Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

17 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דוחה את התשלום או חלק ממנו לעונה הבאה, אפשר גם לתת שחקנים תמורתו.

ברסקי + פיתה עם זעתר, הולך?

(מתי מישהו פה יציע לתת להם את אצילי ומיכה...)

בתור אחד שרואה לא מעט ליגה לאומית, הוא באמת אחלה חלוץ ויכול להתפתח למשהו טוב ברמה הישראלית אבל לא יודע אם שווה לבזבז עליו את הכסף בזמן פייר פליי + קורונה

18 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דוחה את התשלום או חלק ממנו לעונה הבאה, אפשר גם לתת שחקנים תמורתו.

לא הביאו שחקן מהמיני-קבוצת-בת שמאוד רצו ועקבו אחריו מקרוב שנה ב250K אז אתה אומר יביאו מסכנין ב400-700K עם כל מיני דחיות תשלומים?

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

זה הסירטון הכי מביך שראיתי, זה שחקן למכבי? נו באמת.

אשכרה נראה כמו שחקן ישראלי גנרי לחלוטין, אולי עם קצת יותר מוח מהרגיל כי הוא גם משתף חברים להתקפה.

8 דקות לפני, דקסטר said:

לא הביאו שחקן מהמיני-קבוצת-בת שמאוד רצו ועקבו אחריו מקרוב שנה ב250K אז אתה אומר יביאו מסכנין ב400-700K עם כל מיני דחיות תשלומים?

לא הביאו אותו בסוף  כי הוא לא רצה, רצה לחיפה.

אין שום קשר לכסף, היו מוכנים לשלם את הסכום.

לדעתי, החלוץ מסכנין טוב יותר אפילו ממנו.

בסופו של דבר הכל תלוי במחיר.

מי זה החלאיילה הזה ולמעלה לעזאזל כשנכנסתי לפורום אחרי שלא הייתי בו כמה דקות גיליתי שהוא מועמד לגיטימי פה?

ומה עוד צריך לקרות כדי שיבינו פה שאין לנו כסף?

ועוד מילה לגבי גולסה - אם אומרים לכם שיש סיכום בין שחקן למועדון ואחרי יום, גג יומיים, השחקן לא חתם, אז לא היה סיכום. גם לשחקן וגם למועדון יש אינטרס שהחתימה תהיה כמה שיותר מהר ושהשחקן יתחיל להתאמן, ואף אחד לא מורח את זה בשביל סרטון וולקאם מושקע.

גולסה לא חתם כי אין סיכום ויש פערים. נראה לי שכשאנחנו כבר כמעט חודש לתוך פתיחת העונה וגולסה עוד לא חתם, אנחנו אמורים להבין את זה. וכנראה שהמרחק מחתימה הוא לא כזה מינורי. 

1 דקה לפני, duss21 said:

ועוד מילה לגבי גולסה - אם אומרים לכם שיש סיכום בין שחקן למועדון ואחרי יום, גג יומיים, השחקן לא חתם, אז לא היה סיכום. גם לשחקן וגם למועדון יש אינטרס שהחתימה תהיה כמה שיותר מהר ושהשחקן יתחיל להתאמן, ואף אחד לא מורח את זה בשביל סרטון וולקאם מושקע.

גולסה לא חתם כי אין סיכום ויש פערים. נראה לי שכשאנחנו כבר כמעט חודש לתוך פתיחת העונה וגולסה עוד לא חתם, אנחנו אמורים להבין את זה. וכנראה שהמרחק מחתימה הוא לא כזה מינורי. 

אני חושב שאם זה לא נסגר עד עכשיו זה כבר לא יסגר.

2 דקות לפני, Shroud said:

חלאילה עוד שנתיים ישחק בנצרת עלית מה אתם מדברים בכלל

תגובה של מישהו שלא עקב אחריו

הוא, עבדה ובר ארד השחקנים הכי טובים בליגה שמכבי וחיפה לא נמצאים בה

אין לי ספק שהוא ייתן עונה מצוינת בליגת העל... להחתים ולהשאיל אותו לשנה-שנתיים בסכנין יהיה הצעד הנכון.

מה הזלזול הזה בשחקן שאתם בכלל לא מכירים?? לא רק אצלנו גדלים שחקנים טובים.

אני רק מזכיר שגם יונתן כהן למשל התחיל את קריירת הבוגרים שלו בליגה לאומית, לא אומר שהוא ברמה שלו (ממש לא) אבל הזלזול לא מובן לי.

מבין את גולסה, הגיע לפני ארבע שנים בחוזה נמוך מאוד ביחס למעמדו. הפך לאחד השחקנים החשובים בחדר ההלבשה מבחינה חברתית ובעיקר יכולת מקצועית ברמה הכי גבוהה מבחינת יכולת של שחקן ישראלי בקבוצה ובליגה בכלל.

עכשיו אחרי שצבר ותק בקבוצה וגם השאיר מאחוריו השנה את עניין הפציעות והיה לאורך זמן רב כשיר הוא מצפה לחוזה גבוה ביחס למעמד והיכולת שצבר, גם כפיצוי על החוזה הנמוך הקודם שחתם. מבחינה כספית, בצדק מגיע לו שדרוג בתנאים ועליה בשכר. הבעיה שנפלנו על תקופה פיננסית מאוד בעייתית וקשה לשלם לו את מה שבאמת מגיע לו.

אני מאמין שבימים רגילים הוא היה מתקרב לשכר של הבכירים כמו חבריו מיכה ואצילי עם איזה 400 אלף יורו. הבעיה שאי אפשר לתת סכום כזה וגם החברים שלו עוזבים וגם לתוך כל העסק הגיע דרכון זר ופיתוי לצאת שוב החוצה בפעם האחרונה כנראה בקריירה.

מבחינת מכבי, אין שאלה מקצועית שצריך את גולסה. הבעיה היא שכנראה אי אפשר לשלם לו את מה שהוא מצפה לקבל ובמיוחד שמדובר בשחקן פציע שעם חוזה כבוד זה עלול להיגמר כעסקת נפילה רצינית במידה ויהיה פצוע לתקופה ארוכה. 

יש הרבה עניינים שצריך לגשר ביניהם, אורך החוזה שכמובן מבחינתו של גולסה רוצה חוזה ארוך טווח וודאות להישארות, מכבי לא רוצה להתחייב לחוזה ארוך. גובה החוזה כאמור, וכנראה שגם מבחינת מכבי סעיפים רפואיים שיוכלו לחלץ אותה מתשלום כספי גבוה במידה ויפצע.

7 דקות לפני, Dalembert said:

כמה פעמים נכתב בפורום המשפט "חלאיילה שחקן שחקן" ב-24 השעות האחרונות? 

שווה לכמות הפעמים שנכתב בפורום "גאנם חרא של שחקן, בחיים לא יבקיע לנו גול"