Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

7 דקות לפני, ebibo said:

מסוג ההודעות הכי שנואות עליי, כל הצועקים לתת לצעירים לשחק לכולם בלי אבחנה זה בדיוק אותם אלו שיצעקו ביזיון וחרפה אם לא ניקח אליפות עם בר כהן, זה אותם אנשים תמיד, שיביאו את דן ביטון שנראה מעולה לפני שיצא לחו"ל, אם יש מישהו טוב ממנו הוא ישחק לפניו, מכבי זה לא חיפה וזה לא הפועל תל אביב, מי שיותר טוב משחק

לא אמרתי שצריך לרוץ עם בר כהן בהרכב, אבל הוא כן יכול לתת גוון שונה מהספסל, בטח כשברסקי-שחר-קארצב הם די דומים במהות שלהם.

לדעתי חבל להביא את דן ביטון כדי לתת מענה לצורך ספציפי מאוד שאני לא בטוח שנצטרך אותו בכלל.

אגב אני יחסית מחזיק מדן ביטון, אחד מהישראלים היחידים שרואים משחק ויש לו שמאלית נהדרת, אבל לא חושב שצריך אותו. לא בקיץ הזה בכל אופן

1 דקה לפני, אדביסי said:

לא הבנתם אותי, לא התכוונתי שדן ביטון קשר אמצע, הוא לא. אתם בונים עליו בתור 10. אבל כדי שהוא ישחק כ-10 צריך לא לשחק ב4-3-3 (שם מצבת הקישור שרשמתי רלוונטית) או שדן ביטון ישחק באגף והוא איטי מאוד ולא יכול לשחק שם.

גם הקישור ההתקפי שלנו מפוצץ. אלמוג, כהן, טב"ח, חוזז, בלקמן/חנצ'יס...

לא אוהב את זה יותר מדי, אלא אם כן נעלה לבתים זה יהיה סגל מפוצץ. תזכרו שאפשר לרשום רק 18 שחקנים, לא 81

לפחות מול ב"ש שיחקנו סוג של 4231 כשפרץ סוג של 10. לא בטוח שזה לא בתיאום עם דוניס

דווקא מתאים בובה.

אם נשחק בבית אירופי אז חייבים אותו .

במיוחד שמיכה ואצילי בחוץ

+ כל שחקן שיכול לחזק את היריבות ואני יכול להביא שמבחינתי יביא בקבוקי מים העיקר לא לחזק את היריבות . 

1 דקה לפני, דקסטר said:

לפחות מול ב"ש שיחקנו סוג של 4231 כשפרץ סוג של 10. לא בטוח שזה לא בתיאום עם דוניס

דווקא מתאים בובה.

שונא את המערך הזה, לא חושב שנשחק איתו.

לא כשיש לנו קשרים כמו פרץ, גלזר וגולסה ועל הספסל את קארצב, שחר וברסקי.

צריך להמשיך עם ה4-3-3, זה הוכיח את עצמו העונה, יותר חשוב להכתיב את הקצב ולעשות משחק לחץ רצחני מאשר להיות קבוצה "אטרקטיבית" כמו חיפה

17 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחלה שחקן דן ביטון, בדיוק בעמדה שאנחנו צריכים.

אבל זה אומר שמיכה סופית בחוץ כנראה - לכל מי שפינטז שעדיין יהיה סיכוי שיישאר בסוף.

מיכה בחוץ כבר חודשיים, כל השאר זה סתם פנטזיות בלי ביסוס.

9 דקות לפני, Insigne said:

בדיוק.

תנו למי שטוב לשחק. מי שנותן את הכל על המגרש = מבחינתי גדל במועדון.

כל הקשקושים האחרים זה חרטה. 

שיהיו בליגה גם 12 זרים. נכון שמרגש לראות שחקנים כמו דן גלזר ויונתן כהן וזו בדיוק ההוכחה שמי שטוב משחק.

טוב, זה לא בדיוק ככה. (א) המועדון, הקהל, תמיד אוהב לראות שחקני בית משחקים. זה לא שונה במקרה הזה (ב) אם יש לך שחקן שהוא "קצת" פחות טוב משחקן פוטנציאלי, לא בטוח בכלל ששווה לך להשקיע בקנייה/משכורת של ליגיונר שחזר מחו"ל. ויותר מזה (ג) אם במבט לעתיד, בר כהן יש פוטנציאל גבוה אז בהחלט יכול להיות שמכבי לא צריכה לרכוש שחקן חדש, אלא להשקיע בשחקן קיים מתוך ידיעה שזה ישתלם יותר לטווח הארוך, אפילו אם קצת נכווה מזה כרגע

אני לא אוהב את האוטומטיות של ההודעות של אדביסי, וגם לא יודע אם הוא צודק או לא, לא חושב שמישהו יכול לדעת מה עדיף למכבי העונה בסיטואציית כהן vs. ביטון, אבל זה יותר מורכב מ-"מי שטוב ישחק"

Just now, אדביסי said:

שונא את המערך הזה, לא חושב שנשחק איתו.

לא כשיש לנו קשרים כמו פרץ, גלזר וגולסה ועל הספסל את קארצב, שחר וברסקי.

צריך להמשיך עם ה4-3-3, זה הוכיח את עצמו העונה, יותר חשוב להכתיב את הקצב ולעשות משחק לחץ רצחני מאשר להיות קבוצה "אטרקטיבית" כמו חיפה

יופי שאתה שונא. יש מאמן שהוא מבין קצת יותר ממך והוא יחליט.

15 דקות לפני, אדביסי said:

לא צריך את דן ביטון! בשביל מה? בשביל עמדה ספציפית שממילא בקושי ישתמשו בה כשיש מצבת קישור של גולסה, פרץ, גלזר, קארצב, ברסקי ושחר?

מיותר מאוד, תנו לבר כהן לשחק, הוא יהיה יותר טוב

חחח

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יופי שאתה שונא. יש מאמן שהוא מבין קצת יותר ממך והוא יחליט.

אמרתי שלא?

בכל מקרה המערך הזה לא מתאים לסגל שלנו.

יהיה בדיוק שחקן אחד שיכול לשחק כ10 והוא לא שרי ולא ז'וסוואה ששווה לעוות את כל המערך בשבילו.

הסגל הזה בנוי ל-433.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

טוב, זה לא בדיוק ככה. (א) המועדון, הקהל, תמיד אוהב לראות שחקני בית משחקים. זה לא שונה במקרה הזה (ב) אם יש לך שחקן שהוא "קצת" פחות טוב משחקן פוטנציאלי, לא בטוח בכלל ששווה לך להשקיע בקנייה/משכורת של ליגיונר שחזר מחו"ל. ויותר מזה (ג) אם במבט לעתיד, בר כהן יש פוטנציאל גבוה אז בהחלט יכול להיות שמכבי לא צריכה לרכוש שחקן חדש, אלא להשקיע בשחקן קיים מתוך ידיעה שזה ישתלם יותר לטווח הארוך.

אני לא אוהב את האוטומטיות של ההודעות של אדביסי, וגם לא יודע אם הוא צודק או לא, לא חושב שמישהו יכול לדעת מה עדיף למכבי העונה בסיטואציית כהן vs. ביטון, אבל זה יותר מורכב מ-"מי שטוב ישחק"

מסכים איתך. המקרה הזה שונה.

בר כהן לא נתן חצי עונה בליגת העל. פוטנציאל גדול בטוח שיש לו, אבל אם מתכוונים לבנות על דן ביטון כשחקן הרכב בר כהן לא יכול להחליף אותו. אם זה יקרה תהיה פגיעה מקצועית. 

אנחנו לא משחקים עם 10 מובהק אבל כן יש לנו תמיד שלישיית קישור שמחולקת ל 33/33/33, הכוונה קשר אחד עושה בעיקר עבודת הגנה עם קצת התקפה(בדר"כ גלזר), קשר אחד עושה 50-50(בדר"כ גולסה), וקשר נוסף שעושה התקפה לרוב עם עזרה להגנה(במשחקים האחרונים היה דור פרץ, במהלך העונה וחצי האחרונות מאז איביץ היה דור מיכה) - בדיוק לעמדה הזאת דן ביטון צריך להיכנס, עם כל הכבוד לדור פרץ כשחקן התקפי זה קצת בעיה עד שלא ילמד לשים כדור ברשת

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מישהו יודע אם זה אמיתי? 

אם כן אז היום הזה משתפר מרגע לרגע. בקצב הזה נגיע לערב עם זהבי ובלם זר מפחיד.

מי זה בכלל? סתם אחד שפתח טוויטר לפני כמה ימים

אל תתייחס

אם טבח הוא (סוג של) מחליף לבור שהשאיר אצילי...

אז דן ביטון הוא זה שאמור למלא את הבור שמשאיר מיכה.

דן ביטון הוא אחלה של רכש עם פוטנציאל אדיר להפוך לאחד הישראלים הבכירים בליגה ואני מאמין שבתוך המערכת המשומנת של מכבי הוא יהפוך לכזה.

הוא בהחלט יכול לשחק ב 4-3-3 כקשר התקפי כשמאחוריו 2 קשרים הגנתיים יותר.

ברוב משחקי הליגה מול קבוצות מתגוננות הוא יכול לשחק ליד גולסה מקדימה כשמאחוריהם גלזר ולפניהם 3 שחקני התקפה.

Just now, אדביסי said:

ממש לא צריך את מיכה וביטון באותה קבוצה...

אם זה יקרה זה בטח יהיה במקום ניקוליץ'. בכל מקרה אני לא מאמין שמיכה ישחק במכבי.

Just now, מכביסט לעד said:

אם זה יקרה זה בטח יהיה במקום ניקוליץ'. בכל מקרה אני לא מאמין שמיכה ישחק במכבי.

מה זה במקום ניקוליץ'? למה ניקוליץ' פקטור בכלל בקבוצה?

שוב... אפשר לרשום רק 18 שחקנים, תסביר לי אתה איך יראה הספסל עם ביטון, מיכה ועוד הזרים שצפויים להגיע