Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אשכרה דן ביטון חתם ביום ראשון וכבר הספיק לשחק יותר מניקוליץ' שהגיע לפני שנה וחצי.

חחח מטורף

לא חושב שיצליחו למצוא קבוצה שתקח את השכר של ניקוליץ עד סוך החוזה. בהתחשב בזה ובכך שגם ככה יש לנו מקום ל 3 זרים (גם אם גררו נשאר), אין מה למהר איתו. אני יודע שאמרו את זה הרבה בעבר והתאכזבנו, אבל... אולי בכל זאת האופציה הכי טובה היא לנסות להפיק ממנו תועלת בתור שחקן כדורגל במכבי 

לניקוליץ', מכורח המציאות, יש הזדמנות בהחלט אחרונה. אין מה להיכנס איתו להרפתקאות מו"מ ושחרור כרגע, יש למכבי עוד מקום ל 3 זרים (משאיר את גררו), ומי יודע מה יקרה..

בלם וחלוץ, את הזר האחרון אני שומר למקרה שגלזר נמכר.

(החלום הוא בכלל שספורטינג יבינו שאין להם ברירה ויחזירו לנו את ז'ראלדש, ואת בן ביטון נעביר בהשאלה ביחד עם הצעירים)

3 דקות לפני, שורה said:

מה השכר של ניקוליץ?

לפי מהפרסומים 350 אלף לעונה לא כולל בונוסים. בזמנו, להביא אוצו בחינם זה היה שיחוק מטורף וכדי למשוך אותו היה צריך לתת שכר גבוה וחוזה ארוך. מי האמין שהוא יהיה פצוע לכל כך הרבה זמו

https://sports.walla.co.il/item/3202492

בגלל שרוב הזרים עזבו הקיץ אז המכסה די ריקה אז גם אם יביאו בלם, חלוץ וקשר/כנף זרים עדיין יהיה מקום להשאיר את ניקוליץ' וגררו כזרים אצלנו בסגל

3 דקות לפני, Shlomix said:

וואלה שווה לתת לו איזה 10 דקות בגמר הטוטו, גם ככה הוא לא ישחק מול סודובה.

אתה רוצה לגמור אותו לגמרי אני מבין? הבן אדם לא התאמן מאז שהתחילה הקורונה ולא שיקח כמעט שנתיים. לתת לו לשחק נגד סכנין זה להרוג אותו. גם ל10 דקות.

10 דקות לפני, Shlomix said:

וואלה שווה לתת לו איזה 10 דקות בגמר הטוטו, גם ככה הוא לא ישחק מול סודובה.

אתה רוצה להעמיס עליו 10 דקות משחק רצופות באינטנסיביות של גמר טוטו? זה יגמורצלו את הקריירה, מקסימום להכניס אותו דקה 88 כזה בתקווה לא תהיה תוספת זמן 

אתה בטח חושב שאני צוחק/ציני אז אני אזכיר שהוא שיחק פחות מ10 דקות במשך השנה וחצי האחרונות אז איך אפשר לתת לו לשחק במכה אחת את אותה כמות דקות שעשה בשנה וחצי? לא תשאר רצועה אחת מחוברת אצלו אחרי זה.

24 דקות לפני, Shlomix said:

הוא מתאמן כבר חודש וחצי באופן אישי למיטב הבנתי.

אבל צודקים, שכחתי שזו סכנין. לחכות עם זה.

מתאמן עם כדור או סתם מרים משקולות?

47 דקות לפני, אקיטה said:

לניקוליץ', מכורח המציאות, יש הזדמנות בהחלט אחרונה. אין מה להיכנס איתו להרפתקאות מו"מ ושחרור כרגע, יש למכבי עוד מקום ל 3 זרים (משאיר את גררו), ומי יודע מה יקרה..

בלם וחלוץ, את הזר האחרון אני שומר למקרה שגלזר נמכר.

(החלום הוא בכלל שספורטינג יבינו שאין להם ברירה ויחזירו לנו את ז'ראלדש, ואת בן ביטון נעביר בהשאלה ביחד עם הצעירים)

מה באמת עם ג'ארלדש מצא כבר קבוצה חדשה?

תאמת שאני חושב על זה יש לנו כרגע בהנחה שדן גלזר ויוני נשארים, רק 23 שחקנים בטוחים(טננבאום, פרץ:ביטון,קנדיל,טיבי,ייני,פיבן,בלם זר,דוידזאדה,סבוריט:גלזר,ברסקי,ריקן,פרץ,גולסה,ביטון:בן חיים,אלמוג,חוזז,כהן,בלקמן,שכטר,זר) בנוסף יש את עמית גלזר, קארצב, גררו, עידו שחר, בלטקסה, ניקוליץ' , בר כהן וחאנצ'ס בסגל הרחב שלא ידוע אם חלק מהם ישארו או יושאלו או ישוחררו(ניקוליץ') ויש לנו כרגע רק זר אחד שהוא וודאי(סבוריט) ואליו כמו שאמרתי אולי אמורים להצטרף בלם וחלוץ כנראה אז 3 ויש את ניקוליץ' שבעצם הבאנו אותו להיות גיבוי למיכה וכרגע אנחנו רק עם ביטון, אולי באמת צריך לשקול במידה וניקוליץ' יעזוב לחפש מחליף זר או לתת לחלומות של אדביסי להתגשם של לתת לבר כהן, שחר או חנצ'יס את המקום בסגל.

בכל אופן מכבי עובדים יפה עם הזרים כרגע, הם משאירים עמדות שאין להם מחליף פתוחות.. לאלה שתהו, כנראה שחושבים גם על היום שאחרי המוקדמות ובמידה ויצטרכו חס ושלום למכור את גלזר או יוני ולהשאיר מקום לזר בעמדה שיהיה קשה להביא מחליף.

1 hour ago, snufkin said:

לפי מהפרסומים 350 אלף לעונה לא כולל בונוסים. בזמנו, להביא אוצו בחינם זה היה שיחוק מטורף וכדי למשוך אותו היה צריך לתת שכר גבוה וחוזה ארוך. מי האמין שהוא יהיה פצוע לכל כך הרבה זמו

https://sports.walla.co.il/item/3202492

אנשים שאני מכיר במכבי ,ראו אותו מתאמן ואמרו שהוא שחקן אדיר 

11 דקות לפני, thunderbolt said:

רגע באמת עכשיו או שסתם הטרלה?

dont-give-me-hope-meme-3-768x409.jpg

את האמת שיצא לי לראות תקצירים של הקבוצה שלו כשהוא רק הגיע והוא באמץףת איכותי מאוד בבעיטה ובמסירה. לדוגמא במוקדמות האירופית עם דינמו ברסט הם שיחקו נגד זניט וניצחו 4-0 בבית !! הוא כבש שני שערים ובישל אחד.

13 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מעניין אותי אם מכבי מבוטחים במקרה כזה ומקבלים החזר מביטוח על השכר שלו.

יש חיה כזו?

הביטוח משלם את רוב השכר שלו כל עוד הוא לא כשיר רפואית לשחק כדורגל