Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

ניראה לי שהבנו שדוניס קצת יותר גמיש מבחינת מערכים ומשחק יותר פעמים עם 3 בלמים (מוריד את סבוריט לבלם שמאלי) ואז עם כל הצער של כולם - כן צריך את דווידזדה בסגל. 

28 דקות לפני, YoC said:

לא שזה יקרה, אבל זה מה שהייתי רוצה שיקרה:

משאיל:
חוזז (שיחזור מהפציעה בקצב שלו, בלי לחץ, שיקבל דקות ויחזור אלינו בעונה הבאה בריא ובשל להלחם על ההרכב),
אדוארדו גררו
+כרגע רשומים בסגל, מניח שבכל מקרה יושאלו:
ניר ברקוביץ',
רותם יצקר,
דור תורג'מן,
רונן חנצ'יס

משחרר:

בן ביטון,
דודזאדה,
ברסקי

מביא כומר ועושה גירוש שדים:

ניקוליץ'

מפתיע את כולם ומחתים ברגע האחרון:
מגן ימני זר

חוזז הרוויח לפחות את ההזדמנות להוכיח את עצמו כשחקן לגיטימי בסגל שלנו, לא משאיל אותו וגם בונה עליו יותר מטבח כרגע

שוערים: טננבאום, דניאל פרץ
מגנים: סבוריט קנדיל ביטון רוסטם בלטקסה
בלמים: טיבי הרננדז פיבן שרן
קשרי אמצע: גלזר, פרץ, גולסה, דן ביטון, ריקן, קארצב, ניקוליץ', ברסקי
קיצוניים: יונתן, אלמוג, טבח, חוזז,  גררו
חלוצים: פשיץ', שכטר, בלקמן

לא משחרר אף אחד מהרשימה הזאת אם לא בא שחקן, האופטימלי זה להביא בחלון הנוסף איזה שחקן מוכח מהליגה שיוכל לתרום קצת מעמדת הקיצוני/מחליף לביטון מה שיאפשר להשאיל את גררו לקבוצה בליגת העל שתתן לו את הדקות שהוא צריך.. אבל בכל מצב אחר לא רואה איך מוותרים על אף אחד מהסגל הזה ב2 המסגרות והצפיפות שבאה עלינו לטובה.

אולי אולי גם אחד מבין ברסקי/ניקוליץ'/קארצב. לכל אחד יש את הסיבות שלו ואולי אפשר לוותר על אחד מהם אבל באינסטינקט שלי משאיר את כולם.

מצד שני מרגיש כמו אחלה סגל לעונה הקרובה.

משחרר את ברסקי ראשון. הוא כבר לא ילד מזמן ואני מתקשה לחשוב על משחק אחד שלו במכבי שהיה 'וואו'. 

לא שזה אפשרי ורלוונטי, אבל משחרר גם את דודזאדה ונותן לבלטקסה את המקום כמחליף של סאבוריט. מרגיש לי שחקן שצריך לפרוץ כבר קדימה.

1 hour ago, דקסטר said:

רז אמיר מעדכן:

‏‎שוחרר לחופשה עד שיחליטו מה קורה פה עם הליגות.

ובמיוחד ל @snufkin

‏ההחתמה האחרונה שמכבי ת"א ככל הנראה תבצע היום: רוואן הומאן, קשר דרום אפריקאי בן 19. בהמשך הדרך תחליט הקבוצה האם הוא נשאר בסגל של דוניס או מושאל לבית"ר ת"א\בת ים במסגרת החלון החדש שייפתח עם חידוש הליגה. אם אכן יעבור כשורה, סביר להניח שהאופציה השנייה תיבחר בהמשך הדרך

הומאן יחתום ויושאל לביתר תא.

גייגון יהיה זר שישי במכבי.

6 דקות לפני, nirnir20 said:

לא לכעוס עליי מבטיח שאין לי מושג, אבל ממן שוחרר מבית"ר, הוא משחק קשר קדמי לא ? 

מביאים כחילוף לדן ביטון? 

חשבתי על זה גם בדיוק חחח

11 דקות לפני, nirnir20 said:

מביאים כחילוף לדן ביטון? 

אם הוא מוכן לבוא בשכר מינימלי מאוד ונמצא בכושר פיזי מספיק, כן. בודק את האופציה בזריזות.

37 דקות לפני, Sawyer said:

לא משחרר אף אחד מהרשימה הזאת אם לא בא שחקן, האופטימלי זה להביא בחלון הנוסף איזה שחקן מוכח מהליגה שיוכל לתרום קצת מעמדת הקיצוני/מחליף לביטון מה שיאפשר להשאיל את גררו לקבוצה בליגת העל שתתן לו את הדקות שהוא צריך.. אבל בכל מצב אחר לא רואה איך מוותרים על אף אחד מהסגל הזה ב2 המסגרות והצפיפות שבאה עלינו לטובה.

אולי אולי גם אחד מבין ברסקי/ניקוליץ'/קארצב. לכל אחד יש את הסיבות שלו ואולי אפשר לוותר על אחד מהם אבל באינסטינקט שלי משאיר את כולם.

האמת, אחלה סגל.

הרננדס ופסיץ׳ על הנייר מרשימים מאוד.

חסר לי עדיין שחקן נוסף לאגף ימין, אלמוג וחוזז שחקני קו שמאל ופחות טובים בימין, כנ״ל מוח. ראינו כמה אצילי היה חסר בקיץ שעבר כשכהן שיחק בצד ימין, ביטון לא יכול ולא צריך לחפות על העמדה הזו.

לגבי אופציה להחתים את חנן ממן - נוכח העובדה שניקוליץ׳ עדיין בשבי החמאס, יכול להיות אחלה החתמה לרוטציה.

36 דקות לפני, Sawyer said:

חמישה מגנים זה לא יותר מדי? לא חושב שבלטקסה ישחק הרבה אם אחד מהבתים/מגנים לא ישוחרר.

ברסקי כבר לא יראה דקות במכבי עם כל הכאב. הייתי משאיל גם את גררו כי גם הוא לא יקבל דקות לדעתי. הלוואי ויהיה נס ויביאו עוד שחקן התקפה.

21 דקות לפני, yellow&blue said:

הומאן יחתום ויושאל לביתר תא.

גייגון יהיה זר שישי במכבי.

אתה אומר את זה מניחוש או מידיעה?

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

האמת, אחלה סגל.

הרננדס ופסיץ׳ על הנייר מרשימים מאוד.

חסר לי עדיין שחקן נוסף לאגף ימין, אלמוג וחוזז שחקני קו שמאל ופחות טובים בימין, כנ״ל מוח. ראינו כמה אצילי היה חסר בקיץ שעבר כשכהן שיחק בצד ימין, ביטון לא יכול ולא צריך לחפות על העמדה הזו

מסכים. גם אם נניח ביטון יחפה על העמדה הזאת מי יחליף אותו בקישור? צריכים עוד שחקן התקפה.

4 דקות לפני, Sawyer said:

אם הוא מוכן לבוא בשכר מינימלי מאוד ונמצא בכושר פיזי מספיק, כן. בודק את האופציה בזריזות.

גם חשבתי על זה אבל אז גם חשבתי שיש יותר סיכוי שזה יהיה בן ביטון 2. פחות שמתי לב אליו בעונה שעברה, אבל בעונת אליפות האחרונה של בש הוא היה מעולה.

22 דקות לפני, nirnir20 said:

מביאים כחילוף לדן ביטון? 

מביא קל, אם הוא יודע שהוא בא להרחבת הסגל ולא לעשות פרצופים כמו בב"ש.

מביא את קניקובסקי מנתניה. הוא יודע לשחק גם בכנף ימין וגם בקישור ההתקפי. נתן אחלה עונה.

מביא לנתניה בתמורה את בלטקסה, ברסקי ואם הם רוצים גם את גררו בהשאלה (המאמן שלהם אוהב אותו).

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חמישה מגנים זה לא יותר מדי? לא חושב שבלטקסה ישחק הרבה אם אחד מהבתים/מגנים לא ישוחרר.

ברסקי כבר לא יראה דקות במכבי עם כל הכאב. הייתי משאיל גם את גררו כי גם הוא לא יקבל דקות לדעתי. הלוואי ויהיה נס ויביאו עוד שחקן התקפה.

אתה אומר את זה מניחוש או מידיעה?

לא יותר מדי, בטח כשאתה לא סומך בכלל על לפחות 2 מהם והוא עוד סימן שאלה שיכול להפתיע. גם תזכור שאתה קצת קצר בנושא הבלמים ושבקלות אתה יכול לראות הרכבים של שלושה בלמים, קיצר לא הייתי משחרר את בלטקסה בשום סיטואציה למרות כל הפנדלים.

את גררו לא משאיל כי אני מפחד שפציעה של אחד או יותר משחקני הקו שלנו תשאיר אותנו ערומים לגמרי, אז רק אם מגיע שחקן אחר אפשר להשאיל את גררו.

לגבי ברסקי, שחקן נחמד. לא ביכולת ראויה להרכב במכבי אבל אין מה לעשות הוא ישאר בקבוצה ויחזק אותנו במקרה הצורך, יש לנו מרכז מגרש פריך ופציע, לא משחרר כרגע אף אחד שם.. אולי בינואר אם ניקוליץ' חוזר עד אז + נראה כמו שחקן וזה נשמע כמו פנטזיה כרגע.

1 דקה לפני, Sawyer said:

לא יותר מדי, בטח כשאתה לא סומך בכלל על לפחות 2 מהם והוא עוד סימן שאלה שיכול להפתיע. גם תזכור שאתה קצת קצר בנושא הבלמים ושבקלות אתה יכול לראות הרכבים של שלושה בלמים, קיצר לא הייתי משחרר את בלטקסה בשום סיטואציה למרות כל הפנדלים.

את גררו לא משאיל כי אני מפחד שפציעה של אחד או יותר משחקני הקו שלנו תשאיר אותנו ערומים לגמרי, אז רק אם מגיע שחקן אחר אפשר להשאיל את גררו.

לגבי ברסקי, שחקן נחמד. לא ביכולת ראויה להרכב במכבי אבל אין מה לעשות הוא ישאר בקבוצה ויחזק אותנו במקרה הצורך, יש לנו מרכז מגרש פריך ופציע, לא משחרר כרגע אף אחד שם.. אולי בינואר אם ניקוליץ' חוזר עד אז + נראה כמו שחקן וזה נשמע כמו פנטזיה כרגע.

אני מחפש תקציר ביצועים שלו מהשנתיים האחרונות ולא מוצא, אני אשמח אם מישהו ימצא

16 דקות לפני, liron1006 said:

מביא קל, אם הוא יודע שהוא בא להרחבת הסגל ולא לעשות פרצופים כמו בב"ש.

שחקן רך ובינוני.

הוא גם לא שחקן שיכול לחכות בספסל ולעשות שינוי. הוא לא יחזיק מעמד כאן. 

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מביא את קניקובסקי מנתניה. הוא יודע לשחק גם בכנף ימין וגם בקישור ההתקפי. נתן אחלה עונה.

מביא לנתניה בתמורה את בלטקסה, ברסקי ואם הם רוצים גם את גררו בהשאלה (המאמן שלהם אוהב אותו).

מה אומרים? הייתם הולכים על זה? הוא רק בן 23...