Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

5 דקות לפני, שורה said:

איך זה נהיה שחקנים ברבים?

מביא לפחות שלושה מפה בכיף

נפלה עלינו מתנה משמיים, צריך רק להרים

למה שיגיעו? יהיה קשה לשכנע אבל אפשרי לגמרי, כסף ולידה אירופית

Screenshot_2020-10-04-20-57-02-310_com.android.chrome.jpg

דעה לא פופולארית:

יותר משחסר לנו 10 חסר לנו קיצוני מהיר עם מספרים.

את ה-10 יכולים לשחק ביטון,יוני ובהרבה משחקים (בעיקר באירופה או נגד הגדולות) נשחק עם גולסה,גלזר ופרץ.

בכנפיים יש לנו את כהן ואלמוג שאמורים לפתוח (אלמוג סופר מוכשר אבל עדיין לא בשל להוביל קבוצה לאליפות)

ובספסל אין שום שחקן שאני אומר רק תכניסו אותו והוא יעשה את השינוי (המוח סימן שאלה גדול).

5 דקות לפני, עדו said:

מישהו טען שהם ישחררו כמה שחקנים בגלל בעיות כלכליות. לפי הפרופיל מנג'ר שלהם השחקנים האלה זה בדיוק מה שחסר לנו כדי לדרוס את אירופה

אכן שיחררו שחקנים עם המשכורות הכי גבוהות. במקום זה החתימו שני בלמים צעירים ואת אורלנדו סה כרגע

Screenshot_20201004-171151_Twitter.jpg

4 דקות לפני, Dbolsa said:

עוד חופשי ממלאגה אמאלה 

Screenshot_20201004-205448_Chrome.jpg

תסתכלו גם קצת על סטטיסטיקה

0 גולים ב32 משחקים בליגה השניה בספרד

1 דקה לפני, joza said:

דעה לא פופולארית:

יותר משחסר לנו 10 חסר לנו קיצוני מהיר עם מספרים.

את ה-10 יכולים לשחק ביטון,יוני ובהרבה משחקים (בעיקר באירופה או נגד הגדולות) נשחק עם גולסה,גלזר ופרץ.

בכנפיים יש לנו את כהן ואלמוג שאמורים לפתוח (אלמוג סופר מוכשר אבל עדיין לא בשל להוביל קבוצה לאליפות)

ובספסל אין שום שחקן שאני אומר רק תכניסו אותו והוא יעשה את השינוי (המוח סימן שאלה גדול).

מלאגה סוגרת לך הכל ווינגרים וכו

ברור שנפתח התאבון, וכל השחקנים החופשיים ממלאגה (ראיתי לפחות שניים שנראים על הנייר בגבול הריאליים ביחס לסיטואציה) מחרמנים והכל, אבל צריך להתרכז.

דיברנו כל הזמן על 2 שחקנים כדי שהחלון הזה יהפוך מביזיון לחלון חיובי (עוד נריב על כמה ואיך) ולפחות אחד שמספיק לעונה הזאת.

הבאנו חלוץ על הנייר מעולה (כמובן, יקח לו זמן להכנס לעניינים וגם על זה נשלם) והדיבור החזק מאוד הוא על בלם ברמה מטורפת גם - מה שרצינו.

בואו נסגור את זה ואז נתחיל לפנטז להביא את השחקן השלישי שיהפוך את זה לחלון המשוגע בהיסטוריה.

20 דקות לפני, Armagedon said:

לא ראיתי שמישהו רשם הרכב על הנייר

טננבאום

קנדיל/ביטון - טיבי - הרננדס - סאבוריט

גולסה - גלזר- ביטון

אלמוג - פשיץ' - כהן

נראה לא רע, אבל ממש חסר לי מגן ימני ואולי עוד קיצוני.

מה דעתכם?

דרך אגב פרננדס סיכם לשנתיים לפי ספורט 1

בארבעת המשחקים שבהם שותף בליגת האלופות במדי לסטר, שיחק כמגן ימני.

פיבן כבר הוכיח לנו ולעצמו שיש לו את מה שדרוש בכדי להיות בלם ליגה מצוין, לא מן הנמנע שאם הצמד ביטון וקנדיל ממשיכים לשחק פחות או יותר ברמה הזאת, נראה אותו עובר לעמדה הזאת כשפיבן יצוות לטיבי. לא ההגנה שחלמתי עליה לאחר עונת כמו האחרונה, אבל זה כבר נשמע סביר יותר ממה שראינו כאן עד עכשיו. 

לגבי הקיצוניים, ברור שאשמח לקבל איזה כוכב שיכול לשחק גם מאחורי חלוץ וגם קיצוני, שיהיה מעולה בשתי העמדות. אבל זה כבר בגדר מותרות, זה לא המאסט.

אני גם חושב הרבה על איך תראה העונה וכמה שחקנים אתה צריך, יוני הוא הקיצוני האולטימטיבי לליגה, מבחינתי נעול בהרכב לכל המשחקים. עכשיו נשארת עם עוד עמדה שיש עליה עקרונית את אלמוג שאם אתה רוצה לקדם שחקני נוער ולפתח כדי למכור + כל הזיוני מוח של דוניס אוהב לפתח צעירים אתה חייב לתת לו דקות ואת טבח שאמנם קשה לדעת אבל אני באמת מאמין שהוא יוכל לתרום לפחות כמו עטר בעונותיו האחרונות במכבי. תוסיפו לזה את חוזז ואולי גררו לגיבוי, נראה לי שזה מספיק. לא אידיאלי אבל אמור להיות בסדר.

אני רואה שיש לי דעה לא פופולארית - מחזיק מקנדיל, נכון הוא מאוד מאוד מפוזר וצריך לפקס אותו, אבל להבדיל מבן ביטון שמאבד 30 מטר מהשער שלנו אני ראיתי ניסיונות כדרור לגיטימיים קרוב לרחבה של היריב.

אני חושב שהתקפית הוא הראה לנו לאחרונה שיש עם מי לשחק ולדעתי יש לו מסירות קדימה ברמה ממש גבוהה ביחס למגן וגם כדרור ממש טוב, גם בהגנה הוא די סולידי.

אני כן הייתי נותן לו צאנס. 

2 דקות לפני, Naor23 said:

אני רואה שיש לי דעה לא פופולארית - מחזיק מקנדיל, נכון הוא מאוד מאוד מפוזר וצריך לפקס אותו, אבל להבדיל מבן ביטון שמאבד 30 מטר מהשער שלנו אני ראיתי ניסיונות כדרור לגיטימיים קרוב לרחבה של היריב.

אני חושב שהתקפית הוא הראה לנו לאחרונה שיש עם מי לשחק ולדעתי יש לו מסירות קדימה ברמה ממש גבוהה ביחס למגן ימני וגם כדרור ממש טוב.

אני כן הייתי נותן לו צאנס. 

פיקנטריה הרגע הוא חלף על פניי ברחוב

Just now, itanar said:

הגנתית ביטון עולה על קנדיל.

שניהם לא מספיק טובים.

יאפ.

ד"א מר קנדיל שם תמונת פרופיל גנרית באינסטוש יש מצב עוד שחקנים בדרך והוא בדרך החוצה?

4 דקות לפני, Sawyer said:

לגבי הקיצוניים, ברור שאשמח לקבל איזה כוכב שיכול לשחק גם מאחורי חלוץ וגם קיצוני, שיהיה מעולה בשתי העמדות. אבל זה כבר בגדר מותרות, זה לא המאסט.

אני גם חושב הרבה על איך תראה העונה וכמה שחקנים אתה צריך, יוני הוא הקיצוני האולטימטיבי לליגה, מבחינתי נעול בהרכב לכל המשחקים. עכשיו נשארת עם עוד עמדה שיש עליה עקרונית את אלמוג שאם אתה רוצה לקדם שחקני נוער ולפתח כדי למכור + כל הזיוני מוח של דוניס אוהב לפתח צעירים אתה חייב לתת לו דקות ואת טבח שאמנם קשה לדעת אבל אני באמת מאמין שהוא יוכל לתרום לפחות כמו עטר בעונותיו האחרונות במכבי. תוסיפו לזה את חוזז ואולי גררו לגיבוי, נראה לי שזה מספיק. לא אידיאלי אבל אמור להיות בסדר.

תשמע יש שחקנים ברמה גבוהה מאוד בחינם שאת חלקם אנחנו יכולים להביא. יש לנו מקום לזר אם מגיע בלם ועוד אחד אם משאילים את גררו.

בעונת קורונה עם שני מפעלים אני לא בטוח שאלמוג מספיק. גם ליוני אין מחליף רציני. תביא לי את אחד מהשחקנים האלה והחלון הזה הופך מהכי גרוע שיש לאדיר.

מקווה מאוד שבמכבי חושבים על זה, אבל קשה לי מאוד להאמין.

9 דקות לפני, Sawyer said:

בואו נסגור את זה ואז נתחיל לפנטז להביא את השחקן השלישי שיהפוך את זה לחלון המשוגע בהיסטוריה.

גם אם חוץ מהרננדז יגיע עוד שחקן זה עדיין מקום 2 מתחת לינואר 2013.

רק אם מעלימים את ניקוליץ' וב.ביטון ומביאים מלבד הרנדדז - מגן ימני, קשר 10 ושחקן אגף זה עולה למקום הראשון:yellow_cool1: