Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

חוץ מדן ובן ביטון לא הבאת אף אחד

הרבה תותחים כבדים עזבו

הרבה "החתמות" זה הארכות חוזה של שחקנים שהזדקנו בעוד שנה

שלושת רבעי צעירים שכרגע בסגל בדרך להשאלה

יש תחושה של התחזקות ועבודה בגלל כל הפושים אבל כרגע אנחנו במינוס מעונה שעברה

הרבה תלוי בחלוץ זר והצעירים שישארו ויעשו התקדמות הם בעצם ההבדל בין הסגלים כרגע

אנחנו עדין פייבוריטים לעונה הבאה אבל יש פה תחושת אופוריה לטעמי

הביאו מאמן שאיביץ' אומר שהוא יותר טוב ממנו.

הגיעו בן דיטון, דן ביטון וטב"ח, לבינתיים.

גולסה, שכטר וריקן חתמו על הארכות חוזים. אמנם הזדקנו בעוד שנה אבל הם חשובים למערכת, מצד שני שנה הבאה אלמוג וחוזז יקבלו יותר דקות ומקום בקבוצה כחלק מתהליך ההתבגרות וההזדקנות של הסגל.

קארצב חזר מהשאלה והוא ישאר בודאות. יש לך עוד צעירים מוכשרים כמו בלטקסה, שחר, גררו, חנצ'יס, בר כהן, גלזר הקטן שחלקם ישארו.

כן חסר חלוץ במקום צ'יקו ובלם במקום אמאדור. זה בדיוק מה שאמרתי שחסר וזה גם יגיע. 

אין קבוצה בארץ שמתקרבת להיות במצב שלנו וזה עוד אחרי שהיו לנו 2 עזיבות משמעותיות שלא קשורות בכלל לצד המקצועי

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

נכון, אבל עדין אנחנו במינוס

המינוס הכי בולט כרגע זה בלם שצריך לבוא במקום אמאדור ואז חלוץ זר שצריך לחפר על השערים של צ'יקו ואצילי (יחד עם דן ביטון ואיילון אלמוג). ולכן האמירות על בלם וחלוץ וסגרנו את הסגל נכונות.

ולפני שתגיד ג'ראלדש אני סומך על קנדיל (לפחות לליגה) בדיוק בגלל העונה הראשונה של איביץ', זה לא מינוס מובהק.

1 דקה לפני, אדביסי said:

טננבאום, פרץ

קנדיל, ביטון, סאבוריט, דוידזאדה

בלם זר, ייני, פיבן, טיבי

גלזר, פרץ, קארצב, גולסה, ניקוליץ', ריקן, דן ביטון

טב"ח, אלמוג, יוני, חוזז, גררו

בלקמן, שכטר, חלוץ זר

יהיה משהו דומה לזה אני מאמין. לא רחב יותר מעונה שעברה ואולי העונה נהיה גם באירופה.

3 דקות לפני, אדביסי said:

טננבאום, פרץ

קנדיל, ביטון, סאבוריט, דוידזאדה, בלטקסה

בלם זר, ייני, פיבן, טיבי

גלזר, פרץ, קארצב, שחר, ברסקי, גולסה, ניקוליץ', ריקן, בר כהן, דן ביטון

טב"ח, אלמוג, יוני, חוזז, גררו, חנצ'יס

בלקמן, שכטר, חלוץ זר

נניח שאני מוריד מהסגל הזה את גררו, חנצ'יס, כהן ועמית גלזר שבטח יצאו להשאלה, אולי גם שחר

זה עדיין סגל ענק, גדול מאוד, גדול מדי, וזה מבלי שהוספתי את הזרים. אני מקווה שיביאו בלם זר קודם כל ואחרי זה יתעסקו בלחתוך קצת את הסגל לפני שממשיכים לחזק את הסגל.

צריך לשקול להיפרד מפיבן, בלטקסה וברסקי... מבאס אין מה לעשות

מה להיפרד מפיבן מהההההההה

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

חוץ מדן ובן ביטון לא הבאת אף אחד

הרבה תותחים כבדים עזבו

הרבה "החתמות" זה הארכות חוזה של שחקנים שהזדקנו בעוד שנה

שלושת רבעי צעירים שכרגע בסגל בדרך להשאלה

יש תחושה של התחזקות ועבודה בגלל כל הפושים אבל כרגע אנחנו במינוס מעונה שעברה

הרבה תלוי בחלוץ זר והצעירים שישארו ויעשו התקדמות הם בעצם ההבדל בין הסגלים כרגע

אנחנו עדין פייבוריטים לעונה הבאה אבל יש פה תחושת אופוריה לטעמי

אנחנו בסדר. יש עמדות סגורות עם עומק, ויש עוד שני תפקידים קריטים להביא. בעיקר מעניינת הגישה של דוניס. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סך הכל אני מסכים איתך פנחס. הרוב תלוי בבלם ובחלוץ שיגיעו. 

בכל מקרה גם אם נהיה פחות טובים מעונה שעברה אנחנו עדיין הקבוצה הכי טובה פה. אני מאמין שהעונה גם נראה התקדמות גדולה מבחינת מספרים מצד אילון אלמוג ויונתן כהן. 

אני גם בונה על אלמוג, באליפות איביץ׳ 1 כהן היה סטייל אלמוג ובאליפות השנייה הפך לשחקן הרכב לגיטימי

כהן אמנם נשאר אבל אני מצפה מאיילון אלמוג להשתדרג ולתת תפוקה פחות או יותר כמו כהן

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יהיה משהו דומה לזה אני מאמין. לא רחב יותר מעונה שעברה ואולי העונה נהיה גם באירופה.

רק 5 זרים.

חבל שמיהרו עם בן ביטון... היה אפשר וצריך להביא מגן זר, זה מינוס גדול לעומת עונה שעברה, ואני מת על קנדיל וחושב שהוא מגן מצוין

1 דקה לפני, אדביסי said:

רק 5 זרים.

חבל שמיהרו עם בן ביטון... היה אפשר וצריך להביא מגן זר, זה מינוס גדול לעומת עונה שעברה, ואני מת על קנדיל וחושב שהוא מגן מצוין

יכול להיות שיגיע עוד זר במידה ויונתן או גלזר ימכרו. יש המון זמן עד לסוף החלון. 

גם לא קל להביא לפה זרים בכל מקרה.

Just now, אדביסי said:

אם לא נגיע לאירופה אז בסגל שרשמתי הוא ימצא את עצמו ברוב המשחקים ביציע, כנ"ל ברסקי

ואם טיבי נפצע?

ייני לא מראה כשירות גדולה בשנה האחרונה

מה אני עונה לך בכלל ברצינות...

Just now, פנחס שוף said:

ואם טיבי נפצע?

ייני לא מראה כשירות גדולה בשנה האחרונה

מה אני עונה לך בכלל ברצינות...

כל מה שאני רושם זה בהנחה שלא עולים לאירופה.

לא אוהב לשחק במשחק הניחושים.

בסופו של דבר, בסגל שציינתי, בלי אירופה, יצא מצב שברוב המשחקים פיבן וברסקי יהיו מחוץ לסגל.

אם אתה חושב שזה מצב בריא זאת זכותך. אני לא בעד

2 דקות לפני, אדביסי said:

כל מה שאני רושם זה בהנחה שלא עולים לאירופה.

לא אוהב לשחק במשחק הניחושים.

בסופו של דבר, בסגל שציינתי, בלי אירופה, יצא מצב שברוב המשחקים פיבן וברסקי יהיו מחוץ לסגל.

אם אתה חושב שזה מצב בריא זאת זכותך. אני לא בעד

אם בעבר היו בסגל 23 שחקנים כשאפשר לרשום 18 אז הפעם יהיו 25 שחקנים שמותר לרשום 20.

במכבי יש מלחמה לא רק על ההרכב אלא על מי בכלל יירשם לסגל המשחק. זאת תחרות בריאה וטוב שיש אותה, צריך שיהיו יותר מ20 שחקני סגל.

בעונה האחרונה, ברסקי היה מחוץ לסגל הרבה מאוד. ייני היה פצוע ולא חלק מהסגל. עטר בתחילת העונה לא ראה סגל. זה חלק מהעניין של הקבוצה וזה בסדר לא צריך להתרגש

אני מאמין שאם נתקדם באירופה נראה הרכב כזה:

דניאל 

סאבוריט, בלם זר, טיבי, בן ביטון

גלזר

פרץ גולסה

אלמוג, חלוץ זר, יונתן 

תוסיפו אליהם את טב"ח מהספסל שישגע את היריבה שכנראה תהיה עייפה, דן ביטון שיכניס רעננות לקישור ולמשל ריקן או קארצב לחלק האחורי. זה יכול להיות משוגע. 

חייבים להילחם על אירופה. יש לנו את היכולת.

מסקרן אותי לראות את המשחקים שלנו תחת דוניס.

Just now, תמיר8 said:

אם בעבר היו בסגל 23 שחקנים כשאפשר לרשום 18 אז הפעם יהיו 25 שחקנים שמותר לרשום 20.

במכבי יש מלחמה לא רק על ההרכב אלא על מי בכלל יירשם לסגל המשחק. זאת תחרות בריאה וטוב שיש אותה, צריך שיהיו יותר מ20 שחקני סגל.

בעונה האחרונה, ברסקי היה מחוץ לסגל הרבה מאוד. ייני היה פצוע ולא חלק מהסגל. עטר בתחילת העונה לא ראה סגל. זה חלק מהעניין של הקבוצה וזה בסדר לא צריך להתרגש

לא מת על זה, במיוחד כשיש שחקני בית שיכולים להחליף אותם בעשירית שכר.

אבל בסדר אם השחקנים לא מתלוננים גם אני לא אתלונן.

1 דקה לפני, אדביסי said:

לא מת על זה, במיוחד כשיש שחקני בית שיכולים להחליף אותם בעשירית שכר.

אבל בסדר אם השחקנים לא מתלוננים גם אני לא אתלונן.

אתה תתלונן עד החסימה כי זה רק מה שאתה יודע לעשות 

איבדנו בלם ומגן ימני אדירים.

אף על פי כן, אם גלזר נשאר אני רגוע. אם גם גלזר יעזוב אנחנו נהיה תלויים מאוד באופי של החמישיה האחורית שלנו, בשיטת המשחק ובדגשים של המאמן 

לליגה

טננבאום

סבוריט זר טיבי קנדיל

גלזר גולסה

אלמוג ביטון יוני

זר

אני חושב שזה אחד ההרכבים הכי חזקים בשנים האחרונות, בטח מאז עזיבת ג'ורדי וערן. הזוי שהשארתי מחוץ להרכב את פרץ, ביטון, ריקן, שכטר, בלקמן אבל כמו שאנחנו כבר יודעים, במשך העונה לכולם מגיעה ההזדמנות.

אם לאמר את האמת, אני חושב שניקח אליפות גם עם צמד בלמים של ייני/פיבן+טיבי ושכטר/בלקמן חלוצים אבל לאירופה לא חושב שנאכל להעפיל ככה.

דבר אחרון, להשאיר את ברסקי וקארצב בסגל. אי אפשר לדעת מה יהיה כמו גם אם נמכור את גלזר או פרץ בינואר לדוגמא, עידו שחר חייב לקבל דקות בהשאלה לעונה הקרובה.

53 דקות לפני, Mtamir said:

המינוס הכי בולט כרגע זה בלם שצריך לבוא במקום אמאדור ואז חלוץ זר שצריך לחפר על השערים של צ'יקו ואצילי (יחד עם דן ביטון ואיילון אלמוג). ולכן האמירות על בלם וחלוץ וסגרנו את הסגל נכונות.

ולפני שתגיד ג'ראלדש אני סומך על קנדיל (לפחות לליגה) בדיוק בגלל העונה הראשונה של איביץ', זה לא מינוס מובהק.

אני מאוד אוהב את קנדיל, ג'ארלדש זה רמה אחרת לחלוטין, כל שחקן ישראלי שתביא יהיה מינוס מובהק מולו.

אני אתפלא אם צריך 2 ידיים בשביל לספור כמה פעמים עברו את ג'ארלדש בשנה שעברה.

שחקן שלא טועה בהגנה, תמיד קר רוח, תורם להתקפה, זה מסוג השחקנים שלדעתי הם תקרת הזכוכית שלנו, אי אפשר להביא יותר טוב מזה.

Having said that, לא אומר שצריך להביא חיזוק זר לעמדת המגן בזמן שיש לנו 2 ישראלים בכירים בעמדה, רק מתייחס לנקודה שהעלת.

בסופו של דבר הרבה יקום ויפול על הזרים שנביא. אם נצליח להנחית פה חלוץ רציני ובלם איכותי (כנראה הוא יהיה פחות טוב מאמאדור ועדיין) זאת אמורה להיות עונה אדירה.

אולי בגלל שדוניס מאמן ותיק יותר הוא יצליח להביא מציאות.

15 דקות לפני, קובי השועל said:

לליגה

טננבאום

סבוריט זר טיבי קנדיל

גלזר גולסה

אלמוג ביטון יוני

זר

אני חושב שזה אחד ההרכבים הכי חזקים בשנים האחרונות, בטח מאז עזיבת ג'ורדי וערן. הזוי שהשארתי מחוץ להרכב את פרץ, ביטון, ריקן, שכטר, בלקמן אבל כמו שאנחנו כבר יודעים, במשך העונה לכולם מגיעה ההזדמנות.

אם לאמר את האמת, אני חושב שניקח אליפות גם עם צמד בלמים של ייני/פיבן+טיבי ושכטר/בלקמן חלוצים אבל לאירופה לא חושב שנאכל להעפיל ככה.

דבר אחרון, להשאיר את ברסקי וקארצב בסגל. אי אפשר לדעת מה יהיה כמו גם אם נמכור את גלזר או פרץ בינואר לדוגמא, עידו שחר חייב לקבל דקות בהשאלה לעונה הקרובה.

ממש הגיוני להשאיר את השחקן (שור פרץ)הכי טוב בקבוצה מחוץ להרכב..

חייבים לפגוע עם בלם זר

אחרי השחרור של יאניוטיס  הייתי שוקל להחתים אפילו 2 בלמים זרים.

חלוץ זר גם חייב להגיע 

לא הייתי בונה עונה על בלקמן ושכטר.

הסימן שאלה הכי גדול זה השארתם של גררו והפצוע הניצחי ניקוליץ