Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

15 דקות לפני, דקסטר said:

אחרי שנחת, הרננדס שיגר מכתב לתקשורת במלאגה ובו דברי פרידה מהמועדון ומהאוהדים שליוו אותו בשנים האחרונות: “עכשיו כשאני נוחת ביעד החדש שלי, אני נזכר בצעדים הראשונים ככדורגלן, עוד כשהייתי ילד. אני זוכר את מגרשי העפר ההם, את הכדורים ששקלו כמעט יותר ממני ובעיקר אני זוכר את החלומות שלי. החלומות האלה היו אלה שנתנו לי כוח לרוץ יותר מהאחרים, לסבול את הקור, את הפציעות ולהיות מסוגל לבעוט בכדור כאילו בקושי שקל. החלומות האלה היו של ילד שרצה להיות כדורגלן מפורסם שיופיע בטלוויזיה על הבמות הכי גדולות, חלומות על לזכות באליפויות ולהיות אלוף עולם, חלומות של ילד”.

“אבל אם הייתה לי ההזדמנות להיות בגיל הזה ולחלום שוב, החלומות שלי היו שונים, הייתי חולם על לשחק במאלגה הרבה לפני כן ובלי שיגיע הרגע שבו אצטרך לעזוב. זה יהיה החלום שלי כילד אם הייתי יכול לחזור לאחור. לפעמים חלומות נגמרים וזה אכן הגיע לסיומו, עצוב לי שזהו המצב הנוכחי של המועדון, עצוב לי שירדנו ליגה ולא חזרנו אבל אני גאה שהייתי כאן, שלבשתי את החולצה הזו, ששיחקתי בלה-רוסאלדה מלא בטירוף כחול-לבן. אני אסיר תודה לאנשים שהביאו אותי, אלה ששמו קרח על השרירים שלי, ששטפו את בגדי, שדאגו לדשא, אלה שניסו להפוך אותי לכדורגלן טוב יותר, תודה לכל המאמנים שלי ותודה לכל האנשים במועדון שדאגו שהתקופה שלי פה תהיה כל כך נפלאה”.

אמא מה זה השחקן המרגש הזה. מזכיר לי את מכתב הפרידה שקרלוס הקריא שגרם לי לבכות.

4 דקות לפני, yellow&blue said:

זה נראה שלבלם אין איסטגרם אישי.

יש לו עמוד מעריצים.

https://instagram.com/fans_luis_hernandez?igshid=5ns6oghp5kjb

סבוריט כבר אמרנו?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

סעמק הם מחכים לרגע שאני יוצא לריצה כדי להוציא פוש זה ברור. 

לא יודע למה אבל ממש בא לי שגם הפעם לא תקבל פוש על רכש.

2 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

לא יודע למה אבל ממש בא לי שגם הפעם לא תקבל פוש על רכש.

ברור אתם מביאים לי נאחס. פורום מרושע.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור אתם מביאים לי נאחס. פורום מרושע.

אין אוהד אחד בעולם שמגיע לו יותר ממך לא לקבל פוש רכש אחרי התלונות שלך על כל פוש שלא קשור לרכש שקיבלת.

תלמד לקבל פוש לא רכש כמו גבר.

אותי מעצבן דבר אחד, צנצי מתעקש לכתוב בכל כתבה שלו שהרננדז הוא לא הבחירה המועדפת של מכבי ושהוא מאין התפשרות אחרי שהאופציות המועדפות על הצוות (וננסיו ולורנס) בחרו לחתום בקבוצות אחרות.

למה הוא כלכך בטוח שהרננז הוא התפשרות ? הרי עד אתמול כששוחרר ממלאגה הוא היה תחת חוזה ולא היה ריאלי להביא אותו. מה גם שהפרופיל שלו (מלבד הגיל) טוב יותר משל שניהם.

הרי יש מצב שבאמת היה מו"מ עם וננסיו וברגע שמכבי זיהו את האופציה להחתים את הרננז הם החליטו ללכת עליו לא?