Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה זה קבוצה מנצחת? סדר גודל של חצי הרכב כבר לא קיים , הגישה של זכינו בק 2 בק בפער זה בדיוק מה שהפיל אותנו בפעם הקודמת

מה זה קבוצה מנצחת? זאת שלקחה את שתי האליפויות הכי משכנעות מאז נתניה הגדולה. והבסיס שלה נשאר. וגם האופי שהיא פיתחה. זה תמיד חוזר ל- יו הב טו טראסט יו טיים. אם מכבי צריכה להיות בפאניקה בכל קיץ, אז מה היא בנתה פה בעצם? קבוצה שנבהלת מכל משב רוח? תאמין במערכת, היא הרוויחה ביושר את האמון בה. 

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה זה קבוצה מנצחת? סדר גודל של חצי הרכב כבר לא קיים , הגישה של זכינו בק 2 בק בפער זה בדיוק מה שהפיל אותנו בפעם הקודמת

בדיוק דוווקא אחרי שנתיים של בק 2 בק צריך צריך לעבוד יותר קשה בקיץ בטח שחצי הרכב עזב. גם הסגל שלך חייב חיזוק וגם קבוצות אחרות מתחזקות ורעבות יותר. 

6 דקות לפני, הנדון said:

בדיוק דוווקא אחרי שנתיים של בק 2 בק צריך צריך לעבוד יותר קשה בקיץ בטח שחצי הרכב עזב. גם הסגל שלך חייב חיזוק וגם קבוצות אחרות מתחזקות ורעבות יותר. 

אני חושב שהמשפט(לא שלך)- "זה מה שהפיל אותנו קודם",  הוא מוטעה ומתעלם מהרנדומליות שנמצאת בבסיס הכדורגל. אנחנו לא מונופול. אנחנו יוצאים כל שנה להתמודד מול יריבות שעושות גם את המקסימום שלהן. אין לנו שליטה מוחלטת על רעיונות ויוזמות של אחרות. אנחנו יכולים במקסימום לבנות תשתית טובה ולעשות את המקסימום כדי לשפר. האם אנחנו לא עושים את המקסימום? לא יודע ולא חשוף לכל המידע. ניסיון העבר הקרוב אומר לי שכן, במסגרת ההגבלות הקיימות. אמרנו שגולסה זה הרכש החשוב של הקיץ, רק לפני שלושה שבועות. מקווה שיהיה בסדר. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהמשפט(לא שלך)- "זה מה שהפיל אותנו קודם",  הוא מוטעה ומתעלם מהרנדומליות שנמצאת בבסיס הכדורגל. אנחנו לא מונופול. אנחנו יוצאים כל שנה להתמודד מול יריבות שעושות גם את המקסימום שלהן. אין לנו שליטה מוחלטת על רעיונות ויוזמות של אחרות. אנחנו יכולים במקסימום לבנות תשתית טובה ולעשות את המקסימום כדי לשפר. האם אנחנו לא עושים את המקסימום? לא יודע ולא חשוף לכל המידע. ניסיון העבר הקרוב אומר לי שכן, במסגרת ההגבלות הקיימות. אמרנו שגולסה זה הרכש החשוב של הקיץ, רק לפני שלושה שבועות. מקווה שיהיה בסדר. 

אין שום פאניקה, אבל להגיד לקחנו 2 רצוף ואנחנו הכי טובים ולא להבין שהקבוצה נחלשה ממש, זה במקרה הטוב התנשאות. נחלשנו בהגנה (ואל תגיד לי שעם ייני ופיבן לקחנו אליפות בשלושים הפרש, זה לא אומר כלום), נחלשנו מאוד בהתקפה (שני שחקנים של דו ספרתי גולים, הבישולים של אצילי ושל מיכה, כשהוא בכושר יש לומר). אז לא פאניקה אבל חייבים להביא את העמדות האלה. 

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אין שום פאניקה, אבל להגיד לקחנו 2 רצוף ואנחנו הכי טובים ולא להבין שהקבוצה נחלשה ממש, זה במקרה הטוב התנשאות. נחלשנו בהגנה (ואל תגיד לי שעם ייני ופיבן לקחנו אליפות בשלושים הפרש, זה לא אומר כלום), נחלשנו מאוד בהתקפה (שני שחקנים של דו ספרתי גולים, הבישולים של אצילי ושל מיכה, כשהוא בכושר יש לומר). אז לא פאניקה אבל חייבים להביא את העמדות האלה. 

המעורבות האחרונה של מיכה בגול זה בבישול לאלמוג בדרבי הראשון עונה שעברה...

40 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

תן לי קרדיט שאני מבין לפחות כמוך. את המשחק ואת העובדות היבשות שציינת. החלון פתוח לעוד חודש. אתה מתנשא על מכבי שלא מבינה, לא אני. אני טוען שהם מבינים לגמרי, אתה פשוט קורא מה שבא לך לקרוא. 

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

אבל על מה הוויכוח פה?

לא נראה לי שיש פה אוהד אחד שחושב שצריך להישאר עם 3 זרים שרק אחד מהם שחקן הרכב כרגע.

ברור שעובדים בקבוצה על חיזוק ויחתימו זרים.

אם זה יקרה השבוע או עוד שבועיים-שלושה, זה לא מה שישנה משמעותית את הסיכויים שלנו לקחת אליפות.

2 דקות לפני, שובב said:

למה לשלוח פוש כזה בימים כאלה????

אי אפשר לדבר על שער החודש אחרי שיתנו קצת רכש?

:angry:

וגם ערן- מעלה סטורי אחרי סטורי (כנראה לקראת כתבה בערוץ 12) ובכל פעם שאני נכנס אני מתפלל לאיזו רמיזה בכיוון שלנו.

מה נהייה ממני?

צמא לאיזה וולקאם!!!!

58 דקות לפני, שי123 said:

אבל על מה הוויכוח פה?

לא נראה לי שיש פה משתמש אחד שחושב שצריך להישאר עם 3 זרים שרק אחד מהם שחקן הרכב כרגע.

אם זה יקרה השבוע או עוד שבועיים-שלושה, זה לא מה שישנה משמעותית את הסיכויים שלנו לקחת אליפות.

למה לא? אם תביא בלם טוב, שחקן כנף טוב וחלוץ טוב סיכויי האליפות לא ישתפרו משמעותית? (או לחלופין אם תביא את זהבי...)

27 דקות לפני, שובב said:

למה לשלוח פוש כזה בימים כאלה????

אי אפשר לדבר על שער החודש אחרי שיתנו קצת רכש?

:angry:

חח מזל שהטלפון שלי היה מכובה למה הייתי משתגע סופית

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה לא? אם תביא בלם טוב, שחקן כנף טוב וחלוץ טוב סיכויי האליפות לא ישתפרו משמעותית? (או לחלופין אם תביא את זהבי...)

איך זה סותר את מה שכתבתי?

2 hours ago, שי123 said:

אבל על מה הוויכוח פה?

לא נראה לי שיש פה אוהד אחד שחושב שצריך להישאר עם 3 זרים שרק אחד מהם שחקן הרכב כרגע.

מאיפה לך מה ישנה ומה לא ישנה? אם זר מגיע לכאן באוקטובר, עד שהוא יסיים בידוד, ועד שהוא יתחבר לקבוצה, אנחנו נגיע למחזור 6-7. 

3 נקודות כבר הפסדנו למכבי פ"ת, ובדרך יש משחק חוץ לדעתי נגד מכבי חיפה. 

בעונה שבה איבדנו את המאמן הכי טוב בארץ, את הבלם והמגן הכי טובים בארץ, וכמות של 20 גולים מקדימה, אז באמת אנחנו צריכים עוד לוקסוס של לחבר זרים חדשים באמצע הליגה. 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מאיפה לך מה ישנה ומה לא ישנה? אם זר מגיע כאן באוקטובר, עד שהוא יסיים בידוד, ועד שהוא יתחבר לקבוצה, אנחנו נגיע למחזור 6-7. 

3 נקודות כבר הפסדנו למכבי פ"ת, ובדרך יש משחק חוץ לדעתי נגד מכבי חיפה. 

בעונה שבה איבדנו את המאמן הכי טוב בארץ, את הבלם והמגן הכי טובים בארץ, וכמות של 20 גולים מקדימה, אז באמת אנחנו צריכים עוד לוקסוס של לחבר זרים חדשים באמצע הליגה. 

בחייך. אתה מתייחס לקבוצה כאילו הסגל שיש עכשיו יורד ליגה בלי חיזוק.

לייחס את ההפסד לפתח תקווה להיעדר 2-3 זרים זה לא רציני.

אני מזכיר לך ששנה שעברה הפסדנו עם סגל מלא כביכול פעמיים לסודובה, וגם הפסדנו 2 נקודות לבני יהודה.

תחילת עונה זה תמיד קשה ביחד עם אירופה והעובדה שהשחקנים עדיין לא בכושר מלא.

אגב, לפי המתווה שאני מכיר, שחקנים זרים שחותמים יכולים להתאמן ולשחק.

הם צריכים להיות בבידוד רק בזמן שהם לא במסגרת הקבוצה.

11 דקות לפני, snufkin said:

טוב אם אין קיקי אז לפחות תגידו איזה טיסות נוחות בארץ מברזיל. מתי נוחת הילד שבטוח שהוא ישחק בבוגרים אצלנו?

בסוף נגלה שהוא בכלל הולך לחיפה.

הרי ידוע שבכר לא רגוע אם אין לו 45 חלוצים בסגל.

24 דקות לפני, erantheking21 said:

ומה נעשה איתו אם הוא לא יוכל לשחק בשלבים האחרונים?

"השלבים האחרונים" נשארו סך הכל 2-3 משחקים ואף בלם חדש לא ישחק בהם במילא.