשים את הדגש לשיפור, כי ברוב הפרמטרים האחרים מצבנו טוב.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חסר לי את ג'ורדי עם הזרים. הוא ידע לשכנע זרים שבחיים לא היו חושבים על לבוא לישראל להגיע לפה.

‏עניין שלא תמיד דובר עליו בהקשר של ג'ורדי:כשהוא מתקשר אליך או לסוכן שלך, זה פשוט אחרת. השם קרויף הוא לחש קסמים בעולם הכדורגל. בכל לוול, בכל ליגה, בכל מקום שבו יש דיבור כדורגל. זה לא מטיל צל על אף אחד שנמצא במערכת רק בגלל שהם לא קרויף, אבל זה היה יתרון גדול עבורנו. מאסטרפיס של מיטש בזמנו. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

‏עניין שלא תמיד דובר עליו בהקשר של ג'ורדי:כשהוא מתקשר אליך או לסוכן שלך, זה פשוט אחרת. השם קרויף הוא לחש קסמים בעולם הכדורגל. בכל לוול, בכל ליגה, בכל מקום שבו יש דיבור כדורגל. זה לא מטיל צל על אף אחד שנמצא במערכת רק בגלל שהם לא קרויף, אבל זה היה יתרון גדול עבורנו. מאסטרפיס של מיטש בזמנו. 

כבודו של קרוייף במקומו מונח, אחד הגדולים בהיסטוריה של מכבי  יחד עם זאת, אני לא חושב שיש הרבה זרים שהוא הביא לכאן ואתה יכל להגיד עליהם בוודאות "בלי קרוייף הוא לא היה דורך כאן"

9 דקות לפני, snufkin said:

זה שצריך חלוץ זה ברור. אבל זה לא "חלוץ יותר רציני מצ'יקו". כי ציקו הובא לכאן כדי לשחק באגף. שיחק כל הקריירה שלו באגף. היה חסר לנו 9 וניסנו אותו כ9 והוא היה די טוב. החיפוש אחרי חלוץ אחר לא היה במקום ציקו אלא בנוסף, כך אני מבין.

בכל מקרה, לאחר 3 שנים של ניסיונות עקרים שהסתיימו בבלקמן (שגם הוא די שחקן אגף או חלוץ שני ובשניהם הוא לא טוב ממש) הגיע הזמן להפנים שכנראה קשה מאוד להביא לכאן חלוץ זר טוב ומוכח. ציקו יכל להיות אחלה פיתרון.

אם פתאום עוברים את ברסט ונםתחים שערי הכסף? אפשר לנסות ללכת על חלוץ יותר טבעי. הלוואי ויצליח. אני בכלל חושב שכרגע הכי קריטי זה בלם

לא ממש יפתחו שערי הכסף. משהו כמו 20 מיליון שקל. זה נחמד ומאזן ספרים אבל לא משנה סדרי עולם.