Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל אם חוזז פותח זה אומר שסאבוריט בלם? די חבל עליו.

גם בלם במערך של שלושה בלמים יכול לעשות גיחות להתקפה. בכל אופן חוזז יכול להיות מתורגל גם בימין.

Just now, nirnir20 said:

גולסה היה מעולה ומעל הליגה בכל דקה ששיחק, ומהיום הראשון אמרו פה שאם הוא כשיר הוא מעל הליגה וצריך להשאיר אותו.

חלק אמרו פה מתסכול כי הוא באמת היה נפצע המון שעדיף כבר לשחרר אותו אבל לא נראלי שמישהו באמת רצה בזה. 

ניקוליץ' שיחק 5 דקות בשנתיים , זר, יושב על משכורת עתק וחוזה ל4 שנים, אני באמת לא מאמין שהוא מסוגל לחזור לשחק כדורגל ברמות גבוהות והוא לא איזה שחקן שגדל במועדון שצריך לקחת כפרויקט שיקום, ולכן צריך להעיף אותו. 

איפה הוא ואיפה גולסה. 

ידעתי כמובן שיהיה אנטי על השוואת מקרי הפציעות של גולסה וניקוליץ'.

אנשים פה העיפו את גולסה גם במחיר שהוא בריא אם זכור לך, הוא בשנתיים נפצע בכמות פסיכית. עד עכשיו אנשים בטראומה מכל נפילה שלו על הדשא.

ניקוליץ' גם לדעתי היה צריך לעוף מזמן, אני כרגע מנסה לחבר את הפאזל של החלון (קורונה, צוות בוסרי ברכש, תקציב מצומצם, מאמן חדש), אלה סיבות רבות מדוע כנראה לא שוחרר ואם הסיפור נכון שחוזר בנובמבר הקרוב אז כנראה שיתנו לו קרדיט אחרון.

1 דקה לפני, Armagedon said:

ידעתי כמובן שיהיה אנטי על השוואת מקרי הפציעות של גולסה וניקוליץ'.

אנשים פה העיפו את גולסה גם במחיר שהוא בריא אם זכור לך, הוא בשנתיים נפצע בכמות פסיכית. עד עכשיו אנשים בטראומה מכל נפילה שלו על הדשא.

ניקוליץ' גם לדעתי היה צריך לעוף מזמן, אני כרגע מנסה לחבר את הפאזל של החלון (קורונה, צוות בוסרי ברכש, תקציב מצומצם, מאמן חדש), אלה סיבות רבות מדוע כנראה לא שוחרר ואם הסיפור נכון שחוזר בנובמבר הקרוב אז כנראה שיתנו לו קרדיט אחרון.

מי אמר שהוא יחזור בנובמבר? 

לא שזה משנה כי גם ככה יש לנו כרגע 2 זרים, גג אולי יהיו 3 עד סוף החלון, אבל חלאס, הבנאדם שנתיים פה ושיחק 5 דקות, והוא עדיין פצוע, יש לו עכשיו עוד פציעה שהוא צריך להשתקם ממנה, הוא לא מתאמן בכלל. 

אתה מדבר איתי על מישהו שלא שיחק שנתיים שאולי יחזור עוד כמה חודשים.

הרגשה אישית שלי שלא נראה אותו כבר במדי מכבי, יגיד עוד כמה חודשים שכואבת לו הברך ובזה יסתיים הסיפור שלו איתנו. 

7 דקות לפני, nirnir20 said:

מי אמר שהוא יחזור בנובמבר? 

לא שזה משנה כי גם ככה יש לנו כרגע 2 זרים, גג אולי יהיו 3 עד סוף החלון, אבל חלאס, הבנאדם שנתיים פה ושיחק 5 דקות, והוא עדיין פצוע, יש לו עכשיו עוד פציעה שהוא צריך להשתקם ממנה, הוא לא מתאמן בכלל. 

אתה מדבר איתי על מישהו שלא שיחק שנתיים שאולי יחזור עוד כמה חודשים.

הרגשה אישית שלי שלא נראה אותו כבר במדי מכבי, יגיד עוד כמה חודשים שכואבת לו הברך ובזה יסתיים הסיפור שלו איתנו. 

איך אתה יודע שהוא לא מתאמן או בתוכנית חזרה למגרשים ע"י צוות האימון? אתה היית שם?

אני מסתמך על הנתונים שטוענים שיחזור בחודש-חודשיים הקרובים. כמובן שאם העובדות אומרות שהוא יהיה כשיר עוד חצי שנה, אז באמת לא הייתי רואה סיבה שישאר פה עוד דקה.

שמחברים את כל הנתונים היבשים מדוע השחקן נמצא פה עדיין:

- תחת חוזה

- שחרור יורגש בתקציב (לא בטוח כמה הביטוחים מכסים את הפציעה), מעדיפים כנראה לחכות לאפשרות מכירה.

- מאמן חדש

- עונת קורונה (צריך כל שחקן רלוונטי לרשום לסגל)

- תקציב מצומצם

- צוות מו"מ בוסרי

נחיה ונראה,

סביר להניח שהרומן הזה יקבל תשובות עד ינואר.

33 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם הבלם והחלוץ בינגו כמו שמסתמן, יש עמדה אחת שחיפה עולה עלינו? 

בנוגע לגויאגון, הוא ללא ספק לא בשל לפתוח בהרכב, אבל כמחליף אני מאמין שהוא יכול להיות סבבה. מה שכן, היה נחמד לניקוליץ' בריא ומממש פוטנציאל (אין סיכוי)

זה תלוי מה זה בינגו. על הנייר יש הבלם נראה טוב יותר מז'איר והחלוץ נראה טוב יותר מצ'יקו. אם זה באמת יהיה ככה, אז אנחנו יותר טובים על הנייר, אבל יש לנו עוד מפעל.

חוץ מזה שצריך לראות איך נראה כקבוצה. לפעמים שחקנים יותר איכותיים לא מבטיחים כלום.

אגב, אם אתה מתעקש להסתכל נטו על איכות, אז לחיפה גם יש כמה יתרונות לדעתי. שרי טוב מדן ביטון עד שלא יוכח אחרת, ווילדסחוט טוב מאלמוג עד שלא יוכח אחרת (לדעתי מהר מאוד נראה שאלמוג טוב יותר אבל אי אפשר לדעת), מאבוקה לא נופל מקנדיל ועל פי ההופעות של קנדיל העונה אולי גם עולה עליו. צריך לראות אם החלוץ יהיה טוב יותר מרוקאבציה כי זה לא יהיה קל בכלל.

בסוף ניקוליץ' יכבוש שער אליפות, הקהל (שעלה על מנופים כדי להיכנס לבלומפילד) יחדור לדשא וירים אותו על הכתפיים.

מההרמה על הכתפיים, הוא ימתח את המפשעה וייפצע לעוד שנתיים.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה תלוי מה זה בינגו. על הנייר יש הבלם נראה טוב יותר מז'איר והחלוץ נראה טוב יותר מצ'יקו. אם זה באמת יהיה ככה, אז אנחנו יותר טובים על הנייר, אבל יש לנו עוד מפעל.

חוץ מזה שצריך לראות איך נראה כקבוצה. לפעמים שחקנים יותר איכותיים לא מבטיחים כלום.

דווקא כקבוצה עם דוניס נראינו בסדר מבחינה טקטית וצורת משחק הבעיות היו בעיקר בלם וחלוץ אם יצליחו להנחית עוד זר בזמן שנותר זה יאזין את הסגל בצורה טובה.

23 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם הבלם והחלוץ בינגו כמו שמסתמן, יש עמדה אחת שחיפה עולה עלינו? 

בנוגע לגויאגון, הוא ללא ספק לא בשל לפתוח בהרכב, אבל כמחליף אני מאמין שהוא יכול להיות סבבה. מה שכן, היה נחמד לניקוליץ' בריא ומממש פוטנציאל (אין סיכוי)

לא חושב שהראש בראש עם חיפה/ בש זה עניין רק של עמדות. זה הדיבור של אתמול והפוטבול מנג'ר. יש מלא פרמטרים אחרים שקובעים יותר ממי מגן ימני טוב יותר(נניח). חיפה נעה יפה בהתקפה, מאמינה בעצמה ויש לה סט יפה של יכולות ומאמן מעולה. לדוניס יש עוד עבודה עם הסגל. קבוצת כדורגל זה לא רק התחמשות בכלים. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא חושב שהראש בראש עם חיפה/ בש זה עניין רק של עמדות. זה הדיבור של אתמול והפוטבול מנג'ר. יש מלא פרמטרים אחרים שקובעים יותר ממי מגן ימני טוב יותר(נניח). חיפה נעה יפה בהתקפה, מאמינה בעצמה ויש לה סט יפה של יכולות ומאמן מעולה. לדוניס יש עוד עבודה עם הסגל. קבוצת כדורגל זה לא רק התחמשות בכלים. 

מסכים ולזה התכוונתי.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני בספק רב אם הבלם הזה, או כל אחד אחר שנביא, יתן את מה שז'איר נתן תחת המאמן האגדי שהיה. בקשר לחלוץ, חותם על דו ספרתי כמובן(גם צ'יקו היה באיזורים האלה). זה בעיקר עניין קבוצתי. 

צודק שאיכות על הנייר היא רק על הנייר. משמעותי יותר זה אם שחקנים מסויימים יקפצו מדרגה עם דוניס ושיבנה אגרוף אחד חזק מנטלית. פחות גליץ' עוד ניתור לראש, פחות משמעותי. 

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בסוף ניקוליץ' יכבוש שער אליפות, הקהל (שעלה על מנופים כדי להיכנס לבלומפילד) יחדור לדשא וירים אותו על הכתפיים.

מההרמה על הכתפיים, הוא ימתח את המפשעה וייפצע לעוד שנתיים.

צחקתי בקול:lol::lol:

אם ההיינו מביאים עוד איזה שחקן מאלה ששלחתם פה היינו מסיימים מקום שני באירופית. ראבק יהיו לנו 3 זרים ששווים הרכב וניקוליץ שאלוהים יודע מתי יחזור. יש פה שחקנים חופשיים הלוואי שמכבי ינסו להחתים אותם