Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שניים שיכולים להיכנס לנעליים של אצילי. יש סיכוי לא קטן שזה לא יקרה ואז מה? זרקת עונה לפח בגלל זחיחות?

על העמדה של גלזר היה את דור פרץ בעונה מדהימה ועל העמדה של יוני היה את עטר בעונה מפחידה. לא בנו עליהם כשחקני מפתח כמו שונים על אלמוג.

אני מאמין שאלמוג יתן עונה טובה, אבל בגלל שעלינו לאירופה, בגלל שאחרי ההגרלה אני חושב שאני יכולים להילחם על עלייה מהבית הזה אני מאמין שיהיה גם לאלמוג וגם לעוד שחקן זר טוב הרבה דקות לשחק.

אחי לא כל שחקן ב-11 הוא שחקן מפתח. כמו שליד גלזר היה דור פרץ, גם כאן ליד אלמוג כביכול יהיה את יונתן ופשיץ' שנראים רמה מעל הליגה, ומתחתיהם דן ביטון שנראה אדיר. 

אתה בטח לא תזרוק עונה לפח בגלל אילון אלמוג וטב"ח, וזאת לא זחיחות אלא לתת במה לכישרון הכי גדול שיש לנו לצד 9 באנקרים מנוסים. 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

רגע רגע , יש פה משהו מאוד מוזר.

זו פעם ראשונה שאני רואה טיסה מספרד לישראל שעוברת מעל טוניס. 

הפורום מתחיל לגלות גם הסכמי שלום עתידיים?

Just now, antonio_margheriti2 said:

אין לך מחליף לדן ביטון, זה קריטי לדעתי, צריכים עוד שחקן בסגנון שלו.

אם ניקוליץ' לא הולך לחזור בחודש הקרוב אז שיחזירו את גויאגון. 

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אספו את בולגארוז' על הדרך.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

אין לך מחליף לדן ביטון, זה קריטי לדעתי, צריכים עוד שחקן בסגנון שלו.

יש דיבור שניקוליץ' יהיה כשיר בנובמבר (לא ידוע באיזה שנה)

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אחי לא כל שחקן ב-11 הוא שחקן מפתח. כמו שליד גלזר היה דור פרץ, גם כאן ליד אלמוג כביכול יהיה את יונתן ופשיץ' שנראים רמה מעל הליגה, ומתחתיהם דן ביטון שנראה אדיר. 

אתה בטח לא תזרוק עונה לפח בגלל אילון אלמוג וטב"ח, וזאת לא זחיחות אלא לתת במה לכישרון הכי גדול שיש לנו לצד 9 באנקרים מנוסים. 

הפער המקצועי מחיפה לא גדול. עוד מוקדם לקבוע בדיוק את פערי האיכות כי יש זרים חדשים ומאמנים חדשים לשתי הקבוצות, אבל כרגע זה נראה שהאיכות דומה ויש להם יתרון של 5 נקודות עלינו. 

במצב שנוצר יכול להיות שעוד שחקן התקפה ברמה גבוהה זה ההבדל בין אליפות לסגנות כי הפערים באמת קטנים. אותו דבר לגבי אירופה.

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם ניקוליץ' לא הולך לחזור בחודש הקרוב אז שיחזירו את גויאגון. 

ראינו כבר שגויאגון עוד לא בשל לרמות האלה. 

מה שיש, יספיק עד החלון הבא. לא צריך עוד ועוד תעודות ביטוח כרגע. זאת בדיוק הבעיה שלנו- לא מחליטים מה אנחנו. כרגע, עם הבלם, יש סגל עמוק עם אפשרות אמיתית לתת לשחקנים במה וגם להיות תחרותים. אין סגל מושלם, בטח לא בימים כאלה. עובדים עם מה שיש ויש הרבה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

מה שיש, יספיק עד החלון הבא. לא צריך עוד ועוד תעודות ביטוח כרגע. זאת בדיוק הבעיה שלנו- לא מחליטים מה אנחנו. כרגע, עם הבלם, יש סגל עמוק עם אפשרות אמיתית לתת לשחקנים במה וגם להיות תחרותים. אין סגל מושלם, בטח לא בימים כאלה. עובדים עם מה שיש ויש הרבה.

מסכים

מפה הכל תלוי בדוניס 

15 דקות לפני, החתול הצהוב said:

פעם ראשונה בהיסטוריה שמישהו בדק לגבי זרים למכבי וגילה סקופ על הסכם שלום שמתקרב עם טוניס. 

עם כל הציניות על ניקוליץ', גם את גולסה פה קברו ושחררו מיליון פעם אחרי אינספור פציעות.

זה כבר נהיה טרנד שכל דבר צוחקים על הפציעה שלו.

אם דובר על חזרה בנובמבר הקרוב (בתקווה שזה נכון), אולי זה היה שיקול של הצוות לא להביא עוד רכש, כי ניקוליץ' אמור לחזור על הנייר.

1 דקה לפני, Armagedon said:

עם כל הציניות על ניקוליץ', גם את גולסה פה קברו ושחררו מיליון פעם אחרי אינספור פציעות.

זה כבר נהיה טרנד שכל דבר צוחקים על הפציעה שלו.

אם דובר על חזרה בנובמבר הקרוב (בתקווה שזה נכון), אולי זה היה שיקול של הצוות לא להביא עוד רכש, כי ניקוליץ' אמור לחזור על הנייר.

גולסה היה מעולה ומעל הליגה בכל דקה ששיחק, ומהיום הראשון אמרו פה שאם הוא כשיר הוא מעל הליגה וצריך להשאיר אותו.

חלק אמרו פה מתסכול כי הוא באמת היה נפצע המון שעדיף כבר לשחרר אותו אבל לא נראלי שמישהו באמת רצה בזה. 

ניקוליץ' שיחק 5 דקות בשנתיים , זר, יושב על משכורת עתק וחוזה ל4 שנים, אני באמת לא מאמין שהוא מסוגל לחזור לשחק כדורגל ברמות גבוהות והוא לא איזה שחקן שגדל במועדון שצריך לקחת כפרויקט שיקום, ולכן צריך להעיף אותו. 

איפה הוא ואיפה גולסה. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפער המקצועי מחיפה לא גדול. עוד מוקדם לקבוע בדיוק את פערי האיכות כי יש זרים חדשים ומאמנים חדשים לשתי הקבוצות, אבל כרגע זה נראה שהאיכות דומה ויש להם יתרון של 5 נקודות עלינו. 

במצב שנוצר יכול להיות שעוד שחקן התקפה ברמה גבוהה זה ההבדל בין אליפות לסגנות כי הפערים באמת קטנים. אותו דבר לגבי אירופה.

ראינו כבר שגויאגון עוד לא בשל לרמות האלה. 

אם הבלם והחלוץ בינגו כמו שמסתמן, יש עמדה אחת שחיפה עולה עלינו? 

בנוגע לגויאגון, הוא ללא ספק לא בשל לפתוח בהרכב, אבל כמחליף אני מאמין שהוא יכול להיות סבבה. מה שכן, היה נחמד לניקוליץ' בריא ומממש פוטנציאל (אין סיכוי)

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל אם חוזז פותח זה אומר שסאבוריט בלם? די חבל עליו.

גם בלם במערך של שלושה בלמים יכול לעשות גיחות להתקפה. בכל אופן חוזז יכול להיות מתורגל גם בימין.