Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

מה לעשות שברסקי לא עומד לראות דקות במכבי. להשאיר אותו יהיה סתם.

אגב, אני משחק הרבה זמן מנג'ר וכמעט אף פעם לא עושים שם טריידים ככה שאין צורך לדחוף את המנג'ר בכל הודעה.

אחי אתה משחק לא נכון. כל הכיף זה לעשות בלאגן יומיים לפני שהחלון נסגר.

במנג'ר עכשיו קל אני מסדר טרייד עם נתניה של ברסקי + דוידזאדה והרבה כסף תמורת קניקובסקי. גם כמובן שאני משחרר את הומאן מהמבחנים ועושה מחטף על הקשר הארגנטינאי המתאזרח הצעיר והמבטיח חמאס מזרחי.

10 דקות לפני, duss21 said:

עוד 3 שעות לדדליין והנושא שקט לגמרי. לדעתי התבגרנו כפורום.

הקיץ הזה אפילו האופטימים ידעו שאין מה לקוות ליותר מ3 זרים "בכירים" בסגל + גררו וניקוליץ'.

חבל שיש רק 4 זרים כשירים בסגל.

בסך הכל הביאו מחליפים לכל העוזבים + צעירים שחזרו מהשאלות לעבות הסגל.

יש סגל ברמה טובה. לא הכי טוב שהיה פה, לא סגל שטוב על הנייר בהרבה מהאחרות, אבל בהחלט סגל טוב.

מפה והלאה זה נטו עבודה של דוניס עם השחקנים. עם איביץ׳ אני בטוח שהחומר הזה היה מספיק לו לאליפות. נקווה לטוב ושיהיה לנו בהצלחה

10 דקות לפני, duss21 said:

עוד 3 שעות לדדליין והנושא שקט לגמרי. לדעתי התבגרנו כפורום.

עכשיו מכבי יכולים בשקט להוציא ספיישל שיעור תורה על ארבעת המינים בסוכה של גולסה, סדנה לילדים איך חובשים מסיכה עם איש החינוך קפטן ייני, ניקוליץ בחווית עליה לדשא הראשונה שלו בבלומפילד לפני שנה, סבוריט הרננדס וגררו בתחרות ריקוד לטיני והדובדבן שבקפצת שיעור לאנגלו סקסונים באנגלית מפי ניק בלקמן(השיעור כפוף במנוי למגזין סקאץ' הלונדוני, ממש אחוזת דאונטון)

16 דקות לפני, עדו said:

אחי אתה משחק לא נכון. כל הכיף זה לעשות בלאגן יומיים לפני שהחלון נסגר.

במנג'ר עכשיו קל אני מסדר טרייד עם נתניה של ברסקי + דוידזאדה והרבה כסף תמורת קניקובסקי. גם כמובן שאני משחרר את הומאן מהמבחנים ועושה מחטף על הקשר הארגנטינאי המתאזרח הצעיר והמבטיח חמאס מזרחי.

אי אפשר כמעט אף פעם לעשות טריידים טובים במנג'ר. גם אם איכשהו מצליחים השחקן פתאום לא רוצה לעבור.

22 דקות לפני, duss21 said:

אתה צריך לחגוג 3 שעות לחזרת הפושים לטלפון שלך

בתכלס הדדליין עד 1:00 כי זה כולל את הרישום לאירופה. אבל ההתאחדות נסגרת ב-19:00.

גם לא נראה שיש דרישה מצד מכבי, אז לא כזה משנה.

אגב, חוגג התראיין עכשיו (הראיון הדו יומי שלו) אמר שהם קיבלו תשובה ממשרד הבריאות שלא עמדו במתווה הקיצוצים ולכן לא בטוח שיקבלו את רשת הביטחון, כי הם משלמים לרוני לוי שכר מלא וגם למאמנים החדשים.

אם זה המצב,  מעניחן מה קורה אצלנו. קיצצו לשחקנים ולא הודיעו על זה? ויתרו על קיצוץ ועל המליונים של רשת הביטחון? מפליא שאף כתב לא מתייחס לסוגיה הזאת.

1 דקה לפני, snufkin said:

אגב, חוגג התראיין עכשיו (הראיון הדו יומי שלו) אמר שהם קיבלו תשובה ממשרד הבריאות שלא עמדו במתווה הקיצוצים ולכן לא בטוח שיקבלו את רשת הביטחון, כי הם משלמים לרוני לוי שכר מלא וגם למאמנים החדשים.

אם זה המצב,  מעניחן מה קורה אצלנו. קיצצו לשחקנים ולא הודיעו על זה? ויתרו על קיצוץ ועל המליונים של רשת הביטחון? מפליא שאף כתב לא מתייחס לסוגיה הזאת.

ראיתי את האינסטגרם שלו, הוא מסתובב עם כמה סלבס, לא ברור מה חסר לו בחיים, הוא יודע לעשות קומבינות על חשבון אחרים וכ'ו אז מה חסר לו בחיים שהוא צריך למלא את עצמו כל פעם בריגושי תקשורת? זה תן לאלי טביב, לוזון וכ'ו

7 דקות לפני, snufkin said:

אבל חשבתי שהוא מביא משקיע שישים 100 מיליון דולר בשנה או שטות כזאת

את ממן לא הייתי מביא הוא שחקן עצלן שעושה פרצופים אם לא משחק. 

אזולאי לעומת זאת הייתי מביא בכיף.

לא מחזיק מבלקמן בתור חלוץ, שכטר עם כל הכבוד כבר לא בגיל ואם חס וחלילה פשיץ' נפצע אין לנו חלוץ נורמלי שיכול להחזיק משחק שלם. אזולאי יכול להיות מחליף סביר לגמרי. בטח אם מגיע בחינם. 

צטט

בלאגן בבית"ר: קונטה ניסה לתקוף את אלי אוחנה

הבלם הצרפתי השתולל בחדר של אוחנה והתפרץ עליו ועל חשב הקבוצה חיים נבון, לאחר שהתבקש להחזיר סכום של כ-200,000 שקלים שהופקד לחשבונו

מביא.

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא בוער. במילא כבר פספס את הרישום לאירופה. יש עוד שני חלונות בקרוב. 

זה גם ככה נראה כמו זר רק לליגה חבל שלא השכילו להביא עוד מישהו ממלאגה.

לפני2 שעות , תמיר8 said:

חבל שיש רק 4 זרים כשירים בסגל.

בסך הכל הביאו מחליפים לכל העוזבים + צעירים שחזרו מהשאלות לעבות הסגל.

יש סגל ברמה טובה. לא הכי טוב שהיה פה, לא סגל שטוב על הנייר בהרבה מהאחרות, אבל בהחלט סגל טוב.

מפה והלאה זה נטו עבודה של דוניס עם השחקנים. עם איביץ׳ אני בטוח שהחומר הזה היה מספיק לו לאליפות. נקווה לטוב ושיהיה לנו בהצלחה

השתדרגנו עם חלוץ 9 שלא היה כאן מאז וידאר. זה האקסטרה בעיניי על הסגל הקודם. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא בוער. במילא כבר פספס את הרישום לאירופה. יש עוד שני חלונות בקרוב. 

לא פספס עדיין.