Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 דקות לפני, duss21 said:

ניסית למחוק ולהתקין שוב? לכבות ולהדליק? לבדוק הגדות התראות בטלפון? כל הרעיונות של טכנאים עצלנים?

שמע כואב לי הלב עליך.

1 דקה לפני, YoC said:

חחחחחח אחד מהסבוריטים... זה טוב

תסיר את האפליקציה מהסגל ותתקין שוב, 
שלא תפספס את הפוש על קולקציית החורף החדשה

עשיתי הכל. כלום לא עובד.

אין סיכוי שלא עושים לי בכוונה. בטח מחר אחרי הפוש על הבלם זה יחזור לעבוד כרגיל, יתנו עוד פוש אני כבר אחשוב שזה פליט מלאגה ובמקום זה יהיה חידון השחקנים הסרבים הגדול שגם בו אני אכשל כי לא קראתי טוב את כל האופציות.

Just now, מכביסט לעד said:

עשיתי הכל. כלום לא עובד.

אין סיכוי שלא עושים לי בכוונה. בטח מחר אחרי הפוש על הבלם זה יחזור לעבוד כרגיל, יתנו עוד פוש אני כבר אחשוב שזה פליט מלאגה ובמקום זה יהיה חידון השחקנים הסרבים הגדול שגם בו אני אכשל כי לא קראתי טוב את כל האופציות.

בא לי לעזור לך לפתור את הבעיה אבל אני די נהנה לראות אותך אוכל את הלקרדה כל פעם מחדש(:wub:)

Just now, מכביסט לעד said:

עשיתי הכל. כלום לא עובד.

חחחחח תמיד תעשה את החידונים גם אם לא תזכה יש מצב להטבה בSMS אח"כ, לאחרונה היה כובע מתנה ברכישת חולצת משחק + הדפסה

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עשיתי הכל. כלום לא עובד.

בגלל זה אין רכש. שרון תמם, יצחקי וואן לייבן פתחו קבוצת ווצאפ איך מסירים פושים למכביסט לעד. רק אתמול מיטש סוף סוף התפנה לאשר את המייל בעניין. 

הקטע עם ניקוליץ זה שהוא הגיע ואני הייתי בטוח שנעשה מחטף כי הוא באמת נראה כמו שחקן מטורף.

הוא בועט טוב מרחוק, הוא מוסר טוב, הקליפים של הביצועים והכל נראו ממש טוב, ואז הוא החליט שהוא לא רוצה לשחק במשך שנה וחצי...

הדבר הכי מצחיק בכל הנושא של ניקוליץ' זה שזאת הפעם מהבודדות אולי הבודדה שבה מכבי עבדה כמו שצריך, לפני הזמן,החתימו אותו איזה חודש לפני החלון בינואר, ניהול מו"מ והצליחו לשכנע את הקבוצה שלו לשחרר אותו לפני הזמן כדי שהוא יוכל להתאמן עם הקבוצה ולהתאקלם ואיך שהחלון יפתח רשמית הוא כבר יוכל להיות בהרכב ולתרום מהרגע הראשון, ומאז הוא שיחק 7 דקות בשנתיים.

10 דקות לפני, אלמוג12 said:

כל הרכש הזה עושה לי חשק דווקא לניקוליץ', הלוואי ופשוט היו אומרים מה הצפי חזרה, נראה שאני היחיד שעדיין מאמין בבחור.

לא היחידי. אני בונה על המקרה של רודריגול.

11 דקות לפני, zeudemort said:

הקטע עם ניקוליץ זה שהוא הגיע ואני הייתי בטוח שנעשה מחטף כי הוא באמת נראה כמו שחקן מטורף.

הוא בועט טוב מרחוק, הוא מוסר טוב, הקליפים של הביצועים והכל נראו ממש טוב, ואז הוא החליט שהוא לא רוצה לשחק במשך שנה וחצי...

הוא אכן מחטף. באמת בלי ציניות, קשר קדמי מצויין. שליטה טובה בכדור, שמאלית מפחידה. מסירות מעולות. היה אמור להיות הברומטר של איביץ'. ובאמת החתימו אותו בזמן, שחקן חופשי. מה שקרה בהמשך זה פשוט אחד למליון

13 דקות לפני, אלמוג12 said:

כל הרכש הזה עושה לי חשק דווקא לניקוליץ', הלוואי ופשוט היו אומרים מה הצפי חזרה, נראה שאני היחיד שעדיין מאמין בבחור.

לפני שבועיים דוניס אמר שהוא לא יחזור בחודש-חודשיים הקורבים...

18 דקות לפני, zeudemort said:

הוא לא החליט. חוסר מזל טרגי. 

28 דקות לפני, cristiano said:

אני בספק עם אורוש ניקוליץ קיים בכלל.

כל עוד לא יוכח אחרת, הוא דמות בדיונית.

כמו הסוכן הספרדי של אבי?

52 דקות לפני, אלמוג12 said:

אני גם לא איבדתי תקווה. בגלל זה מאוד מציק לי שלא שומעים עליו או ממנו בכלל. מה הסטטוס, מה קורה, איך מתקדם השיקום. אפילו ראיון אחד נורמלי לא עשו איתו מאז שהגיע, שיספר קצת על התחובות, על מה הוא עובר, איך השיקום, איך החיים בישראל אנאערף משהו... מכל מה שראיתי ממנו הוא שחקן קטלני, בלי עבר של פציעות חמורות. זה פשוט חתיכת חוסר מזל ברמות על מה שקרה לו מאז שהגיע לפה. מקווה שהוא יחזור במהרה ובאמת יראה מה הוא יודע. 

1 דקה לפני, Krishi said:

אני גם לא איבדתי תקווה. בגלל זה מאוד מציק לי שלא שומעים עליו או ממנו בכלל. מה הסטטוס, מה קורה, איך מתקדם השיקום. אפילו ראיון אחד נורמלי לא עשו איתו מאז שהגיע, שיספר קצת על התחובות, על מה הוא עובר, איך השיקום, איך החיים בישראל אנאערף משהו... מכל מה שראיתי ממנו הוא שחקן קטלני, בלי עבר של פציעות חמורות. זה פשוט חתיכת חוסר מזל ברמות על מה שקרה לו מאז שהגיע לפה. מקווה שהוא יחזור במהרה ובאמת יראה מה הוא יודע. 

יש שמועות שהוא מופיע בתוכנית זמר במסיכה.