Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

משעשע, אבל אין לי שום דיבור איתו בשום צורה

אם תשיג לי את הווטאסאפ שלו אני מוכן לשלוח לו הודעה, אבל לא חושב שזה יהיה שונה ממש מאשר שאתה תשלח אז..

4 דקות לפני, snufkin said:

קבלו את התיאוריה הכי אופטימית שלי בקיץ האחרון:

למה מביאים חלוץ צעיר וזול יחסית כמו הברזילאי ?  כי רוצים להשאיר כסף לזהבי זה למה

אם לא יביאו אותו יהיה יותר כסף...

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

קצת חושש לגבי הבלם הטורקי, 3 שנים הוא בקושי שיחק (ובעמדה יותר קריטית מטב"ח)

שיחק, שיחק בשנתיים האחרונות 15 משחקים בממוצע בעונה

55 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

העניין הוא שלא ממש שמרת על הקיים כשחצי הרכב עזב הקיץ (ג'ראלדש אמאדור מיכה אצילי אופואדו). 

גם כל אותם 'חרמני רכש' בסך הכל רוצים שלושה זרים בקבוצה, אפילו לא 5 כמו בכל שנה בשני עשורים האחרונים, אלא עוד שני טובים חוץ מסאבוריט בהעברות חופשיות. גם זו ציפייה מוגזמת? 

הרי בסופו של דבר מכבי כביכול תביא בלם ואולי גם חלוץ, אז למה לא לעשות את זה ביולי ולהגדיל את הסיכוי להכנסה עתידית באירופה, חיבור יותר טוב בקבוצה, והצלחה בליגה מההתחלה?

בינתיים איבדנו 3 נקודות חשובות במחזור ה-1, ואם לא נעבור את ברסט על הראש של בלקמן וייני, אז החיזוק שמיץ' יביא אחר כך לא יעזור לתקן. 

ואם נביא בלם וחלוץ במיליון יורו ביחד, לפני שבועיים, ולא תעבור את ברסט, אז? זה כדורגל, לא מדע מדוייק. אתה ואני נישא בסנקציות של אופא? מכבי בכוונה לא מביאה? אתה חושב שהם לא מחפשים ומתדיינים על זה? מה צריך לשכנע אותנו שאנחנו מנוהלים בצורה רצינית? מיטש נפל כבר פעם אחת עם הפיירפליי. הוא לא הולך להיות חשוף לזה שוב, אפילו לא בתאוריה. אתה לא מהמר על כסף שאין לך(כסף מהבתים). לא עלינו שנתיים לבתים ולא נדפקנו. ההפך, אנחנו לקראת העונה האחרונה כשאנחנו עומדים בהסכם. רוצה רכש לא פחות מאף אחד אבל מבין שלא מהמרים. שמע, להביא רודריגז כזה(אבל חלוץ), אפשר להביא כבר אתמול. 

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

נעזוב בצד לרגע ששום דבר ממה שכתבת לא אמרתי,

Your attitude is getting old.

אני באמת כבר זקן. אתה כבר מעכשיו מחפש הנמקות לחוסר רכש מראש. מה טוב בגישה הזאת?

8 דקות לפני, המכבייה said:

ואם נביא בלם וחלוץ במיליון יורו ביחד, לפני שבועיים, ולא תעבור את ברסט, אז? זה כדורגל, לא מדע מדוייק. אתה ואני נישא בסנקציות של אופא? מכבי בכוונה לא מביאה? אתה חושב שהם לא מחפשים ומתדיינים על זה? מה צריך לשכנע אותנו שאנחנו מנוהלים בצורה רצינית? מיטש נפל כבר פעם אחת עם הפיירפליי. הוא לא הולך להיות חשוף לזה שוב, אפילו לא בתאוריה. אתה לא מהמר על כסף שאין לך(כסף מהבתים). לא עלינו שנתיים לבתים ולא נדפקנו. ההפך, אנחנו לקראת העונה האחרונה כשאנחנו עומדים בהסכם. רוצה רכש לא פחות מאף אחד אבל מבין שלא מהמרים. שמע, להביא רודריגז כזה(אבל חלוץ), אפשר להביא כבר אתמול. 

ומי מבטיח לך שאם תביא חלוץ אחרי קיץ שלם הם יהיו טובים? זה עמדות שצריך זמן התאקלמות ואנחנו כבר בדקה ה90 אם רצים איכשהו לדגדג את זלצבורג במידה ועוברים את ברסט או אם נופלים חס וחלילה לפלייאוף האירופית ואז גם יש קבוצות קשות.

אף פעם לא הבנתי את גישת הלחכות לנצח לשחקנים מילא לסגור סגל עם שחקן אחד שמביאים בסוף אבל אתה משחק עם זר אחד ועוד אחד שעלה משלים מהנוער זה לא הגיוני בשום מצב.

7 דקות לפני, הנדון said:

ומי מבטיח לך שאם תביא חלוץ אחרי קיץ שלםן הם יהיו טובים? זה עמדות שצריך זמן התאקלמות ואנחנו כבר בדקה ה90 אם רצים איכשהו לדגדג את זלצבורג במידה ועוברים את ברסט.

לא מבטיחים לי כלום ולכן לא מהמרים. המצב הכלכלי הרבה יותר לחוץ מהמצב המקצועי. זאת המשוואה. זלצבורג זה לא יעד ריאלי גם אם דסה, אמאדור, אצילי וזהבי חותמים מחר, לדעתי. אני רואה מה השחקנים הישראלים הכי טובים שווים מול נבחרות שלא יעברו את החצי מול זלצבורג. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבטיחים לי כלום ולכן לא מהמרים. המצב הכלכלי הרבה יותר לחוץ מהמצב המקצועי. זאת המשוטאה. זלצבורג זה לא יעד ריאלי גם אם דסה, אמאדור, אצילי וזהבי חותמים מחר, לדעתי. אני רואה מה השחקנים הישראלים הכי טובים שווים מול נבחרות שלא יעברו את החצי מול זלצבורג. 

ואם תודח מאירופה כי אתה מתברבר בחלון העברות יהיה יותר קשה להביא שחקנים וזה יהיה עוד הפסד כספי. אז  יגידו שקשה להביא זרים בלי אירופה.

Just now, הנדון said:

ואם תודח מאירופה כי אתה מתברבר בחלון העברות יהיה יותר קשה להביא שחקנים.

נראה לי שאנחנו כבר בנקודת אל חזור בהקשר לברסט. הלוואי ונביא בימים הקרובים כדי שישמשו אותנו למשחקים של אחרי. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

לפי הגישה הזו לא צריך רכש בכלל, כי גם כך הוא לא מבטיח כלום, אבל זה לא עובד ככה. כל הרעיון הוא לנסות לשפר את הסיכויים שלך. 

להחתים בלם וחלוץ בהעברות חופשיות, במיוחד אחרי שהתפנה לא מעט כסף בשכר השחקנים כפי שצוין כאן, זה לא דבר שיגרור סנקציות מאופ"א. 

אני לא יודע למה מכבי לא מביאה, אבל קיימים לדעתי שלושה תרחישים -

1. מאמן הגיע מאוחר, ולוקח זמן תהליך הבחירה. 2. מהמרים שייכנס כסף משלב בתים, ואז יגיעו זרים יותר איכותיים. 3. לא זזים במילימטר מהרשימה המקורית. 

וכל זאת בהנחה שמכבי באמת עובדים מאחורי הקלעים, מה שאני רוצה להאמין שקורה.

העניין הוא שבעיניי שלושת התרחישים האלו לא בריאים ונכונים בקבוצת כדורגל. צריך להיות גמישים, צריך להתכונן מראש, ולא להתנות את כל הזרים בעליה לשלב בתים (אחד-שניים ניחא). 

אני בטוח שמיץ' גולדהאר בעסקים שלו לא מביא 'חיזוק', עובדים, מערכות מידע ואיך שלא תקרא לזה, רק אם העסק יגיע לרווח אסטרונומי. צריך להחתים מראש כדי שזה יקרה. 

וכן, על סמך ניסיון העבר, שלא נחתו כאן זלאטן ורונאלדו ברגע שעלינו לשלב בתים, אז עדיף להביא בלם וחלוץ ברמה טובה (ולא מטורפת) מההתחלה, מאשר להמר על אפשרות להביא תותחים שלא נראו כאן באוקטובר.

13 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבטיחים לי כלום ולכן לא מהמרים. המצב הכלכלי הרבה יותר לחוץ מהמצב המקצועי. זאת המשוואה. זלצבורג זה לא יעד ריאלי גם אם דסה, אמאדור, אצילי וזהבי חותמים מחר, לדעתי. אני רואה מה השחקנים הישראלים הכי טובים שווים מול נבחרות שלא יעברו את החצי מול זלצבורג. 

לא מסכים איתך לגבי זלצבורג. ברור שהסיכויים הם לטובתם, אבל זו זלצבורג פחות טובה מזו שנתנה בראש בליגת האלופות. האלאנד, מינאמינו והוואנג - שלושת שחקני המפתח שלה - עזבו. 

ואם כבר הזכרת נבחרות, אז חלק משחקני זלצבורג משחקים בנבחרת אוסטריה שקיבלה כאן ארבע חתיכות בארץ, למרות ששווי הסגל שלה גדול כנראה פי 10 מזה של ישראל.

בשורה התחתונה, לא צריך לוותר מראש, וזלצבורג תמיד עשתה פאדיחות במוקדמות והפסידה לקבוצות נחותות ממנה וממכבי הנוכחית. 

18 דקות לפני, הנדון said:

ואם תודח מאירופה כי אתה מתברבר בחלון העברות יהיה יותר קשה להביא שחקנים וזה יהיה עוד הפסד כספי. אז  יגידו שקשה להביא זרים בלי אירופה.

אז מה אתה חושב שהבעיה? חוסר רצון/חוסר ידע/עצלנות/קמצנות... אני לא שואל בציניות. מה מונע ממכבי להביא רכש?

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לפי הגישה הזו לא צריך רכש בכלל, כי גם כך הוא לא מבטיח כלום, אבל זה לא עובד ככה. כל הרעיון הוא לנסות לשפר את הסיכויים שלך. 

להחתים בלם וחלוץ בהעברות חופשיות, במיוחד אחרי שהתפנה לא מעט כסף בשכר השחקנים כפי שצוין כאן, זה לא דבר שיגרור סנקציות מאופ"א. 

אני לא יודע למה מכבי לא מביאה, אבל קיימים לדעתי שלושה תרחישים -

1. מאמן הגיע מאוחר, ולוקח זמן תהליך הבחירה. 2. מהמרים שייכנס כסף משלב בתים, ואז יגיעו זרים יותר איכותיים. 3. לא זזים במילימטר מהרשימה המקורית. 

וכל זאת בהנחה שמכבי באמת עובדים מאחורי הקלעים, מה שאני רוצה להאמין שקורה.

העניין הוא שבעיניי שלושת התרחישים האלו לא בריאים ונכונים בקבוצת כדורגל. צריך להיות גמישים, צריך להתכונן מראש, ולא להתנות את כל הזרים בעליה לשלב בתים (אחד-שניים ניחא). 

אני בטוח שמיץ' גולדהאר בעסקים שלו לא מביא 'חיזוק', עובדים, מערכות מידע ואיך שלא תקרא לזה, רק אם העסק יגיע לרווח אסטרונומי. צריך להחתים מראש כדי שזה יקרה. 

וכן, על סמך ניסיון העבר, שלא נחתו כאן זלאטן ורונאלדו ברגע שעלינו לשלב בתים, אז עדיף להביא בלם וחלוץ ברמה טובה (ולא מטורפת) מההתחלה, מאשר להמר על אפשרות להביא תותחים שלא נראו כאן באוקטובר.

לא מסכים איתך לגבי זלצבורג. ברור שהסיכויים הם לטובתם, אבל זו זלצבורג פחות טובה מזו שנתנה בראש בליגת האלופות. האלאנד, מינאמינו והוואנג - שלושת שחקני המפתח שלה - עזבו. 

ואם כבר הזכרת נבחרות, אז חלק משחקני זלצבורג משחקים בנבחרת אוסטריה שקיבלה כאן ארבע חתיכות בארץ, למרות ששווי הסגל שלה גדול כנראה פי 10 מזה של ישראל.

בשורה התחתונה, לא צריך לוותר מראש, וזלצבורג תמיד עשתה פאדיחות במוקדמות והפסידה לקבוצות נחותות ממנה וממכבי הנוכחית. 

אני חושב שמכבי, יחסית לעצמה ולסביבת העבודה שבה היא פועלת, היא מקום בריא מאד. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אז מה אתה חושב שהבעיה? חוסר רצון/חוסר ידע/עצלנות/קמצנות... אני לא שואל בציניות. מה מונע ממכבי להביא רכש?

חושב שכל חלון מכבי נתקעים על שמות מסויימים ונמרחים איתם בלי לשים דד ליין אני רוצה להאמין שכן מישהו עובד מאחורי הקלאים אבל עדיין התנהלות לא טובה בקיץ הזה.

3 hours ago, liron1006 said:

עובד חזק רז אמיר... 

על הפורום עובד חזק

מכבי תל אביב מעוניינת בבלם הטורקי סמיח קאיה

הצהובים רוצים לצרף את הטורקי בן ה-29 ששוחרר מספרטה פראג, בה היה גם טל בן חיים, אחרי שמיעט לשחק בשתי העונות האחרונות. בעבר בלט במדי 

צריכים בלם עם רגל שמאל ,ומניע כדור טוב ליד טיבי. 

כנראה ברירת מחדל. 

בראהינו הנפצה אחושרמוטה. 

אולי אם נתגלגל בדרך נס לצמפיונס הוא יפזול לפה, לא יקרה. 

דעה לא פופולארית

לא כזה מתלהב מהמועמדות של סמיח קאיה, לא בגלל היכולת שלו, אלא בגלל שזה מטריד שהוא לא שיחק שנתיים,  אין לנו כלכך זמן לפרויקט כזה אולי יקח לו 3 חודשים להכנס לכושר כמו בן חיים ואם כך המצב היה עדיף שאחד כזה היה חותם ביוני.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

דעה לא פופולארית

לא כזה מתלהב מהמועמדות של סמיח קאיה, לא בגלל היכולת שלו, אלא בגלל שזה מטריד שהוא לא שיחק שנתיים,  אין לנו כלכך זמן לפרויקט כזה אולי יקח לו 3 חודשים להכנס לכושר כמו בן חיים ואם כך המצב היה עדיף שאחד כזה היה חותם ביוני.

שיחק, שיחק בממוצע 15 משחקים לעונה בשנתיים האחרונות.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אם ככה אז אין בעיה, רשמו מיעט לשחק ולא טרחתי לבדוק

יש אצלו ירידה ביכולת (לפי הנתונים) מאז שהגיע לספרטה פראג, לא יודע אם זה בגללו או בגלל מצב הקבוצה או גם וגם.

השאלה מה התכוון מי שכתב מיעט לשחק - הנתונים מראים ממוצע של 15 משחקים (בכל המסגרות) לעונה.