Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

אבי לא בטוח שברסקי יתאים כמגן, אבל הוא אחלה שחקן. 

הבעיה שאם משווים אותנו לסגל שלנו הוא לא מתאים. יש לנו את פרץ, גולסה, ריקן, גלזר, קארצב ודן ביטון לפניו. לא זוכר קבוצה בהיסטוריה של הכדורגל כאן עם קישור כל כך טוב ורחב. ברסקי יכול לפתוח בכל קבוצה בליגה שהיא לא מכבי או חיפה (גם שם הוא היה מקבל לא מעט דקות).

אגב, גם דור פרץ שרבים אוהבים לזלזל בו ולשחרר אותו הוא שחקן נהדר.

מה שכן מכבי מגדלים קשרים טובים בכמויות. ברסקי, קארצב, פרץ, גלזר, עידו שחר, בר כהן, גויאגון, תמיר גלזר, חנצ'יס. מצד אחד זה טוב כי זה מאפשר לנו למכור קשרים ולהביא להם מחליף מהצעירים. מצד שני, הייתי שמח לראות שחקן הגנה טוב או חלוץ דברים שלא רואים הרבה מהנוער של מכבי.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הבעיה שאם משווים אותנו לסגל שלנו הוא לא מתאים. יש לנו את פרץ, גולסה, ריקן, גלזר, קארצב ודן ביטון לפניו. לא זוכר קבוצה בהיסטוריה של הכדורגל כאן עם קישור כל כך טוב ורחב. ברסקי יכול לפתוח בכל קבוצה בליגה שהיא לא מכבי או חיפה (גם שם הוא היה מקבל לא מעט דקות).

מה שכן מכבי מגדלים קשרים טובים בכמויות. ברסקי, קארצב, פרץ, גלזר, עידו שחר, בר כהן, גויאגון, תמיר גלזר, חנצ'יס. מצד אחד זה טוב כי זה מאפשר לנו למכור קשרים ולהביא להם מחליף מהצעירים. מצד שני, הייתי שמח לראות שחקן הגנה טוב או חלוץ דברים שלא רואים הרבה מהנוער של מכבי.

תוסיף את תומר אלטמן שמושאל להפועל חיפה.

לפני2 שעות , המכבייה said:

אבל בדיוק את השלושה האלה צריך לטפח ולהשביח(פלוס קארצב). ולא לפחד מזה. יש לנו שלד מנוסה, מאמן מנוסה, הם צריכים דקות והיתרון הוא שהם עולים לקבוצה שרצה ולא שקועה בהישרדות. תנאים אידיאלים.

בול. די לחרמנות רכש. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

גם תומר אלטמן, לא? ובאמת היה נחמד אם היה גדל כאן איזה שחקן הגנה טוב. אולי גלזר הקטן. 

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

מבחינת ישראליים גם כך אין איזה כוכב שצריך בכלל לחשוב על לפתוח עבורו את הארנק. 

דן ביטון אם ימשיך ביכולת הזאת נ"ל ששווה השקעה 

לפני3 שעות , turgi said:

ברסקי מגן ימני?

השנאה לבן ביטון מעוורת אנשים פה

לא הייתה כזו הברקה מאז ההצבה של נמני כמגן שמאלי בנבחרת.

כמו שרשמתי בנושא פה

ברסקי כמגן ימני זה הברקה של איביץ' במשחק נגד סארפסבורג , זה למרות שקנדיל היה פה, זה היה תקופה שעוד לא סמכו עליו(הוא לא קיבל דקות עד המשחק מול סכנין לדעתי שהוא כבש)

והוא לא היה רע במשחק הזה אפילו הרים כמה כדורים יפים מהאגף

לפני4 שעות , turgi said:

ברסקי מגן ימני?

השנאה לבן ביטון מעוורת אנשים פה

בסוף נחשוד בך שאתה הסוכן של בן ביטון, מגן עליו בכל הזדמנות

בן ביטון בב"ש היה מעולה התקפית, אבל עברו כמה שנים מאז ולא סתם הוא נהיה שם שחקן ספסל בשנתיים האחרונות

הוא כבר לא מה שהיה התקפית, הגנתית הוא זוועה, וחבל שלא חיכו לג'ראלדש עוד שבוע-שבועיים

הייתה להנהלה הרבה סבלנות עם חלוץ ובלם עד הרגע האחרון של החלון, אבל מגן ימני משום מה הם מיהרו לסגור

39 דקות לפני, Adir12 said:

בסוף נחשוד בך שאתה הסוכן של בן ביטון, מגן עליו בכל הזדמנות

בן ביטון בב"ש היה מעולה התקפית, אבל עברו כמה שנים מאז ולא סתם הוא נהיה שם שחקן ספסל בשנתיים האחרונות

הוא כבר לא מה שהיה התקפית, הגנתית הוא זוועה, וחבל שלא חיכו לג'ראלדש עוד שבוע-שבועיים

הייתה להנהלה הרבה סבלנות עם חלוץ ובלם עד הרגע האחרון של החלון, אבל מגן ימני משום מה הם מיהרו לסגור

אין לי שום אהבה סמויה לבן ביטון אבל הוא פה לפחות לעונה והוא בטוח עדיף על ברסקי שכדי לעלות ולרדת באגף יצטרך קורקינט

ברסקי לא שחקן למכבי, המקסימום שלו זה קבוצות ברמת נתניה, הפועל חיפה וכו'. 

הבן אדם עוד שנייה בן 30 ואנשים עדיין מסתכלים עליו כמו על ילד, עדיף שקארצב יקבל את הדקות שלו. 

ברסקי מתאים להיות שוניפלד.

לא מספיק טוב לסגל של מכבי אבל אישיות טובה בסה"כ, יכול להכיל את זה שהוא יקבל 10 דקות משחק בכל שלושה-ארבעה משחקים. סה טו.

ברסקי כמו קלסימו - סותם חורים. 

לגבי בן ביטון, צריך לתת לו צ'אנס ולהבין שזה לא שהאלטרנטיביות האחרות הן קאפו. 

היה כאן ג'ראלדש וכבר לא יחזור. מבין כל הישראלים שיש בשוק...וואלה בן ביטון בסדר, רחוק מלהיות מושלם אבל בסדר להעביר עונה.

אני יותר מודאג מדוידזאדה ומקווה שבלטסקה בימים שסבו לא, יתפוס את מקומו.

לפני8 שעות , Naor23 said:

תוסיף את תומר אלטמן שמושאל להפועל חיפה.

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

בול. די לחרמנות רכש. 

גם תומר אלטמן, לא? ובאמת היה נחמד אם היה גדל כאן איזה שחקן הגנה טוב. אולי גלזר הקטן. 

צודקים. ידעתי ששכחתי מישהו.

אני בעד ברסקי וחושב שצריך להיות תקן כזה בסגל. שחקן שמבין את מקומו ולוקח את מה שיש. יש לנו השנה פרוייקט קארצב- גם זה צריך להיות תקן. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני בעד ברסקי וחושב שצריך להיות תקן כזה בסגל. שחקן שמבין את מקומו ולוקח את מה שיש. יש לנו השנה פרוייקט קארצב- גם זה צריך להיות תקן. 

בעונה מהסוג הזה אני מסכים, מחר אתה יכול למצוא את עצמך עם חצי סגל חסר.

בעונה רגילה כל דקה שלו על חשבון קארצב היא בזבוז לדעתי.

לפני1 שעה , Insigne said:

ברסקי מתאים להיות שוניפלד.

לא מספיק טוב לסגל של מכבי אבל אישיות טובה בסה"כ, יכול להכיל את זה שהוא יקבל 10 דקות משחק בכל שלושה-ארבעה משחקים. סה טו.

ברסקי כמו קלסימו - סותם חורים. 

לגבי בן ביטון, צריך לתת לו צ'אנס ולהבין שזה לא שהאלטרנטיביות האחרות הן קאפו. 

היה כאן ג'ראלדש וכבר לא יחזור. מבין כל הישראלים שיש בשוק...וואלה בן ביטון בסדר, רחוק מלהיות מושלם אבל בסדר להעביר עונה.

אני יותר מודאג מדוידזאדה ומקווה שבלטסקה בימים שסבו לא, יתפוס את מקומו.

קנדיל יותר טוב מבן ביטון עדיף שהוא ישחק שם.

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא צריך להיות תקן לכלום מי שטוב שישחק אם שחקני הבית שלנו ראויים זה בונוס אבל לא צריך שיהיו לזה תקנים סמויים רק שהטוב ביותר למכבי ישחק.

5 דקות לפני, המכבייה said:

ברסקי אדם סימפטי מאד וכיף לי לראות אותו מגשים חלומות. אבל ריקן כבר על התקן שאתה מתאר. ועדיף עליו מקצועית. לא?

4 דקות לפני, הנדון said:

קנדיל יותר טוב מבן ביטון עדיף שהוא ישחק שם.

לא צריך להיות תקן לכלום מי שטוב שישחק אם שחקני הבית שלנו ראויים זה בונוס אבל לא צריך שיהיו לזה תקנים סמויים רק שהטוב ביותר למכבי ישחק.

זה ברור. אנחנו מדברים על מקרים בהם בן ביטון יצטרך לשחק.

הבאסה עם קארצב שהוא מסיים חוזה.

אין לי ספק שהוא יקח את הצ'אנס שהוא יקבל, אבל יהיה עצוב כשהוא יעזוב בלי תמורה לקבוצה אירופית במידה ויתן עונה טובה.

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הבאסה עם קארצב שהוא מסיים חוזה.

אין לי ספק שהוא יקח את הצ'אנס שהוא יקבל, אבל יהיה עצוב כשהוא יעזוב בלי תמורה לקבוצה אירופית במידה ויתן עונה טובה.

מסיים חוזה בסוף שנה הבאה לא? 6/22 לפי מה שהבנתי

לא אחי, עונה אחרונה.

לא יודע אם יש למכבי אופציה, מקווה שכן... הנה, אפילו באתר הרשמי כתוב.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/10/עדן-קארצב-האריך-חוזה-עד-2021/