Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

4 דקות לפני, snufkin said:

זה שקטנו ההכנסות לא מגביל אותנו מאוד?

כמו שאני מבין, וגם מההודעה של הצבר, נראה לי שכן. זה הכל אקורדיון של הוצאות הכנסות. השנה, יהיו מעט הכנסות. 

8 דקות לפני, הצבר said:

עצוב שאין לך שום מושג, אתה לא יודע על מה אתה מדבר אבל אתה מקשקש שטויות בביטחון של ילד בכיתה ג' שבטוח שהוא המציא את העולם. 

מה הוא אמר שלא נכון?

43 דקות לפני, הצבר said:

עצוב שאין לך שום מושג, אתה לא יודע על מה אתה מדבר אבל אתה מקשקש שטויות בביטחון של ילד בכיתה ג' שבטוח שהוא המציא את העולם. 

פחחח

מכיוון שכבר עברו כמה עשורים מאז שהייתי בכיתה ג׳, אני אתאפק ואתן לך ליהנות מהאשליה שאתה יודע משהו.

35 דקות לפני, nirc2 said:

מה הוא אמר שלא נכון?

מאמין שזה הרבה מעבר למה שהוא מוכן לשים על הקבוצה בנוסף להכנסות וכו' . זה המון כסף והאמת שכם די מיותר.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

מאמין שזה הרבה מעבר למה שהוא מוכן לשים על הקבוצה בנוסף להכנסות וכו' . זה המון כסף והאמת שכם די מיותר.

תקרא שוב את ההודעה שלי.

רשמתי שאם מיטש רוצה...

ברור שסתם הגזמתי כדי להדגיש את הטענה שלי.

44 דקות לפני, itanar said:

האמת די מפתיע שבשלב הזה אנחנו עם זר אחד, מקווה שהם יודעים מה הם עושים.

מה שמדהים זה שאופטימים/פסימים זה בעיקר כלפי התאריך של הרכש, אני חושב שהרוב הגדול מאמין שיבואו 2 זרים, מה שאומר שנהיה עם 5 זרים כש2 מהם אלו ניקוליץ וגררו.

5 hours ago, דקסטר said:

לאבד את ג'ראלדש ז'איר מיכה אצילי יונתן וצ'יקו בקיץ אחד זה כבר...

וגלזר מה איתו?

4 hours ago, אלחנדרו קניג said:

פ״ת?

ואדים אתה זוכר שיש לך את התקציב הכי גבוה בליגה נכון?

מההההה? קוראים לו ואדים?!

4 hours ago, מכביזם זה בדם said:

עובדתית, מספר השחקנים בקבוצה שהוכיחו את עצמם בתור סקוררים: 1. אז כנראה שעד שלא יגיע חלוץ, זה יהיה מוטיב חוזר עניין הבעיטות וניצול המצבים. 

ראיתי את אותם שחקנים שאתה קורא להם ״לא סקוררים״ מבקיעים לא מעט שערים.

מאמין שתראה את זה במשחקים הבאים.

קורה לכל קבוצה שהכדור לא נכנס.

יש לי חדשות בשבילך, גם אם תוציא מיליון יורו על שחקן אחרי ש'חיכית' אתה יכול ליפול. מעבר לזה - מכבי לא הוציאה ארגזים על רכש בעבר גם כשהעפילה לשלב בתים באירופית. 

המציאות שלך היא הסגל של שנה שעברה: אצילי, אמאדור, ג'רלדס, מיכה. במציאות הנוכחית בכלל לא בטוח שתיקח אליפות או אפילו תגיע לפוטו פיניש. 

ברור שאפשר ליפול גם עם מוציאים הרבה כסף.

וגם רשמתי כבר כמה פעמים שחייבים להחתים עוד 2-3 זרים משמעותיים. 

אנחנו מתווכחים על חשיבות העיתוי של ההחתמה, ואני חושב שהסגל הנוכחי מספיק טוב לשחק כמה מחזורים בלי חיזוק.

אני גם לא חושב שמכבי תרכוש שחקנים בסכום משמעותי.

כבר די ברור מהוויתור על ג׳ראלדש שהמצב שלנו תחת מגבלות הפייר פליי הוא לא כל כך טוב לפי התחשיבים של המועדון.

אנחנו המועדון היחיד בעולם שמבסס את כל מצבת הזרים שלו על העפלה או אי העפלה. 

אני מבטיח לך שגולדהאר בעסק שלו לא מחתים עובדים רק כשיש רווח של כמה מיליונים, אלא עושה את זה מראש כדי שהמיליונים יגיעו. 

ולצורך העניין, שוב, אחרי כל הכסף שהתפנה (אצילי מיכה אמאדור ג'ראלדש צ'יקו יאניוטיס) יכולת להביא בלם וחלוץ בהעברות חופשיות בסכום של 400 לאחד. 

כשמיטש מפסיד כסף בעסק שלו הוא לא מקבל עונשים שמפריעים לחברה שלו להתחרות.

ניסינו כבר את הקטע של החתמות לפי העפלה, וזה הוביל לעונש פייר פליי של 3 שנים.

תהיה בטוח שמיטש לא מתכוון לחזור על הטעות הזאת.

שוב, אתה מסתכל רק על הכסף שהתפנה, אבל לא על ההכנסות מקהל שנעלמו.

מדובר פה באובדן הכנסה מאוד משמעותי.

ההכנסות השנה יהיו כנראה פחות מההכנסה שהיתה בנתניה, ואז היה צריך למכור שחקנים כדי לעמוד בפייר פליי ללא הכנסה נוספת מאירופה.

גם החתמת כבר 2 שחקנים ישראלים., ואתה גם לא יודע למשל אם מכבי משלמים סכום כלשהו לאצילי ומיכה.

4 hours ago, אורלנדו בלוף said:

יאללה, הנה ספתח -

20-151094-thiago-almada.jpg

20-151594-fausto-vera.jpg

20-177508-kaio-jorge.jpg

Come to Maccabi!

מחר בספורט 5:

דיווח ברזילאי:מכבי תל אביב סימנה 3 נבחנים דרום אמריקאים.

מאת פשכה שפיכה

***פרסום ראשון!!!*** :על פי דיווחים בברזיל, קבוצת מכבי תל אביב בודקת אפשרות לצרף בהשאלה עם אופציית רכישה 3 שחקנים דרום אמריקאים. מדובר בטייגו אלמנדה ופואסטו וירה  הארגנטינאים הבינלאומיים, ובקאיו חורה הברזילאי המשחק בעמדת החלוץ.

בדיווח נאמר שהצעירים מבטיחים ביותר ונחשבים לטובים בעולם לגילם בעמדה שלהם ומכבי סימנה אותם. גורמים במכבי מספרים שאמנם השחקנים האלה לא שמעו על מכבי ולא הביעו שום רצון להגיע לישראל ובנוסף יש שמועות שאחד מהם אנטישמי, אבל הם מאמינים שזה זוטות שלא אמורות להפריע למשא ומתן והשחקנים הנ״ל אכן ילבשו את המדים של האלופה הישראלית.

בנתיים הרשת גועשת ובוחשת ובאתרי הפורומים הוויראלים השונים למיניהם אוהדי מכבי ת״א כבר החלו בקמפיין הקורא לשחקנים להגיע תחת ההשטאגים #cometoMaccabi

#wehaveHummus

#sidiforPeace 

האוהדים מקווים שבניגוד לסערת זהבי וקמפיין הלייקים באינסטגרם שלא צלח לאחר שמאמן פנרבחצ׳ה התראיין לעיתונות הטורקית וסיפר שהם החליטו לחפש שחקן אחר, הלחץ הפעם יעשה את שלו והשחקנים ינחתו בקריית שלום.

המכשול - המחיר.

11 hours ago, שי123 said:

פחחח

מכיוון שכבר עברו כמה עשורים מאז שהייתי בכיתה ג׳, אני אתאפק ואתן לך ליהנות מהאשליה שאתה יודע משהו.

אז מצבך יותר עצוב, אם היית ילדון אולי היה לך תירוץ לעצלות המחשבתית הביטחון והיהירות שבא אתה מציג שטויות שלא טרחת לבדוק. 

הרדידות המחשבתית והמקובעות של חלק מהאנשים פשוט לא מובנת

אנשים שיודעים לחקור יודעים לבדוק יש להם יכולת ניתוח מוכחת שאני סומך עליה ונהנה לקרוא את הפרשנויות שלהם פה, לפעמים לא טורחים לבדוק נושאים בסיסיים. 

הרי כולכם יודעים שעברנו את בדיקות הפיירפליי כל השנים בציונים טובים

כולכם יודעים ששנה שעברה הייתה אמורה להיות האחרונה, זה נדחה בגלל הקורונה כי הרבה קבוצות ( לא אנחנו ) לא יכלו לעמוד בתנאים בגלל הקורונה

הקורונה למעשה גרמה להשעיה בפועל של כל הפיירפליי, אז במקום לבטל אותו לגמרי עשו קומבינה ואיחדו שתי שנים אבל העלו מאוד את המגבלות 

לכן כל מי שעמד בתנאים בשנה שעברה, השנה יש לו מרווחים כפולים שגם הם הוגדלו.
יתרה מזאת רוב ההתייחסויות לנושא הן שהפייר פליי למעשה מושהה כי המצב כל כך חמור וקבוצות רבות על סף פשיטת רגל 

אנשים שעושים סקאוטינג על שחקנים בזביה תחתית ויכולת המסירה שלהם תחת לחץ לא בודקים,  כותרות כאלה

UEFA suspends Financial Fair Play requirements for 2020/2021 campaign

יש עוד הרבה בלגן וידיעות סותרות אבל שורה תחתונה,
ההשפעה של הפיירפלי עלינו השנה זניחה

16 דקות לפני, הצבר said:

אז מצבך יותר עצוב, אם היית ילדון אולי היה לך תירוץ לעצלות המחשבתית הביטחון והיהירות שבא אתה מציג שטויות שלא טרחת לבדוק. 

וואלה, כל מה שאמרת פה מדויק לגביך מילה במילה, רק שאני בניגוד אליך לא יורה עלבונות כמו ילד קטן.

אם תתחיל דבר כמו בנאדם בוגר אז אפשר יהיה לנהל דיון.

31 דקות לפני, הצבר said:

הקורונה למעשה גרמה להשעיה בפועל של כל הפיירפליי, אז במקום לבטל אותו לגמרי עשו קומבינה ואיחדו שתי שנים אבל העלו מאוד את המגבלות 

לכן כל מי שעמד בתנאים בשנה שעברה, השנה יש לו מרווחים כפולים שגם הם הוגדלו.
יתרה מזאת רוב ההתייחסויות לנושא הן שהפייר פליי למעשה מושהה כי המצב כל כך חמור וקבוצות רבות על סף פשיטת רגל 

אנשים שעושים סקאוטינג על שחקנים בזביה תחתית ויכולת המסירה שלהם תחת לחץ לא בודקים,  כותרות כאלה

UEFA suspends Financial Fair Play requirements for 2020/2021 campaign

יש עוד הרבה בלגן וידיעות סותרות אבל שורה תחתונה,
ההשפעה של הפיירפלי עלינו השנה זניחה

איפה קראת שהפייר פליי מושהה?

הדיווח הרשמי מאופ"א הוא שאיחדו את 2020 עם 2021.