Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אם לא היה כסף ברמה שאי אפשר להביא זר עם משכורות של 300 אלף יורו ומעלה, אז היה קיצוץ מזמן. העובדה שאין עדיין קיצוץ רומזת שאנחנו לא ממש מתים לכסף.

כנראה שמכבי לא מצאו שחקנים מתאימים או שאלה שמצאו לא רצו לבוא. למרות שידעו שנצטרך חיזוק בעמדות האלה כבר מזמן, אז זה מוזר שלא הצליחו למצוא אף אחד...

זה לא אומר כלום.

כדי לקבל את המענק מהמדינה בכל מקרה יצטרכו לקצץ לפחות 30 אחוז לפי מה שהבנתי.

יכול להיות שמחכים לראות כמה הכנסה תהיה מאירופה ומה יהיה תקציב השחקנים הסופי כדי להחליט בדיוק כמה לקצץ לשחקנים.

מצד אחד גם חיפה נראה שמתקשה להביא לפה זרים, מצד שני ב"ש מביאים 3 דרום אמריקאים שנראים טוב על הנייר ובכך משלימים 6 זרים עם פוטנציאל הכי טוב בליגה (הישראלים שלהם ברמת פלייאוף תחתון).

חיפה נעולים על שחקן מאוד מסויים שיש לו בעיות משפטיות ובסוף כנראה ינחת פה.

אני מאמין שגם היו נעולים על מנדזק ששיחק איתם כל הקיץ.

אצלנו לא שומעים כלום.

אני לא אופתע אם הסגל ישאר כמו שהוא.

אולי חנציס יושאל וינסו למכור את גלזר וכהן.

המדיניות רכש מאז עזיבת גורדי/פיירפליי די ברורה. 

לדעתי כמו שמיץ הבין אחרי עידן נמני שאין צורך לעשות רכש במיליונים ורק צריך מאמן רציני עכשיו הוא הבין אחרי גורדי שעדיף לתת הזדמנויות לשחקנים צעירים על פני הבאת זרים יקרים.

ברור שהסגל לא ישאר ככה. משוכנע בזה שבודקים ומנסים להביא זרים.

במיוחד אחרי שדוניס ראה את הקבוצה מול מכבי פ"ת.

די פשוט לראות בסגל הזה את הבעיות, לא יותר מדי, אבל בולטות.

5 hours ago, YoC said:

הגיוני להתחשב בזה שגם כך הפייר פליי חנק אותנו ועל זה תוסיף את משבר הקורונה ואובדן הכנסה עצום.  וכבונוס גם.לא מכרנו שחקן מוביל (אלא שחררנו 2 כאלו בחינם, אבל זה נושא אחר) שזה טוב מקצועית אבל רע לתקציב. 

הבאסה פה שעם השקעה יחסית לא גדולה אפשר היה להביא ליגה אירופית ואולי עם הצעד הנוסף גם ליגת אלופות, אבל אין הרבה מה לעשות..מקווה לבלם וחלוץ זרים.חופשיים סבירים וזהו. 

לפי הטרנספרמרקט אמאדור עבר כהעברה חופשית לסארגוסה, אז אפשר לומר שלושה בחינם.

4 דקות לפני, itanar said:

די פשוט לראות בסגל הזה את הבעיות, לא יותר מדי, אבל בולטות.

הבעיות ידועות ממאי.

חלוץ אין פה מאז וידאר.

20 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

מסתבר שאנחנו יודעים לחרבן את התקציב אפילו בלי ג'ורדי

הסתדרנו מצויין בליגה בעונה שעברה, כבשנו שערים. צ'יקו ושכטר עשו עבודה יעילה. קיבלנו שערים מאצילי מהקישור.

בא ההולנדי, ראה את בלקמן מבקיע כמה שערים במשחקי ידידות ובמשחקים רשמיים, דוניס הגיע, אותו הדבר. אגב גם איביץ' תפס ממנו בהתחלה.

אני חושב שהוא חלוץ סגל טוב, לא באנקר בהרכב.

כן, יצחקי אם יש לו השפעה היה צריך לדחוף לזה אבל צריך לזכור גם את הקורונה ששיבשה את העניינים וששחלוץ מבקיע זה מצרך יקר. 

אני חושב שהרבה יותר חשוב לנו כרגע זה שחקני הגנה שהרבה יותר קל לפגוע בכאלו מאשר שחקני התקפה. 2 בלמים זרים דוברי ספרדית.

בלקמן זו די תעלומה בעיניי. בעונה הראשונה שלו כאן היו רגעים שהוא נראה לי כמו וואקמה עם ת.ז כחולה. שיחק לרוב באגף ובחלק מהזמן עשה צרות למגנים שלא הסתדרו עם הפיזיות והכוח שלו וגם הבקיע 12 גולים.

כשהגיע בשנה שעברה די שמחתי למרות שלא הבנתי חמה בונים עליו כ 9. בעונה שעברה הוא התחיל גרוע ואחר כך לא קיבל הזדמנות. העונה הוא סבבה ועדין אני חושב שהוא לא יכל לשחק חלוץ יחיד. אין לו סיומת מספיק טובה ולא תנועה או התמצאות ברחבה. הוא שחקן אגף או חלוץ שני שיש לו חסרונות אבל שהיתרונות שלו מאוד מועילים בליגה הישראלית

אני חושב שהוא גרוע באגף. הוא די טוב ברחבה, מחוץ לה פחות.

יש לו משחק ראש כנראה הכי טוב בישראל.

אבל הוא לא גולר וזו בעיה לחלוץ שלא מצטיין במשחק השוטף.

2 דקות לפני, snufkin said:

במצב הסגל נכון להיום שווה לנסות את יונתן כהן כ 9

גם את זה אנחנו שומעים כבר שנתיים

בלקמן משחק הכי טוב כשיש לידו עוד חלוץ מקדימה, הוא מעולה בלהוריד כדורים לשחקנים שלידו ולשמור על הכדור שהוא אצלו ברגל. 

בכל מה שקשור לשאר המשחק אין לו יותר מדי מושג. 

45 דקות לפני, itanar said:

הסתדרנו מצויין בליגה בעונה שעברה, כבשנו שערים. צ'יקו ושכטר עשו עבודה יעילה. קיבלנו שערים מאצילי מהקישור.

מסכים איתך שהסתדרנו בעונה שעברה, אבל אני לא רואה את זה נמשך לצערי... אנחנו נחלשנו מאוד בקיץ הזה וסטטיסטית קבוצות מתישהו יפגעו ב3-4 זרים.

אמאדור היסטוריה, גראלדש כנ״ל, צ׳יקו כבר לא פה, שכטר הוא במקרה הטוב סופר סאב במקרה הרע לא מורגש במשחק, יונתן כהן... לאדע אם להגיד בנחרצות כזאת שהוא פתח גרוע את העונה אבל יש ירידה מסוימת ביכולת שלו... אצילי ומיכה כבר לא פה...

אנחנו חייבים חיזוק. עכשיו. אני ממש פסימי לגבי העונה הקרובה...

בליגה הזאת אתה לא צריך לפגוע בינגו ב6 זרים, מספיק 3-4 עם בסיס ישראלי טוב ולקחת אליפות והוכחנו את זה בשנה שעברה.

המצב בקבוצות אחרות הוא כזה - חיפה עם בסיס ישראלי טוב (פחות משלנו אבל טוב) עם רוקאביצה שהוא זר אחד פגיעה בול ועוד כמה זרים עם הברקות מדי פעם (לא זוכר את שרי ווילדסחוט מככבים פה יותר מדי במשחקים מולנו למרות הכדורגללללל) ובעיקר מככבים נגד הקבוצות הקטנות. בליגה ללא מכבי הם לוקחים אליפות בהפרש ניכר. 

אצל ב״ש יש ישראלים ספק בינוניים ספק גרועים ספק כדורים ממריצים (לכאורה!) עם זר אחד שהיה בעונה שעברה על תקן נעדר והעונה כנראה ביחד עם הביטחון שמקבל מאבוקסיס (ומהשופטים שלא מוציאים לו אדום בזמן שהוא דופק מרפק ופותח ת׳ראש לשחקן יריב) יתן תפוקה נאה. עכשיו הם החתימו 2 ארגנטינאים שאם הם יתבררו כבינגו כנראה שהם יהיו שם עד הסוף (כי לליגה הגרועה שלנו זה מספיק, אני בטוח באלף אחוז שהם לא יפסידו למכבי פתח תקווה...) וההפרש בינינו לבינם יוכרע במפגשים הישירים בינינו.

אצלנו המצב הוא כזה - איבדנו קודם כל את המאמן הכי רוצח שיש והכי טוב לאורך עונת ליגה שהיה פה וזו מכה משמעותית. בגזרת השחקנים כרגע יש לנו בסיס ישראלי טוב,הכי טוב בליגה בעיני עד עזיבת מיכה ואצילי ועכשיו די נחלשנו וירדנו קצת לכיוון הרמה של מכבי חיפה. קיוויתי ביחד עם כל העולם שערן יחזור כי ברור לי שאיתו אנחנו אלופים ב10 הפרש אבל זה כנראה לא יקרה.

יש לנו כרגע זר 1 באנקר שזה סאבוריט ובנוסף אנחנו עם גררו שעוד לא ברור מה רמתו ועם ניקוליץ ששבר פה שיאים חדשים וכל מילה נוספת עליו מיותרת.

אנחנו צריכים שני זרים לפחות וזה צועק כל כך. אחד בלם במקום אמאדור שהלך לנו ואחד חלוץ.

הייתי שמח אם היה מצטרף גם מגן ימני זר, אבל כבר הבאנו את בביטון ויש גם את קנדיל ועוד זר עכשיו סתם ייצור עומס על העמדה...

בלי שנביא שני זרים לא יודע מאיפה, אני מאוד מאוד פסימי לגבי העונה הזאת כי יש לנו חולשות וכל הליגה ראתה את זה במשחק הליגה נגד פ״ת ואני בטוח שיהיו מאמנים שילמדו ויבואו נגדנו באותה גישה וטקטיקה.

ההרכב האידיאלי מבחינתי למכבי כרגע הוא:

דניאל

סאבוריט טיבי בלם זר בביטון

גלזר

גולסה ריקן

יוני כהן/טב״ח (בכושרו המלא) חלוץ זר (שכטר סופר סאב) ד.ביטון

בלקמן לאדע איפה הייתי מכניס אותו אולי ברוטציה עם שכטר, הבעיה שלו היא שהוא לא גולר וחייב עוד חלוץ לידו כדי לתת תפוקה ואני לא זוכר את מכבי משחקת עם שני חלוצים מרכזיים בזמן האחרון...

אני מקווה מאוד שיש למכבי 2 שחקנים בקנה שמחכים לראות את התוצאות באירופה כי בלי חיזוק... אני מאוד מאוד פסימי.

הלוואי ונתבדה כולנו.

28 דקות לפני, nirnir20 said:

יונתן כהן נתן גול לפנתאון בסופר קאפ , לא שיחק באירופה ובליגה שיחק פחות ממחצית והיה בסדר. 

איפה בדיוק ראית שהוא לא פתח טוב את העונה? 

קודם כל לדעתי עוד מהפלייאוף העליון הוא בירידה. דבר שני בדיוק בגלל זה כתבתי שאני לא נחרץ בזה, יש איזו תחושה שאחרי ה4-3 הוא הגיע לפיק כלשהו ומאז במקרה הטוב יש במקרה הטוב הבלחות כמו הגול האדיר נגד ב"ש ודברים שלא קשורים לכדורגל (סתם מהראש ההשוואות לזהבי, הפרצופים לאיביץ' כשלא פתח,והייבוש בספסל אחרי תנועת השחיטה, הריב עם בלקמן בכל סוגיית הפנדל וכו') במקרה הרע.

לאדע, אני עוד לא סגור עליו. כמובן לא פוסל ומוחק אותו ומייחל שיתן עוד עונה כמו זו הקודמת עם ספרות כפולות בשערים ובבישולים (ואולי בעצם בגלל זה הציפייה שלי ממנו, כמו גם מדן גלזר, היא יותר מהשאר).

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מסכים איתך שהסתדרנו בעונה שעברה, אבל אני לא רואה את זה נמשך לצערי... אנחנו נחלשנו מאוד בקיץ הזה וסטטיסטית קבוצות מתישהו יפגעו ב3-4 זרים.

אמאדור היסטוריה, גראלדש כנ״ל, צ׳יקו כבר לא פה, שכטר הוא במקרה הטוב סופר סאב במקרה הרע לא מורגש במשחק, יונתן כהן... לאדע אם להגיד בנחרצות כזאת שהוא פתח גרוע את העונה אבל יש ירידה מסוימת ביכולת שלו... אצילי ומיכה כבר לא פה...

אנחנו חייבים חיזוק. עכשיו. אני ממש פסימי לגבי העונה הקרובה...

בליגה הזאת אתה לא צריך לפגוע בינגו ב6 זרים, מספיק 3-4 עם בסיס ישראלי טוב ולקחת אליפות והוכחנו את זה בשנה שעברה.

המצב בקבוצות אחרות הוא כזה - חיפה עם בסיס ישראלי טוב (פחות משלנו אבל טוב) עם רוקאביצה שהוא זר אחד פגיעה בול ועוד כמה זרים עם הברקות מדי פעם (לא זוכר את שרי ווילדסחוט מככבים פה יותר מדי במשחקים מולנו למרות הכדורגללללל) ובעיקר מככבים נגד הקבוצות הקטנות. בליגה ללא מכבי הם לוקחים אליפות בהפרש ניכר. 

אצל ב״ש יש ישראלים ספק בינוניים ספק גרועים ספק כדורים ממריצים (לכאורה!) עם זר אחד שהיה בעונה שעברה על תקן נעדר והעונה כנראה ביחד עם הביטחון שמקבל מאבוקסיס (ומהשופטים שלא מוציאים לו אדום בזמן שהוא דופק מרפק ופותח ת׳ראש לשחקן יריב) יתן תפוקה נאה. עכשיו הם החתימו 2 ארגנטינאים שאם הם יתבררו כבינגו כנראה שהם יהיו שם עד הסוף (כי לליגה הגרועה שלנו זה מספיק, אני בטוח באלף אחוז שהם לא יפסידו למכבי פתח תקווה...) וההפרש בינינו לבינם יוכרע במפגשים הישירים בינינו.

אצלנו המצב הוא כזה - איבדנו קודם כל את המאמן הכי רוצח שיש והכי טוב לאורך עונת ליגה שהיה פה וזו מכה משמעותית. בגזרת השחקנים כרגע יש לנו בסיס ישראלי טוב,הכי טוב בליגה בעיני עד עזיבת מיכה ואצילי ועכשיו די נחלשנו וירדנו קצת לכיוון הרמה של מכבי חיפה. קיוויתי ביחד עם כל העולם שערן יחזור כי ברור לי שאיתו אנחנו אלופים ב10 הפרש אבל זה כנראה לא יקרה.

יש לנו כרגע זר 1 באנקר שזה סאבוריט ובנוסף אנחנו עם גררו שעוד לא ברור מה רמתו ועם ניקוליץ ששבר פה שיאים חדשים וכל מילה נוספת עליו מיותרת.

אנחנו צריכים שני זרים לפחות וזה צועק כל כך. אחד בלם במקום אמאדור שהלך לנו ואחד חלוץ.

הייתי שמח אם היה מצטרף גם מגן ימני זר, אבל כבר הבאנו את בביטון ויש גם את קנדיל ועוד זר עכשיו סתם ייצור עומס על העמדה...

בלי שנביא שני זרים לא יודע מאיפה, אני מאוד מאוד פסימי לגבי העונה הזאת כי יש לנו חולשות וכל הליגה ראתה את זה במשחק הליגה נגד פ״ת ואני בטוח שיהיו מאמנים שילמדו ויבואו נגדנו באותה גישה וטקטיקה.

ההרכב האידיאלי מבחינתי למכבי כרגע הוא:

דניאל

סאבוריט טיבי בלם זר בביטון

גלזר

גולסה ריקן

יוני כהן/טב״ח (בכושרו המלא) חלוץ זר (שכטר סופר סאב) ד.ביטון

בלקמן לאדע איפה הייתי מכניס אותו אולי ברוטציה עם שכטר, הבעיה שלו היא שהוא לא גולר וחייב עוד חלוץ לידו כדי לתת תפוקה ואני לא זוכר את מכבי משחקת עם שני חלוצים מרכזיים בזמן האחרון...

אני מקווה מאוד שיש למכבי 2 שחקנים בקנה שמחכים לראות את התוצאות באירופה כי בלי חיזוק... אני מאוד מאוד פסימי.

הלוואי ונתבדה כולנו.

תומר לוי שואל על שם מי להוציא חשבונית.

7 hours ago, אלחנדרו קניג said:

מכבי רשמו שהם נמכר. השאלה מי אמין יותר. 

יכול להיות שמכבי חירטטו, אבל גם לטרנספרמרקט היו לא מעט טעויות.