Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

55 דקות לפני, Keano said:

שיחקו ביחד בציריך

שלא יגמור כמו מוטי בננה בציריך. 

קדימה ללחוץ את סאדיקו. מאז שתפר אותנו בנבחרת ידעתי שהוא מכביסט. פיניש פרסט קלאס ולא רואה בעיניים. חייב לחתום אצלנו.

לפי רז אמיר עידו שחר יושאל ככל הנראה להפועל חיפה. אחלה ממש לדעתי, מקווה שיוכל לשתף פעולה יחד עם אלטמן על המגרש.

רק שהשאלה תצא לפועל אחרי גמר הטוטו (אם אכן יתקיים בשבת הקרובה) כי אני מאמין שנראה כל המושאלים-חוזרים הזמניים בהרכב.

7 דקות לפני, דקסטר said:

לפי רז אמיר עידו שחר יושאל ככל הנראה להפועל חיפה. אחלה ממש לדעתי, מקווה שיוכל לשתף פעולה יחד עם אלטמן על המגרש.

רק שהשאלה תצא לפועל אחרי גמר הטוטו (אם אכן יתקיים בשבת הקרובה) כי אני מאמין שנראה כל המושאלים-חוזרים הזמניים בהרכב.

איך יואב כץ אוהב לקבל מאיתנו מושאלים.

לא יודע מה התפקיד המדויק של עידו שחר, אבל צריך עוד קשר אחד לפחות מהילדים שלנו שיודע לעשות הגנה טוב בהנחה שאולי גלזר ימכר או ברסקי שכרגע את האמת לא הרשים אותי יתר על המידה בשנתים האחרונות, מכל הקשרים המרכזיים הוא היה הכי פחות מרשים לדעתי, שחקן הרכב לגיטימי בקבוצות כמו הפועל חיפה וכ'ו ופחות לקבוצות צמרת...איך עידו שחר? חזק ? פיזי? יודע לעשות הגנה? אולי צריך לשקול בכל זאת להשאיר את קארצב.

1 hour ago, erantheking21 said:

לא יודע מה התפקיד המדויק של עידו שחר, אבל צריך עוד קשר אחד לפחות מהילדים שלנו שיודע לעשות הגנה טוב בהנחה שאולי גלזר ימכר או ברסקי שכרגע את האמת לא הרשים אותי יתר על המידה בשנתים האחרונות, מכל הקשרים המרכזיים הוא היה הכי פחות מרשים לדעתי, שחקן הרכב לגיטימי בקבוצות כמו הפועל חיפה וכ'ו ופחות לקבוצות צמרת...איך עידו שחר? חזק ? פיזי? יודע לעשות הגנה? אולי צריך לשקול בכל זאת להשאיר את קארצב.

אני חושב שקארצב ישאר, לפחות עד שתתבהר התמונה עם גלזר וטבעי ששחר יושאל לפניו. לא תחזיק את שניהם. 

9 hours ago, turgi said:

מצב נכון לעכשיו.

מאמן: דוניס

מאמנים: יוונים ואיזה מונטנגרי מפעיל תא גזים באושוויץ.

שוערים: טננבאום, דניאל פרץ.

מגן ימני: קנדיל, בן ביטון.

בלמים: טיבי, פיבן, ייני.

מגן שמאלי: סאבוריט, דוידזאדה, בלטקסה.

קשרי אמצע: גלזר, פרץ, ריקן, גולסה, דן ביטון, ברסקי, ניקוליץ', עידו שחר, קארצב, בר כהן.

כנפיים: יונתן, אלמוג, בן חיים, חוזז, חנציס.

חלוץ: בלקמן, גררו, שכטר.

פצועים בקו נטוי, מודגשים מסיימים חוזה בקיץ 2021 (לפחות לפי מה שמצאתי בתקשורת)

בלקמן מסיים אבל יש לנו אופציה. באותו סטטוס - גלזר, חוזז, דן ביטון, בן ביטון ודניאל פרץ.

4 hours ago, erantheking21 said:

ברור שקארצב נשאר, עבר השאלות ב2 קבוצות ליגת על שונות הוא בשנת חוזה, אם אתה משאיל אותו הסיפור נגמר. הוא גם המחליף לגלזר כשיעזוב

Just now, תמיר8 said:

ברור שקארצב נשאר, עבר השאלות ב2 קבוצות ליגת על שונות הוא בשנת חוזה, אם אתה משאיל אותו הסיפור נגמר. הוא גם המחליף לגלזר כשיעזוב

יותר מחליף לפרץ מגלזר. אבל כן, חייב להשאר ולהלחם על המקום (לצורך העניין אני גם משחרר את ברסקי אם זה מה שיהיה צריך כדי שיהיה לו מקום בסגל)

1 דקה לפני, Miki6846 said:

איזה כיף יהיה לראות משחקים של קישור גלזר פרץ קארצב

גם שנתיים אחרי מרגישים את ההבדל שג'ורדי עשה, איזה החלטה גאונית הייתה לצרף אותו

איזה כיף? אתה נהנה לראות סתם מסירות לרוחב ואחורה? מה קארצב עשה או הראה עד עכשיו שכולם פה מכניסים אותו להרכב?

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איזה כיף? אתה נהנה לראות סתם מסירות לרוחב ואחורה? מה קארצב עשה או הראה עד עכשיו שכולם פה מכניסים אותו להרכב?

לא שאני חושב שהוא צריך להיית ישר בהרכב אבל איזה מסירות אחורה ורוחב ראית ממכבי מול ב"ש כשפתחו גלזר-פרץ-קארצב?

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צריכים לחדש לקראצב את החוזה. אם לא הוא יכול לחתום בכל קבוצה כבר בינואר.

החוזה של קארצב הוא עד סוף 21/22 (לפי רז אמיר)

5 hours ago, הנדון said:

איך יואב כץ אוהב לקבל מאיתנו מושאלים.

הוא אוהב חינם.

מבחינתו גם להשביח למכבי חיפה שחקנים כל עוד הוא לא משלם

13 hours ago, turgi said:

מצב נכון לעכשיו.

מאמן: דוניס

מאמנים: יוונים ואיזה מונטנגרי מפעיל תא גזים באושוויץ.

שוערים: טננבאום, דניאל פרץ.

מגן ימני: קנדיל, בן ביטון.

בלמים: טיבי, פיבן, ייני.

מגן שמאלי: סאבוריט, דוידזאדה, בלטקסה.

קשרי אמצע: גלזר, פרץ, ריקן, גולסה, דן ביטון, ברסקי, ניקוליץ', עידו שחר, קארצב, בר כהן.

כנפיים: יונתן, אלמוג, בן חיים, חוזז, חנציס.

חלוץ: בלקמן, גררו, שכטר.

פצועים בקו נטוי, מודגשים מסיימים חוזה בקיץ 2021 (לפחות לפי מה שמצאתי בתקשורת)

עד מתי ברסקי חתום?

2022. וואלה מעניין אם הוא יסיים את החוזה, יש צעירים שדופקים בדלת

נערך על ידי תמיר8

7 hours ago, שורה said:

הרכש המיועד ארמנדו סאדיקו מברך את אבי ריקן על הזכייה בסופרקאפ

Screenshot_4.thumb.png.a9c85ceca8a3114388c854390c28b988.png

לא עקבתי אחרי השמועות עליו, יודע כמה שערים/בישולים היו לו בעונה האחרונה?