Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

פרץ בהחלט היה חייב להימכר. 

צריכים לפנות מקום גם לפרוספקטים צעירים. 

העונה קארצב ואילון צריכים לפרוץ יותר. 

אולי גם גררו. 

בכל מקרה, לסיכומו של החלון - הגיעו 5 שחקנים חדשים ועוד איזה 5 מהשאלות. 

חבל רק שהזרים הגיעו מאוחר מדי כמו גם המאמן, אולי היה לנו סיכוי לליגת אלופות. 

לא היה לי ספק שיגיע בסוף רכש. יש אפילו תקווה קטנה בלב לאיזה מחטף בשניה האחרונה של זר נוסף. 

יאללה עכשיו להמשיך להתאמן ולהגיע מוכן לליגה ולאירופית ולהמשיך לדרוס את כולם בדרך לתארים. 

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

פעם היה אפשר לראות את מספר ההודעות לפי משתמש בנושא. זאת אופציה שעדיין קיימת בפורום החדש? (לא מוצא). 

מעניין לראות מי לקח את הבכורה השנה (בתחושה שלי קרב קשה בין קובי השועל לסנופקין)

מצטרף לשאלה. אני גם לא זוכר איך.

3 דקות לפני, LL6 said:

הכי מצחיק שאם יגיע רכש מחר זה יהיה השוער היווני של פאוק.

הפורום לא ידע איך לאכול את זה

עושים לטננבאום חואן פאבלו

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מצטרף לשאלה. אני גם לא זוכר איך.

היו לוחצים על מספר התגובות של הנושא ליד השם של הנושא אבל היום זה לא עובד 

6 דקות לפני, Almogl said:

זה שהעברנו 6 שמות למשרד הפנים והספרדי לא היה אחד מהם נותן לי תקווה קטנה 

שם אחד זה החלוץ. בטח השאר זה שמות של עוד חלוצים ובלמים.

36 דקות לפני, הילד בן 30 said:

פעם היה אפשר לראות את מספר ההודעות לפי משתמש בנושא. זאת אופציה שעדיין קיימת בפורום החדש? (לא מוצא). 

מעניין לראות מי לקח את הבכורה השנה (בתחושה שלי קרב קשה בין קובי השועל לסנופקין)

רק מספר ההודעות של מכביסט לעד עם תלונות על הפושים שלא קשורים לרכש מביאות אותו למקום הראשון.

4 דקות לפני, שי123 said:

רק מספר ההודעות של מכביסט לעד עם תלונות על הפושים שלא קשורים לרכש מביאות אותו למקום הראשון.

אבל בנושא הקורונה מי לוקח?

48 דקות לפני, Elirandani said:

מוגזם לבקש עד מחר שחקן יצירתי לקישור ? רק דן ביטון שמה וזה לא מספיק.

לא מוגזם, זה מדאיג גם אותי. 

ציפיתי אפילו בשלב כזה מוקדם לקבל יותר מגולסה. 

וכשאין את זה צריך להתחיל לנבור ולחפש חלופות. 

אי אפשר להסתמך על שחקן בונה משחק אחד. 

לשמוע את זהבי מדבר בפודקאסט הפודיום על זה שהיה למכבי סיכוי  להביא אותו, הם ידעו על זה שהוא מסיים עם הסינים את החוזה, ידעו על המצב שהוא נמצא בו, והוא טוען גם שהסבירו למכבי מה צריך לעשות כדי להביא אותו והם התמהמהו מהסיבות שלהם ודיברו איתו שוב רק אחרי שכבר סגר את חוזה שלו עם ההולנדים עושה רע בלב

46 דקות לפני, המכבייה said:

ממש חלון פיננסי(: ביחס למה שכבר יש לנו, מרגיש חלון סבבה. התקווה והפוקוס מבחינתי הוא על דוניס בכל מקרה. שם הדיון המעניין נמצא. אני מתאר לעצמי שהזרים מספיק טובים כדי לפתוח ב11. נראה מה הקבוצה תייצר. 

אני זוכר שהיית מודאג בנוגע לגולדהאר עם כל הסחבת וחוסר המוטיבציה בהחתמת הזרים. עכשיו אתה יותר רגוע?

חוץ מזה, באופן כללי אני מאמין שהזרים צריכים לדחוף את הקבוצה קדימה, ולא רק להיות מספיק טובים ל-11 (שזה אפשר לומר גם על קנדיל לדוגמא), אבל בוא נראה. 

43 דקות לפני, tomer958 said:

בתכלס מבחינת שחקנים זה כמו שנה שעברה אבל זה הרבה יותר טוב ממה שהיה לפני יומיים והרכש נראה על פניו כמו רכש טוב 

במידה ודן ביטון יפצע אין לו מחליף(כמו שלמיכה לא היה מחליף כי אין לנו שחקנים אחרים שמוסרים טוב)

וכמו שכתבו נחלשנו בצד ימין.

מקווה שיגיע עוד שחקן זר אחד 

זה לא בדיוק כמו שנה שעברה, כי כבר שנתיים לא היה פה חלוץ 9 איכותי ופשיץ' על הנייר שדרוג אדיר. 

מסכים שעם מגן ימני על-א ג'ראלדש, פליימיקר זר סבבה בתחרות עם דן ביטון, וקיצוני ימין ברמה של אצילי = קבוצה מושלמת, אבל גם ככה אנחנו מעולים לדעתי. 

מבין שלושת העמדות האלו, אני חושב שמגן ימני זר בעדיפות ראשונה, וקשר אמצע יצירתי כתחרות לביטון בעדיפות שניה. אבל זה כנראה כבר לא יקרה, אולי בינואר אם נעלה ל-32 :)

41 דקות לפני, LL6 said:

הכי מצחיק שאם יגיע רכש מחר זה יהיה השוער היווני של פאוק.

הפורום לא ידע איך לאכול את זה

אני באמת מודאג ועם טראומה מהחלון הזה שאני מפחד לקבל מחר איזה טאלב טאווטחה או משהו בסגנון. 

8 דקות לפני, liron1006 said:

בסוף ינחת מחר עוד זר בלי שאף אחד מצפה לו.

מודיעים על עזיבה של קנדיל, הקהל מתעצבן למה קנדיל עוזב ולא בן ביטון? ואם כך מי יהיה המחליף, ייני? 
ואז מציגים את המגן ימני זר שהוא ג'ראלדש ב- Overclock ולקינוח קשר זר התקפי צעיר והחלון נחתם בבום.
המגן החדש בתגובה ראשונה:" דיברתי עם איליה יבוריאן ואנדראס פרוחורנקובס שהם חברים טובים שלי והם סיפרו לי הכל על מכבי והמליצו לי להגיע. יאללה מכבי"

3 דקות לפני, YoC said:

מודיעים על עזיבה של קנדיל, הקהל מתעצבן למה קנדיל עוזב ולא בן ביטון? ואם כך מי יהיה המחליף, ייני? 
ואז מציגים את המגן ימני זר שהוא ג'ראלדש ב- Overclock ולקינוח קשר זר התפקי צעיר והחלון נחתם בבום.

ואז התעוררתי ב31.1.21

אכתוב שוב בשביל כל הצקצקנים לגבי ג'ראלדש.

הוא רצה להשאר וגם מכבי כמובן רצו. עוד בשלהי העונה התחילו שיחות מול ספורטינג שלא נשאו פרי. הקבוצה דרשה את מלוא סעיף השיחרור ועשתה למכבי את המוות, השחקן מבחינתו ניסה גם הוא ללחוץ את ספורטינג שיתפשרו כי הם בכלל לא רוצים אותו. ספורטינג קצת התגמשו והסכימו לקצץ את הסכום אך מכבי עדיין כיוונה לסכום נמוך יותר. כשכמעט וכבר הייתה סגירה (ג'ראלדש כבר התארגן על השארות בארץ) בפתאומיות ספורטינג החליטו שהם עושים דווקא למכבי ודרושים סכום גבוה יותר. לבסוף מכבי הודיעו לגראלדש שהוא לא בתוכניות וב.ביטון היה על המדף (אופציה ראויה לגמרי כישראלי). מי האמין שספורטינג ישחררו אותו לבסוף ללא תמורה והעיקר שמכבי לא תזכה בו.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

הוא רצה להשאר וגם מכבי כמובן רצו. עוד בשלהי העונה התחילו שיחות מול ספורטינג שלא נשאו פרי. הקבוצה דרשה את מלוא סעיף השיחרור ועשתה למכבי את המוות, השחקן מבחינתו ניסה גם הוא ללחוץ את ספורטינג שיתפשרו כי הם בכלל לא רוצים אותו. ספורטינג קצת התגמשו והסכימו לקצץ את הסכום אך מכבי עדיין כיוונה לסכום נמוך יותר. כשכמעט וכבר הייתה סגירה (ג'ראלדש כבר התארגן על השארות בארץ) בפתאומיות ספורטינג החליטו שהם עושים דווקא למכבי ודרושים סכום גבוה יותר. לבסוף מכבי הודיעו לגראלדש שהוא לא בתוכניות וב.ביטון היה על המדף (אופציה ראויה לגמרי כישראלי). מי האמין שספורטינג ישחררו אותו לבסוף ללא תמורה והעיקר שמכבי לא תזכה בו.

אפילו מהנהלת הפועל היינו מקבלים יחס יותר נורמלי, איזה מוות 

6 דקות לפני, קובי השועל said:

בסדר,

אבל למה ללכת על בן ביטון ולא על זר אחר כשאפשר להביא עוד 4??

מגן ימני זר דווקא קל יחסית למצוא