Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

15 דקות לפני, דקסטר said:

לכל מי שעדיין בנה על הפתעה וחזרה שלו - מסתבר שבגלל הפציעה ניקוליץ' לא עשה בדיקות רפואיות ובכלל לא נרשם בהתאחדות.

יכול להיות שכשהליגה תחזור בנובמבר ויפתח החלון השני של ההעברות הוא יצליח לעבור בדיקות וירשם אבל זה יהיה רק לליגה כמובן.

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-21/1,1,3,60864/368568.html?ref=hp

אבטלה סמויה

לפני5 שעות , קובי השועל said:

אני מאוד אוהב את הרכישות של הצעירים בשנים האחרונות. מראה שיש במכבי מעבר לצוות מקצועי נהדר, אנשים שבאמת מפעילים מערכות סקאוט ומצליחים להביא כישרונות צעירים נדירים. לפעמים זה הולך ולפעמים פחות אבל הכיוון מדהים.

מי מהם תרם לקבוצה הבוגרת? 

כי האמת שגם אם עשו רכישות מוצלחות של צעירים השילוב שלהם לא עבד.

החל בציבוטה, דרך ההוא מקטמון שלא רכשו אחרי ההשאלה, נגאר שנמכר עכשיו וכו'

מכבי משתמשת יפה בשחקני הבית, לא בצעירים שהיא רוכשת, בינתיים

אי אפשר פעם אחת להתנהג כמו ההנהלה של הפועל ולהעיף אותו קיבינימאט? פעם אחת. הבנאדם שותה אותנו כבר שנתיים. אין לזה שום תקדים בעולם. תסגרו על איזשהו פיצוי ויאללה הביתה. 

הרי גם כשמאמנים מפוטרים אחרי חוזה ל-3 שנים, הם סוגרים על פיצוי של 5 משכורות וסוגרים עניין. כשמפטרים עובד בעבודה זה גם אותו סיפור. 

אם אפילו לא נתנו לו צ'אנס איכשהו להבריא לסיבוב השני של האירופית, זה פשוט הזוי בעיניי. כי יש לנו אוויר אם הוא לא שם, והם העדיפו אוויר מאשר שחקן שמקבל 450 אלף יורו. 

במצב הנ"ל אני גם לא מבין מה הפשע הגדול בלהחזיר את פארפה בתור גיבוי, או לתת לדרום אפריקאי ה"כשרוני על הנייר" צ'אנס בתור מחליף. אם ביטון נפצע אין לנו שחקן יצירתי מספיק באמצע. 

1 hour ago, itanar said:

אפשר כבר להגיד שעוד שחקן הגנה זר היה משפר אותנו פלאים?

לדעתי פספוס, כל זר סביר נוסף היה משדרג את משחק ההגנה שלנו וגם היה מפחית את הסיכון אם הרננדז פתאום לא יצליח.

אחי, אין תקדים לזה שקבוצה מחתימה שני זרים על אותה משבצת כדי להיות תעודת ביטוח אחד של השני. זה לא קרה עם אמאדור, זה לא קרה עם גארסיה, וזה לא קרה באף קבוצה בארץ. 

לפני3 שעות , עדו said:

מההתרשמות שלי מדוניס הסוג מערך לא כל כך רלוונטי. הוא אוהב שיששחקנים על הקו שמרוויחים את המשחק ונותנים קילומטראז ושלישייה אחורית שבונה את המשחק כאשר אחד מהבלמים עולה במקרה הצורך כדאי לעבות את האמצע (או מצב של 2 בלמים עם קשר שיורד לעזור בהנעה גם אופציה). מעבר לזה הציפייה באמצע זה חילוף מקומות ולחץ בלי קשר לעמדה הטבעית. (זאת אומרת יש מצב שתראה את פרץ מטייל בין קו ההגנה של היריב בזמן שפשיץ מנסה לחטוף כדור באמצע).

לדעתי יתן ל11 הכי חמים לרוץ בלי קשר לעמדה הטבעית. לצורך העניין אם יראה שחוזז בכושר אז הוא מסוגל לפתוח איתו בתור "מגן ימין" ולתת לאלמוג וכהן להיות מקדימה, תוך כדאי המשחק אתה יכול לראות את חוזז באמצע ואת ד.ביטון על הקו.

לצורך העניין אני לא אופתע אם נראה הרכב כזה:

דניאל

הרננדס

טיבי

ייני

סבוריט

גלזר

גולסה

אלמוג

ד.ביטון

כהן 

פשיץפ

ואז יסדרו לך בטלוויזיה את ההרכב בתור יהלום כשהרננדס מגן ימין אבל בפועל 

נעמוד על המגרש 442 או 532 וביטון/כהן/אלמוג/סאבו/הרננדס יעמדו באגפים לפי הצורך

קנדיל ובלם זר >>>>>> ייני ומגן זר, גם מבחינת היכולת וגם מבחינת החשיבות של העמדה. 

33 דקות לפני, דקסטר said:

לכל מי שעדיין בנה על הפתעה וחזרה שלו - מסתבר שבגלל הפציעה ניקוליץ' לא עשה בדיקות רפואיות ובכלל לא נרשם בהתאחדות.

יכול להיות שכשהליגה תחזור בנובמבר ויפתח החלון השני של ההעברות הוא יצליח לעבור בדיקות וירשם אבל זה יהיה רק לליגה כמובן.

אז בתאכלס יש לנו 5 זרים רשומים, כשמתוכם אחד (הומאן) מיועד להשאלה לביתר תל אביב על פי האתר הרשמי.

זאת אומרת 4 זרים, מתוכם צעיר (גררו) שהמאמן לא ממש בונה עליו. איפה כל אלו שהתעוררו אחרי החתמות של הבלם והחלוץ וחיפשו את הפסימיים? בסך הכל ההחתמות האלו הפכו את הקיץ מבזיון מטורף של סגל עם זר אחד רלוונטי, לקיץ לא טוב עם 3 זרים רלוונטים. המנימום של המינימום

1 hour ago, דקסטר said:

לא מסתדר לי שהוא לא יכול לעבור בדיקות רפואיות ודוניס אמר שהוא אמור לחזור בקרוב, במצב שלו עכשיו הוא אמור להתאמן כבר

מה הכתבה של רז אמיר מספרת לנו סה״כ?

שניקוליץ׳ לא רשום לאירופה...

לא חושב שאפילו האופטימים ביותר חשבו שניראה אותו משחק באירופה העונה. 

להכניס אותו לסגל הקבוצה בארץ הקבוצה יכול במספר מועדים דיי בקלות (יש חלון ככל הניראה בנומבר ובינואר) 

אז לאופטימים הרגילים יש עוד תקווה שהוא כן ישתלב בחצי השני של העונה (מחלון ינואר כניראה) בליגה / גביע

24 דקות לפני, Keano said:

לא מסתדר לי שהוא לא יכול לעבור בדיקות רפואיות ודוניס אמר שהוא אמור לחזור בקרוב, במצב שלו עכשיו הוא אמור להתאמן כבר

עובדתית הוא לא רשום בקבוצה

8 דקות לפני, Taz said:

ברור שלא לאירופית אבל בדיקות רפואיות זה דבר די פשוט, הכתבה מספרת שהוא לא קרוב בכלל לחזרה למרות מה שדוניס אמר.

2 דקות לפני, דקסטר said:

עובדתית הוא לא רשום בקבוצה

1 דקה לפני, דקסטר said:

ברור שלא לאירופית אבל בדיקות רפואיות זה דבר די פשוט, הכתבה מספרת שהוא לא קרוב לחזרה בכלל למרות מה שדוניס אמר.

משהו פה לא הגיוני, למה שדוניס יגיד דבר כזה אם זה לא נכון?

לא חושב שהבדיקות זה הסיפור פה

לא הייתי מחפש קונספירציות.

הבן אדם לא כשיר. 

מתאמן באיזשהי מסגרת אני מאמין (פיזו / אימונים אישיים / קפסולות...)

כישחזור להתאמן עם הקבוצה יעבירו אותו בדיקות רפואיות אני מניח

31 דקות לפני, Taz said:

להכניס אותו לסגל הקבוצה בארץ הקבוצה יכול במספר מועדים דיי בקלות (יש חלון ככל הניראה בנומבר ובינואר) 

אז לאופטימים הרגילים יש עוד תקווה שהוא כן ישתלב בחצי השני של העונה (מחלון ינואר כניראה) בליגה / גביע

הוא לא רשום לליגה, לא רק לאירופה

3 דקות לפני, snufkin said:

בטוח? זה לא מוגבל לזמן מסויים?

כל עוד זה שחקן חופשי/שייך אלייך מותר לרשום אותו חופשי עד ינואר. מאחרי החלון של ינואר כבר אי אפשר לרשום.

52 דקות לפני, PickleRick said:

מקווה מתישהו לדעת את הסיפור המלא מאחורי מה שקרה לניקוליץ'... אפשר לעשות על זה סדרת דוקו

תראה המתמחים אם דברים כאלו מעניינים אותך

לפני3 שעות , snufkin said:

אז בתאכלס יש לנו 5 זרים רשומים, כשמתוכם אחד (הומאן) מיועד להשאלה לביתר תל אביב על פי האתר הרשמי.

זאת אומרת 4 זרים, מתוכם צעיר (גררו) שהמאמן לא ממש בונה עליו. איפה כל אלו שהתעוררו אחרי החתמות של הבלם והחלוץ וחיפשו את הפסימיים? בסך הכל ההחתמות האלו הפכו את הקיץ מבזיון מטורף של סגל עם זר אחד רלוונטי, לקיץ לא טוב עם 3 זרים רלוונטים. המנימום של המינימום

הי אח אני פה!!!

אז המסקנה שלך היא העובדה שגרעו את ניקוליץ' מהסגל זה שבעצם לא התחזקנו כראוי?

חכם מאוד סך הכל

9 דקות לפני, yellow&blue said:

מאמין שזאת עונת מבחן אחרונה לניקוליץ..

יתאושש וישחק טוב=ישאר

במידה ולא..יגיעו להתרת חוזה בתום הפיירפלי.

להערכתי עונה הבאה היא הזדמנות אחרונה בהחלט. אבל נראה מה יהיה..