Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

8 דקות לפני, snufkin said:

לא. לא הבנתם נכון. מכבי נתנו עד ליום חמישי 6 שמות. אף אחד מהם לא היה הרננדז לכן היו צריכים עבורו אישור מיוחד

נכון. אולי בין השמות יש גם תפקיד אחר. 

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך אני מת על הפורום הזה, היום בבוקר היינו בטוחים שאף אחד לא יגיע והיום בלילה מפנטזים על חצי הרכב של מלאגה.

שינגי קאגוה ואנטוניו ולנסיה וזה חלון טוב בשבילי.

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

זה נראה כאילו אתם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

לפתח שחקנים כמו יוני וגלזר (שלא היו בטון כשהם התחילו), אבל אם בהתחלה הם לא כוכבים אז ישר להנחית להם זר על הראש.

מי יודע איך מכבי הייתה נראית אם לפני שנתיים איביץ' היה אומר וואלה, יש לי קשר אחורי סולידי זר על המדף, נשלח את גלזר לעוד השאלה. 

אלמוג כרגע בשלב שהוא חייב להיות שחקן משמעותי כדי להתפתח. את טב"ח לא הביאו ב-180 אלף יורו כדי להיות שחקן רביעי ברוטציה, במיוחד שכרגע מי יודע מתי תהיה ליגה. 

חוזז, עוד שחקן צעיר שלנו, עשה דברים יפים מאוד בכמה משחקים אחרונים שלו בשנה שעברה, כולל במאני טיים כשהאליפות עוד לא הוכרעה. 

ואפילו גררו, שהוא השם הכי פחות מוכר, עשה דברים יפים הקיץ ואנשים התלהבו ממנו מאוד נגד ב"ש. 

שורה תחתונה, מכבי כמועדון צריכה להחליט שאם יש כישרון גדול, אז לא להנחית לו זר על הראש, ולבנות אותו, במיוחד ששאר ההרכב מסביבו מוכח. 

בנוגע לתחרות על המשבצת של דן ביטון, אני מסכים שיכול מאוד להוסיף, אבל זה גם יכול ליצור בעייתיות בזמן ששניהם כשירים, במיוחד אם מדברים על הפרופילים ממלאגה.

אלמוג רק בן 21. גם על גלזר לא בנו לבד בעונת איביץ'. היה לנו את פרץ שבאמת פתח ברוב המשחקים. 

אלמוג יקבל את הדקות שלו כי זאת עונה ארוכה עם שני מפעלים, אבל הוא צריך להרוויח את המקום. איביץ' לא נתן לגלזר לשחק כי הוא היה צעיר אלא כי הוא שיחק טוב. לדעת איביץ' אלמוג לא היה טוב בעונה שעברה, אז הוא לא שיחק.

חוזז כבר לא שחקן צעיר. הוא בן 24 ועם כל הכבוד, אם עד עכשיו הוא לא עשה משהו מיוחד אני לא חושב שזה צפוי לקרות בהמשך. 

טב"ח לא יותר משחקן רוטציה. הוא יכול לשחק בשני האגפים וזה משהו שיכול לעזור, אבל לא השחקן שיביא את המספרים שאנחנו מחפשים.

לגבי גררו, בכל קיץ רציני הוא מושאל לקבוצה אחרת. זה שהוא הביא בישול יפה נגד ב"ש זה נחמד, אבל גם חשבנו אז שבלקמן הוא איזה חלוץ מפחיד ככה שאי אפשר לשפוט על פי זה. 

איבדנו את אצילי וכרגע אין אף שחקן שיספק את המספרים שלו. אנחנו צריכים אחד כזה. הכי כיף בעולם זה אם הצעירים יתנו מספרים מדהימים ונראה את אלמוג וחוזז מסיימים עם דו ספרתי, אבל צריכים להיות ריאליים ולחשוב על הצלחת הקבוצה. 

צריך לזכור גם שיהיו הרבה פצועים. יש לך באגף את חוזז שהרגע חזר מפציעה ואת טב"ח אחרי שנתיים בלי כדורגל. פציעה אחת של דן ביטון ואתה בבעיה חמורה מאוד. 

להביא שחקן שיודע לשחק בכנף ובקישור ההתקפי זה משהו שצריך לקרות לדעתי. 

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך אני מת על הפורום הזה, היום בבוקר היינו בטוחים שאף אחד לא יגיע והיום בלילה מפנטזים על חצי הרכב של מלאגה.

מאניה דֶפרסיה (manic depression), היא הפרעה נפשית ממשפחת הפרעות האישיות, המתאפיינת במנעד רגשי רחב הבא לידי ביטוי בגלים (אפיזודות) של שינויים, לעיתים קיצוניים מאד, במצב הרוח, ללא תלות הכרחית בנסיבות הסביבתיות

כבר ידוע שלתקשורת יש דרך להשיג שמות שמכבי ביקשה עבורם אישור, וכל עוד הם לא פרסמו משהו חדש ככל הנראה נסתפק בבלם,

ואולי זר שישי לליגה בהמשך.

בכל מקרה עד היום בצהריים כולנו כבר הספדנו את המועדון אם אכן יגיע הבלם זה יהיה מדהים ואנחנו נהיה בסדר מבחינת זרים.

59 דקות לפני, itanar said:

כוכב נבחרת ונצואלה ששוחרר ממלאגה?

קשר התקפי, יכול לשחק גם בצדדים.

שחקן אדיר,

אבל זה יהיה מוגזם לבקש מההנהלה שחקן נוסף חוץ מהחלוץ והבלם לפי ההתנהלות שלה הקיץ הזה.

Just now, החתול הצהוב said:

הלו, היו 2 עונות איביץ'

כן, זה בעייתי. בכל מקרה דיברתי על גלזר והעונה שעברה כבר היה ידוע שהוא כוכב, אז התייחסתי לעונה הראשונה.

נקווה שהחתמנו שחקנים טובים שישתלבו. אני לא כל כך מאמין במושג- מעל הליגה. מסתפק בשחקני הרכב לגיטימים שתורמים להפוך את הקבוצה לחזקה יותר. היינו צריכים כח אדם לעמדות מסויימות. כל רכש בסופו של דבר הוא קצת הימור. 

אני אגב מאוד מרוצה מזה שכל הזרים חתמו פה ולא הגיעו בהשאלה. פחות אוהב מושאלים ומעדיף שחקנים ששייכים אלינו. 

דן ביטון היחיד שמושאל וגם עליו יש לנו אופציה שאני מקווה מאוד שננצל.

בניגוד ללא מעט פה, אני חושב שחלוץ ובלם טובים מאוד, מספיקים כדי להפוך אותנו לקבוצת ליגה מצוינת ולקבוצה לגיטימית שנאבקת על עלייה לנוקאאוט באירופה ליג. 

כל עוד שניהם ישתלבו טוב וסאבוריט יהיה סאבוריט, יש אחלה קבוצה. 

זה לא משנה את העובדה שההתנהלות הקיץ בזיונית, אבל לפחות ברמת התוצאה נגיע להישגים.

קודם כל הבלם כמובן אבל ברגע שהוא חותם יפתח התאבון רצח.

למה לא לנצל את מכסת הזרים? שיבחרו שתי עמדות מבין בלם חלוץ מגן ימני וקיצוני שמאלני ויביאו עוד שניים מעבר לפציץ והבלם ממלאגה.

ושניקוליץ' יהיה זר שישי.

ולא, אני לא חזיר. שינסו להביא מציאות זולות בכסף קטן וינסו להפתיע. לא צריך כל אחד על חוזה של 500 אלף יורו.

יש לנו את סבוריט פציץ' ניקוליץ' והבלם. שיביאו עוד שניים כי באמת אין סיבה להשאיר את זה ככה.