Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

18 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

קניקובסקי שחקן מעולה, אחד הקשרים ההתקפיים הטובים בליגה, והלוואי שהיה מגיע אלינו לרוטציה. גם שחקן של מספרים לדעתי. 

העניין הוא שכדי לשחרר את השחקן הכי טוב שלהם הם יבקשו גם לא מעט כסף, במיוחד כשבארץ אוהבים לסחוט את הקבוצות הגדולות במחירים גבוהים, ולזה מכבי לא תיכנע בעונה הזו. 

מבחינת השחקנים שהצעת, אז גררו וברסקי יוכלו לעזור להם, אבל בהגנה יש להם כבר מגן שמאלי זר ו-2 בלמים זרים. 

חחח, דווקא בגלל השחרורים של עוואד ושועה הם צריכים חלוץ מחליף למטרנום, למרות שהוא לא ייפצע בחיים. 

כמו שכתבת, אין בכלל תאוריה להעברה עם כסף. 

ממן שחקן מוכשר, נכנס יפה לרחבה, בעיטה טובה - אחלה על הנייר. בפועל הוא ממש הפוך ממכבי. לא ממושמע טקטית. אין שום סיבה שיביאו אותו. 

בכלליות אני מת על כל משחקי המנג׳ר האלו של - הייתי משחרר את בלקמן ברסקי גררו ומביא את קניקובסקי / שלומי אזולי. 

במציאות לא עושים דברים כאלו. המערכת מראה איזשהי רמה של לויאליות לשחקנים שלה ולא סוחרת בהם כמו גרעינים כי יש אופציה מעט יותר מעניינת בשוק. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

כמו שכתבת, אין בכלל תאוריה להעברה עם כסף. 

אפשר לשלם סכום סביר. מכבי כבר הסכימו לשלם באזור החצי מיליון על ג'ראדלש וספורטינג רצו יותר. 

אפשר להציע לנתניה חצי מיליון ועוד תשלומים בעונה הבאה או חצי מיליון עם אחוזים וברסקי. 

7 דקות לפני, Taz said:

ממן שחקן מוכשר, נכנס יפה לרחבה, בעיטה טובה - אחלה על הנייר. בפועל הוא ממש הפוך ממכבי. לא ממושמע טקטית. אין שום סיבה שיביאו אותו. 

בכלליות אני מת על כל משחקי המנג׳ר האלו של - הייתי משחרר את בלקמן ברסקי גררו ומביא את קניקובסקי / שלומי אזולי. 

במציאות לא עושים דברים כאלו. המערכת מראה איזשהי רמה של לויאליות לשחקנים שלה ולא סוחרת בהם כמו גרעינים כי יש אופציה מעט יותר מעניינת בשוק. 

מה לעשות שברסקי לא עומד לראות דקות במכבי. להשאיר אותו יהיה סתם.

אגב, אני משחק הרבה זמן מנג'ר וכמעט אף פעם לא עושים שם טריידים ככה שאין צורך לדחוף את המנג'ר בכל הודעה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מאיפה אתה יודע שברסקי לא עומד לראות דקות במכבי? מה אתה נביא? או שדיברתי עם דוניס עליו?

דווקא בעונה של 2 מסגרות ברסקי נמצא בתפקיד שאמנם יש עליו מספיק שחקנים אבל גם שחקנים פציעים ובמיוחד בעונה כזאת צריך כמה שיותר שחקני סגל וברסקי הוא שחקן שלא יעשה פרצופים ולא יעשה בעיות, ישחק מתי שהקבוצה תצטרך אותו ויעשה את זה על הצד הטוב ביותר.

3 דקות לפני, LL6 said:

מאיפה אתה יודע שברסקי לא עומד לראות דקות במכבי? מה אתה נביא? או שדיברתי עם דוניס עליו?

דווקא בעונה של 2 מסגרות ברסקי נמצא בתפקיד שאמנם יש עליו מספיק שחקנים אבל גם שחקנים פציעים ובמיוחד בעונה כזאת צריך כמה שיותר שחקני סגל וברסקי הוא שחקן שלא יעשה פרצופים ולא יעשה בעיות, ישחק מתי שהקבוצה תצטרך אותו ויעשה את זה על הצד הטוב ביותר.

יש לך קישור של גלזר, פרץ, גולסה, קארצב, דן ביטון, ריקן ואולי הזר החדש של סנופקין (ועוד לא דיברתי על ניקוליץ' אם הוא בטעות יחזור)

בעונה שעברה היינו עם פחות שחקנים ופרץ היה פצוע ברוב העונה ועדיין ברסקי לא ראה כמעט דקות, אז העונה הוא יראה? 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יש לך קישור של גלזר, פרץ, גולסה, קארצב, דן ביטון, ריקן ואולי הזר החדש של סנופקין. 

בעונה שעברה היינו עם פחות שחקנים ופרץ היה פצוע ברוב העונה ועדיין ברסקי לא ראה כמעט דקות, אז העונה הוא יראה? 

גם לדעתי ברסקי יראה פחות דשא מניקוליץ', אוהב אותו אבל אין מה לעשות, הוא לא מספיק טוב ויש מספיק שחקנים שיכולים למלא את התפקיד הזה בצורה טובה יותר. 
משחרר אותו, משחרר גם את דודזאדה אם בלטקסה נשאר כמחליף היתרון שלו שהוא גם יכול להיות בלם בשעת צורך ובלאו הכי סבוריט לא יתן להם דק' אז לא צריך 2 מחליפים לעמדה הזאת.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, אני משחק הרבה זמן מנג'ר וכמעט אף פעם לא עושים שם טריידים ככה שאין צורך לדחוף את המנג'ר בכל הודעה.

ברסקי בהחלט שחקן שניראה שהוא ברף הנמוך של שחקן מכבי. בהחלט הייתי מעדיף למכור אותו / להשאיל אותו ולתת יותר הזדמנויות לשחקנים הצעירים שלנו. 

אבל אין קשר בינו לבין ממן. ברסקי מחזיק בתכונות אופי שמתאימות לשחקן מכבי, ממן ממש לא. 

ובקשר למנג׳ר - אני אנסה להוריד במינונים אבל זה קשה כשכל הודעה שלישית פה מדברת על שחרור של x שחקנים והבאה של y במקומם.

45 דקות לפני, Taz said:

מסכים עם כל מילה. ניתוק רגשי משל הם היו גרביים. גם כל השאיפה לעוד ועוד תעודות ביטוח. צריך סגל לנשום, גם לחלקים הפחות נוצצים שלו. 

5 דקות לפני, Taz said:

ברסקי בהחלט שחקן שניראה שהוא ברף הנמוך של שחקן מכבי. בהחלט הייתי מעדיף למכור אותו / להשאיל אותו ולתת יותר הזדמנויות לשחקנים הצעירים שלנו. 

אבל אין קשר בינו לבין ממן. ברסקי מחזיק בתכונות אופי שמתאימות לשחקן מכבי, ממן ממש לא. 

ובקשר למנג׳ר - אני אנסה להוריד במינונים אבל זה קשה כשכל הודעה שלישית פה מדברת על שחרור של x שחקנים והבאה של y במקומם.

לא דיברתי על ממן אלא על קניקובסקי.

15 דקות לפני, matis said:

למה לא לרשום את גויגאן במכבי בנתיים?

מקסימום להשאיל אותו לרמלה שוב בינואר אם יהיו ליגות 

כי הוא רשום בביתר ת"א ושיחק שם כבר העונה.

כמה השאלות/העברות אפשר לעשות לאותו שחקן?

1 דקה לפני, שרן said:

כי הוא רשום בביתר ת"א ושיחק שם כבר העונה.

כמה השאלות/העברות אפשר לעשות לאותו שחקן?

אני חושב שהמקסימום זה 3 קבוצות בעונה

לא יודע מה חוזה ההשאלה אומר, אבל לא ניראה לי שיש בעיה עקרונית שהוא ישחק במכבי עוד העונה וגם יחזור לשם שוב

אנחנו לא צריכים את הזבל של ביתר ולא של שום קבוצה בארץ ראה ערך בן ביטון.

לעומת זאת אם יצליחו להחזיר הביתה את קניקובסקי המוכשר אשמח מאוד.

חייבים לדלל מעט את הסגל, קודם כל הייתי מתחיל עם בן ביטון(פיבן מגן טוב ממנו) ודוידזאדה..

1 דקה לפני, matis said:

אני חושב שהמקסימום זה 3 קבוצות בעונה

לא יודע מה חוזה ההשאלה אומר, אבל לא ניראה לי שיש בעיה עקרונית שהוא ישחק במכבי עוד העונה וגם יחזור לשם שוב

לא נראה לי שיעשו לו את זה, נראה לי קצת לא נעים לשחק איתו ככה.

ונראה לי גם מבחינת ביתר ת"א הרבה זעזועים כאלה לא הכי טובים.