Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

תכלס אם היית בתפקיד היית חופר לג'רלאדש וזהבי בסמסים כבר שיבואו בינואר

וגם מיכה ואצילי היו מזיינים רק מילפיות

חלוץ מחליף לפשיץ ומגן ימני שזה לדעתי הכי דחוף.

חלוץ מחליף בטוח שלא יביאו כשיש לפחות 3 בספסל (גם אם הם לא ברמה כי שם בצוות חושבים שהם כן), מגן ימני גם לא יביאו (כי בכל מה שקשור בחיזוק בהנהלה ישנים שם העונה).

חבל, יש לנו מקום לעוד זרים ומגן זר דווקא קל למצוא.

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אשכרה בלקמן מהשחקנים שמרוויחים הכי הרבה במכבי. אין מילים.

בעונה בלי קורונה הוא לא היה פה.

היה לו סעיף שיחרור בחוזה, היה אפשר להיפרד ממנו בתחילת העונה בחינם, בלי צורך לפצות.

לפני11 שעות , ג'ורדי said:

ג׳ראלדש עדיין אויב האומה הקפריסאית?

יכול להיות שיחוק ל-3 שנים הבאות אם ינחיתו אותו בינואר

קשה לי להאמין שיוותרו עליו, נכון שהוא עשה פנדל מטומטם שגמר להם את הקמפיין האירופי, אבל בליגה הוא שיחק 7 משחקים, המאזן שלהם במשחקים האלו הוא 4 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד, 9 שערי זכות ו-2 שערי חובה, ב-5 משחקים שהוא לא שיחק המאזן שלהם הוא 2 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים, 2 שערי זכות ו-8 שערי חובה, ג'ראלדש שחקן הגנה מעולה וגם התקפית מסוגל לתרום אז קשה לי להאמין שישרפו אותו בגלל טעות אחת, אבל הלוואי שתיפתח אופציה כזו.

לפני21 שעות , מכביסט לעד said:

אשכרה בלקמן מהשחקנים שמרוויחים הכי הרבה במכבי. אין מילים.

מי אמר לך?

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דוניס. 

מה זה מי אמר לי? בזמנו פורסם שהוא מקבל כ400 אלף יורו לעונה.

אם אני זוכר נכון אז היה כתוב שזה לכל אורך החוזה.

להצטמצם בסגל(להשאיל את גלזר הקטן, בלטקסה, להפטר מבלקמן, ניקוליץ' ואולי להשאיל גם את גררו שיצבור דקות ויחזור בשל) ולהביא את קניקובסקי\זר(אצילי לא יגיע כמובן) לבור שאצילי השאיר וחלוץ מחליף.

20 דקות לפני, nirnir20 said:

הוא לא צריך לקבל כסף ממכבי או משום קבוצה מקצוענית אחרת. 

בקדנציה הראשונה הוא היה לא רע בכלל.

גם תחת איביץ' הוא היה בסדר בכמה משחקים.

אני חושב שהבעיה אצלו היא שאין לו הרבה שכל וחוכמת משחק.

On 4.12.2020 at 09:47, itanar said:

אני מביא קודם בלם/מגן ימני ועושה גיים אובר לליגה.

אוקיי, נניח והבאנו מגן ימני ונשארנו עם מצבת החלוצים הקיימת. מה יקרה לדעתך אם פשיץ' נפצע לחודשיים? כי זה די ברור מבחינתי שהעונה שלנו נגמרת באותו רגע. 

לעומת זאת, יש לנו את המגן הימני הטוב בליגה (גם אם הוא לא להיט - עדיין יותר טוב ממה שיש למתחרות), וכגיבוי יש 2-3 אופציות סבירות כבר עכשיו ברמת הליגה הישראלית כמובן. 

גם בכנפיים, עם כמה שחסרה קצת איכות, יש לנו עדיין הרבה אופציות של ישראלים מוכשרים שברוב קבוצות הליגה אין. 

בעמדת החלוץ לעומת זאת, אם פשיץ' נפצע חלילה, נגמרה העונה. וזו לא הגזמה. 

On 4.12.2020 at 10:36, מכביסט לעד said:

הבעיה שיש לנו מקום לעוד זר אחד. אולי ישאילו את גררו, אבל את ניקוליץ' לא ישחררו בחיים. 

הבעיה שאין מגן ימני ישראלי טוב חוץ מדסה, אין בלם טוב, הקיצוני היחידי שאפשר להביא זה קניקובסקי, אבל הוא לא יבוא בינואר. 

חלוץ ישראלי טוב וריאלי יש? גם לא חושב.

למה שלא ישחררו את ניקוליץ'? זאת בעצם טעות כפולה. גם אתה משלם לו הרבה כסף בחינם (טעות ראשונה) וגם מונע מעצמך זר במקומו (טעות שניה). 

אז לפחות אפשר להסתכל למציאות בעיניים ולהסתפק בטעות אחת, שתדפוק עדיין את חשבון הבנק אבל לא את הקבוצה. 

בנוגע לקניקובסקי וינואר, אז דווקא היו לא מעט מעברים בינואר בשנים קודמות, כולל של חנן ממן וקייס גאנם שהחזיקו את הקבוצות שלהם עד אותו שלב. 

יכול לראות מצב שהוא מגיע אם מכבי רוצה והוא בעניין לעבור, אבל מן הסתם יהיה פשוט יותר לחפש זר בהשאלה. 

מבחינת חלוץ ישראלי, אין ממש כאלה ריאליים וטובים (יכל להיות משעשע להביא את עוואד ולתת בראש לחיפה), אבל בוא נגיד שאפילו אלון תורג'מן עדיף על בלקמן ושכטר. 

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

למה שלא ישחררו את ניקוליץ'? זאת בעצם טעות כפולה. גם אתה משלם לו הרבה כסף בחינם (טעות ראשונה) וגם מונע מעצמך זר במקומו (טעות שניה). 

אז לפחות אפשר להסתכל למציאות בעיניים ולהסתפק בטעות אחת, שתדפוק עדיין את חשבון הבנק אבל לא את הקבוצה. 

בנוגע לקניקובסקי וינואר, אז דווקא היו לא מעט מעברים בינואר בשנים קודמות, כולל של חנן ממן וקייס גאנם שהחזיקו את הקבוצות שלהם עד אותו שלב. 

יכול לראות מצב שהוא מגיע אם מכבי רוצה והוא בעניין לעבור, אבל מן הסתם יהיה פשוט יותר לחפש זר בהשאלה. 

מבחינת חלוץ ישראלי, אין ממש כאלה ריאליים וטובים (יכל להיות משעשע להביא את עוואד ולתת בראש לחיפה), אבל בוא נגיד שאפילו אלון תורג'מן עדיף על בלקמן ושכטר. 

ברור שצריך לשחרר את ניקוליץ', אבל אנחנו מכירים את ההתנהלות של מכבי ויודעים שאין סיכוי שזה יקרה.

אם יש סיכוי להביא את קניקובסקי ותורג'מן בינואר אני עושה את זה אתמול.

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

אם לא "שיחררו" אותו בינואר שעבר או בקיץ האחרון אז זה כבר לא יקרה.

את מי בדיוק חיפה מביאה? הדיבורים שם בנתיים הם על אלטמן וחזרה של עוואד ואולי על שחרור של מאבוקה. 

לדעתי מכבי צריכה להתחזק בשחקן אגף זרעל חשבון גררו/ניקוליץ ובמגן ימני לרוטציה עם קנדיל (כי זה נראה שבן ביטון נמחק לגמרי מהרוטציה) . 

עוד מהלך שהייתי עושה בינואר זה להגיש הצעה לקניקובסקי שמסיים חוזה בקיץ,למרות שקשה לי להאמין שמכבי תביא שחקן על העמדה הזאת כשיש את דן ביטון,לכאורה ניקוליץ,ושני זרים שמושאלים לביתר ת״א-גויאגון והומאן שעושים רושם די טוב עד עכשיו.