Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

34 דקות לפני, Keano said:

איפה קראת שהפייר פליי מושהה?

הדיווח הרשמי מאופ"א הוא שאיחדו את 2020 עם 2021.

יש פה הסבר די טוב:

https://www.google.com/amp/s/www.footballcritic.com/amp/article.php%3fuid=975

איחדו את עונות 20/21 עם 21/22 ויחשבו אותן כעונה אחת עם הפסד ממוצע בין שתי העונות.

19 דקות לפני, שי123 said:

יש פה הסבר די טוב:

https://www.google.com/amp/s/www.footballcritic.com/amp/article.php%3fuid=975

איחדו את עונות 20/21 עם 21/22 ויחשבו אותן כעונה אחת עם הפסד ממוצע בין שתי העונות.

ממה שהבנתי מחברים את העונה עם עונה הבאה, לא העונה הזאת עם הקודמת. רצחו אותנו בקיצור, נתקענו עם זה לנצח

8 דקות לפני, turgi said:

אז לא הבנתי. נשפוך ארגזים הקיץ?

אנחנו עדיין תחת ההסדר עם אופ״א השנה.

4 דקות לפני, Keano said:

ממה שהבנתי מחברים את העונה עם עונה הבאה, לא העונה הזאת עם הקודמת. רצחו אותנו בקיצור, נתקענו עם זה לנצח

איפה ההיגיון לחבר עם העונה הקודמת?

זה לא מאפשר גמישות למי שהפסיד בעונה הקודמת.

כל המטרה היא למצע עם עוד שנה שבה לא תהיה פגיעה מקורונה בתקווה.

1 דקה לפני, שי123 said:

אנחנו עדיין תחת ההסדר עם אופ״א השנה.

איפה ההיגיון לחבר עם העונה הקודמת?

זה לא מאפשר גמישות למי שהפסיד בעונה הקודמת.

כל המטרה היא למצע עם עוד שנה שבה לא תהיה פגיעה מקורונה בתקווה.

בעונה הקודמת לא בטוח שהפסידו כי היו חוזים עד סוף העונה שנחתמו לפני הקורונה ובנוסף היה קיצוץ שאיזן את ההפסדים מכרטיסים וכו'. 

4 דקות לפני, Keano said:

בעונה הקודמת לא בטוח שהפסידו כי היו חוזים עד סוף העונה שנחתמו לפני הקורונה ובנוסף היה קיצוץ שאיזן את ההפסדים מכרטיסים וכו'. 

דיברתי בכללי, לא על מכבי.

אני בטוח שיש לא מעט מועדונים באירופה שאיחוד השנה עם שנה שעברה לא יעזור להם.

14 דקות לפני, שי123 said:

דיברתי בכללי, לא על מכבי.

אני בטוח שיש לא מעט מועדונים באירופה שאיחוד השנה עם שנה שעברה לא יעזור להם.

לא רק במכבי קיצצו

6 דקות לפני, roei p said:

הקיר עם שם חדש-ישן: אלכסנדר פריוביץ'

זה בעצם כתבה שאומרת בגדול: אין מצב שהוא יבוא. אין מצב שאף אחד יבוא כי דוניס מכוון לשמות לא ריאליים

העונה הקרובה היא האחרונה במסגרת הפיירפליי. לגבינו. היא לא מתאחדת עם זאת שאחריה, היא התאחדה עם עונה שעברה. אני לא יודע כמה מכבי היתה מתחת לתקרה שמותרת לה, ולא יודע את המרווח שיש לה עכשיו אבל אני כן יודע שחוסר ההכנסה, לא משנה את המצב מהותית. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

העונה הקרובה היא האחרונה במסגרת הפיירפליי. לגבינו. היא לא מתאחדת עם זאת שאחריה, היא התאחדה עם עונה שעברה. אני לא יודע כמה מכבי היתה מתחת לתקרה שמותרת לה, ולא יודע את המרווח שיש לה עכשיו אבל אני כן יודע שחוסר ההכנסה, לא משנה את המצב מהותית. 

יש לך מקור אמין לכך שלמכבי העונה מתאחדת עם העונה הקודמת בשונה מכל יתר המועדונים באירופה?

3 דקות לפני, המכבייה said:

איך הבנת את זה שהעונה הזאת היא האחרונה?

26 דקות לפני, המכבייה said:

חושש שזו גם העונה האחרונה עם לאן

עולים שמות מפחידים אבל באמת שאין כמעט סיכוי להביא אותם, רק אם אולי נעלה לליגת האלופות יהיה סיכוי להחתים שחקנים ברמה הזאת

27 דקות לפני, המכבייה said:

2020 הייתה אמורה להיות האחרונה שלנו

בגלל הבגלן של הקורונה איחדו את 2020 ו 2021 אבל הוסיפו עוד מרווח עצום לשתי השנים האלה

יותר מזה, בערך בכל דיון שיש בנושא הדיווח הוא שלמעשה הפיירפליי מושעה ב 2020-2021 ולא יענישו קבוצות 

זה נראה כאילו זהבי ומכבי מנהלים מו"מ דרך האינטרנט

זהבי דרך רשתות חברתיות ואתרי האינטרנט ומכבי דרך הכתבים.

לדעתי עופר רונן הדליף שם שכביכול רוצים אבל לא מסוגלים לשלם לו מיליון יורו שכר...

13 דקות לפני, hen34 said:

זה נראה כאילו זהבי ומכבי מנהלים מו"מ דרך האינטרנט

זהבי דרך רשתות חברתיות ואתרי האינטרנט ומכבי דרך הכתבים.

לדעתי עופר רונן הדליף שם שכביכול רוצים אבל לא מסוגלים לשלם לו מיליון יורו שכר...

איפה ראית את זה?

בדרך כלל כל קיץ זה. והל קבוע,הנזרקים כמה שמות מפחידים שאין סיכוי שיבואו כי השכר גבוה

אחרי נזרקים שמות שהם לא בטוח ישדרגו אותנו ובסוף שמות יותר ריאלים כמו הסאדיקו הזה שחתם בטורקיה , זה השמות שיגיעו פחות או יותר בתקווה

31 דקות לפני, הצבר said:

בגלל הבגלן של הקורונה איחדו את 2020 ו 2021 אבל הוסיפו עוד מרווח עצום לשתי השנים האלה

יותר מזה, בערך בכל דיון שיש בנושא הדיווח הוא שלמעשה הפיירפליי מושעה ב 2020-2021 ולא יענישו קבוצות 

מה שצבר כתב. כך לפחות אני הבנתי. 

39 דקות לפני, שי123 said:

זה מה שנחתם בהסכם בין מכבי לאופ״א ב2018.

ההסכם היה לעונות 18/19, 19/20, 20/21.

אני חושב(כמו שצבר כתב) שהחוזה הוא מ18/17. לכן באותו קיץ, ג'ורדי הביא רק מושאלים. היינו אמורים לסיים את זה עכשיו. 

5 דקות לפני, erantheking21 said:

בדרך כלל כל קיץ זה. והל קבוע,הנזרקים כמה שמות מפחידים שאין סיכוי שיבואו כי השכר גבוה

אחרי נזרקים שמות שהם לא בטוח ישדרגו אותנו ובסוף שמות יותר ריאלים כמו הסאדיקו הזה שחתם בטורקיה , זה השמות שיגיעו פחות או יותר בתקווה

זה מה שאני חושב שקורה כל שנה מכבי הולכים על שמות לא ריאלים מבלי להציב להם דד ליין ואז אנחנו נשארים עם הזין ביד (סליחה על הביטוי). כמו שרשמתי לגיטימי לחכות לסגור את הסגל אחרי שאתה יודע שיש שלב בתים לא לגיטימי להתחיל לעבוד עליו אם אתה עולה יש פה הימור על אירופה. השנה קיבלנו הגרלות מתנה ולא מנצלים את זה.

35 דקות לפני, הצבר said:

הבלבול לדעתי נובע מהעובדה שאופ"א התייחסו לשנה קלנדרית ולא לעונת כדורגל, אם זה 2021 זה בעצם כולל את עונת 21/22 ואז על כל העונה הזו גם חלות המגבלות.