Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

11 דקות לפני, snufkin said:

יש לי רעיון מהפכני. בואו נשבית את נושא מלפפונים עד לשמועה/כתבת רכש אופציונלי/פוש על רכש אמיתי (טוב האחרון לא יקרה..). 

זה יקרה בערך כמו שנקבל פוש על רכש.

1 hour ago, Miki6846 said:

מבין את זה, אבל יש לי הרגשה שמגבלות הפיירפליי תחת הקורונה מקשות עלינו מאוד.

לא סתם מכבי לא רכשה את גראלדש.

מה קרה עם ג'ראלדש כנראה לא נדע לעולם.

הרי זה התחיל באופציה על 750, הם כבר היו מוכנים לקבל 500 ולקראת הסוף כבר היו שמועות על 250.

אם אנחנו לא יכולים להביא כזה שחקן ב-250 כנראה מדיניות הרכש העונה היא שחקנים עם כרטיס ביד ועדיף כאלה שלא מרוויחים יותר מ-300-400 גג.

39 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הרי זה התחיל באופציה על 750, הם כבר היו מוכנים לקבל 500 ולקראת הסוף כבר היו שמועות על 250.

אם אנחנו לא יכולים להביא כזה שחקן ב-250 כנראה מדיניות הרכש העונה היא שחקנים עם כרטיס ביד ועדיף כאלה שלא מרוויחים יותר מ-300-400 גג.

הגיוני להתחשב בזה שגם כך הפייר פליי חנק אותנו ועל זה תוסיף את משבר הקורונה ואובדן הכנסה עצום.  וכבונוס גם.לא מכרנו שחקן מוביל (אלא שחררנו 2 כאלו בחינם, אבל זה נושא אחר) שזה טוב מקצועית אבל רע לתקציב. 

הבאסה פה שעם השקעה יחסית לא גדולה אפשר היה להביא ליגה אירופית ואולי עם הצעד הנוסף גם ליגת אלופות, אבל אין הרבה מה לעשות..מקווה לבלם וחלוץ זרים.חופשיים סבירים וזהו. 

38 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

400 זה "לא מרוויח יותר מידי"? זה טופ בליגה, בטח בעידן קורונה. ג'ראלדש זה היה גם דמי מעבר של 500-750 וגם שכר של כ 400 נטו. כנראה שזה יותר מידי למכבי במצב הנוכחי ולכן הלכו על בן ביטון שמשתכר 180. גם אם ספורטינג החליטו להתפשר עכשיו, זה כבר מאוחר מידי ואין טעם להתעסק בזה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחרי סודובה הייתי בטוח שיגיע רכש. התנהלות עצובה.

מבין את הרצון שלך כאוהד.

כמערכת שצריכה להתנהל במסגרת תקציבית מוגבלת זה לא הגיוני להביא רכש שההשפעה שלו על סיכויי העפלה לליגה האירופית מוטלת בספק, כאשר העפלה יכולה להגדיל את מסגרת התקציב בכמה מיליוני יורו.

בטח העונה כשהכנסה כזאת עוד יותר משמעותית כשאין קהל.

36 דקות לפני, שי123 said:

מבין את הרצון שלך כאוהד.

כמערכת שצריכה להתנהל במסגרת תקציבית מוגבלת זה לא הגיוני להביא רכש שההשפעה שלו על סיכויי העפלה לליגה האירופית מוטלת בספק, כאשר העפלה יכולה להגדיל את מסגרת התקציב בכמה מיליוני יורו.

בטח העונה כשהכנסה כזאת עוד יותר משמעותית כשאין קהל.

הרכש היה צריך להיעשות כבר הרבה לפני.

הצורך בבלם וחלוץ היו ידועים מזמן ( בלי קשר לאירופה אנחנו צריכים כאלה) ועד היום כלום. אני לא בטוח שזה ישתנה אחרי ברסט.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מיכה ימריא מחר לקפריסין...

250 לעונה, חתם לשנתיים. אצלנו הרוויח 400 לעונה. את ההפרש בטח ידרוש מאיתנו, גם אצילי

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הרכש היה צריך להיעשות כבר הרבה לפני.

הצורך בבלם וחלוץ היו ידועים מזמן ( בלי קשר לאירופה אנחנו צריכים כאלה) ועד היום כלום. אני לא בטוח שזה ישתנה אחרי ברסט.

לא הבנת.

יכול להיות שעכשיו התקציב מאפשר להביא רק שחקנים בחינם עם שכר של 200 אלף יורו בעונה, ואין סיבה להחתים שחקנים כאלה אם התקציב יגדל ב2 מיליון יורו עוד שבועיים.

3 דקות לפני, שי123 said:

לא הבנת.

יכול להיות שעכשיו התקציב מאפשר להביא רק שחקנים בחינם עם שכר של 200 אלף יורו בעונה, ואין סיבה להחתים שחקנים כאלה אם התקציב יגדל ב2 מיליון יורו עוד שבועיים.

הבעיה שבלי השחקנים האלה יהיה יותר קשה לעלות לשלב בתים אירופי. זה קצת הביצה והתרנגול פה. 

אני מקווה שמה שאתה אומר זה מה שקורה וסגרו עם שחקנים כבר לאחרי ברסט (אני מקווה גם שנצליח לעבור אותם עם הסגל הנוכחי). לצערי קשה לי להאמין בעקבות ההתנהלות של מכבי. 

10 דקות לפני, שי123 said:

לא הבנת.

לאור כמות השחקנעם ששוחררו והחוזים הכבדים שלהם, אני לא חושב שזה התקציב גם אם לוקחים טווח ביטחון בגלל הקורונה.

גראלדש, ציקו, אמדור - כ"א 400 נטו לעונה

מיכה, אצילי -  400-450 נטו כ"א ואלו ישראלים אז עלות מעסיק היא פי 2.

תוסיף את השחרור של עטר ושוינפלד בינואר, את קיצוץ החוזים של ייני ושכטר. 

חסכנו הרבה. גם הכנסנו בערך מליון יורו עד עכשיו מאירופה+טוטו מה שלא היה בעבר.

אני לא חושב שאין תקציב ל 2 שחקנים זרים בשכר של 300-400 ואולי אפילו 500 לאחד מהם. הסיבה שלא הביאו עד עכשיו (לדעתי כמובן) זה בגלל שפשוט לא הצליחו לסגור עם שחקן שהמאמן רוצה. בדומה לסיבה שחיפה עוד לא החתימו זרים.

35 דקות לפני, snufkin said:

250 לעונה, חתם לשנתיים. אצלנו הרוויח 400 לעונה. את ההפרש בטח ידרוש מאיתנו, גם אצילי

400 אחרי קיצוץ של 30 אחוז (קורונה) זה 280

3 דקות לפני, דרום צהוב said:

400 אחרי קיצוץ של 30 אחוז (קורונה) זה 280

ברמת העיקרון, מכבי לא ביצעה קיצוץ רוחבי. היחידים בליגה שעוד לא עשו את זה. לא בטוח בכלל שההשלמה למיכה ואצילי תהיה לסכום אחרי הפחתה

Just now, snufkin said:

ברמת העיקרון, מכבי לא ביצעה קיצוץ רוחבי. היחידים בליגה שעוד לא עשו את זה. לא בטוח בכלל שההשלמה למיכה ואצילי תהיה לסכום אחרי הפחתה

אם לא היה כסף ברמה שאי אפשר להביא זר עם משכורות של 300 אלף יורו ומעלה, אז היה קיצוץ מזמן. העובדה שאין עדיין קיצוץ רומזת שאנחנו לא ממש מתים לכסף.

כנראה שמכבי לא מצאו שחקנים מתאימים או שאלה שמצאו לא רצו לבוא. למרות שידעו שנצטרך חיזוק בעמדות האלה כבר מזמן, אז זה מוזר שלא הצליחו למצוא אף אחד...

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם לא היה כסף ברמה שאי אפשר להביא זר עם משכורות של 300 אלף יורו ומעלה, אז היה קיצוץ מזמן. העובדה שאין עדיין קיצוץ רומזת שאנחנו לא ממש מתים לכסף.

כנראה שמכבי לא מצאו שחקנים מתאימים או שאלה שמצאו לא רצו לבוא. למרות שידעו שנצטרך חיזוק בעמדות האלה כבר מזמן, אז זה מוזר שלא הצליחו למצוא אף אחד...

שורה תחתונה, לא הצליחו עדין לסגור עם אחד מהשחקנים שהמאמן רוצה. אולי זה גם מלמד על סטנדרט גבוה של דוניס וזה טוב. אץיחד עם זאת, מאמן צריך גם לדפוק על השולחן כשצריך חיזוק דחוף לקבוצה. מקווה שהוא עושה את זה.

בניגוד לכולם, אני אהבתי את הראיונות לחוצי הרכש של יוקאנוביץ (המלך)

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע איפה לכתוב את זה, אבל גולסה וחוזז חזרו להתאמן. ניקוליץ' עדיין בגדר נעלם.

גם אחרי שיעזוב אם לא יאריכו לו חוזה צריך לרשום אותו ברשימת פצועים ונעלמים. 

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע איפה לכתוב את זה, אבל גולסה וחוזז חזרו להתאמן. ניקוליץ' עדיין בגדר נעלם.

חוזז (לפחות לפי התמונות) עוד התאמן לפני גמר גביע הטוטו.. 

הרצוי:מחילה לאצילי ומיכה(היו תקוות אחרי המכתבים) , ג׳ראלדס נרכש(גם פה היו עליות ומורדות ) גולסה,ריקן,שכטר וייני מאריכים חוזה(לפחות סומן וי) , אמאדור מוצא לנו אח תאום או נשאר(בינתיים הוא נמכר ואין לי מושג בכמה אם בכלל) ..יאניוטיס עוזב(אחד האנחות רווחה הגדולים ) ניקוליץ עוזב(מסי יעזוב לפניו את ברצלונה) , בן חיים חותם(כתוספת לסגל, כושרו הנוכחי מוכיח למה הוא רק תוספת בינתיים אבל הוא לא תחליף לאצילי כרגע), דן ביטון במקום ניקוליץ וחלוץ  או איזה בונוס שמן כמו זהבי

המצוי:מיכה ואצילי לא נסלחו, ג׳ראלדס הוחלף ב.ביטון, ד.ביטון החליף את מיכה (ולא ניקוליץ) , אמאדור עזב ולא הגיע מחליף , וחלוץ עוד לא נחת , זה המצב

1 hour ago, snufkin said:

לאור כמות השחקנעם ששוחררו והחוזים הכבדים שלהם, אני לא חושב שזה התקציב גם אם לוקחים טווח ביטחון בגלל הקורונה.

גראלדש, ציקו, אמדור - כ"א 400 נטו לעונה

מיכה, אצילי -  400-450 נטו כ"א ואלו ישראלים אז עלות מעסיק היא פי 2.

תוסיף את השחרור של עטר ושוינפלד בינואר, את קיצוץ החוזים של ייני ושכטר. 

חסכנו הרבה. גם הכנסנו בערך מליון יורו עד עכשיו מאירופה+טוטו מה שלא היה בעבר.

אני לא חושב שאין תקציב ל 2 שחקנים זרים בשכר של 300-400 ואולי אפילו 500 לאחד מהם. הסיבה שלא הביאו עד עכשיו (לדעתי כמובן) זה בגלל שפשוט לא הצליחו לסגור עם שחקן שהמאמן רוצה. בדומה לסיבה שחיפה עוד לא החתימו זרים.

המספרים שרשמתי זה סתם בתור דוגמה.

אתה מבין שנכון לרגע זה יש אובדן הכנסה של 30-40 מילון שקלים?

לא יודע בדיוק כמה הכנסה היתה ממכירת מנויים וכרטיסים בשנה שעברה.

במצב כזה הכנסה של 2 מיליון יורו יכולה לשנות את התקציב בצורה מהותית.