Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

49 דקות לפני, nirnir20 said:

לא לכעוס עליי מבטיח שאין לי מושג, אבל ממן שוחרר מבית"ר, הוא משחק קשר קדמי לא ? 

מביאים כחילוף לדן ביטון? 

חשבתי על זה אבל אני לא חושב שהוא מתאים. ממן שחקן שונה מאוד מדן ביטון. הרבה פחות בא לקבל כדור, טיפול בכדור ודריבל הרבה פחות טוב. יותר שחקן שעושה תנועה לעומק ללא כדור ומצפה לכדור מהקישור האחורי או המגנים.

הוא לא שחקן רע אבל לדעתי יש לנו כבר כאלו בסגל. דריבליסט כמו דן ביטון אין וממן לא יעזור להשלים את זה

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה אומרים? הייתם הולכים על זה? הוא רק בן 23...

הוא השחקן אולי הכי טוב שלהם, לא ישחררו אותו אלייך בלי לקבל כסף. לא חושב שהם צריכים את השחקנים שהצעת כאן

לפני2 שעות , דקסטר said:

רז אמיר מעדכן:

‏‎שוחרר לחופשה עד שיחליטו מה קורה פה עם הליגות.

ובמיוחד ל @snufkin

‏ההחתמה האחרונה שמכבי ת"א ככל הנראה תבצע היום: רוואן הומאן, קשר דרום אפריקאי בן 19. בהמשך הדרך תחליט הקבוצה האם הוא נשאר בסגל של דוניס או מושאל לבית"ר ת"א\בת ים במסגרת החלון החדש שייפתח עם חידוש הליגה. אם אכן יעבור כשורה, סביר להניח שהאופציה השנייה תיבחר בהמשך הדרך

הוא יכול לשחק מגן ימני?

חחח

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

חנצ'יס לדעתי יושאל. השאלה מה יעשו עם בלטקסה, כי יש לנו ארבעה בלמים חוץ ממנו ושני מגנים שמאליים. 

גם גררו לדעתי יפגע כי הוא לא יקבל כמעט דקות וחבל כי בגיל הזה זה הכי חשוב.

דוניס משחק באירופה עם 3 בלמים, לכן צריך יותר מארבע אופציות לבלמים בסגל (טיבי, הרננדס, ייני, פיבן + בלטקסה שיכול לשחק כבלם שמאלי, והיחיד עם רגל שמאל)

חוץ מזה, בלטקסה יוכל גם לשחק מגן שמאלי במערך כזה אם יעדיפו את סאבוריט כאחד משלושת הבלמים.

בגלל שאנחנו ב-2 מסגרות ועם כמה מערכים, זה טוב שיש גמישות בסגל. והאמת, גם במערך הרגיל וללא אירופה, הייתי שולח את דוידזאדה ומשאיר את בלטקסה. 

בנוגע לגררו אני מסכים שהוא צריך דקות, אבל בגלל שטב"ח חידה כרגע מכל הבחינות, וחוזז אחרי פציעה די ארוכה, הייתי מחכה איתו לפחות עד ינואר. 

6 דקות לפני, snufkin said:

חשבתי על זה אבל אני לא חושב שהוא מתאים. ממן שחקן שונה מאוד מדן ביטון. הרבה פחות בא לקבל כדור, טיפול בכדור ודריבל הרבה פחות טוב. יותר שחקן שעושה תנועה לעומק ללא כדור ומצפה לכדור מהקישור האחורי או המגנים.

הוא לא שחקן רע אבל לדעתי יש לנו כבר כאלו בסגל. דריבליסט כמו דן ביטון אין וממן לא יעזור להשלים את זה

אני אישית לא חושב שחייב דריבליסט כמחליף לביטון, מספיק שחקן יצירתי שיודע למסור ולאיים על השער. ולמרות זאת, אם הוא לא מספיק טוב לבית"ר אפילו לרוטציה, לא רואה אותו משתלב אצלנו. 

3 דקות לפני, snufkin said:

הוא השחקן אולי הכי טוב שלהםת לא ישחררו אותו אלייך בלי לרבל כסף. לא חושב שהם צריכיל את השחקנים שהצעת כאן

הם ירצו את בלטקסה כי הוא ברמה גבוהה, צעיר ויכול לשחק גם כמגן וגם כבלם. גם את ברסקי הם ירצו זה שחקן שיכול לפתוח בכל קבוצה שהיא לא מכבי או חיפה.

את גררו בהשאלה הם לא חייבים לרצות אפשר במקום לתת להם כמה גרושים + אחוזים מהמכירה הבאה.

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני אישית לא חושב שחייב דריבליסט כמחליף לביטון, מספיק שחקן יצירתי שיודע למסור ולאיים על השער. ולמרות זאת, אם הוא לא מספיק טוב לבית"ר אפילו לרוטציה, לא רואה אותו משתלב אצלנו. 

אני כן חושב שצריך דריבליסט. במיוחד שרוב המשחקים שלנו הם מול בונקר צפוף, צריך שחקן שיודע לשבור את זה ולשחק דריבל עומק בשטח קטן. כרגע רק גולסה ודן ביטון הם כאלו בסגל שלנו. גויאגון למשל הרבה יותר מתאים, אמנם לא הכי בשל אבל יש לו דריבל טופ

לא לחנן ממן, הוא נטל על חדר ההלבשה ולדעתי יגרום לברדק. לא סתם משוחרר מכל קבוצה למרות מספרים יפים.

הייתי מביא את זהבי הקטן בתמורה לבן ביטון/דוידזאדה. בראייה לעתיד זה יכול להשתלם. לשמאל יש את בלטקסה ומימין הבלם החדש יכול לשחק גם שם.. כך שבכיף הייתי מוותר על אחד הבארשבעים...הבינוניים+.

ממן יכול להיות אופציה מעניינת אבל בגלל שהוא שחקן שיש לו עבר של שחקן שעושה פרצופים על הספסל אז לדעתי עדיף כבר להשאיר את הומאן שהוא בתפקיד דומה כזר שישי בסגל 

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מביא את קניקובסקי מנתניה. הוא יודע לשחק גם בכנף ימין וגם בקישור ההתקפי. נתן אחלה עונה.

מביא לנתניה בתמורה את בלטקסה, ברסקי ואם הם רוצים גם את גררו בהשאלה (המאמן שלהם אוהב אותו).

קניקובסקי שחקן מעולה, אחד הקשרים ההתקפיים הטובים בליגה, והלוואי שהיה מגיע אלינו לרוטציה. גם שחקן של מספרים לדעתי. 

העניין הוא שכדי לשחרר את השחקן הכי טוב שלהם הם יבקשו גם לא מעט כסף, במיוחד כשבארץ אוהבים לסחוט את הקבוצות הגדולות במחירים גבוהים, ולזה מכבי לא תיכנע בעונה הזו. 

מבחינת השחקנים שהצעת, אז גררו וברסקי יוכלו לעזור להם, אבל בהגנה יש להם כבר מגן שמאלי זר ו-2 בלמים זרים. 

28 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בטח יחתום בחיפה.

חסר להם אחד ל-50 חלוצים עגול.

חחח, דווקא בגלל השחרורים של עוואד ושועה הם צריכים חלוץ מחליף למטרנום, למרות שהוא לא ייפצע בחיים.