Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 דקה לפני, kutomer said:

זה באמת הזייה, אבל במצב שמכבי באמת החליטו לוותר על מיכה ואצילי הייתי שמח לפחות לנסות ולמנף את זה על מנת לקבל משהו בתמורה.

אצילי אולי השחקן הכי טוב בארץ בעמדה שלו, מיכה אומנם נתן עונה רעה מאוד אבל עדיין מדובר על קשר התקפי מהמשובחים בליגה.

כולם מבינים את הסיטואציה בה אנחנו נמצאים, במידה ויכנסו לשולחן המשא ומתן לצערי הרב נכנס בעמדת חסרון אז כנראה שלא נקבל משהו שווה ערך, אבל עם כמה שזה עלול לפגוע פה לאנשים באגו אני מעדיף לקבל משהו מאשר כלום.

לא נקבל שקל על אף אחד מהם.

בואו נחכה עם זה. מה ששחר אמר היום מחזק אחד משניים, או שילכו לחו''ל או שיחכו לפרקליטות. לא מאמין שהם יעברו לקבוצה אחרת בארץ לפני ההחלטה הסופית ואז אולי גם מיץ' יתרכך.

30 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני גם חושב. אפשר לקוות שנפתיע ונפציע, אבל  יותר סביר שיהיה לנו שליש עונה ראשון קשה למדי. השלמת הסגל לא תתרחש בקרוב ובכל מקרה תתבצע תחת מגבלות. מאמן, גם אם יגיע מחר, יצטרך חודשים לפני שיבין בכלל לאן הגיע. אפשר להניח שהחוסרים הניהוליים מקשים גם הם, וגם פרשת אצילי ומיכה רחוקה מלהסתיים. יש לי תקווה שפתאום הכל יסתדר, אבל אני מנסה להנמיך ציפיות לעונה הזו.

ממש מסכים. תמיד צריך לשאוף להפתיע. אני חושב שאנחנו ניהיה בעונת "הישרדות" מבחינת הסטנדרט שלנו- להיות בצמרת, לאזן ספרים, לשמור על הנכסים עד כמה שאפשר. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

ממש מסכים. תמיד צריך לשאוף להפתיע. אני חושב שאנחנו ניהיה בעונת "הישרדות" מבחינת הסטנדרט שלנו- להיות בצמרת, לאזן ספרים, לשמור על הנכסים עד כמה שאפשר. 

אתה חושב שיגיע מאמן בשכר מטורף בשביל עונה הישרדות/פיננסית?

אני חושב שאם נשמור על הנכסים בתוספת לכמה זרים אנחנו שווים לא פחות מאליפות ושלב בתים אירופי. למה להנמיך ציפיות כל הזמן?

17 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בואו נחכה עם זה. מה ששחר אמר היום מחזק אחד משניים, או שילכו לחו''ל או שיחכו לפרקליטות. לא מאמין שהם יעברו לקבוצה אחרת בארץ לפני ההחלטה הסופית ואז אולי גם מיץ' יתרכך.

למה שיחכו?? זה יכול לקחת חצי שנה או אולי שנה, לא הוגן.

אמרתי לפני כמה ימים שאני במקומם מבקש שחרור מיידי ממכבי - הייתי פונה לקבוצה ואומר להם: אם אתם מתכוונים להושיב אותנו בחוץ עד החלטת הפרקליטות? אני רוצה שחרור מיידי, לא מתכוונים לשבת בחוץ חצי שנה או שנה למרות שלא נמצאנו אשמים כרגע.

לצערי, הם מקבלים כרגע מהקבוצה יחס לא הוגן.

12 דקות לפני, קובי השועל said:

אני חושב שאם נשמור על הנכסים בתוספת לכמה זרים אנחנו שווים לא פחות מאליפות ושלב בתים אירופי. למה להנמיך ציפיות כל הזמן?

כי איביץ' הוציא מעל ומעבר מהסגל הזה

איזה נכסים? עזיבה של ג'ראלדש ז'איר מיכה אצילי צ'יקו ואולי גולסה זה פשוט גדול מדי עלינו

אין לנו מאמן ועוד פחות מ3 שבועות מוקדמות צ'מפיונס.

אסור לנו לוותר על האליפות. עם המאמן הנכון ועוד קצת חיזוקים אין סיבה שלא נקח גם השנה אליפות גם אם היא תהיה פחות מרשימה. 

גם חיפה נפגעו קשות מהקורונה. אנחנו לא שונים.

12 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה חושב שיגיע מאמן בשכר מטורף בשביל עונה הישרדות/פיננסית?

כי סודובה עם איביץ? כי קורונה? כי פיירפליי? כי אולי הפרשה הזאת מבאסת את התחת של השוגר דדי שמממן את זה? כי זאת פילנטרופיה מהבסיס, פעם מאורגנת יותר, פעם פחות? יו ניים איט. 

בוודאי ששומרים על כמה סלוטים פנויים למאמן החדש שיוחתם. האם אתה באמת חושב שמאמן נחשב יחתום כאן ליותר מעונה(אם יצליח ואם לא)? 

שלב בתים אירופי היית שווה לפני כמה שנים. אולי תגיע אליו עם מזל היום. נתחיל עם להיות קבוצה ברורה וסבבה לליגה. 

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אמרתי לפני כמה ימים שאני במקומם מבקש שחרור מיידי ממכבי - הייתי פונה לקבוצה ואומר להם: אם אתם מתכוונים להושיב אותנו בחוץ עד החלטת הפרקליטות? אני רוצה שחרור מיידי, לא מתכוונים לשבת בחוץ חצי שנה או שנה למרות שלא נמצאנו אשמים כרגע.

פייר אינף. שימצאו קבוצה שמשלמת להם חצי מיליון יורו לעונה. מכבי תשלים את המינימום וזה בהנחה שהיא לא תתבע אותם על פגיעה בשם שלה. 

אני חושב שגם אילולא הקורונה והפיק פליי לא בטוח שהיינו נמצאים במצב עדיף בהרבה , קשה להתנהל ללא מנכל , אחרי שקיבלנו את הפייר פלי ואיביץ כבר סגרנו עם 3 זרים ללא עלות

16 דקות לפני, הישראלי היפה said:

שומע אחי

הם מקבלים 500 אלף דולר כל אחד 

הייתי מוכן לשבת 5 שנים ביציע בסכום הזה

Just now, hen34 said:

שומע אחי

הם מקבלים 500 אלף דולר כל אחד 

הייתי מוכן לשבת 5 שנים ביציע בסכום הזה

שוב, כסף זה לא הכל לפעמים.

זה רע לקריירה של שחקן לשבת שנה בחוץ בלי כדורגל.

יכולים לקבל בקלות איזה 350 -400 באיזה לודוגורץ או אפואל מקפריסין

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

שוב, כסף זה לא הכל לפעמים.

זה רע לקריירה של שחקן לשבת שנה בחוץ בלי כדורגל.

יכולים לקבל בקלות איזה 350 -400 באיזה לודוגורץ או אפואל מקפריסין

שום סיכוי ששם ישלמו כאלו סכומים בזמן הקורונה

אולי יקבלו סכומים כאלו בערב הסעודית...

קיצר אחי בכל מה שקשור לפן הכספי

לא מרחם עליהם

אבל בשאר הדברים כואב מאוד עליהם 

6 דקות לפני, hen34 said:

שום סיכוי ששם ישלמו כאלו סכומים בזמן הקורונה

אולי יקבלו סכומים כאלו בערב הסעודית...

קיצר אחי בכל מה שקשור לפן הכספי

לא מרחם עליהם

אבל בשאר הדברים כואב מאוד עליהם 

בן סהר קיבל סכום כזה באפואל,

ללודוגורץ לא חסר כסף,

ויש עוד דוגמאות.

עדיף להם להפסיד קצת כסף ולשחק מאשר לשבת בבית חצי שנה או שנה בלי כדורגל.

גם צריך לזכור שחלק מהחוזה שלהם בנוי מפרמיות, אם הם לא משחקים לא מקבלים פרמיות, אז ככה יוצא שהשכר שלהם לא יהיה חצי מיליון.

5 דקות לפני, YalaMaccabi said:

צפו מחר לרכש

תזכרו את ההודעה הזאת

זוכרים, שמור לך כבר כסא בגיהנום ליד קווקזי צהוב. 

5 דקות לפני, YalaMaccabi said:

צפו מחר לרכש

תזכרו את ההודעה הזאת

סחורה מאירופה?

מנכ"ל?

חלוץ זר אכזר?

קשר רנדומלי לנוער?

זרוק כיוון...

19 דקות לפני, YalaMaccabi said:

צפו מחר לרכש

תזכרו את ההודעה הזאת

מרגיש לי שנהיה פה כמו רדיו חיפה עם כל המקורבים.

ואם בטעות זה גולסה חותם אז לא נחשב לך לרכש.